61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • kaloz174
    #53732
    Ez lemaradt:
    Szombat
    2013-03-09
  • kaloz174
    #53731
    cunder.hu:
    17:50Fehérvár KC - Kiskunhalas NKSE
    Nemzeti Bajnokság I.osztály 20.forduló

    Alföld TV:
    18:00: DVSC - Dunaújváros
    (NB I-es női kézilabda mérkőzés felvételről)
  • Isthy
    #53730
    Hétvégi tv-s menü:

    FTC Rail Cargo Hungaria - Oltchim Rm. Valcea (román)
    Női Bajnokok Ligája, II-es középdöntő - Dabas
    2013.03.09. szombat 16:00 DigiSport1

    Váci NKSE - Issy Paris Hand (francia)
    Női KEK negyeddöntő, 1. meccs - Vác
    2013.03.09. szombat 16:00 SportKlub

    Pick Szeged - Grundfos Tatabánya
    Férfi NBI 22. forduló - Szeged
    2013.03.10. vasárnap 13:10 RTL Klub

    Buducnost (montenegrói) - Győri Audi ETO KC
    Női Bajnokok Ligája, I-es középdöntő - Podgorica
    2013.03.10. vasárnap 19:00 DigiSport1
  • Isthy
    #53729
    Én is kicsit aggódtam, amikor megláttam a közvetítés elején a beírást. Szerencsére ma ezt is elbírta a csapat.
  • kaloz174
    #53728
    Nagyon szépen köszi a nőnapi figyelmességet!
  • kaloz174
    #53727
    Ez igen, kicsit aggódtam Bodi Berni hiánya miatt, de szerencsére így is sikerült!
  • Isthy
    #53726
    DVSC - Dunaújvárosi KKA 28-30 (14-18)

    Bódi nélkül is sikerült a győzelem Debrecenben, szép volt lányok!

    Ezzel bebiztosítva a középszakasz a rájátszásban
  • Isthy
    #53725
    Elek Gábor interjú

    Örülök, hogy a KEB és "csapata" által behozott új dolgokat alkalmazzák a kluboknál és azok jól is működnek.
  • Gabess8
    #53724
    Csatlakozom, a hölgyeknek Boldog Nőnapot Kívánok!
  • Isthy
    #53723
    Minden kedves hölgyfórumozónknak Boldog Nőnapot!!!

  • Isthy
    #53722
    Ha játszanak a BL-ben akkor a szerződésük nincs felbontva, csak az van amit korábban írtam. Megegyeztek arról, hogy a bajnokságban nem játszanak, a BL-ben igen.
  • primavis
    #53721
    Az fix, hogy nem játszhatnak a román bajnokságban a szövetséghez beadott kérésük alapján, amelyben szabaddá nyilvánításukat kérik! Ezt megkapták a szövetségtől. Ergo, már nem a klub játékosai! Tehát?
  • Isthy
    #53720
    Ha a szerződésük fel lenne bontva, akkor semelyik sorozatban nem játszhatnának, mert már nem a klub alkalmazottai.
    Az egészről a román sajtóból vannak mindenféle értesülések és azoknak ki tudja mennyi igazságtartalma van.
  • primavis
    #53719
    Így van, csak hát ott van a bibi, hogy a román bajnokságban már nem játszhatnak, pont mert a szerződésük fel lett bontva! Akkor létezik külön igazolás a BL-re nézve? Stancáétól csak abban különbözik az helyzetük, hogy csak ők bontottak egyoldalúan szerződést a Román Szövetéghez beadott feljelentésükkel,aminek 4-én lejárt a határideje, mig Stancával kétoldalú, mert a klub is szerződést bontott!
  • [HUN]FaTaL
    #53718
    Jogos. Retekklub húzza le magát a klotyón...
  • Isthy
    #53717
    Azt a két csapat közötti meccs időpont egyeztetésre mondta. Sztem te is tudod, hogy a közvetítő csatorna szava a döntő. Lásd retek klub degenerált meccsidőpontjai (szombat és vasárnap délben)...
  • Isthy
    #53716
    Ha a 2 spanyolnak nincs felbontva a szerződése egyik fél által sem, akkor simán megegyezhettek a felek úgy, hogy csak a BL-ben játszanak. A szerződésük érvényes, ott játszatják őket ahol egymás között megbeszélték. Ha a szerződésüket ők is felbontották - erről is van pletyka - akkor sehol nem játszhatnak, mivel nincs érvényes szerződésük a klubbal.
  • [HUN]FaTaL
    #53715
    Pedig elvileg ők választanak időpontot. Legalábbis mintha a klubelnök ezt nyilatkozta volna a digin, amikor az anyagi gondokról volt szó.
  • Isthy
    #53714
    Gyanítom nem a váciak kérték ezt az időpontot...
  • primavis
    #53713
    háát Navarro nem hiszem hogy sokat védene amúgy sem, Paula mentett meg a csapatot Oroszországban is. Barbosa-ról meg soha sem lehet tudni, hogy hogy fog játszani, ezért veszélyes.
  • [HUN]FaTaL
    #53712
    Én meg leszarnám azt is, ha játszanak, úgyis csak kikapni jönnek ide :D
  • primavis
    #53711
    Stanca biztosan nem fog játszani Dabason, mert vele felbontotta a klub a szerződést, de Barbosa és Navarro sem játszhatnak már a román bajnokságban, akkor a BL-ben hogyan? Mitől t lenne törvényes ez a "se bent, se kint" állapot?
    A fradi vezetőségének a helyében sürgősen kapcsolatba lépnék az EHF-el az üggyel kapcsolatban!
  • [HUN]FaTaL
    #53710
    Szerintem a kézilabdát szeretők közül 0 ember fogja nézni. Na jó, talán nem 0, mert a Váciak egy része, meg azok, akiknek nincs digisport azt fogják nézni. A többiek meg a digin a sorsdöntő meccset.
  • Isthy
    #53709
    A TV közvetítés gondolom belejátszott az időpontba, a Sportklub fogja adni a meccset.
  • [HUN]FaTaL
    #53708
    Vajon ki volt az az okos aki a Fradi BL meccs idejére szervezte a Vác KEK meccsét? :/
  • Isthy
    #53707
    A szombati KEK meccsük előtt ez nagyon rossz hír...
  • Zóanagyvarázsló
    #53706
    Azért érződött a tartalékolás, ha nem is a pályán lévő játékosok személyén, de a védekezésen. Rendben is volt ez így, így is gondoltam félkomolyan arra meccs előtt, hogy aki nem alibizik, azt le kell kapnia pályáról :) Azért nem bánom, hogy nem így történt, mert csak sikerült a meccsen belelkesedni, és remélhetőleg többet tudunk szombaton meríteni az eredményből, mint amennyit tegnap kiadtunk magunkból. A meccsel amúgy elégedett vagyok, de nem gondolom, hogy a Fradi-ETO párharcot tekintve a továbbiakban mérvadó lehet, azon túl, hogy a mi fóbiánk oldására kiváló lehet.

    Már csak Dabasra a Valcea ellen kéne tudni még pár jegyet szerezni.
  • kaloz174
    #53705
    Sajnos, rossz hírt olvastam a sérülésről:
    " Szabinának a lövő, jobb kezének kézfejében két csont is eltört, így az idei bajnokságban már aligha számíthat rá a csapat…"
    Ez nagyon nem jött jókor a váci csapatnak. Mindenesetre jobbulást kívánok!
  • Isthy
    #53704
    Reméljük mentálisan sokat profitálnak belőle szombatra és hasonlóan eredményesek lesznek a románok ellen is.
  • kaloz174
    #53703
    A végén presztízs találkozó kerekedett belőle. Remélem, nem vett el túl sok energiát.

    A másik bajnoki: VÁC-SIÓFOK-GALERIUS FÜRDŐ 26-24 (16-13)
    Remélem, a Vác jobban fog pörögni a franciák ellen, mert ma borzasztóra tompák voltak.
    Lehet, hogy sok nekik 2 tétmeccs egy héten? Az előző alkalommal is pont Siófok ellen játszottak, amikor a kupameccsre készültek. Akkor is mindenhol volt a csapat figyelme, csak a pályán nem. A Vác beállósa, Mayer Szabina, megsérült. Remélem, a hétvégére bevethető lesz.
  • [HUN]FaTaL
    #53702
    Jó meccs volt :) Kár, hogy nem sikerült megnyerni
  • Breki33
    #53701
    Nemsemmi meccs volt.

    Majdnem megvertük a Győrt

    NŐI KÉZILABDA NB I, 20. FORDULÓ
    FTC-Rail Cargo Hungaria–Győri Audi ETO KC 34–34 (14–16)
    Népliget, Elek Gyula Aréna. Vezette: Herczeg, Südi
    Gólszerzők: Tomori 12 (5), Szamoránsky P. 7, Cifra, Szucsánszki, Such 3-3, Vérten 2, Dajka, Kovacsicz, Szarka, Szekerczés, ill. Radicsevics 8, Lekics 7, Rédei-Soós 6, Görbicz 4 (2), Amorim, Löke 3-3, Kovacsics 2 (1), Korsós 1
  • primavis
    #53700
    Azért a Valcea szépen hülyíti a népet! Barbosa és Navaro megerősitették tegnap az ügyvédjükön keresztül a román Szövetségnél, hogy nem kivánnak a Valceanal maradni! Ergo, a hazai bajnokságban nem is játszhatnak tovább, de nem szűnt meg a játékjoguk a BL_ban! Állitólag meg is egyeztek a vezetőséggel, hogy játszanak a Fradi ellen. No vasárnapig kiderül mi az igaz ebből is! Kiváncsi vagyok, hogy mit szól ehhez a EHF és hogy felebezhet-e a fradi, ha mégis pályára lépnek?
  • Isthy
    #53699
    Eddig nem volt ez a románok erőssége, reméljük marad is így.
  • Isthy
    #53698
    Elek Gábor

    Tökéletesen elmondta a helyzetet és azt amit csinálniuk kell most.
  • primavis
    #53697
    A bíróküldők gondolkodását épp ésszel nem érti az ember, s emiatt kénytelen huncutságokra gondolni! (A vasűrnapi Fradi_Újpestre azt a Solymosit delegálták, aki legutóbb tönkre verette a fradit: 0-6 Újpesten! Na már most a pofa megint elfogultan fog vezetni, mivel fél a kompenzálási vádtól! Kinek jó ez?)
  • primavis
    #53696
    Kérdés, hogy mivel nekik van több vesztenivalójuk (ha nem nyernek, gyakorlatilag széteshet a csapat!), mennyire tudják túltenni magukat a nyomáson?
  • primavis
    #53695
    bocsi, de már én is unom, hogy szóljak......pedig éppen lenne mit! csak tudnám, hogy honnan szedi ezeket a világverő bajnokságban edződő bírókat az EHF? És főleg miért küldenek egy derbire ilyeneket? mindenesetre fene furcsán ítélték meg a belemenéseket és a 6-son belüli védekezéseket, .....
  • Isthy
    #53694
    Sok kérdést vet fel ez a szándékuk, meglátjuk lesz-e belőle valami. Nekem ez a junior dolog nem igazán tetszik, a fiatalabbaké még elmegy.
  • Isthy
    #53693
    Nekem nem meglepetés, mert a múlt héten már tudtam, hogy a Bud lesz a következő klubja. Az ETO meg lehet másban gondolkodik és ő csak egy alternatíva volt. Gondolom ő is megtudta, hogy nem mellette döntöttek és lépett.