61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Breki33
    #53933
  • Breki33
    #53932
    köszi szépen, igyekeztünk pár ezer szurkolóval együtt

    kaptam visszajelzést, hogy a google albumban a csapatról készült képek nem megjeleníthetőek
    most beállítottam, szerintem így jó lesz

    https://plus.google.com/photos/108600998892040722800/albums/5864788295836314353
  • kaloz174
    #53931
    Boki kitüntetése

    Gratulálok!

  • kaloz174
    #53930
    Köszi az élmények megosztását. Jól szurkoltatok!
  • Breki33
    #53929
    szívesen

    Képek amik a meccsen készültek és rajta vagyunk

    http://www.facebook.com/media/set/?set=a.640151236000603.1073741826.100000171977199&type=1

    többi kép ami ott készült a csapatról







    https://plus.google.com/photos/108600998892040722800/albums/5864788295836314353?partnerid=gplp0
  • Maximus4
    #53928
    Igen,ez tényleg vicces,hogy szakadnának meg.Kíváncsi lennék,ha a visszavágó előtt csinálna egy hasonló képet valaki egy román mezzel,akkor mennyien röhögnének rajta kint.
  • [HUN]FaTaL
    #53927
    Állítólag viccnek szánta a lap (prosport vagy mi). Halálra röhögtem magam...
  • kaloz174
    #53926
    Véleményem egyértelmű az egészről. Az viszont a rideg tényekhez szintén hozzátartozik, hogy ennek hatására azok is odafigyeltek az eseményre, akiket egyébként nem érdekelt volna...
  • Maximus4
    #53925
    Megtaposták Görbicz Anita mezét. :O
  • Isthy
    #53924
    Köszi!

    Jöhet a többi is.
  • Isthy
    #53923
    A jó balszélső holtig tanul
  • Breki33
    #53922
    Sziasztok

    Tegnap este értem csak haza, fantasztikus volt
    Majd rakok fel képeket most csak röviden tudok írni

    Pestről indultunk, Veszprémbe érve már a nap is kisütött nekünk jó előjelnek ígérkezve
    http://s7.directupload.net/images/130408/q4xbzznb.jpg

    Simán sikerült bejutnunk nagyon átse vizsgáltak, csak a táskámba nézett bele, de mindent amit akartam be tudtam vinni.
    Így sikerült pl a bevonulásról ezt készíteni

    A második sorban ültünk szinte a pálya mellett nagyon közel voltunk a fiúkhoz.



    A hangulat és az egész meccs felejthetetlen volt, a végén Csaszi még külön is odajött dedikálni





    Este egy helyen buliztunk a csapat egy részével, itt pl. egy ismerős arc a barátnőmmel :)

    Aznap este nem úgy tűnt, hogy valami baja lenne elég erősen csajozott a többiekkel, gyakran jártak ki hátra a wc-be is :)

  • kaloz174
    #53921
    A folyamat részeként újabb nagy név, kiváló, lelkiismeretes szakember távozik Siófokról:
    Ira csapatot vált.
  • Isthy
    #53920
    Egyetértek.

    Tavalyelőtt volt egy szuper Larvik, tavaly egy szuper Buducnost, most meg van egy szuper ETO.
    Amit Lökével kapcsolatban írtál az nagyon tisztán látható. Már messze nem úgy fújnak neki, mint anno 2 évvel ezelőtt.
  • Isthy
    #53919
    Bizony, erre utaltam én is, hogy nincs meg a háttér.
  • Isthy
    #53918
    Most gonosz leszek: Vajon Golovin érkezése már a Fradi-Siófok együttműködés eredménye?
  • Zóanagyvarázsló
    #53917
    Azt hiszem, ebben most minden benne volt.
  • Zóanagyvarázsló
    #53916
    Bonyolult kérdés ez, mert tavaly a négy között egy mostaninál egyértelműen gyengébb Larvik volt, egy ideinél gyengébb ETO, egy határeset Valcea (a szokásos dolgaik miatt mindig nehéz őket elhelyezni, de a tavalyi csapat, ha jó is volt, nem volt erősebb bármely mostani elődöntősnél), de jutott rájuk egy olyan Buducnost, mely rendelkezett néhány sztárral, és nagyon együtt volt. (Tavalyelőtti Larvik amúgy már sosem lesz, mert nem lesz egész szezonon át 100%-os formában lévő Lökéjük, aki köré lehetett a csapatot építeni, és akinek akkor még nemzetközi szinten is befújtak mindent.)

    A BL középmezőnye és legfőképp az alja (első csoportkör) talán idénre gyengült, de az ETO-nak nem ők jelentik az ellenfelet. Reális esélye az elődöntőre pedig az utóbbi években 4-6 csapatnak szokott lenni, ez most is így volt.
  • Gabess8
    #53915
    Sajnos ez már nem hónapok óta tart, kisebb nagyobb megszakításokkal évek óta... Talán Kőröshöz hasonlóan ott is el kellene gondolkodni reális e egy elsőosztályú csapatot működtetni. Szerintem a várost nem érdekli annyira a kézilabda, hogy igen legyen a válasz.
  • Gabess8
    #53914
    Szerintem most érik be az a több éves munka amely alapján ide jutottak.
  • kaloz174
    #53913
    A halasi gondok talán most váltak publikussá, de már hónapok óta ez volt a helyzet. Úgy tudom, a játékosok ezt a szezont még mindenképpen végigviszik.
    Az a hír járja, hogy Siófokon edzőcsere lesz újra. (Többek között.) Érkezik Golovin. (A 300 m mintha már 300 km lenne...)
  • kaloz174
    #53912
    Nem látom a Krimben azokat az egyéniségeket, akik igazából olyan tartást adnának a csapatnak, hogy esélyük legyen az ETO ellen. (Szemben az előző évi BL-győztessel.) A Larvikon nem érzem már a sikeréhséget, a Valcea pedig a külföldi sztárok, edző ellenére sem tudja magát túltenni azon a csődtömegen, ami a román női kézilabdát jellemzi, annak tudatában, hogy micsoda tehetségeik voltak, vannak az utóbbi években.
  • primavis
    #53911
    Amúgy, jellemző, hogy a meggyengült FTC (végig Zácsik, majd Pena nélkül, a felváltva hiányzó-sérült Czifra, Deáki, Dajka, Szekercés ellenére is) 1-1-re áll mindhárom elődöntőssel ebben a szezonban! A Valcea ha nem kerül a döntőbe szétesik/het, de jön a Szkoplje, has majd csapat is lesz s nemcsak nevekből áll majd.
  • Isthy
    #53910
    Sztem az ellenfeleik nem koptak ki, egyszerűen most jobbak náluk. Az eddigi komolyabb ellenfelek ugyanúgy megmaradtak (Valcea, Larvik), a Bud gyengült meg nagyon, helyette lett egy megerősödött Krim.
  • Isthy
    #53909
    Köszi!

    Ahogy látom Berta Niki kitett magáért. A csapat remélem utoléri magát fizikálisan és akkor lehetnek még sikerélményeik.

    A halasi problémák napvilágra kerültek, elég problémásnak néz ki a jövő évük. Már nem először kerülnek ilyen helyzetbe, az látszik, hogy ott nincs meg egy komolyabb csapatnak megfelelő háttér.
  • kaloz174
    #53907
    Akkor végre nem tabu leírni, hogy az ETO az idei sorozat esélyese? Erre a szezonra kikoptak az ellenfeleik, szerintem. A románokat pl. sosem gondoltam annak, a magam részéről.
  • kaloz174
    #53906
    Elfogytunk a végére. Most ez történt. A Fehérvár pedig élt azzal, hogy több lehetősége van, hosszabb a kispadja, különösen, ami a rutinos játékosok számát illeti.
    Jól küzdött a csapat, a vége előtt 8 perccel még vezettünk. Addigra viszont, különösen fejben, ami ugye összefügg a fizikális fáradtsággal, elfáradtunk.
    Az az igazság, hogy még most is érződik a betegségek, sérülések okozta kényszerű edzés-kihagyás.
    Ennek ellenére dicséret illeti a csapatot, a mai produkció után.
  • Isthy
    #53905
    Ahogy látom sikerült eladni a 4 gólos félidei előnyünket a Fehérvár ellen és 4 gólos vereség lett belőle... Kíváncsian várom a beszámolót, hogy miként történt ez.
  • Isthy
    #53904
    Ez az eredmény most már a szlovénokra is rak terhet, kíváncsi vagyok otthon tudják-e ezt majd kezelni. A norvégok idegenben is veszélyesek, megoldhatják a döntőt így is.
  • Isthy
    #53903
    Grat az ETO-nak!

    A magyar csapatok idén győzni járnak Romániába a Valceához

    Egy kiváló első 20 perc után, visszaesett a csapat, de a küzdés megvolt végig a haloványabb játék ellenére. Amorim összesen kb. 18-20 percet tudott védekezni, ennek ellenére 22 gólon maradt a Valcea. Elöl volt sajnos sok hiba, az eladott labdákból 6-7 leindítás gólt lőttek a románok. Bulatovics lövései és ezek a lerohanások tartották meccsben a románokat egy közepesen játszó ETO ellen. A szünet után a két német spori igencsak megfújta a hazait nekik.
  • banok
    #53902
  • primavis
    #53901
    ma a 22-24 a divat!
  • primavis
    #53900
    Kiválóan játszott a krim az első félidőben, a szünet után viszont bent ragadtak az öltözőben. persze, a larvik felkapaszkodását jelentősen segitette a két lengyel nemiszerv működése is, sajna.
  • banok
    #53899
    NŐI EHF BAJNOKOK LIGÁJA

    17.00 Oltchim Valcea-Győri Audi ETO
    tv: Digisport1 hu
    streamek:
  • primavis
    #53898
    no a FTC-Érd 8 gólos fradi sikert hozott, sok Edina hisztivel és érdi durvasággal, amire ők fizettek rá, elveszitve Bognárt és Vukcsevicset. Jó kapus teljesitmények és rengeteg kimaradt ziccer, bizonytalan biráskodás jellemezte az amúgy jó mérközést.
  • kaloz174
    #53897
    Nagy Laci nem utazik
    Gondoltam, hogy valami akadályozza.
  • Isthy
    #53896
    Most néztem meg és látom, hogy az általad említett oldal teljesen hasonult ahhoz ami eddig is volt. Most már egy a kettő minden szempontból...
  • Isthy
    #53895
    Van aki a helyszínen tud szurkolni helyettem is
  • kaloz174
    #53894
    Remélem, nekem nem.
  • kaloz174
    #53893
    Jó kezdeményezés. Tetszik. Csak helyeselni lehet, ha egy klubnak nem csak a "versenyistálló" jellege dominál. Különösen, ha az kéziakadémia...