61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • banok
    #54573
    Szokott az MVM óriásplakátokon is reklámozni.
  • primavis
    #54572
    szüksége nincs, de reklámpénze az van! s úgy gondolja, hogy mindig hivatkozhat rá, hogy az ETO kellően tudta reklámozni a céget!
  • banok
    #54571
    Békéscsaba-FTC Sportklub streamek itt
  • Isthy
    #54570
    Hétvégi tv-s program:

    Békéscsabai ENKSE - FTC Rail Carho Hungaria
    Női NB I 2. forduló - Békéscsaba
    2013.09.07. 18:00 SportKlub

    A Cunderen - ugyancsak 18:00-tól - a Győri Audi ETO - Fehérvár KC mérkőzés lesz látható.
  • kaloz174
    #54569
    Ugye, nem gondolod ezt komolyan? Az MVM-nek miért is lenne szüksége + reklámra??? Egy állami tulajdonú cégnek! Melyik termékét, melyik konkurense előtt segít ez a szponzoráció eladni jobban??? Milyen újabb fogyasztói kört sikerül esetleg így megszereznie??
    Ugyanmár!

  • Gabess8
    #54568
    Így igaz lőttem szóló leírta, mert ennek van hír és reklám értéke. Szerintem azért is mert ezerrel készülnek a választásokra...
  • banok
    #54567
    Mert a Veszprém komolyabb reklámértéket jelent mint pl. Kiskunhalas...
  • kaloz174
    #54566
    Tegnap én is fennakadtam ezen a híren. Igen, fennakadtam. Az MVM állami cég...Miért szükséges olyan csapatokat még kiemelten támogatni, amelyikeknek egyébként is jelentős támogatói köre van???
    Miközben másik, szintén értékes munkát végző egyesületek megszűnnek, vagy a lét határán mozognak! (Csak a női mezőnyből hirtelen: H.vásárhely, Halas, v. akár a Loki, amelyiknek azért nagyon jelentős az utánpótlás nevelő tevékenysége.)
  • Isthy
    #54565
    Új szponzor Veszprémben

    Névadó szponzor, tehát nem kevés lóvét adnak. Ráadásul egy másik csapathoz is beszállnak:
    "Felkai György kérdésre válaszolva elmondta: hamarosan a Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatának is kiemelt szponzora lesz a cég."
  • Isthy
    #54564
    Egyetértek
  • Zóanagyvarázsló
    #54563
    Valóban nem mellékes oldala a történetnek az ellenfél sara, de engem leginkább a saját csapatom jövője érdekel, tehát az is, hogy mennyire kihozható a sodrából Tomori, mert igenis utazhatnak rá. Valljuk be, oka van, hogy nem Ziziből vagy Pirosból hozzák ki az "állatot". Ez utóbbit amúgy részben pozitívan is értem, mert értékelem Zsuzsi érzelemdús szereplését, ez is az egyéniségéhez tartozik, de azt már nyilván nem szeretném, ha ez visszaütne, akár rá, akár a Fradira, akár a magyar válogatottra.
  • SomogyiG
    #54562
    Az nagyon pozitív volt, hogy túlzott tiszteletet nem tanúsítottak az ETO irányában, inkább kozmetikázási szándékot véltem felfedezni.
  • Gabess8
    #54561
    Ha már szóba hoztad a sporikat a vége felé (abból láttam többet) szerintem érezhetően nyomták a Győrt, szerencsére sikertelenül.
  • SomogyiG
    #54560
    Elnézést, hogy beleszólok a Tomorit "dicsőítő" beszélgetésbe, de közbekérdeznék. Ambros Martin milyen feddést kapott a rigóktól, amiért beszólt Tomorinak? Sajnos ez a két ... csak Zsuzsi válaszreakcióját voltak hajlandók észrevenni, Martin büntetlenül provokálhatta.
    Sovány vigasz, hogy a meccs után elnézést kért Zsuzsitól, sőt, össze is ölelkeztek, jelezvén, hogy szent a béke.
  • Isthy
    #54559
    Az a kettős összehangolt "akció" nekem is feltűnt és jót mosolyogtam rajta.

    Egyébként jó lenne, ha Zsuzsi visszafogná magát, mert nk-i szinten ebből komoly hátrányt szedhettek össze. Sőt, a válogatott is. Remélem az illetékesek is komolyan veszik majd ezt a meccsekre történő felkészítésnél. Mert Zsuzsinak megvan már "hírneve" és nem lennék meglepve ha esetleg külön figyelnének is erre a sporik és csak lesnék az alkalmat. Meg persze az ellenfelek ugyanígy utaznak majd rá, arra is számítani kell.
  • kaloz174
    #54558
    FFI BL hírek

    "A magyar bajnok a csoportkört szeptember 19-én kezdi a Szentpétervár otthonában."
  • Zóanagyvarázsló
    #54557
    Mondjuk nem szeretem ezt a Tervelre kihegyezést, csúnya volt az az eset, éppen más játékosokban vannak benne hasonlók akár bármely meccsen, ő alapvetően éppen egy sportszerű játékos.

    Tomori viselkedése ugyanakkor egyértelműen feszegeti a sportszerűség nagykönyvben leírt határait. Nem mellesleg, bár magam alapvetően a sportszerűség híve vagyok, azt mondom, hogy igenis kellenek a fanatikusabb játékosok is. Megértem ha valakit zavarnak, ez amúgy jellemzően az helyzet, hogy ellenfélként idegesítőek tudnak lenni, sajátként viszont távolról sem. (Mondjuk én az ellenfelek pimasz góljain sem szoktam felháborodni, vannak, akik azt is nehezen emésztik meg.) Csak a cérna ne szakadjon el a kelleténél jobban világklasszisunknál, mert nem biztos, hogy mindig elég lesz a fél csapat őt lefogni, amíg Elek Gábor magára vonja a figyelmet :)
  • Zóanagyvarázsló
    #54556
    Én meg ezzel értek egyet :) Nálunk Léna és Tomori volt igazán kiváló, de a nagy-nagy gratuláció távolról sem csak nekik jár.

    Én is úgy gondolom, hogy az ETO-nál nekünk valamelyest előbb kellett formába jönnünk, Görbicz hiánya pedig nem volt nekik jó előjel. Ettől függetlenül a győzelmet nem kell magyarázni, végre éles meccset láthattunk, és ezt hoztuk is, ahol mi sem voltunk 100%-osak, nem csupán az idénykezdet miatt (beépítendő új játékosok, Pena, Szani jó volt, de még ő is lesz fantasztikus, továbbá Piros se játszhat túl sokat). Egy biztos: megérkeztünk, eddig a szorosabb meccsek ellenére is sokkal nagyobb szintkülönbséget éreztem. Ettől még nem mi leszünk továbbra sem az esélyesek alapesetben, de engem nem zavar, ha meglepetéseket fogunk hozni, nem papírformát :)

    A meccs természetesen fantasztikus volt, jó volt látni a világ két legjobban védekező csapatát :)
  • Breki33
    #54555


    Szép volt !
  • kaloz174
    #54554
    Félreértettél, a magam előző mondatára írtam ezt.
  • Isthy
    #54553
    Dehogy akarom kisebbíteni a Fradi érdemeit. Sőt!
    Igazából tökéletesen megoldotta a szakmai stáb és a csapat a feladatát. Lereagálva a helyzetet, felismerte a tökéletes taktikát és ezt meg is valósították úgy, ahogyan kell. A szakmai stáb a háttérben és a játékosok is a pályán. Le a kalappal előttük!
    A "védekezés mániás" Martinnak ez egy jó kis tanulság volt, hogy azért nem ártana a támadójátékkal is többet foglalkozni. Mert ha jön egy csapat aki képes legalább olyan jól védekezni mint ők - vagy jobban - akkor a dolgok elöl dőlnek el. A csapata ma sem kapott 20 gólnál többet, de mégis veszítettek, mert elöl nem tudtak jobbak lenni mint az ellenfél.
  • Isthy
    #54552
    Akkor figyelem a helyet, hogy mikor válik közkinccsé

    Na igen, a követendő példa most be lett mutatva. Persze lesz több olyan is bizonyosan, hogy nem fogjuk ezt tudni hozni. De remélem minél többször sikerül majd ezt megismételni vagy megközelíteni. Sok a vetélytárs és kemény meccsek lesznek, de állni kell a sarat.
  • Isthy
    #54551
    Lundéban egyetértünk, de sztem Kovacsicsnál Bulatovics és Löke is jobb volt.
  • smith09 #54550
    lehet h van benne valami, de én inkább a stílusára gondoltam.(ahoyg győrből is eljött pl..)
    de felesleges ezen vitázni.

    Siófok viszont sok gólt kapott, viszont a kapusok meg nem rossz.
  • kaloz174
    #54549
    Gratulálok a Fradinak. Meglepően biztos győzelmet arattak.
    Valóban, az lehet az egyik ok, amiről írsz. (nem kisebbítve a Fradi eredményét) Amikor Kiss Szilárd volt legutóbb a szakvezetőnk, akkor egy hasonló időszakban mi is kis híjján elkaptuk - idegenben - az ETO-t. (Ha jól emlékszem, Nagy Ivett 10x mattolta Lundét...)
  • kaloz174
    #54548
    Rajtam már nem múlik.

    A győzelmünk tényleg nagyszerű volt. Jól vizsgázott mind a csapat, mind a szakvezetés. Kimondottan tetszett, ahogy Mátéfi Eszti forgatta a csapatot.
    Kijelöltük a követendő példát. Már csak következetesnek kellene lennünk. Ami nem lesz könnyű ebben a kiegyenlített mezőnyben.
  • primavis
    #54547
    vagyis szavakkal...
  • primavis
    #54546
    bocsi, de legutóbb mintha a könyökével fizetett volna rá a Tervellel való találkozásra, vagy nem? tehát ácsi...szájjal nem lehet sérülést okozni, durvasággal annál inkább!
  • smith09 #54545
    Görbicz játéka hiányzott, annak ellenére sztem Kovacsics és a kapusuk volt az győr legjobbja.

    Tomori meg egy bunkó:).
  • Isthy
    #54544
    Grat a Fradinak a győzelemhez!

    A Fradi elsősorban a védekezésének és Abramovics elképesztő kapusteljesítményének köszönheti a győzelmet. Az ETO is jól védekezett és Lunde is jó volt, de elöl nagyon hiányzott náluk Görbe kreatív irányító játéka. A Fradi elöl is jobb egy kicsit, talán azért is, mert a formába hozásban előrébb tartanak. Igazából úgy láttam talán jobban is pörögtek a meccsen.
  • smith09 #54543
    12 perc meg egy pici van vissza, de sztem a győr behúzza;)
  • Isthy
    #54542
    12-7 a félidő a Fradinak

    A Fradi kiválóan védekezik, pattogósan és keményen. Amit mondtam, nagyon látszik, hogy Görbe kreativitása hiányzik a Győr játékából. Kovacsics nem igazán tudja ez ellen a védekezés ellen irányítani a csapatát. Elöl a Fradinál látszik, hogy előrébb tartanak a felkészülésben még egy jól védekező ETO ellen is tudnak érvényesülni. A kapusok viszonylag jól védenek mindkét oldalon.
  • smith09 #54541
    Kezdődik.
    Szerintem eto behúzza.
  • Isthy
    #54540
    Nagyon kíváncsian várom a veszprémi meccsünkről az összefoglaló írásodat Csodás győzelem, szép volt lányok, asszonyok!
  • kaloz174
    #54539
    Mint ahogy több helyen, a Kohásznál is megvolt a szurkolói ankét és tájékoztató.

    Reméltem, hogy - az eredeti verziónak megfelelően - már ősszel elkezdődik a csarnok-felújítás. (Nagyon időszerű már.) De talán szerencsésebb, ha nem zavarja a bajnokságot, legalábbis nagyrészt.

  • kaloz174
    #54538
    Ehhez kapcsolódva javasolnám még a Cunder közvetítését Fehérvárról:
    Szombat
    2013-08-31
    17:50
    Fehérvár KC - Siófok KC - Galerius Fürdő
    Nemzeti Bajnokság I.osztály 1.forduló
  • Isthy
    #54537
    Hétvégi néznivaló:

    FTC - Győri Audi ETO
    Női NB I 1. forduló - Népliget
    2013.09.01. 12:40 RTL Klub

    Görbe kiesésével nőttek a Fradi esélyei, hiszen így nincs igazán kreatív irányítója a győrieknek. Tavaly még Lekics pótolhatta, idénre már csak Kovacsics maradt, aki valljuk meg "szélre nem nagyon lát" és Lökét sem tudja úgy megjátszani. Jó kis meccs lehet belőle, remélem így is lesz.

    A Pick visszavágó meccsét adja a DigiSport1 szintén vasárnap, este 7 órától, de sokat már nem oszt vagy szoroz...

  • Isthy
    #54536
    A senkiházi falábúakkal nem foglalkoznék, viszont ez a pénz csak akkor kerülhetett a sportágba ha ezek a feltételek teljesültek. Ha nincs központi akadémia és azt nem Mocsai vezeti, akkor nincs pénz se, ment volna máshová "ellopásra". Az a szépsége, hogy vajon ezt miért csak így adja a "nagyvezír" a közösből...
  • Gabess8
    #54535
    Akadémia: Állami pénzszórás nagyüzemben

    Egyet is értek vele meg nem is. Azzal a részével nagyon nem hogy a rendkívüli alapból megy a lóvé, mert ebben semmi rendkívüli nincs. Viszont ha Szombathelyi falábúak stadionját 10 milliárdból fel kell újítani akkor inkább erre adjanak 200 millát.
  • Gabess8
    #54534
    " csak 3-4 hetet kell kihagynom, bár én már jövő héten edzésre fogok jelentkezni, mert a labdaéhségem azonnal kialakul"

    Ez bizonyára így van, csak nehogy jóval később túl nagy legyen a számla. Lehet inkább most kellene mikor nincs tét.