61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #54733
    Bocsánat, lesz még egy közvetítés:

    Veszprém - Fehérvár KC
    Női NB I. 8. forduló - Veszprém
    2012.10.12. 17:00 SportKlub
  • Isthy
    #54732
    A hétvégi tv-s menü:

    HCM Baia Mare - Győri Audi ETO
    Női BL 2. forduló - Nagybánya
    2013.10.12. 18:00 DigiSort1

    FTC-Rail Cargo Hungária - Buducnost Podgorica
    Női BL 2. forduló - Dabas
    2013.10.13. 18:00 DigiSort1
  • kaloz174
    #54731
    Átfutva Varga József szavait, azt gondolom, kicsit altat - vagy nem nézett elég videót. (Szalay Babett, pl. jelenleg inkább helyét keresi a siófoki csapatban...Pedig ő is korosztályos válogatott volt.)
    Nyilván fontos nekik a győzelem (mint írja valaki, olyan a sorsolás, hogy ősszel otthon játszanak a közvetlen riválisok ellen, mint írja is valaki), de azt, pl, így a forduló elején, nem tudom értelmezni, hogy ezzel aztán le is szakítanák a közvetlen riválisokat a tabellán.
  • kaloz174
    #54730
    Mai bajnoki:
    Az 5. és a 8...
    A helyzet az, hogy szerintem a cím kicsit csalóka. Az a véleményem, hogy csak akkor nyerhet a Loki, ha koncentrált játékot tudnak játszani, a szurkolóik folyamatos biztatása mellett. A Siófoknak ugyanis több olyan játékosa van, aki, na nem ezt teszik, büntet. Minden eladott labda ajándék nekik. (mint ahogy az látszott előző meccsükön is)
  • kaloz174
    #54729
    Edzőmeccs volt, az az igazság. Nem leszólva az ellenfelet, de nyilván nekik mások a lehetőségeik. A Veszprém fokozatosan "begyűrte" őket.
  • Isthy
    #54728
    MKB-MVM Veszprém - HC Motor Zaporozsje 44-27 (20-13)

    Nagyon simán behúzták a veszprémiek. A végére már gálázásra is futotta és mindenki lehetőséget kapott. Az ukránok nagyon elfáradtak az utolsó negyedórára, bár igazából már korábban is simán megvolt a meccs a hazaiaknak.
  • Isthy
    #54727
    Mai tv-s néznivaló:

    MKB-MVM Veszprém - HC Motor Zaporozsje
    Férfi BL 3. forduló - Veszprém
    2013.10.10. 19:00 DigiSport
  • Isthy
    #54726
    Gondolom a horvátok és az "osztrák" brazilok miatt lett Szombathely. Ahol a kosárlabdának van tábora, a kézilabdának ellenben... Nagyon kíváncsi leszek a csarnok hangulatára.
  • Breki33
    #54725
  • kaloz174
    #54724
    Apró elégtétel, de ellenünk nem engedhették ezt meg maguknak.
    (Nem mintha ebből a jövőre nézve messzemenő következtetést lehetne levonni.)
  • Isthy
    #54723
    Ma a második meccsen is ugyanez a végeredmény született. Persze ez annak is köszönhető, hogy 27-15 után a győrieknél a "B-C" sor játszott, így fel tudott zárkózni az érdi csapat.
  • banok
    #54722
    Érd-Győr Sportklub streamek itt
  • kaloz174
    #54721
    Na igen...Mint írtam volt, leginkább magunkra számíthatunk.
    Természetesen mielőbbi gyógyulást kívánok, ezzel együtt is.
  • Isthy
    #54720
    Az elején a Fradi most is hozta a már többször bemutatott rosszul kezdős formáját, azután a 2. félidőben lerendezték a meccset.
    Vasárnap az elejétől végig izomból kell nyomni, néha szó szerint
  • Isthy
    #54719
    Ellenünk már fog, akkorra biztosan felgyógyul.
  • kaloz174
    #54718
    Végeredmény:
    Ipress Center-Vác - FTC-Rail Cargo Hungaria: 23-31

    Grat. a Fradinak.
  • kaloz174
    #54717
    Csak sikerül a Fradinak megmenteni a becsületet: 27. perc 22-29.
  • kaloz174
    #54716
    Dehogy:)

    11 -11 !!
  • kaloz174
    #54715
    Kisebb meglepetés a félidőben:

    Vác-Fradi: 10-11
  • kaloz174
    #54714
    Azért annyiban érdekes, hogy nem mindegy, mikor tud játszani...(Válogatott, bajnokság.)

    Ma lesz ez a meccs? Köszi, hogy jelezted. Ehhez kell keresnem valami lehetőséget, ha nézni szeretném. (Nincs sk.-unk.)
  • Isthy
    #54713
    Azért gondolom a hasonlóval nem a 6. helyre gondolt

    Boki csak csinálja azt amit most, ő már megtette a magáét a pályán. Ahogy olvasom Berta Niki elkezdte az edzéseket, remélem Siófokon már játszhat.
  • Isthy
    #54712
    Ha már szóba hoztad, tv-s program:

    Érd - Győri Audi ETO
    Női NB I 8. forduló - Érd
    2013.10.09. 20:00 SportKlub

    Egyébként még 1x jobbulást neki, de én már nem foglalkozom ezzel a dologgal.
  • kaloz174
    #54711
    Triscsuk műtétje

    Nem tudom, milyen súlyos a dolog, de mégis műteni kellett...
  • kaloz174
    #54710
    Tudod, az újságírók fogalmaznak... (Mondjuk pl. nem csak Buli jött, mint erősítés. pl. Vincze Meli legalább olyan meghatározó játékos, sőt. Rengeteget dolgozik...) A riportalanyok meg sokszor jobban bíznak bennük, mint kellene. (Lásd: Bába Misi esete.)
    Másrészt a "hasonló" tág fogalom, végül is.

    (Viszont végre lehetne +egy biztos kezű hetes-lövőnk... ( (Néha elkelne!:))
  • Isthy
    #54709
    Ebben nekem nem volt semmi újdonság, tudtam, hogy Boki ezt csinálja. Azért a bajnokság végére vonatkozó reményeit én elég erősnek érzem. Ennyire azért ne kerüljön magasra a léc Persze mondhatjuk, hogy merjünk nagyot álmodni, de hosszú még az idény, éppen csak elkezdődött.
  • Isthy
    #54708
    Persze, hogy sokat segítene ha mindenki tudná jobban tehermentesíteni a "húzóembereinket". Szerencsére már vannak akik többször is hozzá tudtak tenni idén (Szimó és Dóri), várjuk a többiek csatlakozását. Nekem Fruzsi kevés játéka nagyon meglepő, valamint Timi szinte totális mellőzése támadásban. Valamint most egy könnyebb időszak jön, pihenhetnek a kulcsjátékosok, hiszen 19-e után 2 hétvége is kimarad (okt. 26. és nov. 2.) majd utána még egy újabb hétvégi szünet (nov. 16.) mielőtt fogadnánk az érdieket. Mondjuk Bulinak és Melinek az első hét nem lesz pihenés a válogatott miatt, de utána lesz még 2 hét a következő meccsig, ami ráadásul Egerben lesz.
  • kaloz174
    #54707
    Gera Szimiéket nem akárki oktatja. De ez jól van így.
    Bár Blikk, de mégis...:)
  • Gabess8
    #54706
    Szerintem tudat alatt a Fradinak is nagy arca van. Nagyon nem kész csapat és így utólag nagyon nagy gond szerintem, hogy megverték a Győrt. Nekem kicsit úgy tűnik, hogy Ők a Fradi aki előbb utóbb valahogy behúzza a meccseket és mint a példa mutatja ez nincs így...
    Elek Gábornak sem egyszerű a feladata, mert ezek szerintem tudat alatti, dolgok ami neki is új, arról nem beszélve, hogy mos már elvárások vannak.
  • kaloz174
    #54705
    A Fradival kapcsolatban én is erre céloztam. Remélem, EG sürgősen rendet tesz a fejekben...Mondjuk kezdheti egyből "hazai" pályán, szerintem.
  • kaloz174
    #54704
    Különösen hiányzik az a 2 pont most, hogy ilyen nagy a pontegyenlőség.
    De ez van. Valóban nem úgy alakulnak az eredmények, a többi csapat helyzete (p. a Fehérvár fogadhatott egy még teljesen zilált Siófokot, valamint az Érdet, ahogy leírtad) hogy az nekünk kedvezne, így egyértelmű a képlet: magunkra számíthatunk leginkább.
    Sokat segítene, ha egyrészt sikerülne kipihenniük magukat kulcsjátékosainknak, másrészt azok is többet hozzá tudnának tenni, akik eddig nem nagyon vették ki részüket a feladatokból. (Sőt, azt hiszem, ez az egyik kiemelkedő kulcsa az egész szezonunknak.)
    Nagy öröm, ugyanakkor már gond is (elvárások vannak), hogy magasra került a léc...
  • Isthy
    #54703
    Mivel a hétvégén nem voltam itthon, így csak tegnap késő este néztem meg a két BL meccset felvételről.

    Az ETO-nak gratulálok a történelmi Hypo veréshez!
    A 2. félidő első felében volt egy gyengébb 10 percük (azt x-re hozták), de a többi időszakban hatalmas fölényben játszottak és feltörölték a padlót az osztrák csapattal. Igazából nem emelnék ki senkit, a csapat minden tagja hozzátette a magáét. Még a fiatalabbak is többet játszhattak és gólt is szerezhettek

    Amennyire ment a játék a győrieknek, sajnos annyira nem a Fradinak. Volt két jó 5-6 percük (mindkét félidő elején), de a többi nagyon gyengére sikerült... Talán Pena és Tomori hozott egy jobb szintet, de nagyon nem ment a csapatjáték és különösen a befejező lövések. Naggyá tették a visszatérő Englertet. Nekem úgy tűnik egyelőre nem tudják jól megoldani az új helyzetet, hogy többen lettek. Nem áll össze a csapatjáték, Zizi és Szani nagyon formán kívül vannak a beállósokkal egyetemben. Nagyon össze kell kapni magukat vasárnapra, mert a Bud ellen kutya kemény meccs várható. Ezzel a csúnya vereséggel már a továbbjutás esélye is lesz a tét. Vasárnap ott leszek Dabason és ez eddig még mindig jó "kabalának" bizonyult
  • Isthy
    #54702
    Remélem mi még biztosabban rendezzük le a meccset ellenük szombaton Újvárosban. Akkor már meg is lesz az a 12 pont amit én gondoltam az őszre
    Nem szomorkodom az érdiek veresége miatt, bár talán nekünk jobb lett ha ők nyernek. Mert sajnos mire mi fogadjuk őket novemberben, akkor már Triscsuk biztosan lesz és Bognárt sem tartom kizártnak. Plusz jobban össze lesznek már rázódva.
  • Isthy
    #54701
    Gratulálok a csajoknak!

    Azért olvasva a tudósítást a meccsről, akkora nagy veszély a végjátékban sem volt. Egyenlíteni sem tudtak egyszer sem és 3 perccel a vége előtt is 3 gól volt az előny. Tetszik a tabella

    Biztos vagyok benne, hogy mi is biztosan nyertünk volna Debrecenben, ha a DT páros nem akart volna szerepelni már az első félidőben...
  • kaloz174
    #54700
    A Fradi, sajnos, nem várt arányú vereséget szenvedett a nagy arcú dánoktól.
    Valahol az az érzésem, hogy ez a Fradi még nem kész csapat. A régi és az új csapattagok nincsenek megfelelő harmóniában, úgy érzem. A régiek mintha úgy éreznék, nincs már olyan kiemelt szerepük, megbecsült pozíciójuk. (Persze, nem tudatosan.) Az újak meg még keresik a helyüket a csapatban.

    Remélem, sikerül valamit kitalálnia Elek Gábornak, mert ez így nagyon rosszul néz ki.
    Az az esélyük megvan, mert ennél csak jobban lehet játszani hazai pályán...

    FC Midtjylland - FTC-Rail Cargo Hungaria 32-23(16-11)
  • kaloz174
    #54699
    Sehol senki? Na mindegy, azért megírom, már csak a történet kedvéért is, a mai nap eseményeit:
    Hogy azzal kezdjem, amit személyesen láttam. Siófokon vendégeskedett az egyik sereghajtó, az MTK (lánykori nevén: BSE), akiket még az is hátráltat, ráadásul, hogy 4 súlyos sérültjük van. Ehhez képest egyáltalán nem tisztelték a sokkal esélyesebbnek tartott hazai gárdát, és majdnem az első félidő végéig ők vezettek. Bátor játékkal tartották a lépést az SKC, több klubból megerősített, csapatával.
    Ahogy azonban telt, múlt az idő, az erejük (és a cseréik is) egyre fogyott, így a második félidő már különösebb izgalmakat nem hozott. A Siófok végül is sok gólos győzelmet aratott.
    Siófok KC-Galerius Fürdő - MTK-Budapest SE 38-23 (16-12)
    A vendégek közül kiemelném Kopecz Barbarát, Fekete Bozsanát. A hazaiak közül feltétlenül Bogdanovicsot, Pasit, Lukács Viktóriát, valamint a csak a 20. perctől lehetőséget kapó Erdősit.

    Amint látom, a forduló kisebb meglepetése, hogy az Érd kikapott Fehérváron. (Igaz, a jkv. szerint, Triscsuk még nem játszott)
    Fehérvár KC - Érd 31 - 28 (15 - 13)

    Az ETO rendesen elpáholta a Hypot. Győri Audi ETO KC Hypo NÖ 41-22(21-11)
  • kaloz174
    #54698
    Csak sikerült a végén behúzni a csabai meccset.
    A vége kicsit izgalmasra sikerült. A Csaba nagyot hajrázott, de végül sikerült pár fontos gólt szerezni, ami pont elég volt a 2 pont megszerzéséhez.
    Gratulálok!

    A Vác viszont meglepően biztosan verte a Lokit, Debrecenben.

    Budapest Bank-Békéscsabai ENKSE - Dunaújvárosi Kohász KA 23-24 (8-13)
    DVSC-TVP - Ipress Center-Vác 25-30 (16-16)
  • Isthy
    #54697
    Az utolsó bekezdés a képmutató szövegelés csúcsa...
  • Gabess8
    #54696
    Én meg átlagos szakembernek tartom... Egyébként velünk van a baj, ha a mi zsebünket tömné az állam akkor mi sem értenék...

    Nehogy ezek a nagy lufik jövő nyáron pukkanjanak...
  • kaloz174
    #54695
    FTC Rail Cargo Hungaria – Veszprém Barabás KC 41:30 (20:14)
    Itt lehetett követni. Elég álmosan kezdett a Fradi, de aztán belejöttek.
  • kaloz174
    #54694
    Mocsai már meg is sértődött: Méltalan...

    Nem érzi, nem érti az aránytalanságot, a helyzet abszurd voltát. Szomorú ez.