61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • primavis
    #55576
    Zubai nulla, Tatai meg minden magas lövést beszed.
  • primavis
    #55575
    viszont, a szlovénok nem nyomnak annyira mint a spanyolok ellenében. Ami a játékot illeti, saját hibáink miatt vezetnek a dánok. túl sok megint a hiba Védekezés tkp. nincs.
  • Isthy
    #55574
    11-14 a félidő

    A védekezésünk egy rakás szar... Még szerencse, hogy Tatai elég jól belejött a félidő második felére és tartja a csapatot. Elöl több rossz megoldás (elkapkodott lövések, rossz bejátszások) és kihagyott helyzetek miatt nem vagyunk egálban. Puticsot nem kellene erőltetni, volt egy jó megoldása (gólt érő lövés), mellette 5 rossz... Ez a dán csapat ma nem játszik jól, fogható lenne...
  • primavis
    #55573
    na megkaptuk a két lüke szlovént játékvezetőnek!
  • ToCsEk
    #55572
    2.félidőben mennyire látszott hogy nincs kapusuk
    onnan lőttek gólt osztrákok átlövésből ahonnan nem akartak
    meg fogok lepődni ha döntőbe jutnak spanyolok :D
  • primavis
    #55571
    tudják, hogy nincs kapusuk! Ez nagyon elbizonytalanitja őket. Végig kinlódtak eddig, mi is magunkat vertük meg ellenük a két tizperces gólszünettel. De most már legalább beállójuk van.
  • ToCsEk
    #55570
    spanyolok nagyon gyengék, ugyan azt csinálják mint norvégok ellen
  • Isthy
    #55569
    Lehet ott is ugyanúgy használják, mint az NSO-n.

    Viszont a macedónok szépen szorongatták az izlandiakat. Végül csak 2 góllal tudtak nyerni az északiak. Ennek talán még jelentősége is lehet a végén a gólkülönbség tekintetében az esetleges velünk történő összevetésnél. Bár a mai meccsen lehet nagy zakóba szaladunk a dánoktól és akkor esélytelenné válik a dolog. (Meg az utolsó csoportmeccsen szerdán este összefoghat a skandináv maffia és a dánok adnának némi segítséget az izlandiaknak, mivel nekik már mindegy lenne).
  • kaloz174
    #55568
    Ezt a Szövetség oldaláról másoltam. Ráadásul javítottam is a rövid kötőjeleket...Na mindegy. A lényeg, hogy mikor lesznek a meccsek.
  • ToCsEk
    #55567
    dánok kb hány góllal fognak verni? ilyen max 4-6 nem?
    macedónokat 8al
    ausztriát 4el
    cseheket 4el
    csak
    vagy laza +10et bevernek?:D
  • Isthy
    #55566
    Az NSO kötőjeleit nem viseli el az itteni fórum motor, azt kell lecserélni, ha onnan veszel át valamit.
  • Isthy
    #55565
    A büntető nem biztos, de a kiállítás tuti lett volna...
  • Isthy
    #55564
    A spanyoloknál is jön Aguinagalde, így jobban lesz helye a lövőiknek, ők is erősödnek. Jó kis elődöntőkre számíthatunk sztem a "szokásos" 4 csapat között.
  • Isthy
    #55563
    Mivel Omeyer megérkezett a franciákhoz, így már van normális kapusuk is és egyből hozzá is tett a meccshez. Ezzel a franciák is végső esélyessé lépnek elő. A "sportdiplomáciájukkal" együtt így már elég lehet a döntőhöz a csapat.
  • [HUN]FaTaL
    #55562
    A kötőjelet, mert bugos az sg.
  • kaloz174
    #55561
    Na jó, már megint nem tudom, mit kellett volna javítani. Ettől még biztos értitek a lényeget...:)
  • kaloz174
    #55560
    Na mégegyszer:

    2014. január 20. 16:00 Sport1
    Macedónia ‒ Izland
    Férfi Európa-bajnokság, középdöntő, I. csoport, 2. forduló

    2014. január 20. 18:15 Sport1
    Ausztria ‒ Spanyolország
    Férfi Európa-bajnokság, középdöntő, I. csoport, 2. forduló

    2014. január 20. 20:30 M1
    DÁNIA ‒ MAGYARORSZÁG
    Férfi Európa-bajnokság, középdöntő, I. csoport, 2. forduló
  • kaloz174
    #55559
    TV-s meccsek hétfőn:

    2014. január 20. 16:00 Sport1
    Macedónia‒Izland
    Férfi Európa-bajnokság, középdöntő, I. csoport, 2. forduló

    2014. január 20. 18:15 Sport1
    Ausztria‒Spanyolország
    Férfi Európa-bajnokság, középdöntő, I. csoport, 2. forduló

    2014. január 20. 20:30 M1
    DÁNIA‒MAGYARORSZÁG
    Férfi Európa-bajnokság, középdöntő, I. csoport, 2. forduló
  • primavis
    #55558
    na látod!-:))
  • ToCsEk
    #55557
    az kemény :)
  • primavis
    #55556
    valszeg mert én ifjabb koromban szintén játékvezetőként ténykedtem pár évig. Ja, és még láttam élőben nagypályás meccset is!
  • ToCsEk
    #55555
    én valahogy nem látom ennyire durván elfújtnak a meccseket ahogy te :D
    lehet elfogult vagyok :(
  • primavis
    #55554
    a különbség minimális-e négy csapat közt, bárhol, bármelyik nyerhet, ha egyenlőek a feltételek! ma nem voltak azok. Bár tegnap sem, a szerbek szépen megnyerették a mecset a dánokkal.
  • ToCsEk
    #55553
    hát ilyenek ezek a sporik, meg sportdiplomácia dafuq
    hát nehezen hiszem hogy horvátok elvernék dánokat :D spanyolok se fogják verni csigákat sima dán francia döntő
  • primavis
    #55552
    nem az egy volt kamu. S mikor Vorit magával rántotta a hatoso na francia, az mi volt? Egyszerű szabaddobás, egy magyart simán kiküldtek volna és hetes!
  • primavis
    #55551
    A dánok nem szerettek volna összekerülni a franciáékkal az elődöntőben, de élvezni fogom, ha megverik őket a horvátok! S a spanyolok meg a franciákat! Majd szórakozhatnak egymással a bronzért!
  • ToCsEk
    #55550
    az a műesés elég kamu volt franciáknál, többi megadható volt
    +4góllal elég sokáig mentek franiák végére meg maradt 2 annyi
  • primavis
    #55549
    kiváló színészek a csigazabálók!
  • primavis
    #55548
    na ja, amiért a horvátokat kiállitották, azért a franciáknak még sárga lap sem járt! Amúgy, a második félidőben Omeyer megbabonázta a horvátokat, nem kell több segitség nekik.
  • ToCsEk
    #55547
    nah nekem bebugzott nemjó a stream
    itt egy másik
  • ToCsEk
    #55546
    nekem nem tűnt bundának
  • primavis
    #55545
    a birók áldásos segitségével vezetnek a franciák egy góllal a szünetben.
  • ToCsEk
    #55544
    francia vs horvát stream
  • Maximus4
    #55543
    Sziasztok!

    Erre a szomorú évfordulóra tekintettel,csináltam egy bannert és ha gondoljátok,esetleg ki lehetne cserélni a mostanival,persze a házigazda beleegyezésével.Ha esetleg tetszik csak mondjuk a képekkel van gond,bármelyiket ki tudom cserélni.Banner.
  • Zóanagyvarázsló
    #55542
    Ha jól rémlik, 4-7. helyért való küzdelmet prognosztizáltam a szezon előtt, korántsem esélytelennek tartva a pozitívabb végkifejletet. Az látszott, hogy a keretek az Érd mögött nagyon le vannak maradva (nem is lehetett tudni, hogy ki mire lesz képes), és az is, hogy jó úton jártok. Az eredményeitek a vártnál is jobbak, pláne a sérülések ellenére. Én például az Érdnek előre odaadtam volna a harmadik helyet. Tény, most az váci döntetlen után újra ők az esélyesek.

    Ősszel sajnos egyik csapatból sem láttam sokat, ugye a Cunder leszokott egy jó ideje az ismétlésről.
  • Isthy
    #55541
    Akkor te nagyon optimistán láttad a csapatunkat ősszel. Persze kibicnek... Nálunk nem nagyon merült fel a négybe jutás gondolata az idény elején.
    Ahhoz, hogy újra játszhassunk éles körülmények között idén, bravúr kellene Érden az utolsó fordulóban egy pontszerzés képében. Vagy az érdieknek bukni valamelyik hozható meccsen, ami oltári nagy blama lenne nekik, elnézve a hátralévő ellenfeleiket. Kicsi esélyét látom az idei újabb találkozásnak. Még ha SZE-ben bízhatnánk is, vannak ott "erős emberek" akik megoldják majd, hogy ne mi legyünk az alapszakasz bronzérmesek. Mi nagyon büszkék lehetünk majd a csapatunkra a 4. hely megszerzésével is, ami számunkra egy csodás eredmény lesz.
  • Zóanagyvarázsló
    #55540
    Igen, a január emiatt mindig kicsit szomorú, bár én próbálok a szépre emlékezni. Szerencsére van mire.
  • Zóanagyvarázsló
    #55539
    Köszönöm, elolvastam. Nekem amúgy tetszett a juniorok meccse is, jó kis pörgős találkozó volt, ha sok hibával is. A fiatal játékosaitokat pedig nem nagyon ismerem, de tegnap ebben a felállásban szétzilálhatónak tűntek,a sok gól ellenére sok helyzet maradt ki (Kocsis Áginak nem nagyon megint a góllövés, de a jól játszó Monori Orsinak is maradtak ki helyzetei). De mi az utóbbi találkozókon kezdtünk el jobban játszani, igaz, ősszel keveset láttam a sajátjainkat is.

    Remélem, hogy a felnőtt csapatainknak lesz még éles meccse egymással idén. Én a négy közé jutásra előzetesen is esélyesnek tartottam a Kohászt, de a keretek között nagyon nagy a különbség (plusz az említett sérültek). Főhet is Szabó Edinának a feje, hogy a drága csapatával ekkora versenyt kell futnia a harmadik helyért, és még csak nincs is éppen sikerre ítélve.
  • kaloz174
    #55538
    Mindig szomorúan emlékezünk, de nem felejtjük őt.

  • kaloz174
    #55537
    "Az a baj, hogy megvan a korábbi csodás első sorunk..."
    Sajnos, nekünk jelenleg szinte csak az van. Jól lehetett ezt akkor érzékelni, amikor kijöttek a csapatok melegíteni.

    Azt gondolom, a meccs színvonalának nem tett jött, hogy ebben az ütemben (csapatunk bajnoki sorsolása) került rá sor. Isthyvel együtt azért szurkoltam, hogy csak ne legyen semmi gond. Sánta Dóri, valamint Berta Niki kiesése jelentős arányban csökkentette a bevethető felnőtt kerettagok számát. Közülük Sánta Dóri kiválása különösen a védekezésben jelent gondot.
    Egyébként gratulálok a győzelemhez, de úgy gondolom, ez "normál" körülmények között talán nincs ilyen arányú.

    Ahogy én láttam, újvárosi szemmel, azt itt olvashatod. :)