61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • kaloz174
    #54893
    Ahhoz képest, hogy a félidőben még 5 góllal vezetett a Csaba...!
  • kaloz174
    #54892
    Valóban?:) Akkor valamit félreértelmeztem talán.
  • Isthy
    #54891
    Én azt látom, hogy a veszprémiek nyertek 20-19-re.

    Az érdiek meg simán verték MTK-BSE-t.
  • kaloz174
    #54890
    Elcsíptem egy értékelést:
    "Egy alacsony színvonalú mérkőzésen a kevesebb hibával játszó csapat nyerte meg a találkozót. A fehérváriak győzelme a meccs első időszakát leszámítva egyáltalán nem volt kétséges, a Loki csak a végén zárkózott közelebb egy kicsit. Kiss Éva parádézott, egyszerűen áthatolhatatlan volt sok esetben. A debreceniek eddigi talán legkevésbé hatékony játékukat nyújtották idén, ma egyszerűen csak ennyit engedtek nekik a fehérváriak! Az FKC ezze a győzelmével megelőzte a hazai csapatot, 13 ponttal a negyedikek, a Loki maradt 12 pontos és az ötödik helyen áll." (http://www.onlajnok.com/match/index/date/2013-11-06/id/85092)
  • kaloz174
    #54889
    Ahogy látom, született pár érdekes eredmény.
    A Siófok eléggé megalázó vereséget szenvedett el a Fradi pályán. (40-23)
    A Fehérvár a Loki pályán is nyerni tudott. (21-23)
    A Veszprém otthon kapott ki, a végén 1 góllal, a B.csaba ellen. (20-21)

    Az elsőnél a vereség aránya lepett meg, a másik 2 meccsnél viszont inkább hazai győzelmet vártam...
  • kaloz174
    #54888
    A mai bajnokik közül a siófoki csapatoldalon lehet követni a Fradi-SKC találkozót, ha valakit érdekel.
  • kaloz174
    #54887
    Mielőbbi gyógyulást, felépülést!!
    (Ilyenkor azért a Blikk is megérdemel egy piros pontot.)
  • Breki33
    #54886
     A női kézilabda-válogatott norvég kapitánya reméli, két hét múlva elhagyhatja a kórházat.

    http://www.blikk.hu/blikk_sport/bohn-pokoli-fajdalmaim-voltak-2219859
  • Gabess8
    #54885
    Hol van itt az eredmény kényszer, ott ahol 25 éve nincs eredmény és 25 évig nem is lesz...?
  • Gabess8
    #54884
    Jelenlegi felállásban nem is fognak és akadémiák is kidobott pénzek...
  • Isthy
    #54883
    Mai tv-s program:

    Ipress-Center Vác - Győri Audi ETO
    Női NB I. 10. forduló - Vác
    2013.11.05. 20:00 SportKlub
  • primavis
    #54882
    Nagy úr a teljesitmény kényszer!
  • kaloz174
    #54881
    Ez nem kézilabdáról szóló írás címe:
    "A kispadon ülnek a magyar tehetségek, hiába működnek az akadémiák".
    Jó lenne, ha ez nem így történne kézilabdában is...!
    (Egyébként focival kapcs. az írás, ott már látszanak az "eredmények".)
  • Isthy
    #54880
    Szarka Éva

    Azt gondolom amit ő, minél jobban meg kell verni a dánokat szombaton.
  • Isthy
    #54879
    Vardar nagyon simán nyert Kaproncán, így a D csoportból már megvan a 2 továbbjutó a fő csoportkörbe. A Larvik és a Szkopje követte az ETO-t, valszeg norvég csoport elsőséggel.
  • Isthy
    #54878
    Csak nehogy a lengyelek meglepetést okozzanak a lengyel-magyar barátság jegyében Bár a montenegróiak is tudják, hogy nekik az is élet-halál meccs lesz, mert ha pontot veszítenek nagy valószínűséggel kiesnek. A lublini meccs szombat 16-kor kezdődik, tehát mire a Fradi kezd a dánok ellen már régen vége lesz.
  • Isthy
    #54877
    Igen, ezt adták le.
  • kaloz174
    #54876
    A TV-ben még nem láttam. Egyesek elkapcsoltak a digiről...

    De talánerre gondolsz...
  • primavis
    #54875
    igen, nem is az itthoni dánok ellenitől félek, bár ahhoz is + 6 gól kell, hanem a podgorica elleni utolsótól! Ők már továbbjutottak ha megvernek minket, de kérdés, hogy menyivel?
  • Isthy
    #54874
    Ahogy én gondolom azt már leírtam lentebb. A meccs után volt a Digin a kézi jegyében egy interjús blokk Bokival a pályafutásáról és önmagáról
  • Isthy
    #54873
    Te is tudod, hogy minden meccs más, főleg a nőknél. A dániai nagy zakó után is felpörgették magukat és elverték a montenegróiakat. Én nem látom azt az okot, hogy most miért ne tehetnék meg ugyanezt. Más lesz a játék, ma a legfontosabb a győzelem volt és az meglett. Elek megint kísérletezgetett és volt többfajta felállás, ez is belefért. Én biztos vagyok benne, hogy a dánok ellen más lesz a játék.
  • Isthy
    #54872
    Grat a Fradinak a győzelemhez!
    A kötelező megvan, a játékon meg kell javítani elég sokat a dánok elleni meccsig. Meg vagyok róla győződve, hogy Dabason úgy fognak játszani ahogy kell és tudnak. A dánok nem remekeltek a Moracsában, 15 gól az nem valami fényes. Idegenben nem tűnnek acélosnak, ezért jövő szombaton elérhető lehet egy komolyabb győzelem ellenük. A Fradi általában amikor kell megrázza magát, ezt már sokszor láthattuk a nk-i kupákban. Most is csak magukra számíthatnak, meg kell csinálniuk.
  • kaloz174
    #54871
    A fradista lányok, na és Elek Gábor is nagyon szerethetik a krimit. Mert valahogy nagyon izgalmassá sikerült tenni ezt a meccset a lengyelek ellen. Ugye mindig, a félidők elején, sikerült ellépni az ellenféltől. Akkor aztán mintha már meg is lenne a meccs, legalábbis a Fradi úgy tett. Végül valóban sikerült, bár ennél jobb játékra számítottam, na és a továbbiakban csak akkor van esély, ha fejben sokkal összeszedettebbek lesznek a zöld-fehérek.
    Legalábbis én így gondolom.
  • primavis
    #54870
    a végére kinkeservesen meglett : 26-24-re. A Bud 22-15-re nyert. ergo a fradinak nemcsak erősen meg kellene verni a dánokat, de nem szabad nagyon kikapnia Podgoricán sem! nem valószinű, hogy sikerül, pláne olyan játékkal mint a mai!
  • primavis
    #54869
    no az első félidőben a fradi is valami hasonló borzalmasat játszott! Ilyen rosszul még Dániában sem játszottak!
  • primavis
    #54868
    azért az amit a második félidő első húsz percében a a Hypo művelt, az nem volt semmi! ők hozták fel a románokat magukra.
  • primavis
    #54867
    szerintem meg nem fognak tudni. De nemsokára kiderül ez is. Engem ma jobban izgat nem a lublini meccs (mert ha ott nem nyer a fradi, akkor nem is érdemli meg a továbbjutást), hanem a podgoricai!
  • Isthy
    #54866
    Én azért nem vennék mérget arra, hogy a románok nem okoznak meglepetést otthon a németek ellen.
  • Isthy
    #54865
    Az a csapat (a románok) amelyik 6 db 7 m-esből egyet!!! képes belőni az nem fog győzni. Pedig a mezőnyben mutatottak alapján megérdemelték volna. Arenhardt 55 %-al védett, Paula 45 %-al tehát mindkét oldalon jól védtek a kapusok.
  • primavis
    #54864
    Az ETO csoportjában nagyjából tisztázódtak az erőviszonyok. A Nagybánya nemigen fogja a Thüringert megverni, ahogy a Hypo sem fog pontot szerezni a németeknél, s mivel a Hypo 3-al verte a románokat (ők meg csak eggyel), a harmadik hely is jórészt eldőlni látszik.
  • kaloz174
    #54863
    Köszi!:) Pont ezt az eredményt kerestem.
  • primavis
    #54862
    a Hypo 23-20(16-10)-re nyert a Nagybánya ellen. Egy igen sok hibával tarkitott meccsen.
  • Isthy
    #54861
    Egy korábbról elhalasztott NB I-es meccsen: Veszprém - Érd 22-20 (14-8)

    Komoly meglepetés, de nem vagyok szomorú miatta
  • Isthy
    #54860
    Grat az ETO-nak a győzelemhez!
    Ez egy küzdelmes meccs volt, egy keményen védekező német csapat ellen. Támadásban nem is ment a játék az emberfogások ellen, erre figyelni kell majd a későbbiekben. A védekezés még úgy ahogy elment, bár Barbosát nagyon hagyták érvényesülni. Lunde szerencsére sokat hozzátett. A két spori is belejátszott abba, hogy ilyen szorosan alakult a meccs.
  • peti97
    #54859
    online közvetítések a tvzzonline.eu -n
    EHF nõi Bajnokok Ligája, Gyõri Audi ETO-Thüringer 19:30 Hu
  • Isthy
    #54858
    A hétvégi tv-s program:

    Magyarország - Spanyolország
    felkészülési mérkőzés - Debrecen
    2013.11.02. 16:10 Duna TV

    Győri Audi ETO - Thüringer HC
    Női Bajnokok Ligája 4. forduló - Győr
    2013.11.02. 19:30 DigiSport2

    MKS Lublin - FTC-Rail Cargo Hungaria
    Női Bajnokok Ligája 4. forduló - Lublin
    2013.11.03. 17:15 DigiSport1
  • Isthy
    #54857
    Maradtak az eredeti célok

    Egyetértek a cikkben elhangzottakkal. Ha netán összejönne a felsőház az nagyon szép eredmény lenne.
  • Isthy
    #54856
    Ha jól emlékszem az IHF szabályzatból, akkor legkésőbb 1 hónappal a vb előtt le kell adni hivatalosan a 28-as keretet, akikből a 16 utazó kikerül. Tehát még durván 1 hete van Hajdúnak, hogy erről döntsön.
  • Isthy
    #54855
    Tóth Timi interjú

    Sopi elég durván optimista a vb-t illetően. Én nem annyira... Neki legyen igaza!
  • Isthy
    #54854
    Persze vannak más okok is, de markánsan leginkább arról szól a történet amit írtam. Változtatni kellene ezen, de sürgősen és használni a széleket.