61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #61024
    A mai meccsekből semmit nem láttam, egész nap Pesten voltam. Ahogy látom a Fradi számára mindkét meccs rosszul végződött. Ha 4 pontot akarnak továbbvinni, akkor nyerniük kell Norvégiában.
    A szegedieknek pedig jár a gratuláció az újabb győzelmükhöz!
  • primavis
    #61023
    A németek kiestek (viszont a másik német csapatnak a mai idegenbeli győzelme után a Podrávka ellen van esélye továbbjutni ha megveri otthon a Krimet). A Fraditól függ, hogy jövő hét után hány pontot vihet magával.
  • primavis
    #61022
    A Fradi az elején megpróbálta meglepni a CSM-t s ez 5-1-ig sikerült is, de miután tudatosult bennük, hogy a dánok nem engedik őket elmenni, elbizonytalanodtak s a románok simán nyertek. Minden feljövési kísérlet elakadt egy-egy visszás itéleten. Ilyen fáradtan nem is sikerülhetett.
    Kiváncsi vagyok a másik meccsre.
  • Isthy
    #61021
    Régen láttam ilyen szarul játszani a csapatot mint ma a spanyolok ellen. Töménytelen kihagyott ziccer és büntető, ennek ez lehetett az eredménye. A szünet után szinte be voltunk oltva góllövés ellen. Szerdán MK meccs a Siófok ellen, remélem az oltás hatása akkorra elmúlik.
  • smith09 #61020
    Hétvégén BL!

    Két férfi csapatunk idegenben nyer szerintem.A fradi női itthon, hát nem tudom, szoros lesz, x körüli eredményt várok.
    Győri női csapat pedig szerintem nyer.
  • Isthy
    #61019
    A Fradi okosan játszva, erejét kímélve is megérdemelten nyert. Kiderült, hogy ők csapatot alkotnak, a hazaiakról ez jelenleg nem mondható el.
    A BL-t már akkor el lehetett felejteniük, amikor kikaptak a Váctól, hiszen a Népligetben szinte kizárt, hogy nyerni tudtak volna. Nekik a 3. hely megszerzése lehet a céljuk az érdiek ellenében, amire meg is van a valós esélyük.
  • primavis
    #61018
    az és az Mészáros
  • primavis
    #61017
    A Siófok piszkoskodott nem akartak halasztani, ráfizettek! (28-31 a végén a Fradinak). A Lada viszont halasztotta a mai meccsét!
    Az FTC okosan , erejét beosztva játszott, szinte egész végig vezetve. Bíró, Schatzl és remekelt, a többiek is mentek, bár sokat hibáztak.
    Ezzel valszeg elszálltak a zsoldos csapat vágyai a jövő évi BL-re!
  • Isthy
    #61016
    Lakatos Rita a norvégiai "kalandról"

    Nem csoda, hogy hazajött, ott szinte semmi szerepet nem kapott.
  • Isthy
    #61015
    Néztem a junior válogatott Kisvárda elleni meccsét és győzelmét (28-26). Nem lesz ez rossz csapat, vannak jó átlövők mindkét oldalon és elég gyors is a csapat, plusz volt kapusteljesítmény is. A győri eb-n simán éremesélyesnek tűnnek (nyilván ők az aranyat szeretnék hazai pályán az elődök nyomdokait követve).
  • Isthy
    #61014
    A tegnapi vereségükkel jól bekavartak a Fradinak. Ebben a csoportban így most még bármi lehet, akár 4 db 6 pontos csapat is. Szinte biztos vagyok benne, hogy a Fradi ellen brutálisan fognak menni és ez nem jó az addigra szerdán még Siófokon tovább fáradó játékosoknak.
  • Isthy
    #61013
    Jó kis eredmény, alakul Djukics jövője is

    Ha már Djukics, a szegediek elég jól helytálltak a PSG ellen.
    Utoljára szerkesztette: Isthy, 2018.11.04. 19:26:41
  • primavis
    #61012
    A vége 26-31! Nayg lebőgés a bukarestieknek, ha kikapnak nálunk is akkor még a továbbjutás is veszélybe kerülnek (utolsó meccs a Bietigheimmal Bukarestben, akiknek szintén lényeges lesz a meccs!).
  • primavis
    #61011
    Élvezem a bukaresti CSM-Vipers meccset, bár a félidei eredmény (11-16!) nem jó nekünk, de a balkániak kínlódását mindig élvezet nézni!
  • primavis
    #61010
    Tegnap láttam a Krim-Podravka meccset, egyik sem jobb a Bietigheimnél, sőt! Az ETO és a CSM mögött el lehet kapni a harmadik helyett, de szerencsével és jó játékkal akár a másodikat is! S a másik ágon a Rosztov kivételével nincsenek verhetetlen csapatok.
  • Isthy
    #61009
    A Fradinak megint izgalmas lett a szünet után, de a végjáték megint jól sikerült nekik. Kovacsics nagyot játszott és mellette Háfra is sokat tett, főleg az első félidőben. Úgy fest ezzel elvileg minimum 4 pontot visznek tovább, ami sokat jelenthet a középdöntőben.
  • Gabess8
    #61008
    Viszont ez legalább jó meccs volt, küzdöttek végig és jól is játszottak. A végére viszont elfáradtak, de valóban munka még bőven van.
  • Isthy
    #61007
    Ahogy olvasom a veszprémiek tegnap újabb vereséget szenvedtek, ráadásul hazai pályán. Van ott dolog bőven, amin változtatni kell. Kezdve a vezetésen és folytatva a játékos kereten.
  • Isthy
    #61006
    Ez egyelőre tényleg így tűnik.
    Azért mi egész jól bírtuk ellenük, mert 11-14-es félidő után csak 24-28-ra kaptunk ki. Nem azért lett ennyi a vége, mert a végén a fiatalok játszottak a győrieknél. Végig szoros volt a meccs a szünet után is, 3-4 gól volt közte végig a 2. félidőben, így ők nem kerülhettek pályára. Idén eddig ellenünk játszották a messze legszorosabb meccsüket.
  • primavis
    #61005
    Na ez történt ma Győrben is az Érd ellen! A 2 gólos előny 13-ra nőtt (40-127). Úgy látszik ez az ETO új taktikája, olyan iramot diktálnak az első félidőben, hogy a másodikra kifulladnak. Ez látszik a bajnokságban és a BL-ben is.
  • Isthy
    #61004
    A váciak a szünet után szinte feladták a meccset, így nem volt nehéz dolga a Fradinak.
  • primavis
    #61003
    21 gólos FTC győzelem ma a Vác ellen!
  • Isthy
    #61002
    Természetesen az eb-re, nem a vb-re.
  • Isthy
    #61001
    28-as keret a női vb-re

    Ebben még benne van 5 junior világbajnok is. Sztem a 16-os keretben már csak egy marad (Háfra) vagy max. még egy (Faluvégi). Tomori megint mit keres benne...
    Utoljára szerkesztette: Isthy, 2018.10.26. 17:35:16
  • Isthy
    #61000
    A győriek ma rendesen beárazták a siófoki csapatot. Ha a hajrában nem segítenek be a sporik és a fiatalok nem hibáznak annyit akkor 12-15 lett volna közte Siófokon. Így sikerült éppen bekerülni 10 gól alá.
  • primavis
    #60999
    Fociban már akkor lefújja a bíró ha egy csapat 6 főre apad!
    Ez egy elégé amatőr (másodosztályú) meccs volt, még amatőrebb játékvezetőkkel s edzőnővel!
  • Isthy
    #60998
    Utazásunk lesz elég messzire, de azért Spanyolország kellemesebb mint Oroszország
    A Bera Bera nem tűnik megoldhatatlan feladatnak, meglátjuk. Itthon lesz az első meccs. Az érdiek itthon kezdenek a norvég Storhamarral, a siófikiak pedig utaznak Togliattiba a Ladahoz.
  • Gabess8
    #60997
    Ez tényleg érdekes hogy egyátalán engedi a szabályzat az egy mezőny játékost gyakorlatilag 1+1 -et. Gyakorlatilag értelmét veszti az egész. Az meg hogy 6 ellen sikerült gól lőni, és nem is átlövést...
  • Isthy
    #60996
    EHF kupa kalapbeosztások:

    POT 1

    DHK Banik Most (CZE)
    Herning-Ikast Handbold (DEN)
    Team Esbjerg (DEN)
    Mecalia Atletico Guardes (ESP)
    Super Amara Bera Bera (ESP)
    ÉRD HC (HUN)
    MKS Perla Lublin (POL)
    SCM Craiova (ROU)
    Handball Club Lada (RUS)
    Zvezda Zvenigorod (RUS)
    ZORK Jagodina (SRB)
    H 65 Höörs HK (SWE)

    POT 2

    Nykøbing Falster Håndbold – NFH (DEN)
    Viborg HK (DEN)
    E.S Besancon Feminin (FRA)
    Paris 92 (FRA)
    Borussia Dortmund (GER)
    TusSies Metzingen (GER)
    Dunaújvárosi Kohász KA (HUN)
    Siófok KC Hungary (HUN)
    Storhamar Handball Elite (NOR)
    SCM Ramnicu Valcea (ROU)
    Sports Club Magura Cisnadie (ROU)
    Kuban (RUS)

    Amilyen szerencsénk van vagy az érdieket kapjuk - ahogyan már nmegtörtént nemrég - vagy mehetünk valamelyik orosz csapathoz a "pénztakarékosság" jegyében.
  • Isthy
    #60995
    Ez a nem semmi

    Érdemes megnézni a cikk végén a videót. Ilyet, hogy csak egyetlen mezőnyjátékos van a pályán az egyik csapatban még soha nem láttam. Hármas emberhátrányt már többször láttam, annál többest még nem, de ez... Az pedig, hogy miután lejár az első kiállítás és ketten lesznek, majd utána 2 a 6 ellen gólt lőnek egészen szürreális.
    Utoljára szerkesztette: Isthy, 2018.10.22. 10:43:06
  • primavis
    #60994
    A sérülések ismeretében nem vártam volna ezt a magabiztos sikert idegenben! Ha sikerül itthon is megverni a németeket, akkor 4 pont biztos a következő csoportban.
  • Isthy
    #60993
    Nagy gratuláció a Fradinak!
    Okosan játszva szép és nagyon fontos győzelmet arattak.
    A győriek az első félidőben - a sok kiállítás miatt is - még nem tudták közé tenni azt a különbséget amit várni lehetett. A szünet után viszont hengereltek és a várt nagyon sima győzelmet szépen behúzták.
  • Gabess8
    #60992
    A végét láttam a tv-ben, Dettinek volt egy erős mondata. Szerinte ez e csapat fizikailag kész a kettős sorozat terhelésre. Hát nekem ez erős.... Ha jól tudom szerencsés estben, ha következő kör is megvan akkor benne leszünk a csoportkörben, kell ez ennek a csapatnak???
  • Gabess8
    #60991
    Egyébként Csoknyai nem biztos hogy jól járt, játékosként sikeres volt, szövetésig kapitányként ebben a közegben ahol a szakma baromira senkit nem érdekel.... Bár nem lennék meglepve ha ő is benne lenne a félisteni brigádban...
  • Isthy
    #60990
    Elek a mai meccsel kapcsolatban

    Ez így, hogy Snelder is megsérült, nagyon kemény lesz a Fradinak.
  • Isthy
    #60989
    Kedden sorsolnak az EHF kupában, vajon lesz magyar párharc megint? Három csapatunk van és ilyen esetben játszottunk már a Siófokkal és az Érddel is az elmúlt években.
  • primavis
    #60988
    Ma kinkeservesen nyertek Norvégiában.....Ez azonban jó a Fradinak, mert a Vipers már így három pontot vesztett otthon.
  • Isthy
    #60987
    " Nem hiszem, hogy lenne olyan magyar tréner, aki ne tartaná hatalmas megtiszteltetésnek, ha ajánlatot kap a nemzeti együttes dirigálására. Magam is ezt gondolom a felkérésről, amelyben szerepel, hogy a következő időszakban is számítanak rám a keretnél, és erről napokon belül döntenek. A szövetség vezetői azonban előbb a menedzseremmel, Szörnyi Attilával beszélik meg a felkérésem részleteit. Remélem, megállapodnak, és mindenki elégedett lehet."

    Komolyan, ezt így? Na ezért is tartunk itt...
  • Isthy
    #60986
    Csak egy hozzáfűznivalóm van: vajon kihúzza az idény végéig?
  • primavis
    #60985
    Meg a magyar szövetségi kapitány is: Csoknyai!