61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • ReszegKoldus
    #55255
    nyertek a lengyelek, nem semmi :D
  • ToCsEk
    #55254
    de tudtam hogy ez lesz
  • Sippie
    #55253
    *kettős
  • Sippie
    #55252
    nem luxus ez kettő emberelőnyben?
  • ToCsEk
    #55251
    és jön a brasil win
  • Breki33
    #55250
    Szerb játékvezetői kettős, az Ivan Mosorinszki, Alekszandar Pandzsics páros fújja ma a sípot a 17.30 órakor kezdődő magyar–brazil női vb-negyeddöntőben.
  • Breki33
    #55249
    Ha kellett, lemondtunk a világ legjobbjáról

    http://sportgeza.hu/kezilabda/2013/12/17/gorbicz_es_hajdu/
  • Isthy
    #55248
    Média, ohhh... Tudjuk az NS hová tartozik, Blikk színvonal.
  • Isthy
    #55247
    Még jó hogy nem lila
  • Isthy
    #55246
    Lehet még cserélni.

    Egyébként meg van a véleményem erről a hazautazásukról. Anno mind a 18 játékos kiment és együtt volt Újvidéken 1,5 hétig, nem lett keretszűkítés. Nem kellett messze menni, nem volt nagy költség megoldották. Most ennek a 2 játékosnak a belgrádi pár napját már nem tudják megoldani? Belerokkan az MKSZ kasszája? Féreg egy dolog...
  • kaloz174
    #55245
    Ehhez mit szólsz?
    Na persze, tipikus hatásvadász videó... (szerintem)
  • [HUN]FaTaL
    #55244
    Jogos, hármat lehet cserélni. Mondjuk szerintem tökmindegy, hogy hazautaztak, vagy Belgrádba.
  • kaloz174
    #55243
    "A mieinknek még egy cserelehetőségük van a világbajnokság alatt."

    Ezt olvastam ebben az írásban.
  • kaloz174
    #55242
    Fradisták:


    Elég fura ez a melegítő.)
  • Gabess8
    #55241
    Kicsinyes és egyben nevetséges, de látom ezerrel megy a paraszt vakítás. Nem is tudom mi lenne jó a Brazilok ellen...
    "a lányokat a szeretet viszi előre", hát más nem nagyon tudja, eddig láttam kb két időkérésünket, hát jó vicc volt...
  • Gabess8
    #55240
    Á dehogy, csak realistának. Az egy külön kategória az sehol nem szerepel...
  • Breki33
    #55239
    Érdekes összeállhat egy igazi klasszikus időket idéző Magyar-Francia Norvég-Dán négyes.

    Mondjuk ez jelenlegi állapotunkban elég nagy siker lenne, lenne elszámolni valónk a franciákkal is.
  • ToCsEk
    #55238
    holnap francia és norvág tovább jutás mennyi esélyes? csak szerintem 100%?
  • [HUN]FaTaL
    #55237
    Miért ne lehetne ott?

    Azon mindenki ott lehet, aki pályára lépett.

    Hazautaztak, mert nem lehet többet cserélni.
  • kaloz174
    #55236
    A tartalékok hazautaztak. Szerintem ez egy kicsinyes, érthetetlen dolog, mert mindketten megérdemelték volna, hogy ott legyenek a végjátékban. Különösen Vincze Melindával kapcsolatban tartom ezt igazságtalannak, mert úgy gondolom, a 2 kihagyott helyzete ellenére egyértelműen részese volt a csapat eddigi meccsein történteknek.
    Ebben az esetben, ha a csapat esetleg érmes helyezést ér el, nagyon igazságtalan lenne, ha nem lehetne ott az eredményhirdetésen.
  • [HUN]FaTaL
    #55235
    Tavaly pont fordítva volt. Csak a női EB-t közvetítették, a férfi vb-t idén januárban nem.
  • Isthy
    #55234
    Most már nem derogál nekik? Eddig miért nem közvetítettek?
    Az is egy érdekes kérdés, hogy a fiúk világversenyeit viszont szokták. Van ám egyenlő mérce...
  • kaloz174
    #55233
    Azért a Veszprém - Veszprémben...De tul.képpen közepesen nehéz sorsolás, ami esélyt ad...Szép lenne vele élni, már csak azért a beszélgetésért is.
  • Isthy
    #55232
    Azért nem semmi összegbe kerülnek a sporik, nem olcsójánosok... Az utazásaik vajon benne vannak ebben? Felvetődik még egy kérdés bennem, de nem írom le mert rosszindulatúnak mondanátok...
  • Isthy
    #55231
    Kettővel lentebb írtam a párosításokat. Még a végén lehet KEK indulók leszünk? Most eszembe jutott a budaörsi csarnok melletti beszélgetés a meccs után Dettivel.
  • [HUN]FaTaL
    #55230
    Az M1 is adni fogja a holnapi meccset.
  • kaloz174
    #55229
    (A jelek szerint a válogatott átköltözött a következő helyszínre. )
  • kaloz174
    #55228
    Vannak még érdekes újdonságok a Szövetség oldalán...
  • kaloz174
    #55227
    Teljesen jogos felvetés. Azzal tetőzném, hogy még ami volt is, annak is megkérdőjelezhető a színvonala...(Fogjuk rá az átmeneti állapotra. ) Nem a szembeállítás volt a célom, természetesen.

    Közben volt egy sorsolás:
    MK köv. forduló
  • Isthy
    #55226
    Mert nálunk aztán volt év közben szakmai munka...
  • Isthy
    #55225
    MK negyeddöntők:

    Érd - FTC
    Siófok - DVSC
    Veszprém - Dunaújváros
    Fehérvár - ETO

    Játéknap: 2014.02.26.
  • kaloz174
    #55224
    A spanyol csapat, egyébként, szerintem kellemes ellenfél volt tegnap.
    Azon gondolkodom, mi is lehetett az oka, hogy ennyire visszaesett a válogatottjuk? (Mert bár csak félszemmel tudtam figyelni a meccset, feltűnt, mennyire haloványak, formán kívül játszanak.)
    Feltételezem, ott is érződik, ami a ffi csapataik terén, hogy a bizonytalan háttér miatt sok meghatározó játékosuk külföldre távozott. Így pl. az év közben elvégzett szakmai munka elég vegyes képet mutathat, egyénenként változóan.
    A másik, hogy mintha ez a keret egy kicsit "elfáradt" volna. Talán nem sikerült elég jól frissíteni pár fiatal bevonásával?

    Bár nem vagyok napi képben a spanyolokat illetően, annakidején elismerésre méltónak tartottam azt, ahogy a nemzeti válogatottjuknak sikerült a legjobbak közé emelkednie.
    Nem vagyok bánatos érte, hogy nem így történt, természetesen, de 19-17-nél erősen tartottam attól, hogy fordítanak. Valószínűleg sikerült is volna nekik, ha nem tegnap lett volna a meccs...
    Na de nem így történt. A brazilokat innen már meg kell enni uzsonnára...Természetesen, ha ugyanaz a csapat megy pályára, aki tegnap is. Gond nem lehet, az alapcél teljesült.
  • ReszegKoldus
    #55223
    valószínűleg problémájuk van az É betűvel :)
  • Isthy
    #55222
    A végén a középkezdésük nagyon messze volt a szabályostól...
    Ugye emlékszünk még anno 2000-ben a magyar-osztrák negyeddöntő utolsó másodperceire? Dzsandzsagava esetében szerencsére figyeltek a sporik, itt nagyon nem.
  • Isthy
    #55221
    Az MKSZ célkitűzésének megvalósításához valóban ez volt a kulcsmeccs...
  • Isthy
    #55220
    Nem vitatkozom veled, hasonló a véleményem. De ez (a problémák és egyebek) már tavaly is így volt, mégis tudtunk örülni a jó eredményeknek. Amikor van, most is tegyük meg, amíg lehet.
    (Akiknek meg van sara abban ami miatt ilyen helyzetben van a szakág, azoknak nem ártana dolgozni a javításán. Mondjuk kezdhetik is mindjárt a vb után)
  • ToCsEk
    #55219
    http://www.serbia2013.com/en/Team.aspx?ID=HUN
    ezt néztétek már? ezek a név elírások mi?
  • ToCsEk
    #55218
    szerintem szerbek szerencséje elfogy, norvégok elgyalulják
    franciák is nyernek lengyelek ellen
    dán németen bármi lehet szint úgy mint a magyar brazilon
    én nem látok ellen érvet az mellett hogy norvégok és franciák ne jussanak tovább vagy tévedek?
  • primavis
    #55217
    ha megnézzük a negyeddöntő mezőnyét, azt látjuk, hogy 4 csapat megnyerte a csoportját, mig a másik 4-ből három a harmadik helyen végzett! csak a szerbek mentették meg a második helyezettek becsületét, azt is az utolsó század másodpercben! Kiváncsi vagyok, hány első helyezett kerül az elődöntőkbe?
  • [HUN]FaTaL
    #55216
    A következő, jó esetben három meccs (most az ebből a szempontból szinte mindegy, hogy az utolsó a bronzmeccs vagy a döntő) ugyanilyen fontos, ha nem fontosabb.

    Persze mivel a 8 közé jutást célozta meg a szövetség, így valóban ez volt a legfontosabb meccs.