61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • kaloz174
    #54093
    csúszás a boglári akadémián

    Az érdekesség, többek között, hogy "...a férfi juniorválogatott ősztől az NB I-ben indulhat, tizenharmadik csapatként".
  • kaloz174
    #54092
    A második félidőt nem láttam, mert átmentem megnézni a siófoki első csapat mellől kényszerűségből távozó edzőpáros, Kiss Szilárd és Irina Shirina által vezetett hazai csapat záró hazai meccsét. (Mint ismert, Ira Budaörsön folytatja. Távozik még Kiss Éva, valamint a légiós beállós, Seric is.)

    Ahhoz képest elég magabiztos ETO-győzelem született, hogy még 2 góllal a Larvikot láttam vezetni...

    A siófoki meccsen a hazaiak szépen köszöntek el a mindenkinek játéklehetőséget biztosító Kiss Szilárdtól. A csabaiak viszont csak időnként mutattak értékelhető játékot.
  • Isthy
    #54091
    Grat az ETO-nak a győzelemhez!

    Az első félidőben - főleg az elején - sok volt az eladott labda és nagyon hullámzott az ETO játéka. Görbe nagyon nem találta magát, szerencsére ekkor Joka és Löke szépen hozzátett. Így a szünetre csak egyetlen gól volt a norvégok előnye (12-13). A szünet utáni első 5 perc egy rémálom volt (13-17), az azt követő 25 perc viszont álomszerű védekezést hozott elöl Görbe feltámadásával. Lunde is egyre jobban teljesített a kiváló védelem mögött és a végére csak a győzelem aránya volt kérdéses.
    Kiemelhető Görbe, Lunde, Löke és Joka játéka, a norvégoknál Leganger (neki nagyon sokat köszönhet a Larvik) és talán Blanco.
  • primavis
    #54090
    Szép volt lányok, pláne egy ilyen furcsa biráskodás mellett!
    De nem kellett volna annyi labdát elszórni és Legangert naggyá tenni! De remélem így is meglesz a cím és a kupa!
  • banok
    #54089
    BL döntő streamek itt
  • Isthy
    #54088
    Gratulálok az érdieknek a bronzéremhez!
    Igazából ha nem szerzik meg a 3. helyet, az eléggé "kínos" lett volna ezzel a kerettel. Így most szurkolhatnak nagyon a győrieknek, hogy lehetővé váljon az esetleges BL indulásuk a következő idényben.
  • Isthy
    #54087
    Az EHF delegált (a két ellenőr mellet) személye nem volt kétséges, hiszen a BL serleget az elnök szokta átadni.
  • kaloz174
    #54086
    Amúgy a színvonal, mit mondjak, elég gyenge volt.
  • kaloz174
    #54085
    A végén az Érd megnyerte a meccset, így a bronzot - gratulálok - is, de sokáig úgy tűnt, a Siófok elleni párharcuk példáját követik, tehát megbénítja őket a lehetőség. (25-21)
  • kaloz174
    #54084
    Kisebb meglepetésre vezet a Vác Érden a félidőben 1 góllal...
  • kaloz174
    #54083
    horvát bírók...

    Innen a szomszédból... Ez elég kedvezőnek tűnik a győriek számára.
  • Isthy
    #54082
    Hétvégi tv-s menü:

    Pick Szeged - Csurgói KK
    Férfi bajnoki elődöntő, 1. meccs - Szeged
    2013.05.05. vasárnap 12:35 RTL Klub

    Larvik (norvég) - Győri Audi ETO KC
    Női Bajnokok Ligája DÖNTŐ, 1. meccs - Larvik
    2013.05.05. vasárnap 16:45 DigiSport1
  • Gabess8
    #54081
    De azért a totális házi döntőt nem merték bevállalni..., nagyon átlátszó lett volna.
  • Isthy
    #54080
    EHF BL Final Four sorsolás

    A kávéskanna, mint végső megoldás...
  • Isthy
    #54079
    Köszönöm nektek is!
  • [HUN]FaTaL
    #54078
    Utólag is boldog születésnapot! :)
  • Breki33
    #54077
    Utólagosan énis csatlakozom.

  • Isthy
    #54076
    Köszönöm! Az ünnepelt éppen ünnepel! Meg még fog is!
  • Isthy
    #54075
    Van közöttük amit szeretek! Köszönöm!
  • Zóanagyvarázsló
    #54074
    Őszintén szólva nem is figyeltem, hogy ilyen jeles nap van. Isten éltesse az ünnepeltet!
  • kaloz174
    #54073


    Sok-sok boldogságot neked!
  • Zóanagyvarázsló
    #54072
    Igen, bár a négy bajnoki az idei szezonra vonatkozik, elsősorban mégis a bajnokságra lehet gondolni a jövőt tekintve is.

    Mondjuk nem is gondoltam komolyan, amit alább írtam, az eredeti, Elek Gábor száját elhagyó mondatot úgysem ismerjük, de a lényeg úgyis az, hogy hazai pályán már valamennyiszer valós győzelmi célokkal fogunk pályára lépni, nem pedig egyszer kapjuk el az ETO-t, hátha összejön alapon. Mindenesetre elvárásnak a rendszeres népligeti ETO-zakóztatás viszont sokkal erősebb lenne a BL-elődöntőnél is.
  • Isthy
    #54071
    Ilyenek nekem is eszembe jutottak, sőt a BL-ben 2x is játszhatnának egymással (csoportban plusz elődöntő vagy döntő). De a mondatban ott szerepel hogy "a 4 bajnokin összesen" és az egész mondat úgy jön le, hogy a bajnokikról van szó. Ezért nem vettem figyelembe más lehetőséget.
  • kaloz174
    #54070
    Egy sikeres és egy kevésbé sikeres időszak egy edző életében:
    Zsiga Gyula
  • Zóanagyvarázsló
    #54069
    Lehet, hogy Veszprém után jövőre Dabason lesz az MK-döntő, plusz számol egy BL-párharccal is :)
  • Gabess8
    #54068
    Igen ha nem jön tavasszal sérülés hullám akkor mindkét porondon jó esélyek lehetnek szerintem.
  • Gabess8
    #54067
  • Isthy
    #54066
    A Fradinak idén már fújtak 2 BL meccsen is, akkor emlékeim szerint nem volt baj a 2 román hölggyel. Meglátjuk most lesz-e változás.
  • Isthy
    #54065
    EG interjú

    Reális nyilatkozat, tisztában van a lehetőségekkel.
  • [HUN]FaTaL
    #54064
    Érdekes az EHF ismét... Skandináv barátok a küldöttségben, és román bírók azután, hogy az ETO a Valceat verte ki az elődöntőben? Kiváncsi leszek a bíráskodásra, remélem nem olyan lesz, mint a két dán szombaton...
  • Isthy
    #54063
    Az már túl sok mindentől függ (sorsolás, ellenfél csapatok erősödése stb.) ezért annyira előre nem is tekintettem.

    Viszont megvan a Larvik-ETO meccs EHF "stábja": két román hölgy vezeti a meccset, német, dán és izlandi EHF küldöttekkel.
  • [HUN]FaTaL
    #54062
    Teljes kerettel szerintem meglehet az elődöntő is. A többi már szerencse kérdése (is) :))
  • kaloz174
    #54061
    A Fradi - építkezésből - jó példa lehet bárkinek.
  • Isthy
    #54060
    Ebben az idézett cikkben nem szerepel, de egy másik portálon megjelentben igen:

    "Elek Gábor vezetőedző kitért rá, hogy ebben az idényben egyszer sem tudtak a Győr ellen a legerősebb összeállításban pályára lépni, és a négy bajnokin összesen egy döntetlenre voltak képesek, a következő szezonban legalább két hazai győzelemben bízik az ETO-val szemben."

    Ezek szerint mindkét hazai bajnokit nyerni kellene a Fradinak. Ősszel ezt elég merésznek érzem, tavasszal már nagyobb lehet az esély.
  • Isthy
    #54059
    Fradi sajtótájékoztató

    Ha a sérültek rendesen felgyógyulnak akkor jövő tavaszra igencsak ütőképes lesz ez a csapat. Persze nem ártana ehhez, hogy újabb sérüléshullám ne jöjjön közbe és akkor a BL 8 ismét mindenképpen kinéz nekik.
  • Grenzjager
    #54058
    ok, marad Veszprémben
    féltem a franciák nagy bevásárlása a nagynál is nagyobb lesz.
  • kaloz174
    #54057
    Rózsaszín síp akció...

    Nem egészen értem a dolog lényegét. Ilyet nem a Szövetségnek kellene rendezni?
  • Isthy
    #54056
    Valóban jobb védekezés és kapusteljesítmény kellett volna, hogy legyen esélyünk pontot szerezni. Ami sajnos csak a szünet utáni 15-20 percben volt igazán meg. Az utolsó 5 percben a 4 perces emberelőnyét okosan játszva kihasználta a hazai csapat és megnyerte a meccset.
  • Isthy
    #54055
    Gondolom Nagy Laci miatt tetted be ide, de ő ma reggel is elmondta, hogy még csak megkeresés sem történt felé. Nem megy sehová sem, marad Veszprémben.
  • Isthy
    #54054
    Bocs, de ezen csak mosolyogni tudok. Egy "PR művelet" aminek nem sok értelmét látom.