61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • kaloz174
    #54293
    Egy érdekesötlet

    Vajon működni fog?
  • kaloz174
    #54292
    Elvonatkoztatva attól az elfogultságtól, amit ebben az ügyben, több oldalról is érzek, szakmailag is elég fura megoldásnak tűnik ez az egész, ismerve a leendő "beosztottak" személyét. (Arról szóltak, egyébként, a legutóbbi előzetes hírek, hogy Kiss Szilárd az utánpótlás képzés veetője lesz.)
    (Talán ez a be nem tartott ígérgetés ára...)
  • Isthy
    #54291
    Amikor megláttam egyből eszembe jutottál Ez van...
  • Isthy
    #54290
    Pár másodperc...
  • Isthy
    #54289
    Itt olvashatsz az NB I-ről is.
  • kaloz174
    #54288
    Íme
    Csak hiányolni kellett.
  • kaloz174
    #54287
    Valóban minden elismerés neki.
    Hallottam magyarul nyilatkozni. Egészen jól beszél már, nem értem, miért nem vállalaja be, többnyire. Már nyugodtan megtehetné.
  • Breki33
    #54286
  • Breki33
    #54285
    KÖSZÖNJÜK NEKED CARLOS !





  • kaloz174
    #54284
    Ezt találtam a fb-on:
    "Néhány infó a 2013/2014-es Nb1/B versenykiírásából.
    Az őszi első fordulók Szeptember 7-8-án kezdődik és December 7-8-án fejeződik be. A tavaszi fordulók február 8-9-én kezdődnek majd és május 17-18-án fejeződik be.Mindkét csoportban idén is 14-14 csapat fog indulni.Csapatok június 30-ig kell beadniuk a nevezésüket.Július 16-án 13:00-kor fogjuk megtudni ki melyik csoportban indul.Szerkesztőségünk élőben fog beszámolni az eseményről."
    Meglepett, hogy a másodosztályról már vannak hírek, de az első osztályról még nincsenek. Vagy csak én nem figyeltem? Ti mit tudtok?
  • kaloz174
    #54283
    Érdekes hír:
    Kiss Szilárd marad...
    Inkább nem írnám le, mit gondolok...
  • Isthy
    #54282
    Az alábbi 24 csapat várja a szombati belgrádi sorsolást:

    MAGYARORSZÁG, Szerbia (házigazda), Norvégia (címvédő), Algéria, Angola, Kongói Köztársaság, Tunézia, Dél-Korea, Kína, Japán, Ausztrália, Argentína, Brazília, Dominikai Köztársaság, Paraguay, Montenegró, Spanyolország, Románia, Lengyelország, Csehország, Dánia, Hollandia, Németország, Franciaország.

    Az országokat 6 kalapba osztják be, kalaponként 4 csapattal. A sorsolással 4 db 6-os csoportot alakítanak ki. A csoportmeccsek után a csoportok első 4 helyezettje jut tovább, onnan egyenes kiesés rendszer lesz (nyolcaddöntők, negyeddöntők, elődöntők).
    Elvileg mi az első kalapba kerülhetünk a tavalyi EB szerpelésnek köszönhetően.
  • primavis
    #54281
    Igen, számomra is biztató jel, hogy ilyen gyengén muzsikáltak. Mig eddig kisegitette őket a csapat összeszokottsága, mostanra a sok légiósuk miatt ez megszűnt s remélem ez nem is fog változni.
  • Isthy
    #54280
    A horvátok mindkét kapusa (Grubisics, Zderics) megsérült, így ma a harmadik számú kapusuknak kellett védenie. Sajnos nem is tudott hozzátenni (21 %) a meccshez. Ennél biztosan jobb lett volna Grubsics és Zderics... A franciáknak mázlijuk volt ezekkel a sérülésekkel, remélem a vb-n majd visszakapják ezt.
  • primavis
    #54279
    nem jött be: 30-26 a franciáknak.
  • [HUN]FaTaL
    #54278
    Remélem a horvátok is elverik a csigazabálókat :D
  • primavis
    #54277
    a hollandok megint kifoghattok egy olyan napot mint anno ellenünk és lerohanták az oroszokat. Amúgy, nem vagyok nagyon meglepődve, legfeljebb a számszerű eredményen. Komoly generációváltás van az oroszoknál.
  • primavis
    #54276
    igen, no meg a fradi sérültjeinek a visszatérésétől.
  • Isthy
    #54275
    Az oroszok ma brutálisan nagy pofont kaptak otthon a hollandoktól a vb selejtezőn (21-33) és nem jutottak ki az év végi vb-re. Pedig az első meccset idegenben 1 góllal (27-26) megnyerték. Mondjuk tény, hogy "csak" a következő játékosok nem játszottak náluk: Szuszlina, Szidorova, Szedojkina (kapusok) Posztnova, Levina, Kocsetova, Makejeva, Kuznyecova.
    Tegnap egy másik neves csapat sem jutott ki a vb-re, a lengyelek kettős győzelemmel búcsúztatták a svédeket.
    Ma este pedig meglehet a harmadik komoly búcsúzó, a franciák személyében (nagyon nem lennék szomorú ). A horvátok idegenben döntetlent játszottak velük, otthon elég lenne nekik egyetlen góllal nyerniük ma este.
  • Isthy
    #54274
    Sikeres műtétet és gyógyulást neki!
  • Gabess8
    #54273
    Szerencsére úgy tűnik optimista a hozzá állása, ez nagyban segítheti a felépülését!! Sport nyelven szólva az gondolom élete legnehezebb BL sorozatában van benne.
    Csak legyen meg végig a kitartása, és sikerüljön a műtét mert ott is eldőlhet a meccs...
  • Zóanagyvarázsló
    #54272
    A Krimnél és a Szkopjénél én is inkább várom elődöntőbe a Fradit vagy a Larvikot, de ez már a sorsoláson is fog múlni.
  • kaloz174
    #54271
    Hírek a kapitányról.
    Változatlanul nagyon szorítunk neki.
  • Isthy
    #54270
    Sztem meg a Larvik tuti belepiszkál és remélem a Fradi is.
  • primavis
    #54269
    Viszont legalább 4 eddig is erős csapat (- Szkoplje) még erősebb lesz, mivel a valceaaiak az ETO-hot. Krimhez, Buducnost-hoz és a Szkopljehez igazoltak. Ergo megvan a jövő évi elődöntő, hacsak a Fradi, Larvik meg esetleg más bele nem piszkál.
  • Isthy
    #54268
    Tegnap hivatalosan is bejelentésre került, hogy a Valcea nem indul a BL-ben a következő szezonban. Így egy BL főtáblás hely már biztosan megüresedik.

    A női kézilabda sportágat tekintve ez nem igazán jó hír, mert egy erős csapat kiválik és csökken a BL értéke.
    Lehet a média is bosszankodik, mert egy "nagy cirkuszforrástól" esnek el
  • SomogyiG
    #54267
    Akkor a kézilabdaberkekben ő az egyedüli!
  • Gabess8
    #54266
    Borsos: fogalma sincs mi történt
  • Isthy
    #54265
    Ez meg milyen kép már, "vezírünk" a hátát mutatja? Megy a PR durván az utóbbi napokban...
  • Isthy
    #54264
    Az MKB-Pick meccsen lassan lehet majd több szó hangzik el spanyolul, mint magyarul.
  • Gabess8
    #54263
    Ez mind szép dolog, de hogy ezekből miért kell ekkora ügyet csinálni persze tudom kell a PRI, ez a napszemüveg pedig pont oda való...
    Bezzeg máskor mindenki baszik nagy íveben az egészre...
  • Breki33
    #54262
    A lettek és a szlovákok elleni Eb-selejtezőkre Veszprémben készülő magyar férfi kézilabda-válogatott is kivette részét az árvízi védekezésből. A csapat csütörtökön Dunaszentpálon segítette a gátak megerősítését.

  • Gabess8
    #54261
    Sógor koma jó barát, na meg a boríték...
  • kaloz174
    #54260
    Spanyol vonal Szegeden is:
    szegedi hírek
  • kaloz174
    #54259
    Igen, egyetértek - sajnos.
  • Isthy
    #54258
    MKSZ döntés

    Most ezen sírjak vagy röhögjek? Inkább azt mondom, hogy ez már nagyon szánalmas...
  • Gabess8
    #54257
    A sportág zsoldosai
  • Gabess8
    #54256
    El tudom képzelni hány órát dolgozhattak rajta mire kikozmetikázták...
  • banok
    #54255
    Válik a PLER és az FTC a férfiaknál. Előbbi az első osztályban, utóbbi a másodikban folytatja.
  • Isthy
    #54254
    Nem volt nehéz megtippelni már az első mondatod után

    A véleményünk egyezik a "sehonnaiakról"...