61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Breki33
    #53772
    A Magyar Horvát meccsre megy közületek valaki?

    http://www.jegymester.hu/hun/Event/11000321/Magyarorszag---Horvatorszag-ferfi-kezilabda-EB-selejtezo#
  • kaloz174
    #53771
    Kornél marad
    Remélem, sikerül végre a válogatottban is kiegyensúlyozottabb teljesítményt nyújtani a jövőben. Egyik kedvencem.
  • Isthy
    #53770
    Közben eltapsoltak egy rakat pénzt, ezért vannak most problémák, ami miatt ezen is kurtítani akarnak.
    Pedig mekkora pofával hirdették, hogy micsoda fantasztikus és egyedülálló dolgot csinálnak. Mindenhol ezzel dicsekedtek, most meg 1-2 év után minimálisra degradálják. Azért gondolom lesz ahol mégis találnak módot a pénzpumpálásra...
  • Isthy
    #53769
    Én sem gondoltam volna, hogy nem a 9-12. helyért folyó rájátszásban leszünk érdekeltek. Ráadásul az utolsó két alapszakasz forduló már téttel sem bír majd ebből szempontból. Örülök, hogy ennyire kellemesen meglepett a csapat.
    Ismét tavasszal volt sokkal jobb a csapat, persze ezt a nyári előzmények ismeretében borítékolni lehetett. Sztem nekünk az egész rájátszás már csak jutalomjáték lesz, reméljük közte néhány sikerélménnyel.
  • kaloz174
    #53768
    TAO-ügyekről - újra

    "...Mi várható?

    Amennyiben a tervezet a jelenleg ismert formájában kerül elfogadásra, akkor azzal kell számolni, hogy a sporttámogatások jelentősen csökkenni fognak. A támogatások csökkenésének kárvallottja egyértelműen a magyar sport lesz, ugyanakkor azt is meg kell jegyezni, hogy a költségvetési hiánycél tartása érdekében történő módosítás indokolt lehet, de akkor miért éppen a sporttámogatást szükséges ilyen módon érinteni, ha már egyszer bevezetésre került? "

    Igen. Ezt érzem nagyon súlyosnak. Elindítottak valamit a sport érdekében. Rájöttek, hogy a pénz viszont hiányzik...Elhiszem, elfogadom, tényleg pocsék a helyzet. De nem lehetne valami köztes megoldást találni?
  • kaloz174
    #53767
    Ez engem is meglepett. Különösen, hogy ez az a meccs, amelyik - nagy eséllyel - nem túl sokmindenről fog már szólni, bár az biztos, hogy valahol presztízscsata lesz.
    Az SKC-Kohász összecsapást viszont csak késleltetve közv. majd a siófoki oldal. (Gondolom, szeretnének minél több szurkolót a helyszínen, végül is ők "életük meccsére" készülnek. Milyen jó érzés is, hogy ez bennünket most egyáltalán nem kell, hogy zavarjon. Jutalomjáték következik. Bizony a szezon elején kevesektől kaptuk meg erre az esélyt. )
  • kaloz174
    #53766
    ... ő csak a saját érdekeit nézi (mondjuk a lobbi általában erről szól).
    Nem csak ő. De itt erről ennyit.
  • Gabess8
    #53765
    Az pedig mindig is volt van, és lesz. Az már más kérdés, hogy az MKSZ-nek fingja nincs arról mi az a lobbi... Egyedül Mocsai "Úrnak" van de ő csak a saját érdekeit nézi (mondjuk a lobbi általában erről szól).
  • Gabess8
    #53764
    Miért nem lenne elégedett, rendben működnek a dolgok a két fél között.
  • Isthy
    #53763
    Hogy mik vannak? A Sportklub elmerészkedik Újvárosba meccset közvetíteni

    Az alapszakasz utolsó meccsünk a Kiskunhalas ellen emiatt később kezdődik 45 perccel, március 29-én.
  • Isthy
    #53762
    Persze, valamennyi sporttámogatás majd marad. Csak ugye majd néhány "kiemelt" helyen...
  • Isthy
    #53761
    Az EHF elégedettnek tűnik a DigiSporttal

    Az szépen hangzott ott a legvégén, hogy a Vetési interjút az MKSZ letiltotta...

  • kaloz174
    #53760
    Ingyenélők...
    Eléggé elegem van az önmagukat festő "sportmenedzserekből", akik 2 módszert ismernek leginkább: a gátlástalanságot és a pénz hatalmát...
  • Breki33
    #53759
    Köszönetet mondott az EHF vezetése
    Az Európai Kézilabda Szövetség elnöke, Jean Brihault, valamint a szervezet főtitkára, Michael Wiederer levélben köszönte meg Vetési Ivánnak, a Magyar Kézilabda Szövetség elnökének és az esemény szervezőinek a március 8-9-i budapesti EHF Végrehajtó Bizottsági ülés remek lebonyolítását, illetve a március 9-i nemzetközi sajtótájékoztató iránti nagyfokú médiaérdeklődést.
  • Gabess8
    #53758
    Érdekes történet, valaki vagy nagyon hülyére vette, vagy Ő zavarodott meg nagyon..., a magyarázat minden estre elég érdekes, eddig nem tudta?
  • kaloz174
    #53757
    Mivel eléggé érintett vagyok jelenleg, elmondanám, hogy ez szerintem "csak" egy lobbiharc, egy átcsoportosítás...(Legalább a sporttámogatás megmaradhatna!...)
  • Gabess8
    #53756
    Szerintem is az adóbevételek növelése a cél, tekintettel esetleg a jövő évre már. Ahogy Isthy is írta vissza esnek a sporttámogatások, egy két nagy projekt továbbra is előnyben marad, a többi cégek által támogatásra szánt lóvét majd elirányítják más felé...
  • kaloz174
    #53755
    Szerencsés lenne, ha a T.döntéshozók találnának középutat...
    (optimista megközelítés...)
  • Isthy
    #53754
    Igen, a múlt héten valahol az egyik fórumban már olvastam erről. Sztem egyértelmű, hogy a költségvetés adóbevételének növelése a cél, a sporttámogatások meg vissza fognak esni emiatt, mert majd nem éri már meg a cégeknek.
  • kaloz174
    #53753
    Kedvezőtlen javaslat

    Olvastatok erről? Nekem leginkább az a gondom, hogy van egy olyan érzésem, hogy - a javaslat elfogadása esetén - megint sikerül átesni a ló túlsó oldalára. Szeretném remélni, hogy csak túlaggódom, rosszul gondolom.
  • Isthy
    #53752
    Elnézést, de ezt nem lehet szó nélkül hagyni:

    Mégis vissza...

    Rosszabb mint egy argentin-brazil szappanopera...

    Remélem nem kap semmilyen külön elbírálást, kezdje onnan, ahonnan a többiek.
  • Isthy
    #53751
    Krim - Zvezda 27-23 (11-13)

    Akkor ezzel kiesett egy variáció, most már minimum 3 gólos győzelemre lesz szükségük a románoknak a csoport elsőséghez.
  • Isthy
    #53750
    Gratulálok az ETO-nak!

    Brutális ellenszélben is sikerült megnyerniük a meccset és szerencsére sérülés sem történt.
  • primavis
    #53749
    Ezt a mocsok franci bíró párost! A bud játékára meg felesleges jelzőket keresni! vadak s kész.
  • Isthy
    #53748
    Én sem teljesen jól, mert akkor kell 4 gólnál többel nyerni a románoknak, ha a Fradi nem nyer az oroszoknál. Ha a Fradi nyer, akkor 3-as minitabella lesz a románok győzelme esetén. Ebben az esetben már elég a románoknak a 3 gólos győzelem is. Sőt! Ha ma csak 1 góllal nyer a Krim a Zvezda ellen, akkor a románoknak elég lesz a 2 gólos győzelem is a minitabella megnyeréséhez és a csoport elsőséghez.
  • primavis
    #53747
    csak attól félek, hogy a Krim megelégszik egy egy-két gólos vereséggel, mert azzal is elsők s akkor hiába győzne a fradi az oroszoknál! Kérdés, hogy akar-e a Valcea az ETO-val találkozni? mert ha nem, akkor igencsak érdekes lehet a meccs!
  • Gabess8
    #53746
    Mindenképpen csak gratulálni tudok a Fradinak az eddig elért eredményért, le a kalappal Én személy szerint nem tartom reálisnak a tovább jutást, de mint tudjuk a labda gömbölyű...
    Most vissza köszönt, hogy rövid a kispad, sok a sérült, ráadásul betegség is közbeszólt. Ilyen szinten ilyen gondokkal, már nem lehet bírni a heti két meccset, még úgy sem hogy volt egy hét pihenő.
  • Grenzjager
    #53745
    Amikor már a Fradi-szív sem segít
  • [HUN]FaTaL
    #53744
    Jogos, rosszul mondtam :)
  • Isthy
    #53743
    Ha verik az oroszokat akkor 8 pontjuk lesz a szlovénoknak. Tehát a románoknak az utolsó meccsen hazai pályán 4 gólnál többel kell nyerni és máris csoportelsők.
  • [HUN]FaTaL
    #53742
    Ha megverik a Zvezdat, akkor nem kell az etoval elődöntiznük, mert 10 pontjuk lesz, a Valceanak pedig jelenleg 6 pontja van.
  • primavis
    #53741
    no én - bár bevallom férfiasan a II. félidőben két gólos valceai vezetésnél átkapcsoltam a váci meccsre! - még remélem, hogy a Krim nem szeretne az ETO-val elődöntőzni! S szerintem jobbak mint a Valcea!
  • kaloz174
    #53740
    Köszi!:) Így láthattam a váci győzelmet. Gratulálok nekik, azt gondolom, nagyon fontos történet ez egy ilyen viszonylag kis csapat életében.
  • Isthy
    #53739
    Ahogy olvasom a váciak 1 gólos előnyt szereztek a visszavágóra (24-23). Ez okos játékkal még elég is lehet, a továbbjutás még nyitott.
  • [HUN]FaTaL
    #53738
    :(

    Én is bíztam a győzelemben, de ez van. Egy rossz szó nem érheti a lányokat, bravúrt bravúrra halmoztak a szezonban. Mostanra pedig a sérülések és a rövid pad közbe szólt. :(

    Én sem hiszem, hogy a Krim nyerni fog, holnap megverik a Zvezdát és csoportelsők.
  • Isthy
    #53737
    FTC - Valcea 23-30 (15-15)

    Tomi betegsége még rátett egy lapáttal a problémákra, így már szinte lehetetlen küldetéssé vált a meccs.
    Az első félidőben még jól bírta a csapat és szinte végig ők vezettek. A szünet után elfáradtak és így a románok behúzták a meccset. Sajnos nem sikerült kihasználni az emberelőnyöket és Navarroval sem boldogultak a 2. félidőben. Sok lett az eladott labda is és a védekezés sem volt jó (mind a 4 emberelőnyében gólt kapott a Fradi).

    A továbbjutási esély minimálisra csökkent... Le a kalappal a csapat előtt az eddigiekért, mert ennyi sérüléstől sújtva nagyon nagyot alkotott.
  • Grenzjager
    #53736
    :(
    elfáradtunk, nagyon bizakodtam...
    fájó a mai nap, de sok bravúr van a csajok mögött. rövid a pad sérülések(vagy vírusos betegség mint Tomori ma) miatt is, illetve komoly spílerek az ellenfélnél.

    nem bízom a szerencsében, szerintem nem verik meg a szlovénok a románokat.
  • banok
    #53735
    streamek
  • Gabess8
    #53734
    Nem is kell meglepődni rajta, én nem látok benne semmi kivetnivalót. Ebben a tekintetben nem az EHF a ludas szerintem...
  • kaloz174
    #53733
    EHF-MKSZ ülés
    "...a torna magyarországi helyszíneit: a budapesti Papp László Sportarénát, a debreceni Főnix-csarnokot, és az újonnan megépülő győri csarnokot. Tartalék helyszínként a sok csatát látott Veszprém Aréna is készen áll."

    Jellemző a TV-közvetítésekkel kapcsolatos álláspont az EHF részéről. Nem lepődtem meg.