61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Gabess8
    #54413
    Ez volt az egyetlen reális döntés amit hozhattak, sem pénz sem játékosok.
  • Isthy
    #54412
    BL selejtező

    Tehát nem viszik el Dabasra, hanem maradnak a saját csarnokban. Az elég érdekes, hogy az olaszok bevállalták a rendezést. Ha Nagybányán meg pofára esne a Viborg, annak nem kicsit örülnék.
  • Isthy
    #54411
    Igen és a 6. meccs lesz az ETO elleni itthoni (29-e). A Fradival meg elvileg megint úgy találkozunk (18-án), hogy előtte hétvégén (14-15.) BL-t játszanak. Tavalyról ez szép emlékeket idéz bennem
  • kaloz174
    #54410
    Na igen. Ehhez azonban az is hozzátartozik, hogy szeptemberben - elvileg - már 6 meccset le kell tudni...(Ha jól látom.)
  • Isthy
    #54409
    Nem csodálkozom, játékosok nélkül nehéz lett volna. Azért kíváncsi leszek az MTK (BSE utódja) fog-e szerepelni.

    El sem hiszem, hogy nem mi kezdünk az ETO ellen itthon, olyan furcsa lesz Helyettünk megkapta őket a Fradi az első fordulóban hazai pályára. De azért így is szokás szerint letudjuk gyorsan a 2 nagy csapatot itthon még szeptemberben.
  • Isthy
    #54408
    Az EHF egyik illetékese szerint nagy munkát adtak nekik a spanyolok a visszalépésükkel, most minden más feladatuk tolódik. Csak bele ne szakadjanak...
    Így a Pick kvalifikációs tornájának ügyében is csak a jövő hét elején várható döntés.
  • kaloz174
    #54407
    2013/14:
    A Halas mégsem vállalja
  • Grenzjager
    #54406
    Elek Gábor a dodzsem 52-ben - 1. rész
    Elek Gábor a dodzsem 52-ben - 2. rész
  • primavis
    #54405
    mivel ez lenne a logikus, ezért nem is valószínŰ! -:))
  • Isthy
    #54404
    Vannak benne érdekes dolgok.

    "Az Eb-n mi, szakemberek féltünk attól, hogy esetleg Pálinger Katit nagyon nehéz lesz pótolni, de a statisztikákat nézegetve látható, hogy helytálltak a magyar kapusok."

    Khmmm...
  • Isthy
    #54403
    Még egy az edzésről

    A klip végét elnézve, nekem úgy tűnik Laura gyorsan be fog illeszkedni.
  • Gabess8
    #54402
    JJJ intejú
  • Gabess8
    #54401
    "Nézzük a dolog emberi oldalát. Ez mindenképpen jól eshet KEB-nek, így remélhetőleg hozzájárulhet a felépüléséhez."

    Ugyan mi mást mondhatnának egy súlyos beteg embernek???? Nem hiszem hogy ez a döntés a felépülésében bármilyen szerepet játszik. Ő elég tekintély ahhoz, hogy csapatot talajon vagy megkeressék.
    Szerintem Ő nem a kézilabdával van most elfoglalva és ez így helyes, most élete meccsét vívja...
  • Gabess8
    #54400
    Nem is reális.
  • Isthy
    #54399
    Közben hivatalossá vált az Atletico Madrid megszűnése. Kíváncsian várom mely csapat kerül a helyére és hogyan... Pl. az nem lenne rossz, ha a Wild Card torna 2. helyezettje lenne a befutó
  • Isthy
    #54398
    Azt viszont örömmel olvasom, hogy végre felkészülésként megmérettetünk normális válogatottak ellen. Az október 25-27-i torna mezőnye megfelelőnek tűnik (Norvégia, Brazília, Horvátország). Mondjuk ez a BL kellős közepén lesz, de remélem a novemberi tényleges felkészülés alatt is hasonló színvonalú tornát hoznak majd össze.
  • Isthy
    #54397
    Talán 1-2 edzőmeccsre el tudok majd menni.

    JJJ kinevezésével kapcsolatban csak ismételni tudom korábbi önmagamat: Beától és a stábtól illetve a csajoktól fokozottabb erőfeszítésre lesz szükség egy jó eredmény eléréséhez. Remélem ők megoldják és ismét utazhatok Belgrádba
  • kaloz174
    #54396
    Az biztos, hogy nem fognak unatkozni a csajok, mert ahogy nézem, jópár edzőmeccset tervez Mátéfi Eszti.
    Na és lesz "Kohász kupa" is, bár nincsenek könnyű helyzetben a szervezők, gondolom, mert abban az időszakban már mások is rendre hasonló felkészülési tornákat rendeznek.

    Közben megszületett a döntés: Hajdu lesz... Nézzük a dolog emberi oldalát. Ez mindenképpen jól eshet KEB-nek, így remélhetőleg hozzájárulhet a felépüléséhez. Ahogy írtad, most sok múlik a játékosokon, szerintem elsősorban rajtuk. (Mint ahogy sok múlott annakidején a németek elleni meccsen is. Remélem, most jobban vizsgáznak, a tét sem akkora, az alapállás is más. Így bármi kijöhet ebből.)
  • Isthy
    #54395
    Ha teljes lesz a keret és nem lesz sérülés, akkor jó kis meccsekre számíthatunk a két csapat között.

    Újvárosban is elkezdték

    Mi is erősödtünk, de nagyon kiegyensúlyozott lett a mezőny a 4-10. hely között, szinte bárhol végezhetünk.
  • Grenzjager
    #54394
    ...azért csak meg kell ráncigálni a Győrt.
    A Fradi megkezdte a felkészülést
    Nincs parasztvakítás - nem kötelező a bajnoki cím a Fradinál
  • Isthy
    #54393
    Én nem lepődöm meg, hogy JJJ lesz a befutó. Nem tudom Siti elég lesz-e mellé a szakmát képviselni. Ahogy már korábban is írtam több kell Beától és a játékosoktól is, mint tavaly.

    Az Atletico megszűnése sajnos nem váratlan, bár a BL-t így kicsit megkavarja. Nem lepődnék meg ha kikötne Veszprémben is játékosuk.
  • kaloz174
    #54392
    Reméltem, hogy lesz egy jobb megoldás, de úgy tűnik most, hogy Mégis a fregoli jön!
    Mondjuk talán ennek az lehet az oka, hogy meg akarják hagyni Böhn-nek a visszatérés lehetőségét. Ennek ellenére reméltem valami jobb ötlet megvalósítását.
    A másik mai hír. Ez sem örömteli, a sportág szempontjából. Bár - állítólag - ffi vonalon ez nem is olyan borzalmas. Nem tudom, nekem úgy általában nem esnek jól az ilyen jelek.
  • Gabess8
    #54391
    Extrém sport: edzősködés

    Érdemes elolvasni, edzőnek lenni sem könnyű szakma.
  • Isthy
    #54390
    Jön az utánpótlás a kézi kapuba
  • Isthy
    #54389
    Elsősorban Fradi szurkolók figyelmébe! (persze mások is megnézhetik )
    Ma este 20:00-tól a SportKlub Dodzsem című műsorának vendége Elek Gábor lesz.
  • Breki33
    #54388


    http://borsonline.hu/20130704_palinger_mar_javaban_gyakorlom_a_pelenkazast
  • Gabess8
    #54387
    Ez nem az az év volt amikor egyedül ő kezdte irányítani a csapatot és később küldték ki, vagy csatlakoztak hozzá az általad említett személyek által ért el eredményt a csapat??? Mert emlékszem a volt főnökömmel még beszéltük is, hogy vele semmit nem értünk volna el.
  • Isthy
    #54386
    Hírek Érdről

    Jó kis keretük lesz, a bronzérem legerősebb várományosainak tűnnek. Azért a BL szereplésük minden bizonnyal rövid életű lesz, de lehet majd vitézkedni a KEK-ben. Nemrég a Fradi is ott kezdte

    A sportcsarnokról: 7 év után tudták megvenni a HVB Leasing Sport Ingatlanhasznosító Kft.-től... Na ez a kft. se lehet semmi, amit művelt ilyen névvel 7 évig a csarnokkal... Szorítanék nekik helyet 1-2 bányában vagy kukoricaföldön...
  • Isthy
    #54385
    KEB-et viszont nagyon sajnálom, még sokkal nehezebb lesz ez minden bizonnyal, mint amilyennek eddig tűnhetett...
    Visszatérve Hajdúra: "a női csapatot pedig 2008-ben beugróként olimpiai negyedik helyig kormányozta"
    Ez az évezred vicce... Volt mögötte egy szakmai stáb (Konkoly-Imre duó), akinek az egészet köszönhetjük. Ez a "díszbohóc" nem sokat tett hozzá, ezt többször is elég közelről tapasztalhattam a felkészülés során. Az olimpián a "lemondásos bohózata" se volt akármi...
    Ha megkapja és nem tesznek mögé most is érdemi szakmai munkára képes embereket a stábjába, akkor elköszönhetünk a vérmesebb reményeinktől decemberben. Könnyen lehet, hogy idén nem kell majd utaznom Belgrádba, pedig direkt hagytam tavalyról dinárt... Nem irigylem a csajokat, sokkal többre lesz tőlük szükség mint amire eddig gondoltunk...
  • Isthy
    #54384
    Lám-lám, Jolly Joker János ismét előkerült. Miért nem lepődünk meg ezen...
  • Isthy
    #54383
    Halason "érdekes" keret marad az NB I-re...
  • Isthy
    #54382
    Érdekes amiket itt olvashatunk az orosz kézilabda helyzetéről.
  • kaloz174
    #54381
    Hajdu lehet...
    Ez a hír aggódásra okot, másrészt az ember nem tudja, hogy sírjon, vagy nevessen. (utóbbit max. kínjában)

    Mindenesetre újra csak gyógyulást kívánok a kapitánynak!
  • kaloz174
    #54380
    Loki hírek. Varga Józsi hazatér. Követik őt volt játékosai is, Halasról, Barna és Valovics. Bár többen megkérdőjelezik az edző személyét, szerintem jól jár vele a Debrecen. Egyrészt bizonyítani akar majd, várhatóan, másrészt a halasi csapat sikeres szereplésében is benne van az a munka, amit ő végzett ott, pontosan azokkal a játékosokkal, akik miatta mentek oda Siófokról.
  • Zóanagyvarázsló
    #54379
    Valóban, én is szurkolok az oroszoknak, rossz lenne, ha idén nem futhatnánk össze velük :)
  • Isthy
    #54378
    "Egyszer volt Budán kutyavásár"
    Ráadásul az egy összevásárolt sztárcsapat volt, ami most nem áll rendelkezésre.
    Ha már egy összevásárolt csapatról ejtettem szót és sokszor beszéltünk róluk itt is, akkor íme a Vardar kerete:

    kapusok:
    Amandine Leynaud
    Inna Suslina
    Nigina Saidova

    beállósok:
    Begoña Fernández
    Ana Ðokiæ
    Marija Lojpur

    balszélsők:
    Siraba Dembélé
    Maja Zebic
    Dragana Pecevska

    jobbszélsők:
    Jovanka Radicevic
    Ekaterina Kostyukova

    átlövők és irányítók:
    Andrea Lekic
    Allison Pineau
    Julija Nikolic
    Biljana Crvenkovska
    Tatiana Khmyrova
    Marija Steriova
    Marina Dmitrovic
    Andrea Klikovac

    Mendyt szándékosan hagytam ki, mert ugye baba érkezése várható nála, így nem lesz a pályán. A keretben persze még lehet változás, talán éppen Mendy helyére még vesznek majd valakit. Mondjuk először még csapatot kell majd csinálni belőlük. Ha Rosztovban lesz a selejtező, akkor még a BL-be jutásuk sem mondható biztosnak.
  • Zóanagyvarázsló
    #54377
    Egyetértek, de utoljára mondjuk alulmaradtunk Vestergaard csapatával szemben, ha hibáztathatjuk is a körülményeket, illetve beóvhattuk is volna magunkat - fölöslegesen és nem sportszerűen - az elődöntőbe.
  • SomogyiG
    #54376
    Volt már egy dán-magyar párharc Jan Pytlick és Németh András között, most Jakob Westergaard és Elek Gábor folytatja ezt a hagyományt.
    Szerencsére eddig Westergaard éppen olyan "sikeres", mint amilyen Pytlyck volt. :)
  • Isthy
    #54375
    Zeitz Veszprémben

    Ha a Kielnek sikerül még most 3-4 hét alatt valaki fiatalt igazolnia J2-be, akkor már nyáron jöhet. Ami biztos, a J2-es pozíció így igen erős lesz az MKB-nél. Védekezni és támadni is tud, mondhatni ideális cseréje lehet Nagynak. A közbelövései talpról életveszélyesek, kiszámíthatatlanul lő. Reméljük az idegeit kordában tudja tartani és akkor nem lesz gond vele.
  • Isthy
    #54374
    Ha már az FCM szóba került: úgy látszik Vestergaard nem tud elszakadni a Fraditól, ismét játszik a csapata a fradis lányok ellen. Nagyon remélem, hogy marad is az eddigi tendencia
    Másik dán hír: a Tvis Holstebronak sem tetszik amit az EHF művelt és a Viborg tulajának kezét látják a dolog mögött. Talán ők sem véletlenül...