61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #54013
    Mivel Szani hiánya szinte biztos volt már az ősszel is a tavaszt illetően, így nekem nem volt kétségem, hogy az ETO behúzza. Reméljük a következő idényben a Fradi is teljessé válik és akkor tényleg jó ellenfél lesz a győrieknek. Kiderülhet, hogy tényleg meg tudják-e valósítani azt a bajuszráncigálást
  • [HUN]FaTaL
    #54012
    Azért, ha nem lett volna ennyi sérült a Fradinál, lehet, hogy megrángattuk volna az oroszlán bajszát :))
  • primavis
    #54011
    azzal a góllal amit pont Bulatovici dobott az utolsó előtti percben!
  • primavis
    #54010
    a románok bejelentették, hogy Bulatovici aláírt a Győrnek! Szidják mint a bokrot, s közben elfelejtik, hogyha Löke nem dobja be az utolsó győri gólt, akkor ők mennek tovább!
  • Isthy
    #54009
    Gratulálok én is a győrieknek a bajnoki címhez!
    Bár igazából ez nem volt kérdéses már az idény elején sem. A Fradi hozta a bajnokságban az elvárható 2. helyet, a BL-ben pedig a várakozás felett szerepeltek - főleg a sérüléseket is figyelembe véve - ezért jár a gratuláció nekik is!
  • Isthy
    #54008
    Az őszi - ismert okok miatti - gyenge szereplés fényében bizony ez jóval várakozás feletti végeredmény.
  • kaloz174
    #54007
    Sajnos, van valaki(k) Halason, aki(k) nem becsülik az ellenfelet, ellenségképet kreálnak maguknak. Na de ez őt (őket) minősíti(k).
    Van most elég gondjuk, egyébként.
    Tekintettel a többséggel meglévő jó kapcsolatokra, hitelt érdemlően elmondhatom, hogy szándékuk szerint marad a csapat. Bár olyanok távoznak, akik sokat tudtak hozzátenni a szezon mindenképpen elismerésre méltó, jó szerepléséhez.
  • kaloz174
    #54006

    (na mégegyszer:))
  • kaloz174
    #54005
    Azt gondolom és érzem, hogy ez a szezon, na és már most elmondhatjuk, sok örömöt hozott nekünk, még akkor is, ha idén nem mi kaptuk a bajnoki érmeket. Az viszont biztos, hogy a magunk "csatáját" várakozások felett nyertük. Ez pedig nem kicsit köszönhető a 2 távozó játékosnak. Köszönet és elismerés nekik! (Mint ahogy mindenkinek, aki hozzátett.)
    http://kohaszkezi.hu/sites/all/files/imagecache/gallery_thumb/images/gallery/461/img_4528.jpg http://kohaszkezi.hu/sites/all/files/imagecache/gallery_thumb/images/gallery/461/img_4371.jpg
  • Gabess8
    #54004
    Tegnap megnyerte a Győr a bajnokságot, ami borítékolva volt. Én azonban a számszerű eredményt nem nézve, gratulálok a Fradinak az ezüsthöz és a BL ben nyújtott teljesítményhez.
    Azt gondolom minden dicséret megilleti idén a csapatot
  • Isthy
    #54003
    Ami az előző hozzászólásomból kimaradt:

    A meccs után volt még egy búcsúzó köszöntés Gabóé előtt. Ma játszott nálunk utoljára hazai közönség előtt Bódi Berni is. Ő jövőre a piros-fehér mezt zöld-fehérre cseréli. Hatalmas köszönettel tartozunk neki, mert az eredményes játékával óriási szerepet vállalt abban, hogy az alapszakaszt a csapat a 8. helyen tudta zárni. Köszönjük Bodesz!
  • Isthy
    #54002
    Dunaújvárosi KKA - Kiskunhalas NKSE 36-33 (15-13)

    Gratulálok, szép volt csajok! Méltó búcsúmeccs Gáspár Gabónak!

    Szerencsére a vendégcsapatnak nem sikerült "belerondítania" Gabó búcsúmeccsébe. Pedig ezt akarták és ezekkel a szavakkal le is nyilatkozták az egyik újságnak (Petőfi Népe).
    Szinte végig veszettünk a meccsen, talán egyszer vezetett a Halas az első félidőben 1 góllal. A szünet után sikerült fokozatosan elhúzni és már volt 6 gól is előny. A végén kicsit közelebb jöttek a halasiak, de a győzelmünk nem forgott veszélyben. Épp ideje volt már legyőzni őket, mert az utóbbi 4 meccsünkön kikaptunk tőlük.
    Mindenki hozzátette a magáét, amikor kellett és a búcsúzó Gabó is szerzett 2 gólt. Kár, hogy a legvégén a kínai figurába, amit rá játszottunk beleszabálytalankodtak, így nem sikerült még egy gólt lőnie zárásként.
    A meccs után volt egy kis ünnepség, ahol elbúcsúztattuk és megköszöntük neki az elmúlt 15 évet, amit nálunk töltött. Köszönjük Gabó!
  • Zóanagyvarázsló
    #54001
    Ez jó hír, nagyon remélem, hogy a meccs maga még több örömöt szerez nekünk.

    Na meg milyen jó lenne a nézettségről később számokat is látni, pláne összehasonlításra alapot adó korábbi adatokkal! (MTV-s adatokra még látok is esélyt, de engem jóval több minden érdekelne.)
  • Breki33
    #54000
    A DIGI és a Magyar Televízió közös sajtóközleménye.

    A DIGI Sport és az M1 képernyőjén a Veszprém-Kiel BL-negyeddöntő!


    A DIGI Sport a kézilabda, mint magyar sikersportág népszerűsítése érdekében – az EHF
    Kézilabda Bajnokok Ligája közvetítések magyarországi jogtulajdonosaként – díjmentesen
    az MTVA rendelkezésére bocsátja az április 27-én, szombaton 16:00-kor kezdődő MKB
    Veszprém KC–THW Kiel BL-negyeddöntő visszavágó mérkőzés közvetítését.

    A nemrégiben az MKB Veszprém KC-vel támogatói megállapodást aláíró DIGI célja ezzel
    a kezdeményezéssel, hogy minél többen szurkolhassanak a képernyő előtt a magyar bajnoknak
    a BL-címvédő Kiel elleni sorsdöntő mérkőzésen, melynek tétje az EHF Bajnokok
    Ligája Négyes Döntőjébe jutás.

    A szombati MKB Veszprém KC–THW Kiel visszavágót a DIGI Sport 1 élőben, HD minőségben
    közvetíti a Veszprém Arénából, népszerű kommentátorával, Egri Viktorral a mikrofon
    mögött.

    Az M1 a mérkőzés közvetítését teljes terjedelmében veszi át a DIGI Sporttól.

    A megállapodás kizárólag a Veszprém-Kiel mérkőzésre vonatkozik.

    MKB Veszprém KC – THW Kiel 2013. április 27. 16:00

    Szurkoljunk együtt a magyar sikerekért!
  • Isthy
    #53999
    BL döntő visszavágó

    Ahogy látom az ETO végül is elérte azt az EHF-nél ami eddig természetes volt.
  • Isthy
    #53998
    Attól a 2 dántól? Egy fillért nem tennék rá...
  • kaloz174
    #53997
    benn=benne
  • kaloz174
    #53996
    Leginkább azért sajnálom, hogy nem sikerült a Kielt megverni, mert szép bravúr lett volna - ami egyébként teljesen benn volt a meccsben. Azok a hibák, elsősorban, amikről írtatok is, nem fértek bele. Természetesen az is "érdekes" volt, hogy mikor hozták a vitatható ítéleteket a bírók...
    Az viszont nagy esély, hogy csak -1 a gólkülönbség. Jó lenne élni vele.

    Ajánlom figyelmetekbe a Cunder frissített tartalmát. Nem részletezve, de több érdekesség került fel. (Kit mi érdekel. )
  • Gabess8
    #53995
    Igen Nagy Laci kiállítása összezavarta a csapatot, mondjuk nem tudom mi volt benne kiállítás, szerintem 600 van egy ilyen meccsen. Egyébként szerintem kifejezetten jól játszott a Veszprém (a meccs 65% át láttam kb), én nagyobb zakóra gondoltam.
  • primavis
    #53994
    a továbbjutás úgy is itthon fog eldőlni! jó az idegenben lőtt 31 gól is, meg az egygólos hátrány is. S nem ártana végre hazai pályát kapni a bíróktól is.
  • Isthy
    #53993
    THW Kiel - MKB Veszprém 32-31 (15-16)

    Nem sokon múlott a bravúr, sajnos a végjátékban elkövetett hibák okozták a minimális vereséget. Mindkét félidő első felét nagyon jól játszotta a Veszprém. 6 gólos előnynél Nagy Laci 2 egymás utáni "nagyvonalú" kiállításával a 2 spori szépen visszahozta a németeket a meccsbe. A végjátékban meg Jamali 2 rossz "megmozdulása" eredményezte a németek egyenlítését 28-30-ról. Azért talán a 8 mp-et is illett volna kivédekezni, a labdát kapó játékosra kilépve azonnal faultolni. Persze azt is megkérdezhetnénk, hogy a jobbszélsőink minek voltak a pályán, mert 0/5-öt sikerült összehozniuk...

    Az esély megvan a visszavágóra, élni kellene vele!
  • Isthy
    #53992
    Az előbb olvastam én is, hogy mi történt tegnap a győri meccsen... Mihamarabbi gyógyulást Zsuzsinak!
  • primavis
    #53991
    Eltört Tomori könyöke! remélem csak repedés s nem az akromion (a singcsont csúcsa) vagy nem a forgó valamelyik része tört le, mert az vészes.
    Tervelnem nem lett volna szabad már csak a szabály szerint sem hozzányúlni s akkor nem esett volna ilyen szerencsétlenül. Kérdés, hogy mikorra épül fel ő is. Steinbach érkezik nyártól.
  • Isthy
    #53990
    Dunaújváros KKA - Veszprém Barabás Duna Takarék KC 31-24 (16-16)

    Szép volt csajok!

    Az első 20 perc gyors és ötletes támadójátéka nagyon tetszett, aminek meg is lett az eredménye (16-10). Azután a záró 10 perc gyalázatosan gyengére sikeredett... Emberelőnyben voltunk, lőhettünk két 7 m-est is és mégsem sikerült gólt szereznünk. Kapkodás, eladott labdák és egy 0-6-ra elveszített záró dekád következett.
    Szerencsére a szünet után 11 perc alatt visszaállt a 6 gólos előny (24-18), megint jól játszottak a csajok. A fennmaradó játékidőben megint több lett a hiba, de szerencsére sikerült tartani az előnyt a végéig, mert a vendégek sem életük meccsét játszották.
    A kapuban Reni jól védett (bár volt 3 nagyon szerencsétlen gólja), különösen Planéta lövéseit érezte kiválóan. Nem tudom sikerült-e neki egyáltalán gólt szereznie átlövésből a legalább 8-9 kísérletéből. Nem emelnék ki a mezőnyből senkit, mindenki hozzátette ma a magáét és segítette a csapatot egy biztos győzelemhez.
    Mondjuk az is hozzátartozik a meccs krónikájához, hogy megint sikerült 3 db 7 m-est és vagy 9-10 ziccert kihagyni. Meg emberelőnyben 5-6 labdát eladni... Szerencsére ez ma belefért, de jövő szerdán a Halas ellen már nem fog. Egyébként ez a szerdai meccs lesz Gáspár Gabi hazai búcsúmeccse, befejezi a pályafutását.
  • kaloz174
    #53989
    Jó buli lehetett:
    Alakul az újvárosi női hokicsapat! :)))
  • kaloz174
    #53988
    Remélhetőleg segíti őt ez is a gyógyulásban.
  • kaloz174
    #53987
    A szombati program módosult. Pedig kár (mondom én), mert bizonyos szempontból ünnep lesz, a meccsen túl is, pontosabban előtte. Bár mások biztos örülnek.

    17:50
    Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia - Veszprém Barabás Duna Takarék KC - Ticker

    17:50
    ÉTV Érdi VSE - Váci NKSE - Videó

  • Breki33
    #53986
    Karl Erik Böhn kitüntetése

    Norvégiában Karl Erik Böhnt, a magyar női kézilabda-válogatott szövetségi kapitányát választották a 2012-es esztendő kézilabdás személyiségének – adta hírül a Norvég Kézilabda Szövetség.

    Böhnt az év eleje óta Norvégiában kezelik akut leukémiával. Mint arról korábban beszámoltunk, a magyar válogatottal 2012-ben Európa-bajnoki bronzérmet szerző szakember állapota korábban kritikus volt, ám a norvég orvosok egy új eljárással próbálkoztak, úgy tűnik, sikerrel. Böhn szervezetében kedvező változás állt be, a vértestek aránya a megfelelő módon változott. Az eljárás jelenleg is tart.

    A Magyar Kézilabda Szövetség sok szeretettel gratulál Karl Erik Böhnnek a díjhoz!
  • Breki33
    #53985
    Női kézi: az eddig jegelt Bulath győztes gólt lőtt a Viborgban

    http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-az-eddig-jegelt-bulath-gyoztes-golt-lott-a-viborgban-2236717
  • Gabess8
    #53984
    lekopogtam
  • Gabess8
    #53983
    Pláne ha közel keleti sporik lesznek...
  • kaloz174
    #53982
    Előre is jó szórakozást!
    (Számomra jó lesz az TV-n keresztül is, ha nem ütközik más programmal.)
  • Isthy
    #53981
    Majd meglátjuk a május 11-12-i hétvégén. Remélem én a helyszínen
  • Isthy
    #53980
    Mindig vannak akik "hozzák" a szintjüket...
  • kaloz174
    #53979
    Úgy tűnik, az EHF is a győrieket várja győztesnek a BL-ben:
    Larvikban kezd az ETO
  • kaloz174
    #53978
    Önmagában ez egy sportszerű gesztus. A mellékzöngék azért megvannak. Sajnos.
  • Gabess8
    #53977
    Le a kalappal a Fradi előtt!
  • Isthy
    #53976
  • [HUN]FaTaL
    #53975
  • kaloz174
    #53974
    A cunder.huheti műsora:

    Szerda
    2013-04-17 17:50
    Fehérvár KC - Veszprém Barabás Duna Takarék KC

    Szombat
    2013-04-20 17:50
    Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia - Veszprém Barabás Duna Takarék KC