61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #53812
    Így már rendben
  • kaloz174
    #53811

    Á...csak eltévesztettem. Term. a srácok meccseire gondoltam.
  • Isthy
    #53810
  • kaloz174
    #53809
    Gratulálok én is. Ahogy elnéztem ezt a meccset is, eszméletlen energiákat kell mozgósítani egy-egy jó eredményhez. Szinte gladiátorokra van szükség. Természetesen némi gömbérzékkel.
  • Isthy
    #53808
    Köszi!

    Mindkettőt elolvastam és egyetértek a leírtakkal. Különösen tetszett Tomi cikkének legvégén a 3 felkiáltójeles mondat.
  • Isthy
    #53807
    Azok a döntőkben voltak, nem elődöntőben
  • primavis
    #53806
    én meg arra, hogy már két többször veszitett úgy, hogy simán nyerte az elsőt s leblokkolt a második meccsen. ergo, a fene tudja, mi a jobb számukra!
  • Isthy
    #53805
    Én emlékszem a tavalyi elődöntős párharcra, amikor jól jött, hogy itthon volt a visszavágó. Az első meccsen a 2. félidőben volt egy negyedórás rövidzárlat és a románok akkor nagyon megfordították a meccset 4 gólos hátrányból. Szerencsére a végére sikerült visszajönni az ETO-nak 4 gólra (31-35). Azután itthon sikerült 8 góllal simán nyerni és simán továbbjutni.
  • primavis
    #53804
    nem szeretem amikor ennyire magabiztosak! nem játszik jól a valcea, de azért nem kellene már kedvezni is nekik! Az ETO az első meccset szokta jobban megnyerni és a másodikat szokta elrontani.
  • Isthy
    #53803
    Igen, ez így van, le is írtam korábban.

    Viszont ez a mérkőzés csere dolog nem semmi az ETO vezetés részéről...
    Az elődöntőt még simán játszhatnák a Magvassyban is, de nekik már most is Veszprém kell. Még annak árán is, hogy megcserélik a pályaválasztói jogot és az első meccset játsszák le hazai pályán, mert a 13-i hétvégén a Veszprém Aréna foglalt.
  • primavis
    #53802
    Most azon sírnak a románok, hogy a Zvezda megverte a fradit! mert akkor a 3 8 pontos közt az egymás elleni eredmények alapján elsők lettek volna! Ma délutánig köszönték az oroszoknak hogy nyertek! A fagyi visszanyalt!-:)
  • primavis
    #53801
    na éppen azt olvasom, hogy szidja a románok többsége a birókat, hogy elcsalták a meccsüket! Akkor mit mondjanak a szlovénok? -:)))
  • Isthy
    #53800
    Én is párhuzamosan néztem a 2 meccset (tv-n illetve számítógépen) és figyeltem, hogy hasonlóan alakult az eredmény fordított előjellel. Mondjuk a románok felzárkózásában és fordításában 11-15-ről szerepe volt a két sporinak is.
    Ezzel kialakultak az elődöntők: ETO-Valcea és Krim-Larvik.
  • primavis
    #53799
    kisértetiesen egyformán alakult a két meccsen az eredmény, csak a vége lett ellenkező!
  • primavis
    #53798
    bocsi, 23-20
  • primavis
    #53797
    bocsi, 23-20
  • primavis
    #53796
    na vége van a valceai mecsnek is (párhuzamosan néztem a leonival), félidőben még vezetett a Krim de a végén játszottak a tűzzel: 23-10 a Valcea javára, de maradtak másodikok. Már előre sirnak az ETO miatt! -:)))
  • Isthy
    #53795
    Ademar Leon - MKB Veszprém 20-23 (8-11)

    A győzelemhez gratulálok a veszprémieknek!

    Sajnos a támadójáték nagyon gyengére sikeredett ma és ezért végig nagyon szoros meccs volt. A védekezés és a kapusteljesítmény nagyjából rendben volt. A visszavágón sztem meglesz a közte 10 gól.
  • kaloz174
    #53794
    Mondjuk azért itt is elmondom, hogy nyilván nagyban befolyásolta az eseményeket, hogy Detti betegen játszott. (Más kérdés, hogy végre meg kellene érteni, hogy nem csak tőle várjuk a megoldásokat. Mert egyébként volt már ilyen. Akkor meg is mutatta a csapat, hogy képes erre.)
  • kaloz174
    #53793
    Ennek ellenére ajánlom figyelmedbe a csapatoldalon és a szokott helyen megjelent beszámolókat...
    Mert azért tanulságok vannak.
  • Isthy
    #53792
    Szerencsére sehova nem számított nekünk ez a meccs. Persze ettől még játszhattunk volna jobban, de ez most így sikerült.
    Remélem a tv-s meccsen a másik arcunkat mutatjuk majd.
  • [HUN]FaTaL
    #53791
    Én is csak gratulálni tudok, nagy játék volt!
  • kaloz174
    #53790
    Én is csak gratulálni tudok a szegedieknek, különösen Mikler Rolinak és Vadkerti Attilának, akik hatalmasat játszottak ma, szerintem.
  • Isthy
    #53789
    Pick Szeged - Vive Targi Kielce 26-25 (15-14)

    Gratulálok a szegedieknek a győzelemhez!

    Sajnos az utolsó 5 percben teljesen leállt a támadójáték, pedig lehetett volna 3-4 gól is közte. Bár ez így is egy szép bravúr, hiszen Sulc nem sokat tudott hozzátenni, meg is sérült és Ancsin is elég visszafogottan játszott. Szerencsére a szélsők és a beállók valamint Mikler nagyot játszottak.
  • kaloz174
    #53788
    Végül is gond nélkül megérkeztek a csapatok.
    Arról viszont nem volt szó, hogy a tél visszatértével téli álmot is aludjanak...
    Mindegy, a végén, sajnos, teljes siófoki siker született. Kiss Szilárdnak csak gratulálni lehet, hogy milyen jól felkészítette csapatát a felpörögni nem képes Kohász ellen. Különösen azok a játékosok maradtak megint adósak a bizonyítással, akiknek teljesítménye máskor is hullámzó szokott lenni.

    Kár érte, mert vártam, hogy a csapat jutalomjátékot mutat be, bizonyítva önmagának és mindenki másnak, akik jelen voltak.
    Ennek ellenére nem cseréltem volna az azon az estén győztes csapattal.
  • Isthy
    #53787
    28-16-ra nyert végül a Larvik egy sehová sem számító meccsen. A norvégok lőttek vagy 6 db kínai figurás gólt.

    Holnap eldől, hogy milyen párosításban játsszák az elődöntőket. A románoknak 4 góllal kell nyerniük a csoport megnyeréséhez úgy, hogy nem kapnak 23 gólnál többet. Ha többet kapnak akkor minimum 5 gólos győzelem kell nekik.
  • Isthy
    #53786
    Érdekesen kezdődött a Larvik-Buducnost meccs... A hazaiak 16 perc után 10-0-ra vezettek. Azután kicsit felébredtek a montenegróiak és a félidő 13-5 lett.
  • Gabess8
    #53785
    Így igaz emelt fővel búcsúztak a BL további küzdelmeitől. Az eredmény még hízelgő is, mert úgy hallottam nem volt egyszerű kijutni a helyszínre...
  • Isthy
    #53784
    Győri Audi ETO - Randers 32-24 (15-12)

    Grat az ETO-nak a győzelemhez!

    A sok felállást kipróbáló, néha nem teljesen koncentrált ETO simán nyerte a meccset és maradt 100 %-os a BL-ben.
  • primavis
    #53783
    Én is gratulálok, és amondó vagyok, hogy ennyire megfogyatkozott csapattal, nem hiányzott nekik még két mérközés az ETO-val, hiszen a kupában és rájátszásban még úgyis találkoznak elégszer.
  • Isthy
    #53782
    Zvezda - FTC 30-27 (12-16)

    Az első 7-8 perc után szépen játszott a Fradi a szünetig Tomori és Léna vezetésével. A szünet után sajnos gyenge játék elöl és hátul is, az oroszok éltek a lehetőséggel és megfordították a meccset.

    A Fradi ezzel elbúcsúzott a továbbiaktól, de a BL-ben idén nyújtott teljesítményükhöz jár a gratuláció nekik.
  • Isthy
    #53781
    Issy Paris - Váci NKSE 27-23 (14-12)

    Tápai megbetegedése már sok volt a váciaknak Mayer sérülése mellé... Klivinyi, Szádvári és Juhász Edina mellé ma nem tudtak felnőni a többiek és ez a búcsút jelentette a KEK-től.
  • kaloz174
    #53780
    Valamint, ha az időjárási helyzet is engedi, lesz egy bajnoki is. Amit a siófoki csapatoldal, az ígéret szerint, felvételről még aznap este lead...

    Íme, ha valakit érdekel.:)

    Az a kellemes helyzet adódott számunkra, hogy ez a meccs nekünk már egy jutalomjáték, max. egy lehetőség, hogy esélyt adjunk arra, hogy előrébb végezzünk, mint a 8. hely. Nem sokan hitték volna, nem sokan adtak erre esélyt szezon elején.
  • Gabess8
    #53779
    Janics Natasa

    "Újra be kell állnia a sor végére, bizonyítania kell, a tehetsége megvan, hogy helyet szerezzen magának a válogatottban. Ha újra kerettag lesz, onnan el lehet kezdeni beszélni arról, hogy a szövetség mit finanszíroz a felkészüléséből."
  • Isthy
    #53778
    Hétvégi menü:

    Issy Paris Hand (francia) - Váci NKSE
    Női KEK negyeddöntő, visszavágó - Párizs
    2013.03.15. péntek 19:30 (sajnos erről mégsem lesz tv közvetítés)

    Zvezda Zvenigorod (orosz) - FTC Rail Cargo Hungaria
    Női Bajnokok Ligája, II-es középdöntő - Zvenigorod
    2013.03.16. szombat 14:00 DigiSport1

    Győri Audi ETO KC - Randers HK (dán)
    Női Bajnokok Ligája, I-es középdöntő - Győr
    2013.03.16. szombat 16:00 DigiSport1

    Pick Szeged - KS Vive Targi Kielce (lengyel)
    Férfi Bajnokok Ligája nyolcaddöntő, 1. meccs - Szeged
    2013.03.17. vasárnap 15:00 DigiSport1

    Reale Ademar Leon (spanyol) - MKB Veszprém KC
    Férfi Bajnokok Ligája nyolcaddöntő, 1. meccs - Leon
    2013.03.17. vasárnap 17:00 DigiSport1
  • Isthy
    #53777
    Az oroszok jól játszottak elöl, jól lőttek kintről és a beállót is jól foglalkoztatták. Szépen szétszedték a németek védelmét. Jó csapat ez az orosz, 2 éve ott voltak a Final Fourban, tavaly meg egy erős csoportban a sok döntetlenjük miatt nem jutottak tovább. Abban a csoportban tavaly ezek a csapatok szerepeltek: Atletico Madrid, MKB Veszprém, Füchse Berlin, Targi Kielce és mögöttük lett 5. ez a csapat. A 10 meccsükből 4x játszottak döntetlent tavaly az említett csoportban. Idén is ugyanígy 4x sikerült döntetlenre végezniük a 10 meccsükből és ezért lettek csak harmadikak. Nekem már feltűnt ez a "képességük" és idén fogadtam is őket döntetlenre, nem is csalódtam bennük, szépen hoztak a kasszába Ebből tudom majd finanszírozni a várható veszprémi utakat.
  • Gabess8
    #53776
    De diplomatikusan fogalmaztál, úgy látszik mostanában nem víz szintesek a pályák... Az Oroszok egyébként ennyire jók, vagy egy jó napot fogtak ki?
  • Gabess8
    #53775
    Oszt ugyan mit érnél el vele, nem hallod, hogy sírnak lassan zsebkendőt kellene küldeni nekik, főleg a CIB-nek OFF
  • Isthy
    #53774
    Nálam tavasszal Veszprémbe más meccsek vannak tervezve. Így sem lesz olcsó mulatság, sajnos nem szakadt rám egyik bank sem...
  • Isthy
    #53773
    Csehovszki Medvegyi - THW Kiel 37-35 (19-17)

    Jó kis meccs volt, látványos támadójátékkal és kevés védekezéssel. A kapusok sem tudtak hozzátenni egyik oldalon sem. Nagy volt a rohanás a pályán, nagyon gyorsan támadott mindkét csapat.
    Igazság szerint ha a közel-keleti sporik nem ennyire barátai a németeknek, akkor komolyabb vereség (4-5 gólos) is lehetett volna belőle. 50 mp-el a vége előtt 37-34-nél az oroszok így is támadtak a 4 gólos győzelemért, de nem sikerült gólt lőniük (mondjuk 20 mp után "valamiért" passzív lett), a németek pedig az ellentámadásból még lőttek egy gólt.