61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #53652
    Sopi a BL-ről

    Jöjjön be amit szeretne Ami egyben női kézilabda történelmi esemény lehetne.
  • kaloz174
    #53651
    Egy érdekes hír, szó szerint házam tájáról.

    Ahogy látom, mindenki csak "messziről nézve" kommenteli a dolgokat. Számomra azonban 2 fontos körülmény emelkedik ki:
    Van, aki hiába festi magát, ugyanaz marad. Márpedig akik ismerik a helyi viszonyokat, azokat nem lehet becsapni, efféle "politikus" trükkökkel.
    A siófoki kézilabdában elindult egy folyamat az új "tulajdonos" megjelenésével, ami mára teljesen beteljesedett. Az utolsó saját nevelés is kikerült a csapatból, ennek a szezonnak a végén. (pedig voltak) Ezzel a megállapodással megint kisebb esélye lesz annak, hogy a helyi gyerekeknek esélye legyen bekerülni.
    Ez nem siófoki kézilabda még akkor sem, ha a divatszurkolók le lesznek nyűgözve. (Sajnálom, hogy ehhez a Fradi a nevét adja, bár biztos nekik is megvannak a szempontjaik.)
  • kaloz174
    #53650
    Mindkettőt sajnálattal olvasom.
  • Isthy
    #53649
    Tegnap sajnos nem jutottam el Halasra, így a beszámoló elmarad. A nagyobb baj, hogy holnap a fejér megyei rangadó is kimarad egy szalagavató miatt. Azért remélem a csajok nélkülem is tudják a dolgukat...
  • Gabess8
    #53648
    Civil élet, mit kezdjek magamal?
  • Isthy
    #53647
    Nem, ez csak egy kívánság volt egyelőre. A másik véglet meg az lenne, ha a Kielt kapnák a negyeddöntőben...
  • [HUN]FaTaL
    #53646


    Köszi az infot :)
  • Isthy
    #53645
    Irányított sorsolás van.
    A csoportelsők nem játszhatnak ott sem egymással, tehát a mostani 4 db 1-4-es párosítás győzteseihez sorsolják majd a 2-3-as párosítások győzteseit. A csoportelsők a negyeddöntők során is élvezik majd azt az előnyt, hogy a visszavágót játszhatják hazai pályán.
  • [HUN]FaTaL
    #53644
    Vagy ott is sorsolnak?
  • [HUN]FaTaL
    #53643
    Úgy vannak az ágak? :D
  • Isthy
    #53642
    A negyeddöntőben pedig jöhetne a Veszprémnek a Metalurg-Minszk győztese
  • [HUN]FaTaL
    #53641
    Sikerült elírnom, szóval Ademar Leon :D
  • Isthy
    #53640
    A veszprémiek folytatják a spanyol tradíciót a BL-ben, a Pick pedig azt kapta amit szeretett volna:

    Ademar Leon - MKB Veszprém
    Pick Szeged - Vive Targ Kielce
  • [HUN]FaTaL
    #53639
    MKB Veszprém - Adamar Leon
    Pick Szeged - Kielce
  • kaloz174
    #53638
    Galéria a meccsről.
  • Isthy
    #53637
    Ha sikerül - nem tesz keresztbe semmi - akkor majd szerda este is olvashatsz egyet
  • Isthy
    #53636
    Igen, az eredeti cikk is csak rokonságot említ. Az origos cikk belsejében beszélnek - sztem is helytelenül - leszármazásról.

    Na ennyi elég is volt nekem egy időre a bulvárból...
  • kaloz174
    #53635
    Nagyon szorítok a szimpatikus váci közösségnek. Remélem, mire kell, összeáll a költségvetés.
  • SomogyiG
    #53634
    Az már elképzelhető. Akkoriban az első gyerek katonának ment, a második papnak, a többi meg - ha volt - oda, ahová tudott. A rokonság így már lehetséges, hiszen biztosra vehető, hogy volt egy bátyja, akinek már lehet a leszármazottja.
  • Zóanagyvarázsló
    #53633
    Nekem is ez volt az első gondolatom, de később az jött le, hogy Zsuzsit jelölték meg forrásként, és nem leszármazásról, hanem rokonságról van szó.
  • Zóanagyvarázsló
    #53632
    Én is köszönöm, jó volt legalább olvasni a meccsről, nagyon sajnáltam, hogy ki kellett hagynom. (Egyébként szerintem a viszonylagos csend a "kisebb" meccseken a Népligetben nem annyira szokatlan mint kéne.)
  • Gabess8
    #53631
    Váci gondok

    Na az MKSZ aztán jól megerőltette magát, ja és hol van az Állambácsi, jaj tudom ez nem viszi előrébb a jó hírünket...
  • Gabess8
    #53630
    Nem néztem utána, de ahogyan írtad is akkoriban szerintem is egész másként kezelték a dolgokat...
  • SomogyiG
    #53629
    Ez nem kicsit bulvár, ráadásul rendkívül otromba is.
    Tomori Pál kalocsai érsek a katolikus egyház magas rangú tagja volt. Nem házasodhatott, így leszármazottja sem igazán lehet senki. Természetesen akkoriban sem voltak önmegtartóztatóbbak a papok, mint manapság, de az esetleges leszármazottakat nem verték nagydobra, ráadásul sokkal könnyeben megszabadulhattak a tanuktól, mint most.
    Nem tudok hinni benne, maximum a névrokonságot tudom elfogadni.
  • Isthy
    #53628
    Úgy látom a bulvármédia új célpontot talál magának. Igaz, kell már újítani, mert "Mari néni mosópora" már régen volt...
  • Isthy
    #53627
    Köszi!

    Azt gondolom, hogy mivel nem ez a meccs volt a fontos nekünk, így nem is baj, hogy nem hajtották szét magukat. Majd pénteken
  • kaloz174
    #53626
    Megszületett, megjelent, minden akadályt leküzdve!
    [URL=http://www.cunder.hu/hu/blogok/dunaujvarosi-szurkoloi-blog/blog/archive/2013/february/article/mas-mas-celok-menten/]Íme, az "élmény"beszámoló:)[/URL]
  • kaloz174
    #53625
    Egy kis bulvár:
    Mik vannak?:)

    (Személy szerint nagyon örülök, hogy Tomori Zsuzsi ilyen szépen boldogul...Az is nagyon jól esik, amikor mindig láthatóan örül, amikor újvárosi volt csapattársakkal és volt nevelő edzőivel találkozik, mint ahogy ezt újra tapasztaltam.:))
  • kaloz174
    #53624
    1 hetük volt. Ennek, ezen a szinten, elégnek kell lenni. Nem tűnt úgy, hogy ne így lett volna.
    (Volt olyan időszak, amikor az éppen soros bajnokcsapat játékosainak egyaránt volt válogatott-beli elfoglaltság, BL-csaták, valamint még bajnokik is, sorozatban...)
  • kaloz174
    #53623
    Papírformák. Bár a siófoki csapatban nem játszott Bogdanovic, ami azért magyarázza a viszonylag nagy gólarányú vereséget.
  • Gabess8
    #53622
    "kipihenve a BL-meccs fáradalmait, játszott"

    Azért szerintem nincs az még kipihenve, ennyi idő alatt nem lehet. A bl szünet jót tesz nekik szerintem is, itthon pedig egy jóval könnyebb ellenfél, picit könnyebb napok jöttek.
  • Gabess8
    #53621
    Így sikerüljön minden tervük az éltben! Reméljük viszonylag könnyen viseli ezt az időszakot.

    Igen az várható volt, hogy valamelyik neve nincs szennylap fogja hozni elsőként..., náluk ez a színt...
  • kaloz174
    #53620
    Nem tudom, láttad-e a meccset...Egyik csapat sem hasított. A sok gól ellenére sem. Mindkettőn érződött, hogy mások a céljai, mások a lehetőségei.
    Ez egy jó edzőmeccs volt - remélem - mindkét gárdának.
    Bár a hazai csapat megválasztotta a legjobbját, el lehet mondani, hogy a meccs legjobbja Bódi Berni volt.
    A Fradi most nagy önbizalommal, kipihenve a BL-meccs fáradalmait, játszott. A Kohásznak viszont nem tett jót a bajnoki szünet. A gólok száma is mutatja, hogy mindkét gárda adós maradt a jó védekezéssel.
  • banok
    #53619
    Hasít a Fradi! :)
  • Isthy
    #53618
    Ma esti bajnoki eredmények:

    Békéscsaba - Siófok 31-23 (18-13)
    Fehérvár - DVSC 30-25 (19-10)
    BSE - Audi ETO 21-37 (11-19)
    FTC - Dunaújváros 39-33 (22-15)

    Ahogy látom a Népligetben nem sok figyelmet fordítottak a védekezésre. Ez a 6 gólos vereség jó eredmény nekünk a Fradi otthonában. Kíváncsian várom a beszámolót, hogyan született.
  • [HUN]FaTaL
    #53617
    Remélem, hogy nem.
  • Isthy
    #53616
    Játszhatnak is egymással a nyolcaddöntőben, van esély erre.

    A csoportelsők:
    Veszprém, Kielce, Barcelona és minden bizonnyal a Hamburg.

    A csoport 4. helyezettek:
    Celje, Silkeborg, Pick és minden bizonnyal a Leon.
  • [HUN]FaTaL
    #53615
    Gratula a Veszprémnek a győzelemhez és a csoportelsőséghez.


    És egy másik jó hír:
    Croatia Zagreb - Kadetten Shaffhausen 38-30 (20-13), továbbjutott a Szeged
  • Isthy
    #53614
    MKB Veszprém - Atletico Madrid 26-19 (12-8)

    Gratulálok a veszprémieknek a csoport elsőséghez!

    A mai meccsen egy nagyon haloványan játszó MKB nyert a B csapatát felvonultató Atletico ellen.
  • Isthy
    #53613
    Biztos vagyok benne, hogy lesz róla beszámoló itt. De lehet, hogy nem annyira részletes mint majd a cunder.hu-n

    Ma délután: Veszprém KC - Kiskunhalas NKSE 25-38 (12-18)

    Ez is lehetne meglepetés, főleg a győzelem aránya. Bár mostanra már teljesen "elfogyott" a veszprémiek csapata, így nem is annyira.