61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #53892
    Nyári kézis tábor Újvárosban

    Remélem lesz is elég jelentkező, akikből később majd a csapatban is viszont láthatunk majd néhányat.
  • Isthy
    #53891
    Nagyon durva tv-s szombat délutánunk lesz

    FTC - Érd
    Női NB I rájátszás elődöntő - Budapest
    2013.04.06. 12:35 RTL Klub

    Larvik HK - Krim Ljubljana
    Női BL elődöntő - Larvik
    2013.04.06. 15:15 DigiSport1

    Valcea - Győri Audi ETO
    Női BL elődöntő - Bukarest
    2013.04.06. 17:00 DigiSport1

    Horvátország - Magyarország
    Férfi EB selejtező - Zágráb
    2013.04.06. 18:30 Sport1
  • Isthy
    #53890
    Az a helyzet, hogy Mikler a BL csoportmeccsek második körének 5 fordulóját tekintve 3x lett a forduló legjobb kapusa az EHF szerint. Azért ez komoly teljesítmény és elismerés, szerencsére ezt láthattuk viszont tegnap a válogatottnál is. Ha így folytatja lassan világklasszis kapussá érik.
  • Isthy
    #53889
    Érdekes, hogy már nem bírták kivárni ezt az 1 hónapot. Komoly dolgok lehetnek a háttérben. De ez legyen az ő gondjuk.
  • Isthy
    #53888
    Nagyon jó interjú egy kiváló játékossal
  • Isthy
    #53887
    Goluza szerint gorombák voltunk... Sztem meg nem. Talált egy okot amire hivatkozhat.
  • kaloz174
    #53886
    A tegnapi nagyszerű győzelemhez még:
    Mikler: 52 %!

    Örülök, hogy végre számszerűsítve látom a kapusteljesíményt is! Mondjuk ehhez nem mindennapi produkció kellett.
  • kaloz174
    #53885
    Előrehozott váltás Vácott:

    Meglepő számomra, ami Vácott történik. Annál is inkább, mert a helyezést, eredményeket tekintve, a váltás, változások, évközbeni kiesések ellenére nincs nagy visszalépés. Na és azért is, mert Gulyit nagyszerű embernek, lelkiismeretes szakvezetőnek ismerem. (Bár elődje is ilyen volt, úgy hallottam...) Annak is oka lehet, hogy évközben távozik egy olyan edző, mint amilyen Gulyás István.
    Mindenkinek megnyugvást!
  • Grenzjager
    #53884
    Sosem tapasztaltam ilyet ezelőtt. Bonyolult, mert nem éltem még ilyen közegben a pályafutásom alatt. Ez a klub és a szurkolói fantasztikusak. Olyan, mint egy család. Aki még nem játszott a Fradiban, nem tudhatja ezt. Nem csak én gondolom így. A szüleim is érezték ezt. - Nerea Pena interjú
  • kaloz174
    #53883
    A meccs után:
    Nyilatkozatok a cunder.hu-n
  • Isthy
    #53882
    Magyarország - Horvátország 20-18 (8-7)

    Gratulálok, szép volt fiúk!

    Követték a fiúk a hagyományt, ahogy kértem Mikler, Csaszi és Kornél vezetésével sikerült a győzelem. Az emberhátrányos kínai gól a vége előtt 20 mp-el...

    Remélem Breki majd részletesen beszámol a helyszíni élményeiről.
  • kaloz174
    #53881
    Nagyszerű győzelem volt. Amiben az egykori Dunaferr-es srácok csodálatosan odatették magukat.
    Szép volt fiúk!
  • [HUN]FaTaL
    #53880
    SZÉP VOLT FIÚK!
  • kaloz174
    #53879
    Ffi kézis oldal
    Nem tudom, ti ismeritek-e. Nekem új volt.
    Nem nagyon sírunk érte, bár mégis kézis hírportál volt, de a kézi.hu nem elérhető, jelenleg.
  • Isthy
    #53878
    Mai tv-s menü:

    Magyarország - Horvátország
    Férfi EB-selejtező - Veszprém
    2013.04.04. csütörtök 20:25 M1, SportKlub

    Utoljára éppen Veszprémben vertük meg őket, jó lenne követni a hagyományt. Ugye Balics már nincs, Csupics és Strlek sérülés miatt hiányoznak, így valamivel könnyebb lehet a dolgunk. Persze még így is egy brutálisan masszív és erős csapat a horvát.
  • Breki33
    #53877
    köszi az infókat

    ez nyomtatott jegy, neten rendelte meg az egyik csaj

    igyekszünk kiszurkolni a győzelmet
  • Isthy
    #53876
    Amikor én voltam ott BL meccseken, akkor nem vittünk magunkkal sem fényképezőt, sem kamerát, sem távcsövet. A mobilokkal fényképeztünk és videóztunk. Így érdemben nem tudok válaszolni neked. Az biztos, hogy a táskákat, hátizsákokat átnézték és még testmotozás is volt. De ez máshol (pl. Dabas) is így volt BL meccseken. Nézd meg a jegyen, hogy nincs-e erre vonatkozóan szöveg a hátulján.
    Igazából erre leginkább Mse tudna válaszolni, de ő már egy ideje nem jár ide.

    Jó szurkolást holnapra!
  • Breki33
    #53875
    Holnap Magyar-Horvát Veszprémben

    Egyszer már kérdeztem de akkor választ nem kaptam
    lehet pl fényképezőt, kamerát, kis távcsövet hasonlókat bevinni?

    Mennyire szigorúak ott a rendezők?

    HAJRÁ MAGYAROK !

  • Isthy
    #53874
    Közben már fenn van a csapatoldalon is. Úgy fest az első két meccs esélytelen részvétel szempontjából számomra, a következő hármon ott lehetek, a záró mérkőzés ismét esélytelen.
  • Isthy
    #53873
    Gyenge edzőmeccsé avanzsált az elődöntő, ahogy számítani is lehetett rá.
  • Isthy
    #53872
    Sztem nyilvánvaló, hogy az EHF nem fog lépni semmi érdemlegeset az ügyben a románok ellen. Az ő tisztségviselőik is mulasztottak illetve nem jártak el megfelelően a játékjog ellenőrzésénél. Az a semmitérő "szokásjog ellenőrzés" ami van náluk, az egészen nevetséges. Itt egy komoly probléma van, ezen kellene változtatniuk, kíváncsi vagyok rá, hogy megteszik-e egyáltalán.
  • kaloz174
    #53871
    Megvan a többi időpont is:
    Itt megtekinthetőek
    (Kit mi érdekel.)
  • kaloz174
    #53870
    Indul a rájátszás:
    cunder.hu
    17:50 Győri Audi ETO KC - Váci NKSE


  • kaloz174
    #53869
    Kialakult a végső sorrend az alapszakaszban a női mezőnyben.

    Női NB I 2012-2013. alapszakasz:

    1. Győri Audi ETO
    2. FTC-Rail Cargo Hungaria
    3. ÉTV-Érd
    4. Vác

    5. Fehérvár KC
    6. Kiskunhalas
    7. Veszprém Barabás-Duna Takarék
    8. Dunaújvárosi Kohász

    9. Siófok-Galerius Fürdő
    10. Budapest Bank-Békéscsaba
    11. DVSC-Fórum
    12. Budapest SE

    Hivatalosan kedden fogják kiírni a továbbiakat, úgy tudom.
    Következő hétvégén már 1. játéknap a rájátszásban...
  • Zóanagyvarázsló
    #53868
    Én nem mondom, hogy ússzák meg, csak egyrészt a Fradi tennivalóját nem látom az ügyben, másrészt pedig így már nem sülhet el sehogy máshogy, csak rosszul. Ezt a meccs előtt kellett volna ellenőriznie az EHF illetékeseinek, és nem engedni őket játszani. Hogy miért nem ellenőrzik elve, gondolván, hogy a nemzeti szövetségek ezt megoldják, az már megint csak ő lelkükön szárad. Tudjuk mennyit ér az EHF.
  • Gabess8
    #53867
    "Mire vannak a szabályok,amelyeket tőlünk mindig szigorúan megkövetelnek, mikor ha mi hibázunk akkor mindig van aki besúgjon illetékes helyen?"

    Mert más országokban létezik nemzetközi szinten is érvényesülő sport diplomácia, nem úgy mint náluk, ahol az MKSZ csak segget tud nyalni, amivel semmire nem megyünk...
  • primavis
    #53866
    ez mind igaz, csak éppen a probléma szőnyeg alá söprése lenne! Amit főztek, egyék is meg! Ha olyan játékost játszatnak akinek nincs játékjoga valamiért, akkor is kellene lépnie az EHF-nek. Most az egész csapatnak nem volt március 3 és e hét közt! Ergo a dabasi Fradi-Valcea meccs érvénytelen a szabályok értelmében! DE a Valcea-Krim mérkőzés is az! Miért kellene megússzák ezt is büntetlenül?
  • Zóanagyvarázsló
    #53865
    Persze, az rég látszott, hogy a helyünk a megfogyatkozva reálisan nincs a legjobb négyben, csak én a hazai vezetők lelkes "riadóztatását" nem értem részedről. Tőlünk ez egy olyan besúgás lenne, hogy a románok mellett saját magunknak is keresztbe tennénk, egy rosszízű történet lenne az egész. Az ETO már más kérdés. Óvásról ugye úgysem lehet szó, csak súgásról, mert az előbbi csak a meccs után egy óráig lehetséges.

    Egyébként meg Romániában fog eldőlni az ügy. Fognak találni rá megoldást, hogy ne kelljen a meccsek eredményét megváltoztatni, akkor pedig az EHF sem fog kekeckedni. Sőt szerintem azon reszketnek, nehogy a román szövetség büntesse őket az eredmények megváltoztatásával, mert akkor furán fognak mutatni a BL-elődöntőben.
  • primavis
    #53864
    Ezt én már a dabasi meccs után itt leírtam! Ettől függetlenül, miért is kellene hagyni büntetlenül a románok trükközéseit? Mire vannak a szabályok,amelyeket tőlünk mindig szigorúan megkövetelnek, mikor ha mi hibázunk akkor mindig van aki besúgjon illetékes helyen?
  • Zóanagyvarázsló
    #53863
    Jelenlegi állapotunkban úgy kéne az elődöntő a leharcolt csapatunknak, mint púp a hátunkra. Ha mi vívtuk volna ki, az más helyzet lenne, hiszen a saját munkánk gyümölcsét élveznénk, de így csak egy zöld asztal mögötti döntésnek köszönhető programsűrítés lenne. Persze a szabálykövetés fontos, de nem tudna felvillanyozni, ha lenne folyománya a történetnek.

    Mekkora hőstett lenne a Vasastól is, ha holnap kapna még egy BEK-győzelmet, mert kiderül, hogy Turcsina jogosulatlanul játszott 1526-ban vagy mikor!
  • Isthy
    #53862
    Idézet egy másik fórum hozzászólásából:

    "A világ legjobb technikai vezetője arról tájékoztatott, hogy nemzetközi meccs előtt csak a játékosok útlevelét kell leadni, tehát a hiányzó/lejárt sportorvosi nem is tűnhetett fel sem a zsűrinek, sem a bíróknak."

    Így nem csodálkozom, hogy a BL-ben nem tűnt fel senkinek a dolog. Azért ez nem semmi...
  • Gabess8
    #53861
    Új csarnok Győrött

    Egyet értek a az új Győri csarnok építésével, szerintem szükség van ilyen csarnokra. De vajon mért mostanában kerülnek bejelentésre ezek a nagy beruházások..., talán nem közeledik a jövő év tavasza kedves Borókai "Úr" és társai...
  • Gabess8
    #53860
    Azt hiszem itt háttérben marha nagy meccsek zajlanak...
  • primavis
    #53859
    igen a múlt hét végéig nem volt bajnokiuk, de Krajován a múlt hét végén kiderült, hogy az egész csapaté lejárt! Az ellenfél megóvta, de lejátszották a meccset a nézők kedvéért. A szövetség a közeljövőben dönt! Arra hivatkoznak a valceaiak, hogy megcsinálták a sportorvosi vizsgálatokat, de valamiért nem lett beirva!
  • Isthy
    #53858
    Én arra lennék kíváncsi, hogy ez pont most hogyan derült ki? Eddig az elmúlt 3 hétben a román bajnokikon nem nézték ezt? Csak éppen most? Elvileg ezt minden bajnoki meccs előtt az illetékesnek ellenőriznie kellene. Ha nincs rendben akkor nincs meccs.
    Ugye a BL-ben az léphet pályára aki a bajnoki meccseken is pályára lépni jogosult a csapatában abban az időpontban. Elvileg ez alapján senki sem léphetett volna pályára március 3. óta a Valcea játékosai közül sem a bajnokságban, sem a BL-ben. Felmerül a kérdés, hogy a játékosok engedélyeit vizsgálják-e a BL meccsek előtt is ilyen szempontból is (sportorvosi érvényessége) és az kinek a feladata (netán EHF ellenőr). Mondjuk a dátumokat minden nyelven lehet érteni, lévén azok számok. A szövegekhez meg kérhetne az ellenőr segítséget, hogy beazonosítsa melyik pecsét mit igazol. Itt esetleg az EHF ellenőröknek is "sara" van két meccs tekintetében (Fradi-Valcea és Valcea-Krim). De ezt csak a részletes szabályok ismeretében tudnánk megállapítani.
  • Isthy
    #53857
    A Fradi Zizi két kiállításával a 2. félidőben a középső-hátsó posztokon totálisan legyengült (2 fiatal maradt) és ezt kihasználva kiegyenlített az Érd. A végjátékra elfáradt ellenfelet nagy nehezen sikerült bedarálniuk.
    A többi nagyjából papírforma eredmény.
  • primavis
    #53856
    http://www.prosport.ro/alte-sporturi/handbal/oltchimul-a-ajuns-la-craiova-cu-vizele-medicale-expirate-10695599
  • primavis
    #53855
    Akkor szóljon már valaki az FTC-nek meg az ETO-nak! A román újságokban (mai szám!) benne van (Prosport, Gazeta sporturilor).
  • kaloz174
    #53854
    03.09. handball.hu naptára szerint.
  • primavis
    #53853
    Hohoho! A Valcea játékosok orvosi engedélye lejárt március 3-án és elveszitheti az bajnokságban lejátszott meccseit 10-0-ra! De akkor ez érvényes kell legyen a BL-re is, nemde? Mikor is volt a FTC_Valcea meccs?