61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #54773
    37-26 a vége a Fradinak.

    Úgy látszik a szünet után összekapta magát a Fradi hátul, elöl pedig maradt az eredményesség, így nagyon sima lett a vége.
  • kaloz174
    #54772
    Féidő:
    FTC Rail Cargo Hungaria – DVSC TVP: 18:15

    A csapatok túl sokat nem foglalkozhatnak a védekezéssel. Mondjuk ez nem valami biztató a Fradi kupaszereplése tükrében.
  • kaloz174
    #54771
    A ffi válogatott aktuális kerete ez , jelenleg.
  • kaloz174
    #54770
    Lesz eredménykövetés a Fradi-Lokira Itt is.

    Kár, hogy látni viszont sehol sem lehet.

  • kaloz174
    #54769
    "Annyi arc ismerős..." :)

    (Viszont van, amelyik már nem, sajnos.)
  • Breki33
    #54768








  • Isthy
    #54767
    Pena most is játszott pár percet a büntetőkön kívül is. Sztem a lengyelek ellen többet fog és Steinbach is szerepet fog kapni a következő 2 fordulóban.
  • kaloz174
    #54766
    Szombathelyi program: Válogatott...

    Na és természetesen hajrá Böhn!
  • kaloz174
    #54765
    Ti a csarnokban, én a TV előtt, de szintén nagyon szurkoltam a Fradinak.
    Remélem, ez a meccs egy jó kezdet a formába lendülés során.
    Azért szerencsés lenne, ha legalább a 2 légióst sikerülne bevetni, a gyakorlatban is.
    Mennyi erre az esély?
  • Zóanagyvarázsló
    #54764
    Ezért volt ott az "és", most legalább Móni odatette magát. Enélkül nem tudom, hogy nyertünk-e volna, ha alapvetően kézben is tudtuk tartani a második félidőt, lőtt gólok nélkül nem szokás győzni.
  • Isthy
    #54763
    Sztem sem, ezért gondolom keményen oda is fogják tenni magukat és ennek lesz is eredménye legalább 1 pont képében. Woltering teljesíthet majd jobban és a többiek is, mondjuk Knezevics. Ők mindketten kisebb sérüléssel bajlódtak most, remélem jövő vasárnapra rendbe jönnek
  • Isthy
    #54762
    Ott Móni és Szani szépen elaludtak... Pont előttem történt, mert ott voltam a kapu mögötti lelátón az első sorban a kapufától jobbra.
  • Isthy
    #54761
    A góllövésben nem remekeltek, viszont szépen tartották a Bud védekező embereit és így sikerült több átlövésgólt lőni közelebbről is (7-8 m-ről). Mert Zizi mostanában sajnos úgy védekezik B2-ben, hogy kinn "kóricál" 8-9 m-en és inkább befelé segít, mint kifelé. Többször meg is verik lábbal kifelé, így a szélsőnek sokat kell besegíteni. Azután emiatt maradnak is helyek az ellenfél jobbszélsőinek rendesen. Tegnap is csak emiatt több gólt lőhetett Petrovics (Miljanics). Ezen valamit változtatni kellene valóban.
  • primavis
    #54760
    nem hiszem hogy a Bud megengedheti magának, hogy egymásután két meccset is elveszitsen, miközben a hazai meccsei nincsenek még a tarsolyban.
  • primavis
    #54759
    olyant meg hogy emberelőnyben jobb 2-ről hagyták Neagut kinait lőni az tényleg luxus....
  • primavis
    #54758
    Hát a beállók most sem remekeltek, az ellenfél jobbszélsője meg még mindig számolatlanul lövöldözi a gólokat. a bal 2-es védekezést valahogy meg kellene oldani, mert Vérten besegitése ott sem segit, a szélt meg fedezetlenül hagyja.
  • Zóanagyvarázsló
    #54757
    Na igen. Ez éppúgy válasz a kabalás megjegyzésre, mint a szélsősre :)

    Azért eddig luxus volt, hogy beállós és szélsők nélkül játszottunk ki, adtunk egy félidő előnyt a ellenfeleinknek, és még ezentúl is formán kívül is voltunk. Szóval onnan csak felfelé vezethet(ett) az út.
  • Breki33
    #54756
    NŐI KÉZILABDA BAJNOKOK LIGÁJA
    A-CSOPORT
    Hypo NÖ (osztrák)–Thüringer HC (német) 29–23 (14–13)
    Korábban: Baia Mare (román)–GYŐRI ETO 21–33
    C-CSOPORT
    HC Leipzig (német)–Krim Ljubljana (szlovén) 23–27 (10–13)
    Korábban: Sävehof (svéd)–Metz 32–30
  • Isthy
    #54755
    A lengyelek vezettek is és a dánok csak a legvégén nyertek 1 góllal. A lengyel kapus kiválóan védett, a dán szélsőket nagyon jól hatástalanította. A rutin hiányzott a végén a lengyeleknél, ezért nem szereztek legalább 1 pontot.
  • Isthy
    #54754
    Jó kis meccs volt, jó volt a helyszínen szurkolni. A hagyomány is megmaradt, továbbra is kiváló kabala vagyok a Fradinak. Igaz Zó?
    Gratulálok a Fradinak a győzelemhez!
    Talán elkezdték az utat felfelé, persze van még javítani való bőven. Örömmel tapasztaltam, hogy végre használták a szélsőket. Mondjuk leginkább Mónit, ő meg szerencsére kiválóan játszott. Jöhet a következő lépcsőfok jövő vasárnap a lengyelek ellen és egyúttal szurkoljunk a montenegróiaknak, hogy elcsípjenek legalább 1 pontot a dánoknál.
  • Isthy
    #54753
    Nem szabad telhetetlennek lenni
  • primavis
    #54752
    ja, megvan, kikaptak otthon a lengyelek 24-25-re (kár).
  • primavis
    #54751
    Megvan a várva várt győzelem a Buducnost ellen! Nem volt könnyű, de összejött (27-25). Remélem a podgoricaiak minél több pontot vesznek el a dánoktól a következő két meccsükön, nekünk meg jöhet a Lublin.
    Ki tudja a lengyel-dán meccs eredményét?
  • kaloz174
    #54750

    Bár azért kár, hogy nem hazai győzelmet éreztél.
  • Isthy
    #54749
    Lám-lám megmondtam, hogy döntetlen lesz
  • Isthy
    #54748
    Most néztem meg a meccset felvételről és gratulálok az ETO-nak!
    Igazából végig uralták a meccset és a végén nagyon simán behúzták. Ez a 2 spori az elmúlt években egész jól vezetett a győrieknek, ma azonban láthatóan valami miatt komoly változáson estek át. Mondjuk most ez is belefért, mert nagyon nagy különbség van a 2 csapat között.
  • Isthy
    #54747
    Dunaújvárosi KKA - MTK-Budapest SE 34-29 (17-14)

    A győzelemhez gratulálok a csapatnak!

    A mai este sikerült az évad talán leggyengébb teljesítményét összehozni, különösen hátul. Lassúak és dekoncentráltak voltunk, remélem nem túledzettség miatt... Siófokon ennél két klasszissal jobb teljesítmény kell, az amit eddig láthattunk a csapattól. Még szerencse, hogy ez most egy nem túl acélos ellenfél ellen jött elő...
    Azért voltak jó teljesítmények is, Meli, Szimó, Timi jól játszottak és Detti is elöl, hátul sajnos már nem annyira. Buli terített betli a mai meccsen... Szerencsére a többiek ma tudták pótolni eredményességben.
  • primavis
    #54746
    megvan a nagybányai meccs is, 33-21, jó meccs lett volna, a tót bírók nélkül...no ők nem BL-.be valók. Román lapból frappáns vélemény: nem érkeztek meg a kiküldött játékvezetők, így nagybányaiak biráskodtak!
  • banok
    #54745
    Ajánlom az oldalam kézilabda topikját ahol általában vannak streamek tv által közvetített meccsekhez - ahogy ma is.
  • Isthy
    #54744
    Vardar Skopje - HK Larvik 27-27 (12-15)

    Meglepő érdektelenség mutatkozott a meccsel kapcsolatban, kb. 800 nézőről írnak a 7.000-es csarnokban. A férfi BL meccseken telt ház volt...
    A Larvik sokáig vezetett és uralta a mérkőzést, azután a záró negyedórában egyenlített a Vardar. Sőt a vége előtt pár perccel már 2 góllal ők vezettek (26-24), de a legvégét elrontották. 13 mp volt hátra amikor megszerezték a 27. gólukat (27-26), de Nora Mork 3 mp-el a végét jelző duda előtt egyenlített. 10 mp-et nem tudtak kivédekezni a középkezdés után...
    Mondjuk sztem igazságos eredmény született, mindkét csapatnak van még hova fejlődnie. A norvégokról tudjuk, hogy a tavaszra ezt rendszeresen képesek is megtenni, a Vardarnál nem vagyok annyira biztos benne, hogy képesek lesznek a 4 közé jutni.
  • kaloz174
    #54743
    Legalább...De ahhoz nagyobb csoda kell(ene), mint a tegnapi sikeres Loki-taktika, úgy érzem. A Veszprém idén valahol "elveszett", valahogy. (Tudom, voltak távozóik, de kicsit mégis túlzásnak tűnik a dolog.)
  • Isthy
    #54742
    Akkor az üzenetedben írt gondolatmenet mentén ma a veszprémiek raboljanak ponto(ka)t a fehérváriaktól. Mondjuk akkor most legyen döntetlen
  • kaloz174
    #54741
    Csak azért, mert betartották a taktikai utasításaimat...
  • kaloz174
    #54740
    Nyert. 31-28
  • Isthy
    #54739
    Teljesült a kívánságod, nyert a Loki 31-28-ra.
  • Breki33
    #54738
    mert itt kivették a szolgáltató kínálatából
  • kaloz174
    #54737
    Nekünk van DIGI1. Miért kérdezed?
  • Breki33
    #54736
    Nektek van Digisport?
  • kaloz174
    #54735
    Szerintem nyerjen a Loki!:)
  • Isthy
    #54734
    Legyen döntetlen és nem leszek szomorú