61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #54213
    A férfi kézilabda iránt érdeklődőknek, BL Final Four elődöntők:

    Kielce-Barcelona
    Digisport 2013.06.01. 15:15

    Kiel-Hamburg
    Digisport 2013.06.01. 18:00

  • kaloz174
    #54212
    Érdekes az a "norvég" koncepció, amit Kicsi említ, nem? Mondjuk ahogy én láttam, az utolsó edzéseken inkább már csak laza, szinten tartó mozgások szoktak lenni. (Kivéve azt, amikor Kiss Szilárd átvette az újvárosi csapatot legutóbb. )
    (Érdekelne normál helyzetben dolgozó magyar szakemberek véleménye az ügyben...)
  • Isthy
    #54211
    Jól meghajtja őket a pihenés előtt. Orbán Adri 2 pólóból is vizet facsart...
  • Isthy
    #54210
    Rá gondoltam én is a "fiatal" magyar kifejezéssel

    Borsost újabb pozícióból menesztették, megy az "alakítás" a szövetségben.
  • kaloz174
    #54209
    Válogatott felkészülés
    Minden tiszteletem Siti Beáé.
  • kaloz174
    #54208
    Emlegetnek egy - ígéretes, de képességei alatt teljesítő - 19 éves balkezest. (Ha az igaz, amit mondanak vele kapcsolatban, vele még sok munka lenne.)
    Reménykedjünk, messzi van még a felkészülései időszak és köv.szezon kezdete.
  • Isthy
    #54207
    Sztem nincs semmi baj a nyilatkozatokkal. Persze van néhány "egyén" aki már ezekből is cirkuszt csinál.

    Az EK-val kapcsolatban: ismét "alakít" a szövetség...

    Sajnos a tegnapi záróbulin sem hangzott el semmi sem az esetleges újabb érkezőről. lehet az fiatal ukrán helyett fiatal magyar lesz? Mindenesetre nagy szükség lenne egy balkezes lövőre.
  • banok
    #54206
    \o/
  • Breki33
    #54205
    Tíz kupacsapattal támadják Európát a kézisek


    Legjobb esetben tíz magyar kézilabdacsapat indulhat majd ősszel az európai kupákban, a női gárdák közül ugyanis öt vagy hat, a férfi együttesek közül pedig négy vehet részt a különböző versenysorozatokban.

    http://www.origo.hu/sport/kezilabda/20130529-tiz-kupacsapattal-tamadjak-europat-a-kezisek.html
  • kaloz174
    #54204
    Tényleg "alapos" írás. Éjfél után kezdve, még nem értem a végére. (Ha a pár szavas nyilatkozatkat veszem alapul, Görbe és az új szerzevemény elég érdekesen visszafogott véleménnyel vannak egymásról. Persze, lehet, hogy mindezt csak az újságírók akarják így beállítani. Mint ahogy már sokszor előfordult...)

    Európai kupák:
    Magyar indulók 2013/14.

    Kohász tájékoztató
    Összefoglaló a csapatoldalról.
  • Isthy
    #54203
    Katarina Bulatovics

    Egy normális írás az NSO-n, amit érdemes elolvasni. Vajon mi történt, valaki nem figyelt oda?
  • Isthy
    #54202
    Az az "egyik" most hétvégén is itthon volt, ő adta át a megyei I. o-ban bajnok női csapatunknak az érmeket. Utána bulizott is velük
  • kaloz174
    #54201
    Köszönöm szépen, neked is!:)
  • Breki33
    #54200
    Én például eddig nem tudtam
  • Breki33
    #54199
    Énis csatlakoznék utólag

    boldooog boldog születésnapot ! :)

  • Gabess8
    #54198
    Legalább lesz indok a meccsre járásra, feltéve ha normális időpontba lesznek a meccsek, mondjuk egem az egyik érdekel főként...
  • Isthy
    #54197
    Ahogy olvasgatom a fejleményeket, számomra egyre biztosabbnak tűnik, hogy a Viborg "bevariálódik" a BL-be. Minden bizonnyal a WildCard Qualification egyik résztvevőjeként. Már kezdem érezni az újabb Fradi-Viborg összecsapás előszelét a BL első csoportkörben
  • Isthy
    #54196
    Az a biztos, ami már megtörtént Sajnos az ukrán lányról semmi hír...
  • Isthy
    #54195
    Nicsak, ki tért be hozzánk?!
  • kaloz174
    #54194
    Válogatott:
    Összetartáson...

    A keret nekem a régnek tűnik. Nyilván ennek most nincs túl nagy jelentősége még.
  • kaloz174
    #54193
    Köszi a megerősítést és a jó hírt!
    (Már ért csalódás, nem is olyan régen, így azt hiszem el, ami "hivatalos".)
  • Grave Digger
    #54192
    Bár már gondolom mindenki tudta itt, de most már hivatalos, szóval Bulath Anita, Vincze Melinda, Vig Vivien és Hosszu Bogi újra Dunaújvárosban játszik a következő szezonban.
  • kaloz174
    #54191
    Köszönöm szépen!
  • Gabess8
    #54190
    Ezek szerint szülinapod van! Csatlakozom a jókívánsághoz is!! Ráadásul locsolni sem kell mostanában..., nem tudom melyik két zuhé között volt ennyi ideje, biztos nézet közben a radar képet, bocsi de ezt nem tudtam kihagyni:))
  • kaloz174
    #54189
    Köszönöm szépen!

    (De szép csokrot szedtél! )
  • Isthy
    #54188
    Boldog Születésnapot kedves ünnepelt!


  • Isthy
    #54187
    Managarova és Curea sem marad meg a hírek szerint, az ő fizetésükre sincs pénz. A klub weboldalán ma kiadtak egy sajtóközleményt, ami megerősíti, a játékosokat értesítették arról, hogy keressenek új csapatot maguknak a következő idényre. Meglátjuk mi lesz a szappanopera következő része. Mondjuk annyira nem örülök neki, hogy ha teljesen leamortizálódnak, mert tovább csökken a női kézilabda "ereje".
    Azt olvasni, hogy Meirosu befejezi, a többiekből esetleg még "csemegézhet" a Szkopje. Más csapatnak nem hinném, hogy maradt pénze rájuk. Vagy nagyon alacsonyra kell majd tenni az igényüket, hogy kisebb csapatokba játszhassanak.

  • primavis
    #54186
    azután, hogy Bradeanuval, Neauguval, Meirosuval, Barbosaval, Farcauval, Nechitaval együtt elbocsátották, a megmaradt Cureaval és Managarovaval a valcea pár évig nem számit már nagy csapatnak.Csak arra vagyok kiváncsi hogy merre veszik majd az útjukat?
  • Isthy
    #54185
    Gratulálok az ETO-nak a triplázáshoz!

    Simán megoldották, ahogy várható volt a tartalékos Fradi ellen. Ezzel végrehajtották azt, amit mi 1999-ben (BL, MK, bajnoki cím).
    A Halas meglepően simán kikapott a veszprémiektől, nagyon dekoncentrált csapat képét mutatták.
  • Isthy
    #54184
    Ez szerencsére minket nem érintett Viszont az év végi vb csoportsorsolás már annál inkább. Nem tudja valaki az mikor lesz? Elvileg júliusban esedékes.
  • Isthy
    #54183
    Az első esetben nem is tudom, hogy tudta elnézni a spori, annyival kívülre pattant a labda.
    A másodiknál egyértelmű a konklúzió, edzőnek semmi keresnivalója a pályán meccs közben semmilyen indokkal és esetben.
  • Grenzjager
    #54182
    Kökény Bea a ReggeliStartban
  • kaloz174
    #54181
    Kisorsolták...
    Sorsolás - EB-selejtezők 2014.
  • Gabess8
    #54180
    Szemüveget a bírónak

    Bár még csak gyerekek, azt gondolom ilyen bírói tévedés ebben a korban sem fér bele, azt pedig, hogy az edző mit keres bent a pályán és miért szereli az ellenfél játékosát, no comment, még akkor is ha a spori előtte lefújta szabálytalanságot.
  • kaloz174
    #54179
    A Valcea-történet most eléggé véglegesnek tűnik. Bár ki tudja - tényleg.
    (Sajnos, van, aki már eléggé rutinos lehet, ilyen időszakok elviselésében. Pl. Paula. ))

    A kupadöntő eléggé idény végi játékot hozott. Örömteli volt újra a pályán látni Zácsik Szandrát viszont.
    (A Kohász viszont teljes létszámban tekintette meg a találkozókat. Majdnem végig bírták is. Boki pl. dajka szerepben tűnt fel a közvetítésben, miközben egyik egykori cseréje nyilatkozott.)
  • Isthy
    #54178
    A tegnapi MK elődöntőkben minden a papírforma szerint alakult, jöhet az ETO-Fradi döntő. Mondjuk a jelenlegi helyzetben ennek a meccsnek a kimenetele sem lehet kétséges, az ETO triplázni fog idén.

    Tegnap ismét előkerült hogy csődbe megy a Valcea, immáron vagy tizedszer az elmúlt 2-3 évet figyelembe véve. Persze a szappanopera így kerek
  • Gabess8
    #54177
    El tudom képzeli menyire érdekli ebből a szempontból az EHF-et az utánpótlás, mikor ott vannak a felnőtt tornák...
  • Gabess8
    #54176
    Tipikus helyezkedős érdek ember, úgy nyilatkozik mint az MKSZ mennyire sokat dolgozik közben semmit nem csinál...
  • kaloz174
    #54175
    Valaki megjegyezte, hogy jobb lenne, ha Hajdú kicsit szerényebben nyilatkozna...Nem tudom, mennyiben volt igaza konkrét esetben, de tény: általában mások munkájából él, igyekszik helyezkedni...
    A lényeg, hogy a fiatalok jól szerepeltek, grat. nekik!
  • Isthy
    #54174
    Mivel senki nem látta a meccseket, szinte azt mond amit akar. Azért azt nehezen tudom elképzelni, hogy egy női utánpótlás meccsen akarna az EHF "bosszút állni".

    Az augusztusi EB-vel kapcsolatban mondja:

    "A mezőnyben nincs meglepetés. A csapatok háromnegyed részét meg tudjuk verni, a többit meg jó lenne elkerülni"

    Na most a záró mondat utolsó 5 szaván sírjak vagy nevessek...