61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #54813
    Nem értek rá, más fontosabb dolguk volt...
  • Isthy
    #54812
    Ja, nem rossz Még jobb lett volna ha a nemzeti színű karkötő lenne rajta, mint az MKSZ oldalon fenn lévő képen.
  • Isthy
    #54811
    Megnéztem ma reggel
  • kaloz174
    #54810
    Nem azért, de milyen "vicces", hogy a Szövetség oldalain még egyáltalán nem szerepelnek a tabellában a hétvégi bajnoki eredmények...
  • kaloz174
    #54809
    Az új szerb kapitány.
    Számomra, messziről, szimpatikus egyéniség.
  • kaloz174
    #54808
    Nem semmi a mellékelt kép.
  • kaloz174
    #54807
    Nem sok pihenés jutott a válogatott csapattagoknak. Bár talán kiszakadni a szokott ritmusból, már az is egy - mentális - kikapcsolódást jelenthet. Na meg azért a tudat, hogy valakit meghívnak a legjobbak közé...
  • kaloz174
    #54806
    Gondoltam, ezt megmutatom nektek:

    veszprémi történet...
  • Isthy
    #54805
    1-2 dologban igen, szűkülnek majd a lehetőségek.
  • Isthy
    #54804
    A Krim meg kikapott Metzben, ők sincsenek valami nagy formában...
  • primavis
    #54803
    két hét múlva okosabbak leszünk!
  • primavis
    #54802
    háát nem tudom: jelenleg ez + 11 a dánoknak, -4 a Budnak és-7 a fradinak.
  • Isthy
    #54801
    Addig egyetértek, hogy a Fradi verje meg minél többel a dánokat (a 10 gólos győzelmet egyelőre nem látom elképzelhetőnek, bár a női kéziben minden megtörténhet). Utána azért nem ártana, ha a dánok nagyon kikapnának a Budtól idegenben és átmenne mínuszba az összesített gólarányuk a 3 csapat tekintetében. Ezután megint egyetértek, hogy a Fradi minél kevesebbel kapjon ki Podgoricában. Így még meglehet a továbbjutás.
    Vagy a dánok szerezzenek pontot Montenegróban és a Fradi meg verje itthon őket. Sztem abban megegyezhetünk, hogy a 3 csapat közül jelenleg a Fradinak van papíron a legkisebb esélye.
  • Isthy
    #54800
    Grat a veszprémieknek!

    Ők is simán megoldották a meccset, tulajdonképpen a szünetre ők is eldöntötték a lényeget.

    Ez egy szép nap volt a magyar csapatoknak a pályán Sajnos azon az egyetlen mérkőzésen ami fontos volt nekünk más csapatokat tekintve, a lehető legrosszabb eredmény született...
  • primavis
    #54799
    az a véleményem hogy annak kell drukkolnunk, hogy itthon verjük meg minél több góllal a dánokat, ők meg mi minél kevesebbel kapjunk ki Podgoricán. A három meccsen már minden gól számithat.
  • primavis
    #54798
    ettől féltem, de ahogy a Bud ma játszott, még abban sem lehetünk biztosak, hogy otthon megverik a dánokat: ennyi ziccert kihagyni, ilyen béna szélsőjátékkal....
  • Isthy
    #54797
    Ezzel a Fradi nehéz helyzetbe került, brutálisan kemény lesz innen kiharcolni a továbbjutást.
  • Isthy
    #54796
    Grat az ETO-nak!

    Egy percig nem volt kétséges a győztes kiléte. A záró 12 percre bejött a teljes B-sor a győrieknél 31-15-nél. Ezzel megadták a lehetőséget a németeknek az eredmény kozmetikázására, akik éltek is vele. Talán szerencsésebb lenne, nem egyszerre cserélni az egész sort, hanem elég lenne kettesével játszatni a cseréket.
  • primavis
    #54795
    ahogy mondtam, annyi hibával amit folytattak a második félidőben is, nem lehet pontot szerezni! 21-19 az Ikastnak. Igaz, megkapták a haza pályát is.
  • primavis
    #54794
    no ami az ikasti meccsen folyik az sem semmi! az utolsó tiz perben 8 percig nem esett gól egyik félen sem! ha a Bud veszit, csak magénak köszönheti ennyi ziccert nem lehet kihagyni! most félidőben 11-8 a javukra.
  • Isthy
    #54793
    Köszi!
    Lesz ez még jobb is legközelebb a legvégén is! Mondjuk majd az érdiek ellen
  • Isthy
    #54792
    Grat a Fradinak!

    Azért ez a lengyel csapat elég halovány, van egy lövőjük és szinte annyi az egész. Úgy nyert a Fradi 15 góllal, hogy kihagytak 7-8 ziccert és a védekezést jóindulattal nevezhetjük közepesnek. Kinn is nyerni kell biztosan ellenük azután jöjjön a dánok elleni derbi.
  • banok
    #54791
    Sima Fradi győzelem :)
  • kaloz174
    #54790
    Az utolsó 1,5 perc kb. úgy alakult, hogy mi vezettünk 1 góllal. Mi támadtunk. Mátéfi Eszti időt kért. Ami látszólag indokolt volt, de lehet, hogy nem kellett volna...
    A lényeg, hogy a 2 spori, 15-20 mp után már passzívot jelzett, amire, sajnos, részünkről egy rossz lövés következett, így a Siófok gyorsan labdához jutott. Ekkor levitték a kapust. Sikerrel végigvitték az emberelőnyt, egyenlítettek. Üres volt a kapu, de mi a nehezebb megoldást választottuk, passzoltunk, aminek következtében a szélsőnek kellett volna befejezni a támadást. Ezt a kapus védte, kipattan középre a labda, Vincze Meli pedig belőtte. Ezt azonban már, mondván, hogy időn túl volt, nem adták meg...
    Mivel a zsűriasztalnál is ez volt a vélemény, maradt a végeredmény...
    (Persze, lehet mondani, hogy miért így történt. Azt azonban tudni kell, hogy egy szinte csere nélkül játszó keretnél nem lehet elvárni, hogy szinte hibátlan megoldásokat válasszanak, minden kritikus pillanatban, ezt gondolom. Nyilván tanulságok vannak...)
  • Isthy
    #54789
    Köszi!
    Gratulálok a csapatnak a pontszerzéshez!
    A végén labdaszerzésből egyenlítettek? Azután meg mi már csak időn túl dobtunk gólt? Sajnos megint nem jól jöttünk ki a legvégéből, csakúgy mint Debrecenben, amikor ziccert hibáztunk másodpercekkel a vége előtt. Már 2 pont úszott el így. Remélem ezt visszakapjuk még a későbbiekben.
    Most lesz idő helyrejönni a sérülteknek november 10-ig, az egri látogatásig. Bár 30-án lesz egy MK meccs is Budaörsön, de azt be kell húzni így is. Mondjuk az egri sem szabad, hogy gondot okozzon.
  • kaloz174
    #54788
    Az előzmények ismeretében, minthogy sajnos Ferling Detti a durva, de megtorlatlan szabálytalanság során szerzett sérülés miatt kénytelen volt a hetet kihagyni, valamint Sánta Dóri idegbecsípődés miatt pályára sem tudott lépni a mai találkozón, szépen helyt állt csapatunk. Nem sok hiányzott a győzelemhez, idegenben is, ami ebben a helyzetben nagy bravúr lett volna.
    Mert azért a Siófok még akkor is sort tud cserélni, ha 1-2 játékosa valamiért kiesik. (Ma Erdősi Ildi hiányzott, betegség miatt, aki egyébként sem kezdő mostanában. Kár érte.)
    Kis szerencsével ugyan nyerhettünk volna, de én a magam részéről a döntetlennek is örültem, a fent leírtak miatt. Elismerésem a csapatnak.
  • kaloz174
    #54787
    Mai program:

    Három bajnoki

    Sajnos, az az előző meccsen elkövetett szabálytalanság, ami a 2 zöldfülű bírónál még 2 percet sem ért (egyébként a piros lap iskolapéldája volt), erősen befolyásolja az újvárosi csapat esélyeit.
    Hajrá Kohász!!
  • kaloz174
    #54786
    Nem minden természetes, amit annak gondolunk. Pl. ha ellopnak egy autót (az autót!) azoktól, akiknek ez nélkülözhetetlen munkaeszköz, na és pl. ennek segítségével viszik a cuccaikat, szabadidejükben, hogy mi láthassuk, amit egyébként nem lenne módunk...
  • kaloz174
    #54785
    Nagyon necces volt...:(
  • Isthy
    #54784
    Ezt mindig meghagyom neked, te vagy a felelőse
  • kaloz174
    #54783
    +lehetőség a cunder.hu jóvoltából:

    Szombat
    2013-10-19 17:50
    Fehérvár KC - Ipress Center-Váci NSKE
    Nemzeti Bajnokság I.osztály 9.forduló
  • Isthy
    #54782
    Hétvégi tv-s menü:

    Békéscsabai ENKSE - Érd
    Női NB I. 9. forduló - Békéscsaba
    2013.10.18. 18:30 SportKlub

    FTC-Rail Cargo Hungaria - MKS Lublin
    Női BL 3. forduló - Dabas
    2013.10.20. 14:00 DigiSport1

    Thüringer HC - Győri Audi ETO
    Női BL 3. forduló - Nordhausen
    2013.10.20. 16:00 DigiSport1

    Croatia Zagreb - MKB-MVM Veszprém
    Férfi BL 4. fordoló - Zágráb
    2013.10.20. 18:00 DigiSport1

    Nem gyenge vasárnap délután lesz
  • kaloz174
    #54781
    Értem. Lehet, hogy Te többször láttad. Amikor én láttam, nem árult el magáról nagyobb tudást, mint az átlag. (Mondjuk pl. Újvárosban elég korán le is kellett cserélni.)
    A magam részéről szívesebben látnék ott tényleg egy fiatalt. Szerintem vannak olyanok, akik alkalmasak lennének.

    Bár ez most csak úgyis vélemény marad, mert nyilván Hajdu nem akar forradalmat, jelen helyzetben. (meg egyébként sem az az alkat, ugye. )
  • primavis
    #54780
    csak a jelenlegi formája alapján, amely - bár fradista vagyok - jóval különb mint most Vértené.
  • kaloz174
    #54779
    A 3 közül egyet nem értek: Szepesit. Miért is? Se nem fiatal, sem nem különösebben jobb, mint számos másik szélső. Kovács Annával én is egyetértek, Klivinyi pedig remélem, előbb-utóbb kiérdemli, hogy tényleg stabil kerettag legyen, mert őt nagyon tehetségesnek tartom én is.

    Na de majd Hajdu dönt.
  • primavis
    #54778
    Szepesi és Kovács Anna bőven beleférnének, Klivinyi is, bár a posztján így is sokan vannak.
  • kaloz174
    #54777
    Micsoda "meglepetés"...
  • Isthy
    #54776
    Jolly Joker Jánosunk 20-as kerete a Provident kupára:

    Kapusok: Herr Orsolya (Győri Audi ETO), Kiss Éva (Fehérvár KC)
    Jobbszélsők: Bognár-Bódi Bernadett (Győri Audi ETO), Kovacsicz Mónika (FTC Rail Cargo Hungaria), Orbán Adrienn (Győri Audi ETO)
    Jobbátlövők: Planéta Szimonetta (Veszprém Barabás Duna Takarék), Rédei-Soós Viktória (Győri Audi ETO)
    Irányítók: Görbicz Anita (Győri Audi ETO), Kovacsics Anikó (Győri Audi ETO), Szucsánszki Zita (FTC Rail Cargo Hungaria)
    Beállók: Cifra Anita (FTC Rail Cargo Hungaria), Mayer Szabina (Fehérvár KC), Szamoránsky Piroska (FTC Rail Cargo Hungaria)
    Balátlövők: Bulath Anita (Dunaújvárosi Kohász), Szekeres Klára (ÉTV Érd), Tomori Zsuzsanna (FTC Rail Cargo Hungaria), Triscsuk Krisztina (ÉTV Érd), Zácsik Szandra (FTC Rail Cargo Hungaria)
    Balszélsők: Vérten Orsolya (FTC Rail Cargo Hungaria), Vincze Melinda (Dunaújvárosi Kohász)
  • kaloz174
    #54775
    FÉRFI KÉZILABDA EB, 2014, DÁNIA
    B-CSOPORT (Aalborg)
    1. FORDULÓ (január 12.)
    16.00: Izland–Norvégia
    18.15: Spanyolország–Magyarország
    2. FORDULÓ (január 14.)
    18.00: Magyarország–Izland
    20.15: Norvégia–Spanyolország
    3. FORDULÓ (január 16.)
    18.00: Spanyolország–Izland
    20.15: Magyarország–Norvégia
  • kaloz174
    #54774
    Végeredmény: 37-26. Ahhoz képest, hogy az 50. percben még csak 4 volt közte...
    Vagy a Loki és hite fogyott el a végére, vagy a Fradi pörgött fel elég későn. Végül is a lényeg, ebben az esetben is, hogy érvényesült a papírforma, a hazaik megszerezték a 2 pontot.