61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #55295
    Én sem. Kicsit visszatetsző nekem is, hogy Siti is velük foglalkozott a meccs utáni interjúban.
  • kaloz174
    #55294
    Különösen az utolsó percekben voltam azért pipa, hogy nem tudtunk élni a megadott emberelőnyökkel.
  • ReszegKoldus
    #55293
    Hajdu János: Elfogyott a koncentrációnk

    Fura, hogy mennyit emlegetik a bírókat, pedig ha valamikor, most nem érzem jogosnak, sőt.
  • Isthy
    #55292
    Ami az előzőből kimaradt: az nem semmi, hogy lejátszottunk úgy egy 2x hosszabbításos 80 perces meccset, hogy a balszélen kb. 4 percet játszott egy igazi balszélső... Bravoooo...
  • Isthy
    #55291
    Jövőre kellene egy normális felkészülés és meglépni a keretben is néhány szükséges cserét. Az MKSZ pedig menedzselje már rendesen ezt a válogatottat, mert megérdemelnék.
  • Isthy
    #55290
    Az nem semmi, hogy a B csoportból 3 csapat (brazil, szerb, dán) van a négy között
  • primavis
    #55289
    nos , ami kvartettünk (Norvég, Francai, Német) sokkal illusztrisabb mint a másik !-:)))s ha nyertünk volna, akkor minden csoportelső búcsúzott volna.
    Igazat megvallva, nem hiányzott volna két sima vereség a következőkben.....
  • ToCsEk
    #55288
    norvégok hogy 2x +5ről hogy leadták :O azt a picsa
    serbek hogy feljöttek az szép :)
    fél világ anyázik most norvég francia "tutik" miatt
  • Breki33
    #55287
    itt már a győztesre nemis lehet tippelni
  • kaloz174
    #55286
    Pedig majdnem így lett.
  • Isthy
    #55285
    A norvégok utálni fogják Szerbiát. Mindkét címüket elbukták ott 2 éven belül.
  • ReszegKoldus
    #55284
    lengyel-szerb elődöntő, ahogy arra mindenki számított :D
  • Isthy
    #55283
    Elbúcsúzott a címvédő is! Még a 4 közé sem jutottak!

    A szerbek megint visszajöttek -5-ről és ráadásul fordítottak. A szinte biztosra vett norvég-francia elődöntő helyett lesz egy szerb-lengyel. Nem semmi!
  • ReszegKoldus
    #55282
    érem nélkül mennek haza a norvégok...nem semmi
  • primavis
    #55281
    a németek voltak az esélyesebbek szerintem, legalábbis a csoportmérkőzések alapján! De ők is bucsúznak!
  • Breki33
    #55280
    nemsemmi meglepetés lenne ha Norvég, Dán, Magyar, Francia négyesből egy se jutna be a négybe
  • ReszegKoldus
    #55279
    szerbek nem adják könnyen magukat
  • kaloz174
    #55278
    Sajnos, annak ellenére, hogy valóban többet tudtak pihenni játékosaink, mert tulajdonképpen jobban tudtuk forgatni a csapatot, a több egyenértékű csere okán, fejben elfáradt a gárda a végére.

    Szinte minden meghatározó játékos. (Tomori esetében nem csodálkozom, ő szinte végig pályán volt.) Talán csak Herr Orsit tudnám dicsérni. A ziccer kivédésével hatalmas lehetőséget adott a csapattársak kezébe, amivel, sajnos, ők nem tudtak élni.

    Hiányzott a kispad segítsége, tehát egy igazi kapitány. A meccs utolsó perceiben is ott tartottunk, ahol az első félidőben, vagyis nem állt össze a támadó sor. Azt meg végképp nem értem, hogy miért nem játszott többet akkor pl. Zácsik és Soós Viki. A balszélt gyakorlatilag feladtuk. Ha már Vincze Melit kivették a csapatból - hiba volt - akkor legalább próbálkoztunk volna Vérten Orsival.

    Az, amit fentebb ragoztam, szépen visszavezethető a nem kellő mennyiségű és minőségű felkészülésre.
    Tudom - én tudom - hogy nagyon szerencsétlenek voltak az előzmények, vagyis KEB betegsége és az így kialakult helyzet. (Mielőbbi gyógyulást és visszatérést kívánok!) Ezzel együtt talán (biztosan) lehetett volna jobban szervezni a nemzeti csapat munkáját.

    A végjátékban visszaütött minden eddigi, szezon-beli gondunk. (Még az is, hogy a bajnokságban elnézik Kovacsicz technikai hibáit). Jó lenne, ha végre tényleg megértenék a Szövetségnél, hogy ad hoc hozzáállással nem várhatunk komoly eredményt.
    A hazai EB-re mindenképpen illene rendet tenni, igazi esélyt adni a válogatottnak.
  • primavis
    #55277
    a németek is, pedig végig simán vezetek a dánok! igaz a francia hölgyek ismét vigyáznak Müllerékre!
  • Isthy
    #55276
    A szerbek szépen visszajöttek -5-ről a norvégok ellen. A félidőben még teljesen nyílt a meccs (15-16 a norvégoknak). Az nem semmi, hogy Lunde 18-20 m-ről milyen gólt kapott a félidő végén...
  • primavis
    #55275
    megmondom őszintén, hogy a katasztrófális kezdés után csak a lengyel -franciát néztem élőben a sport2-őn! a magyar meccs eredményét a neten követtem. Csak a hosszabbitásokat láttam élőben, de semmi örömem nem volt benne! Biz'sten nem kivántam magamnak még két meccset részükről.
  • Gabess8
    #55274
    Jövőt néznéd akkor eleve nem írtad volna amit írtál, kb ennyire van jövő kép az MKSZ háza táján is.
  • primavis
    #55273
    felőlem ríhatsz is, s mire mész vele? Ez már a múlt, a jövőt kell nézni!
  • Sippie
    #55272
    Amúgy Tomori a végén kinek mutogatta a díját?
  • Sippie
    #55271
    döbbenetes hibák voltak, egyszerűen katasztrófa... lépés, 2 méterre elpasszolás, emberelőnyös szituk kihasználatlansága...

    mondjuk adná az isten, hogy minden sportágban a legjobb 8-ban legyünk, de elég szar, hogy a 4-ben is lehettünk volna simán :/
  • ReszegKoldus
    #55270
    Kirsner Era tolmácsolta a gondolatom: "legalább a franciáknak sem sikerült"
  • Isthy
    #55269
    A lengyeleknek hatalmas gratuláció, örülök, hogy megverték a franciákat.
  • Isthy
    #55268
    Rióra készülve egyre több figyelmet kap náluk a női kézi csapat és az előző vb-n valamint az olimpián is negyeddöntőt játszottak. Akkor még mindkétszer 1-1 góllal kikaptak a norvégoktól és a spanyoloktól, most már harmadszorra bejutottak az elődöntőbe.
  • Isthy
    #55267
    Csak magát okolhatja a csapat ezért a kiesésért...

    Többször volt a kezünkben a meccs a 2. félidőben és az első hosszabbításban is. Egy közepes játékkal ez a meccs hozható lett volna, vagy egy kis odafigyeléssel és vállalkozó kedvvel. Végre volt beálló játékunk is, de a szélsőinket megint nem játszottuk meg, középen erőlködtünk. Rengeteg hiba és eladott labda, amiből sok lerohanás gólt kaptunk. Nálunk meg lerohanás ziccerben meccslabdánál lépéshiba... Eszméletlen... A brazilok még csak jól sem játszottak, megkaptuk tőlük az esélyt, de nem éltünk vele.
  • Gabess8
    #55266
    No comment..., vicc kategória!
  • Gabess8
    #55265
    "Jöjjön KEB és az EB-on lássunk játékot is"
    Hagyjuk már ezt, és kezeljük már felnőttként ezt dolgot.
  • primavis
    #55264
    no ennyi volt, elég volt, a spanyol meccs még szép is volt. Érem nincs, lebőgés sincs. Jöjjön KEB és az EB-on lássunk játékot is!
  • ToCsEk
    #55263
    kabaré meccs :D
    meg is érdemeltük a vereséget :D
    32.gól meg tükrözi a meccs színvonalát... :(
  • ReszegKoldus
    #55262
    ilyen gyenge emberelőnyös játékot...
  • REALista
    #55261
    Vereség magyar módra...ahogy az lenni szokott...
  • Effe88
    #55260
    húha elég izgi

    a brazilok mióta számítanak jó csapatnak női kézibe?
    nem pofozógépek voltak eddig?a spanyolokat meg rommá vertük ők nem jobbak a braziloknál?
    vagy a spanyolok csak férfi kéziben jók?
    (nem vagyok szakértője a női kézinek)
  • Coolfire
    #55259
    Ezt már meg kell(ene) nyerni,nincs mese.
  • ToCsEk
    #55258
    adjuk már le
    kabaré meccs
  • Sippie
    #55257
    ez hihetetlen, ilyen hibákat a végén baz+... lépés, eladott labda, 4 védővel szemben megoldják 2-en... :/
  • ToCsEk
    #55256
    hát befosok senki se mert megindulni, remélem ezt már bukjuk ahogy kell...