61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Gabess8
    #55496
    KEB levele
  • kaloz174
    #55495
    Na, már megint ellenünk akar javítani a Fradi. Zizi szabályosan megfenyegetett bennünket. Pedig attól, ha nyernek ellenünk, sem a mai meccs nem változik át győzelemmé, sem az őszi összecsapásunk.
    Az viszont biztos, hogy a szombati meccsen nem nekünk lesz veszíteni valónk.
    A "szak"kommentátor megjegyzésére, miszerint az Újvárosnak kemény, sőt, durva a védekezése: mondja ezt Szucsánszki belépője után, Berta Nikivel szemben...Na mindegy, "szeretem" az ilyen "elfogulatlan" szakértőket. Nagyon képben van.

    Gratulálok az ETO-nak. Ma sokkal motiváltabbnak tűntek. A Fradit egy kicsit visszafogottnak éreztem. Mintha nem igazán hittek volna a csodában. Mondjuk, nem csodálom.
  • Isthy
    #55494
    29-21-re nyerte az ETO a rangadót.

    Végig vezetve, magabiztosan nyertek a győriek. Komoly különbség volt a kapusteljesítmények között, ami el is döntött minden kérdést.
  • kaloz174
    #55493
    Vagy mégis? :)
    egy lehetőség :)
  • kaloz174
    #55492
    Úgy tűnik, sehol egy működő stream...
  • ToCsEk
    #55491
    nah jah, de a védekezésük nem rosz, támadó játékuk félelmetes 9-10ről olyanokat dobnak hogy ihaj :D
    dánokat még nem láttam játszani :)
  • Isthy
    #55490
    Természetesen ezt az EB győzelem kapcsán írtam, mert azzal kezdődött.
  • Isthy
    #55489
    Komoly kapus nélkül? Nem hiszem...
  • ToCsEk
    #55488
    és a franciák? nagyon durvák
  • Isthy
    #55487
    Ha már szó esett róla:

    Győri Audi ETO KC - FTC-Rail Cargo Hungaria (mire leírtam majdnem elfáradtak az ujjaim )
    Női NB I 12. forduló - Győr
    2014.01.15. 18:30 SportKlub

    Semlegesként azt mondom, legyen egy jó meccs lesz és senki ne sérüljön meg.
  • Isthy
    #55486
    Sztem sem, én a dánokat és a horvátokat jobbnak gondolom náluk.
  • Isthy
    #55485
    Így van, a helyszíni élményekkel teli beszámolók mindig élvezetesebbek
  • Isthy
    #55484
    De sajnállak...
  • Isthy
    #55483
    Nálunk is van kábelen, bár én a sportcsatornáknál szoktam használni. Majd megnézem az m1-en is lehet-e váltani. Most csak a minimális hang metódust használtam
  • primavis
    #55482
    De ez a spanyol csapat nem valószinű, hogy EB-t nyerhetne....
  • primavis
    #55481
    remélhetőleg ez megfogja őket....
  • ToCsEk
    #55480
    net streamről nemhallottál még?:D
    spanyolok vértizzadva nyertek +2vel
    jó meccs volt
    ha ugyan ezt tolják ellenünk akkor gégéwépé
  • primavis
    #55479
    Na nem lehet mondani, hogy a norvégok rápihentek volna a magyar meccsre! Így kikaptak két góllal....
  • kaloz174
    #55478
    Várunk türelemmel.
  • Zóanagyvarázsló
    #55477
    A jegy nincs a kezemben, de elvben már el van intézve. Remélem, hogy lesz ok róla bőven írni, akkor fogok én is, de az nem holnap lesz, hiszen csütörtökig esélyem sincs hazaérni.
  • kaloz174
    #55476
    Ott leszel? Van jegyed?
    Nálunk viszont nincs SK, így valami streamet kell vadászni...Remélem, lesz. Ha nem, legalább majd beszámolsz. (Ha szépen kérünk...)
  • Zóanagyvarázsló
    #55475
    Jogos, egyáltalán nem szántam időt erre az EB-re (a férfiak világversenyeit amúgy is kevésbé követem, a férfi BL-ből pedig a Digire vándorlás óta 2-3 meccset láttam), valamiért 4 gól helyett 7 gól rémlett különbségként. Bár egy éles meccsen ez sem mindegy.
  • Zóanagyvarázsló
    #55474
    Sosem kerestem, mert fel sem merült bennem, hogy létezik ilyen, szóval simán lehet nekem is. Most váltottunk szolgáltatót, most hogy kiestünk a BL-ből végre lesz Digi :) (Mondjuk a saját meccseinken többnyire úgyis ott vagyok, szóval így jobban kell.) Viszont nincs Sportklub, így utazhatok le holnap Győrig meccset nézni
  • primavis
    #55473
    nem tudom, már egy 3 gólos vereségnél is mi vagyunk a harmadikok! A kétgólos még elég lett volna a továbbjutáshoz, no de ez már egyrészt már nem aktuális, másrészt kiszámithatatlan. Pláne hasonló játékvezetői hozzáállásnál mint az első két meccsen!
  • [HUN]FaTaL
    #55472
    Kábelen nekünk van. Aztán lehet, hogy nem minden szolgáltatónál..

    Mindig TV-n is van.
  • Zóanagyvarázsló
    #55471
    Van olyan? Most mondjuk az új set-top boxra várok, szóval átmenetileg nem lehet a tévéadásoknál hangsávot váltani.
  • primavis
    #55470
    színtiszta mazochizmus -:))
  • Zóanagyvarázsló
    #55469
    Ha ma nyertünk volna, a norvégoktól aligha kaptunk volna ki annyira, hogy ők juthassanak tovább körbeveréssel. Legalábbis ami a valószínűsíthető eredményeket illeti. Ettől függetlenül a norvégokat szerintem meg tudjuk verni, szóval a két pont - és a két pont előny Izland ellen - összességében a következő fázisban jöhetett volna szintén igazán jól.
  • [HUN]FaTaL
    #55468
    Ti hallgatjátok Knézyt? Miért nem váltotok a kommentátor nélküli hangra? :D
  • ToCsEk
    #55467
    norvégok kapusa durván véd, de sierra se panaszkodhat :O
    igaz spanyolok durván megbüntetnek mindent, igaz volt 2 kihagyott 7esük
    magabiztos vezetésüket könnyen jött lerohanásoknak köszönhetik :)
    fédliőben 8:12 spanyolo.nak
  • primavis
    #55466
    ezt én is megfigyeltem és tudtam, hogy megint rosszul szólt.....nem veszi észre, hogy károg?
  • kaloz174
    #55465
    "Knézy: ' az izlandiak' eddig nem tudták megjátszani a beállós'. (Egyből jött is a beállós-gól az ellenfél részéről.) Knézy: 'az izlandiak x perc óta nem lőttek gólt.' (Egyből jött is a gól...) Még volt valami hasonló beszólása az első félidőben. Csoda, hogy inkább levettem a hangot?:))"

  • primavis
    #55464
    Ez a döntetlen akkor ér továbbjutást, ha nem kapunk ki a norvégoktól, de amúgy a győzelemmel sem lett volna másként, legfeljebb a gólkülönbség számitott volna. Ma sem játszott jól a csapat, csak a szíve vitte előre.Rengeteg buta labdaeladás,szélsőjáték elhanyagolása, kihagyott ziccerek jellemezték a játékunkat. Már látom, a norvégok ellen szlovák/horvát vagy román birókat kapunk. csakhogy a kisantant kiélvezkedhesse magát a kárunkra!
  • kaloz174
    #55463
    Igen, én ezt tettem. Már az első félidőben...Elég volt azon idegeskedni, ami a pályán történt.
  • Isthy
    #55462
    Le kell halkítani, nem neki való a kézi közvetítés...
  • Isthy
    #55461
    Nincs kapitánya a csapatnak a pályán, aki megfogná az eszetlenkedést, ami miatt rengeteg hiba csúszott a játékba és 2x is visszajöttek a meccsbe az izlandiak, ahelyett, hogy növeltük volna az előnyt.
  • Isthy
    #55460
    27-27 lett a vége

    A szünet utáni első 10 percben súlytalanná vált a támadójátékunk. Mocsai bejövetelével nem voltak meg Ancsin távoli góljai és az izlandiak szépen fordítottak. Ancsint vissza kellett cserélni a hosszú oldalra is. Jót is tett a csere a csapatnak, ismét volt átlövőnk knntről és visszajöttünk a meccsbe. A végjáték elején megvolt az esélyünk a győzelemre is, de emberelőnyben megint gyalázatos módon játszottunk. Hihetetlen amit előnyben ezen a meccsen szerencsétlenkedett a csapat. Ennek is köszönheti a csapat, hogy a végén hatalmasat kellett harcolni a döntetlenért, szerencsére sikerült. Ráadásul Gergő ordító ziccerben rontott kétszer is kritikus pillanatban. Ancsin viszont nagyot játszott támadásban, jár a dícséret neki
    Ezzel az 1 ponttal semmivel nincs beljebb a csapat, ugyanúgy verni kell a norvégokat.
  • ToCsEk
    #55459
    hát ha bedobjuk 3-4kimaradt ziccert akkor sima liba
    de amit knézy profeszor leművelt kommentár néven az ultraszánalom
  • kaloz174
    #55458
    Kicsit fegyelmezettebb játékkal gond nélkül, ha nem is sok góllal, de nyerhettünk volna. Még akkor is, ha a bírók nem voltak velünk.
    Ezzel együtt azért Ancsin Gábor teljesítménye előtt le a kalappal.
  • sb1
    #55457
    Mekkora meccs istenem... :)