61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Breki33
    #54493
  • Isthy
    #54492
    Meg lettek volna a lehetőségeik a norvégok ellen, de rendre elrontották őket. Nem látok esélyt arra, hogy a másik csoport győztese ellen képesek lennének bravúrra a 8 közé jutáshoz.
  • Isthy
    #54491
    Aki hétvégén netán a tv elé kerül, annak:

    FTC - Rosztov Don
    2013.08.17. 18.00 Sportklub

    FTC - HK Larvik
    2013.08.18. 11.45 Sportklub
  • primavis
    #54490
    ritkán láttam egy olyen buta csapatot, mint ezeké a nagy darab gyerekeké!
    OK, hogy nem most kell bizonyitsanak, hanem felnőtt korukban/csapatukban, csak hát a butaság az sajnos nem igen javitható!
  • Isthy
    #54489
    Rém gyenge és gyámoltalan játékkal...
  • primavis
    #54488
    Ma viszont simán kikaptak a németektől (23-40)..
  • Breki33
    #54487
  • Isthy
    #54486
    A junior fiúk döntetlent játszottak az osztrákokkal. A legvégén dobhattunk egy időn túli 7 m-est, amit sajnos kihagytunk. Nem lett volna baj a továbbiak szempontjából, ha 2 pontot szerzünk ezen a meccsen.
  • kaloz174
    #54485
    Nem egy örömhír!
    Azonban jellemző újságírói fogás, hogy új infóként tálalják. Már hónapok óta megy a huzavona, a létszám is elég köztudott volt.
    A közvetlen összefüggésről pedig csak annyit, ezek a dolgok ma már nem nagyon érvényesek, a régi klasszikus értelemben véve...
  • Gabess8
    #54484
    Bár szorosan nem tartozik ide, szerintem ez hosszabb távon sajna érintheti az Újvárosi sportot.Újabb pofon a Dunaferrenek, avagy nesze neked privatizáció
  • Isthy
    #54483
    A junior lányok végül ezüstérmesek lettek. Az első negyedórában tartották a lépést az oroszokkal (10-10), azután azonban fokozatosan elhúzott az ellenfél és a szünetre 8 gólos lett a hátrány. A szünet után nem változott a játék képe és a végére is megmaradt a 8 gól előnyük az oroszoknak (36-28).
    Összességében szép eredmény az ezüstérem az eredeti célkitűzést megoldották a lányok, sőt sztem kicsit túl is teljesítették.
    Azért remélem Hajdú a felnőtteknél nem ennyi cserével akar majd "ténykedni", mert akkor nem lesz lehetőségünk Belgrádba utazni.

    A fiúk simán hozták a második meccsüket is, a lényeg azonban most jön majd.
  • Isthy
    #54482
    A junior fiúk tegnap kezdték itthon a VB-t és az elvárt nagyon sima győzelmet hozták is Venezuela ellen
  • Isthy
    #54481
    Méltánytalanul elfeledkeztünk az elmúlt másfél hétben a junior női kéziseinkről, akik EB-n szerepelnek Dániában. A kitűzött céljuk a 4 közé jutás volt amit teljesítettek is.
    Azután tegnap a norvégok elleni elődöntőben parádés játékkal nagyon simán 28-20-ra elintézték a őket is! Már az elején elhúztak a lányok 8-2-re és a szünetig ezt még 1 góllal növelték is (16-9). A szünet után még rátettek egy lapáttal, gyorsan meglett a "közte tíz" (19-9), a norvégoknak csak kisebb felzárkózásokra futotta az erejükből. 6 gólnál közelebb nem jutottak és a végén 8 gólos lett a különbség.
    Holnap jöhet a döntő az oroszok ellen, akik kétszeri hosszabbítás után verték a házigazda dánokat.
    Hajrá Lányok!
  • Isthy
    #54480
    Itt van részletesen minden info:

    Fradi torna
  • Isthy
    #54479
    Helyes! Komoly kontraszt!

    Emiatt kivételesen meg is vettem az újságot és el is olvastam az erről szóló 5 oldalt. Persze az újság fele a semmitérőkkel foglalkozik szokás szerint...
  • Isthy
    #54478
    Gondolom megint a falábú pénznyelőkről van szó...
  • Breki33
    #54477
    Én pedig ezt raknám be

  • Gabess8
    #54476
    Bocsánat nem ide illik, de nem bírtam kihagyni!

    Rózsaszín álomvilág, avagy mit tesz a hőség!

    OFF!!!!!
  • smith09 #54475
    megvan! köszi !!!
  • kaloz174
    #54474
    Szia!
    Itt biztosan megtalálod azt is, amit Te keresel:handball.hu naptár
  • smith09 #54473
    Most olvastam a norvég Larvik honlapján :

    Budapest 17.-18. august. Der er ikke kampprogrammet fastsatt men motstanderne heter FTC Budapest, Rostov-Don og Siofok.

    Gondolom ez valami torna lehet a fenti csapatokkal, csak én egy szót sem beszélek norvégul a google fordító meg nem az igazi;)

    szóval mégis csak lesz valami. :))
  • kaloz174
    #54472
    Merthogy?:) 1-e volt a hi. az egyeztetésekre. Ami most ott van (hivatalos oldal), az már nem hiszem, hogy változik. (Szept. eleje, mint írtam.)
  • Gabess8
    #54471
    Na kíváncsi vagyok én arra a "végleges" időpontra...
  • kaloz174
    #54470
    Elvonási tünetek ellen:
    Női kézilabda EB
    U19
  • kaloz174
    #54469
    Alapszakasz:

    Íme a végleges időpontok! Nők

    Ffi bajnokik.

    (Igaz én most csak az első (szept. eleje) meccseket látom még.)
  • kaloz174
    #54468
    Nem tudom. Én érdeklődve figyelem ezt is. Ráadásul bizonyos szempontból az edzések is kimondottan érdekelnek. A fociról pedig nem tudok semmit, egyáltalán nem érdekel már. (Van egyáltalán bajnokság?:)) A szememben a magyar foci már nem sport. Dühös vagyok arra a pazarlásra, ami ebben a hobbi-elfoglaltságban zajlik. Ráadásul most éppen nagyon vastagon mindannyiunk pénztárcája terhére történik mindez! (Amikor pl. az eü. ellátásról rémeket mesélnek azok, akik megtapasztalják azt. De beszélhetnénk az igazán eredményes sportágak anyagi viszonyairól is, szemben a falábúakkal!)
  • primavis
    #54467
    na jó, persze hogy játszanak, de ez a felkészülési idény s senkit sem hoznak tűzbe/lázba ezek a meccsek, az érintetteket sem teljesen. A fociban meg már vére menők, s lám sikerült is elvéreznie a magyar csapatoknak.A bajnokság is elkezdődött.
  • kaloz174
    #54466
    Akkor már nyilvános:
    Az új kapusedző Siófokon
  • Isthy
    #54465
    Szerencsére van aki a helyszínen élőben megnézhette a meccset. Remélem 1 hét múlva már te is ebben a cipőben jársz velem együtt
  • kaloz174
    #54464
    Ami azt illeti, már javában zajlanak a felkészülési meccsek, legalábbis ami a női mezőnyt illeti. (Éppen most játszik a Kohász és az Érd Újvárosban...:))
  • kaloz174
    #54463
    "Elkészült a nyári program"
    DNKKA
  • Breki33
    #54462
    A magyar női vízilabda-válogatott bejutott a legjobb négy közé a barcelonai vizes világbajnokságon, miután a hétfői negyeddöntőben 11-7-re legyőzte a holland csapatot.



    Bár a vezetést a németalföldiek szerezték meg, a folytatás magyar örömjátékot hozott. Elsősorban a négy gólig jutó Keszthelyi Rita vezérletével 7-1-re húzott el Merész András együttese, amely sokáig nem engedte közelebb az ellenfelet. Bár a negyedik negyedben - a sorozatos magyar kiállítások következményeként is - a hollandok még felzárkóztak 9-7-re, a vége 11-7-es magyar diadal lett.


    A szerdai elődöntőben a Merész-gárda a hétfő késő esti Spanyolország-Egyesült Államok meccs győztesével csap össze.
    A magyar csapat történetének 50. világbajnoki mérkőzését nyerte meg, mely mutatóval abszolút világelső a női pólós mezőnyben.



    http://sport.hir24.hu/vizilabda/2013/07/30/miert-ilyen-jo-a-noi-vizilabda-valogatott/
  • Breki33
    #54461
  • primavis
    #54460
    mikor először láttam kézilabdát az ilyen időben volt, nyáron, igaz még nagy pályán! majd sokáig a kispályás is szabadtéren zajlott....ergo nosztalgiának is megfelel.
  • primavis
    #54459
    a kézilabdában teljes a holtidény....le ne fagyjon a topic...
  • Isthy
    #54458
    Úgy látom átmentetek foci topikba...
  • primavis
    #54457
    a hollandoknak ott van a volt gyarmataik bevándorlóiból kinevelt tehetséges játékosai. A fél válogatott, meg a klubcsapataik rájuk épülnek.DE hasonló a helyzet a franciákkal és britekkel is. A spanyol és portugál csapatok főleg Közép és Dél-Amerikából verbuválnak.
  • primavis
    #54456
    kineveltünk, de nem kölyökként kell eladni őket, hanem sokat igérő felnőttként, mint ahogy pl. az idejöttek közül sokan azok voltak: Lowton, Besic (a kolozsvári CFR ebből él pár éve: ismeretlen fiatal játékosokat szed össze ingyen vagy szinte ingyen és 2-3 év múlva milliókért adja el őket: Culio, Traore, Sougou, stb), vagy a mieink közül Gera, Dzsudzsák, Mi lett Filkorból s hasonló korú társaiból? Örök reménység majd felnőttként már csak volt igéret.....
    A kéziseink közül meg Nagy Lacin kivül szinte senki sem bizonyitott - klasszissá válva- külföldön, de ez érvényes szinte valamennyi csapatsportunkra legyen az poló, kosárlabda, röplabda.
    No ez az igazi kérdés, hogy miért nem?
  • primavis
    #54455
    szerinted a szerb-horvát az nem volt yugó?
  • [HUN]FaTaL
    #54454
    Ez lenne, de 25 éve nem neveltünk ki egy darab nagy tehetséget sem. Dzsudzsák állt hozzá a legközelebb, de aztán ő sem igazolt top klubba, mert annyira nem jó.