61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • sb1
    #55335
    Én nem tudom mit rinyál mindenki..a legjobb 8 közé volt a realitás és az elvárás is, miért kell aranyról meg ilyen baromságokról beszélni? Kb. ugyanaz, mint a foci-válogatottal szembeni elvárás, hogy legyünk ott egy világeseményen..abszolúte irreális!
    A csajok következő nemzetközi tornáján (EB) viszont már a legjobb 4be kerülés az elvárás, ha az nem jön össze, akkor lehet rinyálni, meg bakikat/felelősöket keresni!
  • Isthy
    #55334
    Én sem nagyon tudok vitatkozni vele. Viszont nagyon hiányolom belőle az MKSZ nem kis felelősségének a firtatását. Mert borzasztó vastagon benne van ebben a szövetség "teljesítménye"...
  • kaloz174
    #55333
    Vass Sándor nem kertelt. Sok igazságot mondott. A magam részéről teljesen egyetértek vele.
  • kaloz174
    #55332
    Vass Sándor csalódott, a jelek szerint.
  • Isthy
    #55331
    Minő meglepetés, a dánok játszanak este...

    Szerbia - Lengyelország 18:00 Sport1
    Brazília - Dánia 20:30 Sport1
  • Isthy
    #55330
    A cikkben van egy hiba, a szerbek az elődöntőben a lengyelekkel játszanak.

    Egyébként én is őket tartom az esélyesnek, de a tippelés variálása kedvéért tettem a dánokra. Ők nem a teher alatt "betojós" fajta, megszerezhetik az aranyat.
  • Isthy
    #55329
    KEB

    Írtuk itt többen is, hogy ne várjunk csodákat. Sajnos várható volt...
  • Breki33
    #55328
    ja igen, nála azt hittem keményebben odaszól majd

    emelhetnénk úgy a tétet, hogy a tippverseny győztese kap vmit :-)

    Arra gondoltam, hogy a következő kupadöntőn a többiek fizetik a bodzaszörpjét :P
  • kaloz174
    #55327
    Siti Beával készült beszélgetés.

    (Mellesleg ő is a szerbeket tartja esélyesnek.)
  • Isthy
    #55326
    Valóban mondhatott volna még problémás dolgokat, mert vannak.

    Nekem ez a beszélgetés is tetszett. Az "Öreg" még éjjel az ágyban is kézilabdázik
  • Isthy
    #55325
    Úgy látom a dánok neked sem a szíved csücskei...

    Én is megnéztem volna őket még 2 meccsen, a vasárnapit ráadásul a helyszínen, ugyanúgy, mint tavaly. Most meg mehetek visszaváltani a maradék dinárt amit vasárnapra tartogattam...
  • Zóanagyvarázsló
    #55324
    1. Szerbia
    2. Dánia
    3. Brazília
    4. Lengyelország

    De kevesebb meccset láttam, mint szerettem volna, például a lengyeleket és a dánokat egyáltalán nem, így ez csak tipp. A braziloktól zakózást várok az elődöntőben, de a bronzmeccsre utána magyarosan összeszedhetik magukat.

    Természetesen a lengyeleknek szorítok, de amúgy a dánok kivételével mindegyik csapatnak örülök a négy között. Na jó, a brazilok helyett lehetne ott más is, és egyesekkel ellentétben én meg néztem volna a lányainkat még két meccsen.
  • kaloz174
    #55323
    Több ponton túl optimistának érzem, persze vannak jó meglátásai is.
  • ToCsEk
    #55322
    1.szerb
    2.dán
    3.brazil
    4.lengyel
  • Breki33
    #55321
    Nekem a Digin Deli Rita véleménye tetszett

    http://www.digisport.hu/video/17857
  • kaloz174
    #55320
    Beleolvasgatok időnként a fórumokba - nem kellene, tudom. Nevetséges, hogy olyan emberek mondanak véleményt játékosokról, akik max. akkor látják őket, amikor saját csapatuk ellen lépnek pályára az...

    Ezerrel megy az okoskodás, bűnbak-keresés, egymásra mutogatás...
  • Breki33
    #55319
    Akkor ha jól látom rajtam kívül mindenki Dán - Szerb döntőt vár :-)
  • primavis
    #55318
    csatlakozom!
  • Isthy
    #55317
    Na jól kitoltatok velem, mert elvittétek mindkét variációt amit én is gondoltam... Bár nem feltétel, hogy nem lehet 2 egyforma tipp, de legyen:
    Dánia
    Szerbia
    Brazília
    Lengyelország
    (de remélem nem a dánok nyernek és a lengyeleknek fogok szurkolni)
  • Isthy
    #55316
  • [HUN]FaTaL
    #55315
    Én is gondoltam rá, hogy a Brazilokat rakjam negyediknek, mert a bronzmeccsre lehet, hogy kipukkadnak.
  • kaloz174
    #55314
    Kb. hasonlóan gondolom én is, de hogy azért legyen eltérés :

    Szerbia,
    Dánia,
    Lengyelország,
    Brazília
  • [HUN]FaTaL
    #55313
    Szerb
    Dán
    Brazil
    Lengyel
  • Breki33
    #55312
    Felkérném a kedves és tisztelt topictagokat egy játékra, mindenki tippelje meg a legjobb négy sorrendjét szerinte.

    Az én tippem:

    Brazil
    Szerb
    Dán
    Lengyel
  • kaloz174
    #55311
    Szerettük, hogy ott volt, szimpatikus és hasznos játékosnak bizonyult - na és ő is kedvelte a közösséget. Sajnos, jött a győri felkérés, amit - többszörösön érthetően - elfogadott. (gyakorlatilag ott lett felnőtt játékos, na és most az ETO az egyik BL-csapatunk)
  • primavis
    #55310
    persze, de annyi újvárosi közt eltévesztettem....-:))
  • Zóanagyvarázsló
    #55309
    A lényeg a tegnap estieket illetően már elhangzott. Én is úgy gondolom, hogy nem érdemeltünk továbbjutást, a szintén hibázó brazilok által tálcán kínált lehetőségekkel ugyanis annyira bután nem éltünk. Tulajdonképpen a Herr hátáról bepattanó gól méltó véget vetett a párharcnak, ha természetesen nagyon sajnáltam.

    Elsősorban amúgy azt hiányoltam, hogy aránylag felszabadultan játszhattunk volna, és hiányzott a vért ivott állapot a csapatból (lásd a szerbeket, örülök, hogy azt a meccset választottam a miénk után; amúgy Zivkovic pedig meglepően hasznosan és bátran játszott), mintha a kapitány biztosara megyünk, majd lesz valahogy szellemisége átragadt volna rájuk. Talán a spanyolok elleni meccsen is a spanyolok gyorsan szétzilálható védelme hozta fel mentálisan a csapatot? Vagy tényleg egy meccsre lőttük be magunkat? Azt hiszem, hogy mindkettőben lehet valami, mindenesetre a zseniális formaidőzítéses elméletet nem igazolta vissza a negyeddöntő, de hát a felkészülés is olyan volt, amilyen.

    Részemről amúgy nem tartom távolról sem tragikusnak a meccselést, bár tény, hogy egy ilyen kiélezett párharcban éppen ott lehetett volna még azokat az apróságokat, amivel behúzhattuk volna. Bódit én is hiányoltam, ahogy a rövid oldalról a legvégén Soóst is. A vb egész ideje alatt pedig Tomori túl sok játékideje bosszantott, hogy visszaüthet. Persze Amorim sem játszott kevesebbet, sőt a végső győzteseknél is szokott lenni túlhasznált játékos, de én azért végig sajnáltam, hogy nélküle csak percekre merünk felállni. A kapusoktól meg több kéne. A legjobbaktól az közepes teljesítmény, ami a mieinknél extázis. Folyamatos hátrányban vagyunk ezzel, akkor is, ha az elvárthoz képest nem szerepeltünk le ezen a poszton - rengeteg (legtöbb?) meccs kihegyezhető a hálóőrök közötti különbségre, akkor is, ha a védelemtől és az ellenfél sikeres indításaitól nehezen választhatók el. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ezzel a hátulsó teljesítménnyel világversenyt lehet nyerni. Nem azt mondom, hogy ezt várom el, de a keret alapján egyébként ebben a sűrű mezőnyben mi is ott lehetnénk bármikor, ha vannak is még hiányposztjaink. (Bár tegnap az egyiket Cifra éppen megoldotta, de hát nem egyszer kell.)
  • kaloz174
    #55308
    Egyszerűen ma nem sok értelmes jutott eszébe, szerintem. Mert ugyan mondta, hogy már felszabadultan játszhatunk, de ő maga is tudta, hogy ez egy nagy lehetőség, amit ki kellene használni...Tehát mégis stresszelhetett.
    (A felfokozott figyelem sem tehetett jót.) Azt egyébként egyáltalán nem értem, miért cserélte le Bódi Bernit. (Max. annyi "bűne" volt, hogy nem kapott labdát, mint ahogy a másik szél sem.) Ráadásul miért nem cserélte vissza.
    Pontosabban azt sem értem...

    ps: Bódi is ETO-s már.:)
  • primavis
    #55307
    ha már ilyen furcsán csereberélt a kapitány, feltettem a kérdést, hogy miért nem cserél egyenesen fradi/eto sort, mint a jégkorongban? fradisok pont elegen voltak (kivéve kapust, de + egy beállós), az etosokat meg kiegészitte volna Szekeres ,Bódi meg Bulath s egyik fradis beállós!
    Legalább az összeszokottságra nem lett volna panasz s kevesebb eladott labda is lett volna.
  • kaloz174
    #55306
    Azért egy pozitívuma volt a mai napnak. Mégpedig végre volt elfogadható beállós játék. Jellemzően ez is csak erre az utolsó meccsre jött össze. Nyilván nem véletlenül. (Felkészülés...)
  • primavis
    #55305
    mint írtam, én részben megkiméltem magam, mert 7-2-nél átkapcsoltam a lengyel-franciára és azt végig is néztem, élvezve a csigazabálók vereségét! Mazochizmusom vitt vissza végjátékra és a hosszabbitásokra, kár volt érte.
  • Isthy
    #55304
    Azért túlzásba nem vittem, csak morcos voltam rájuk. Még a hangomat se nagyon emeltem. Viszont a "kis csapatunk" egyik tagja biztosan idegbeteg lett volna és repültek volna floppy lemezek, meg a csillár is veszélyben lett volna Van itt a fórumon aki tudja kiről beszélek De neki ma más elfoglaltsága volt, nem látta a meccset, így az ő idegei és a berendezés is megúszta.
  • [HUN]FaTaL
    #55303
    Felvételről láttam a meccset.

    Ennyi hibával egyszerűen nem lehet meccset nyerni, pedig elnézve az elődöntőket, akár aranyat is nyerhettünk volna.
  • primavis
    #55302
    No ezért nem kell idegeskedni! az a csapat amely ilyen hibákat követ el, nem érdemel elődöntőt! sorry....
  • kaloz174
    #55301
    Minden példa azt bizonyítja, hogy nem tudott eléggé fejben felnőni a feladathoz a csapat jelentős része, sajnos. Pedig nagy esély volt. Még annál is nagyobb, mint amit várni lehetett, ahogy a későbbi eredményekből kiderült.
  • Isthy
    #55300
    Az emberelőnyökről szóltál, azért azzal kapcsolatban értettem én is.

    Volt még olyan: nálam vele kb. egyenértékű Szekeres belépése a 7 m-esnél, amit amúgy kivédett Kiss Éva. Az újralőttet persze bedobták.
  • Breki33
    #55299
    Németh Andrásnál is...........
  • ReszegKoldus
    #55298
    Már az első félidőben durva volt, hogy a brazilok hosszú percekig nem játszottak teljes létszámban, mert sorban kapták a kiállításokat és ugyanúgy megtartották az előnyüket gond nélkül...
  • kaloz174
    #55297
    Na és Kovacsicz lépéshibával elpackázott ziccere?? Nálam az vitte a prímet.
  • Isthy
    #55296
    Én végig az voltam. A mélypont a kettős előnyben kapott gól volt...