61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #55736
    Pick Szeged - Nantes 28-27 (18-13)

    A Picknek sikerült elbaltáznia a záró 10 percet, így a sima győzelem helyett szoros eredmény született. Már az elején ellépett a Pick és a szünetig simán hozta a meccset (3-0, 8-3 majd végig maradt a minimum 5 gólos előny. A szünet után 24-18-ig ment is hasonlóan tovább minden, azután a végén a koncentrációval sok baj lett, így a franciák nagyon közel értek a záró sípszóra.
  • Isthy
    #55735
    Nem akarják látni minden bizonnyal.

    A szurkolóikban kellene tudatosítaniuk, hogy ébredjenek már rá a valóságra, ne éljenek a tavalyi álomvilágban.
  • Isthy
    #55734
    Valszeg megint így lesz.
    Ráadásul, ha az érdieknek kellett volna játszaniuk a KEK-ben, akkor a bajnoki ellenük az utolsó fordulóban - ami akár a 3. helyről is dönthet - pont egybe esett volna a KEK meccseikkel (ugye eredetileg március 8-ra van kiírva a bajnoki). Variálniuk kellett volna és 2 komoly KEK meccs közepette, lehet lett volna némi esélyünk. Így ez a könnyebbség számunkra elszállt.
  • kaloz174
    #55733
    Köszi!
  • Isthy
    #55732
    A női KEK és EHF kupa mérkőzések fordulóinak dátumai:

    Negyeddöntők: március 1-2. és 8-9.
    Elődöntők: április 5-6. és 12-13.
    Döntők: május 3-4. és 10-11.
  • kaloz174
    #55731
    Segítsen, aki jobban képben van, kérem szépen!
    Mikor lesz a köv. forduló az EHF-kupában?
  • kaloz174
    #55730
    Na ja. Az előző alkalommal is mi voltunk az a csapat, akik ellen már mindenképpen bizonyítani kellett...
  • kaloz174
    #55729
    Amit az első mondatodban írtál, azt nem látják a váci drukkerek?
    Másrészt Nikcevic egészen jól megszórta magát az utóbbi bajnokikon. (Nem ellenünk.) Szóval van igazságod, de én mégis azt látom, hogy a túlzott (különböző helyeken meg is jelenő) elvárásokat nem tudja a váci csapat kezelni.
  • Zóanagyvarázsló
    #55728
    Krisztát én az eligazolása óta egyedül a Podravka ellen láttam jól játszani, ott még elég jól védekezett is. Azóta jobb meccsein azt látom, hogy esetleg lő sok gólt, ami a ziccereinek 50-60%-ának értékesítését jelenti. De nem látom elégszer, továbbá a mi esetünkben még ez is előrelépés lenne (de nincs garancia rá, hogy BL-szinten nem egyértelműen első számú játékosként akár ugyanerre képes lenne), ráadásul kevés a jó balszélső a mezőnyben. Ezzel együtt nem benne gondolkoznék, sőt nem is értem, ha előkerül, mint kívánságlistás.
  • Isthy
    #55727
    Nem ártana ha ez kitartana még az idén náluk. Talán lehetne esélyünk valami még csodásabbra Bár itthon azért nagyon erős a lobbijuk, így nem hiszem, hogy megengednék nekünk...
  • Isthy
    #55726
    Igazából a váciaknak elég nehéz a helyzetük, hiszen szinte átlövő nélkül kell játszaniuk ebben az idényben. Piszok nehéz így kézilabdázni, behatárolja a lehetőségeiket és könnyíti az ellenfél hátsó alakzatának a dolgát. Drávai ezen segíthetne valamicskét, de hogy miért nem volt pályán az lehet egy jó kérdés. Talán még nincs összeszokva a csapattal. Hámori teljesítménye viszont egy kellemes színfolt volt a mai meccsen és szimpatikusan is nyilatkozott a meccs után.
    Herr Anita valóban rég nem látott formában játszott ma, ez is nehezítette a hazaiak dolgát. Plusz a lebetegedett Fülöp hiánya is érvágás volt nekik.

    Zó!
    Ami a Fradiba egyesek által visszavárt Szádvárit illeti, háááát... Kevés váci meccset láttam, de egyiken sem tündökölt, a mait meg inkább hagyjuk is.
  • Isthy
    #55725
    Ez tényleg lehetne egy elég komoly teszt, hogy mit engednek meg a házaspárnak Érden. Mondjuk én azt gondolom, hogy annyi mindent intéztek ők a csapatnak egyéb téren, hogy SZE simán maradni fog. Arra viszont nagyon kíváncsi leszek, hogy legalább képes lesz-e megnyilvánulni az ő "sara" ügyében. Mintha az oda kerülő játékosok leépülnének a kezei között...
  • kaloz174
    #55724
    Érden valami nagyon nem kerek, szakmailag. Ezen a sok pénz sem segít...
  • kaloz174
    #55723
    Gratulálok a fehérvári csapatnak. Jól időzítették a visszavágóra a formájukat. Jól pörögtek, és nem pörögtek túl. Ez eredményes volt.
    A váciak viszont egyszerűen nem tudtak mit kezdeni az elvárással, egyszerűen begörcsöltek.
    Nem irigylem a csapatukat, már a Loki elleni döntetlen után is elképesztő támadásban részesítették őket saját drukkereik, akik mintha kicsit túlzott elvárással lennének a csapat felé.
    (Gondolom az előző szezonok felső házas eredményeinek hatására.)
    Mondjuk azt nem értem, hogy egyrészt a Fehérvárban miért nem játszott a spanyol idegenlégiós irányító, másrészt a hazaiaknál Drávai Gyöngyi.
    Megjegyezném, hogy pl. Herr Anitát évek óta nem láttam ilyen bátran és eredményesen játszani. Azt hiszem, erre a hazai csapat sem készült.
  • [HUN]FaTaL
    #55722
    Szabó Edina.
  • Zóanagyvarázsló
    #55721
    Ez durva. Talán ez egy nagy tesz, hogy Szabó Edina meddig maradhat eredmények nélkül edző Érden. Én nem vagyok annyira ellene, mint sokan mások, és a türelem híve vagyok, de ez... szóval visszakanyarodhatunk a hozzászólásom elejére.

    Még jó, hogy ezt a meccset nem adták, a Vác-FKC pedig szórakoztatónak és érdekesnek bizonyult. A hetesek alapján mondjuk néha azt hittem, hogy a Fradi játszik.
  • Isthy
    #55720
    Buxtehuder SV - Érd 31-22 (16-12)

    Idegenben lőtt góllal a németek jutottak tovább... Ugyanazt eljátszották az érdiek, mint tavaly a Metz ellen. Csak akkor egy viszonylag nevesebb ellenfél ellen, most egy amatőr csapat ellen sikerült...
  • Isthy
    #55719
    Vác- FKC 25-24 (13-12)

    Nagyon hullámzó első félidőt követően 1 gólos előnnyel ment a szünetre a Vác. A 2. félidőben végig szoros és kiegyenlített volt a játék, amiből a fehérváriak jöttek ki jobban a továbbjutást illetően.
    A váciak kihagytak 5 db 7 m-est, ami valószínűleg a legnagyobb "szelet" a kiesést okozó problémák között.

  • Isthy
    #55718
    Lám, a németek meg is verték a dánokat 4 gólos félidei hátrányból fordítva, a mérleg nyelve működésbe lépett
  • Gabess8
    #55717
    Amennyiben van valóságtartalma akkor viszont szégyen gyalázat.
  • Isthy
    #55716
    Biztos voltam benne, hogy ez a portál jön majd elő ezzel a dologgal. A másik tippen a Blikk volt...
  • Zóanagyvarázsló
    #55715
    De csak azért, mert nálunk közelebb lehetne Dunaújvároshoz, mint Siófokon
  • Isthy
    #55714
    Tehát már tőlünk el akartad vinni... Szerencséd, hogy csak most derült ki!
  • kaloz174
    #55713
    Azért ezt talán lehetett volna másképp is szervezni:
    Nem lesz magyar kézis KEB búcsúztatásán
  • Zóanagyvarázsló
    #55712
    Isthyvel értek egyet, a Vardar túlsztárolt csapat, szerintem azon a szinten lesznek a későbbiekben is, hogy egy BL-győzelemre törő csapatnak nem szabadna komoly gondot okozniuk a Final Fourban. Ők nyilván továbbjutnak, a másik három csapat meg jól elszórakozhat egymással a középdöntős csoportban.

    Szóval ha eddig nem lett volna egyértelmű, én a 2012-es döntő visszavágóját várom a majdani budapesti utolsó meccsen.
  • Zóanagyvarázsló
    #55711
    Valójában már azelőtt így tettem, mielőtt Vérten Orsit egyáltalán leigazoltuk volna :)
  • Isthy
    #55710
    Látom szemet vetettél az egyik tehetségünkre (balszél), aki sajnos - sztem nagy butaságot csinálva - már eligazolt tőlünk
  • Isthy
    #55709
    Elvileg igen, de még simán lehet, hogy nem. Én mondjuk a Bud ellen nem gondolom esélyesebbnek őket. Sokan túlértékelik azt a csapatot, láthatjuk, hogy milyen Larvikkal játszottak az első csoportkörben. Én nem érzem őket igazán veszélyesnek az ETO-ra, csak ha nem lesznek jobbak addig a győriek, mint most.
  • primavis
    #55708
    ergo, ha az ETO újra kupát akar nyerni, akkor akár az elődöntőben, akár a döntőben így is, úgy is meg kell verje a Vardart.
  • Isthy
    #55707
    A Vardar besétál az nem tűnik kétségesnek. Az FCM-et gondoltuk a másiknak, de a svédek sem esélytelenek az első meccs alapján. Lehet a németek lesznek a mérleg nyelve a 2 csapat esetében.
  • Isthy
    #55706
    Nálam is most világosnak tűnik, hogy az ETO és a Bud lesz a 2 továbbjutó. Bár most nagyon kicsi az esélye a borulásnak, de ugye női kézilabdában... Én is azt gondolom, hogy a szlovénok fognak bukni Larvikban.
  • primavis
    #55705
    Ok, d mi van a másik csoporttal?
  • Zóanagyvarázsló
    #55704
    És talán még mindig jobbak voltak, mint Ljubljanában. Odahaza szerintem megverik a Krimet, a "szlovénoknak" vannak jóü játékosaik, de verhetők, és kevesen vannak egy iylen erős sorozathoz. Más kérdés, hogy ezzel az ETO-Buducnost versenyfutást tekintbve aligha lesz jelentőslége.

    Amúgy nem kívánom játszani a jóst, bármi lehet elvben, de számomra most nagyon világosnak tűnik, hogy melyik két csapat jut tovább, és melyik kettő esik ki.
  • Isthy
    #55703
    Sztem valamelyik ellen biztosan összejön nekik, ha gonosz akarnék lenni azt mondanám, hogy nekik is lehet egy jó napjuk
  • primavis
    #55702
    egy nagy szivességet azért tehetnének, azzal ha pontot vennének el Larvikban a Budtól meg a Krimtől.
  • Isthy
    #55701
    Az ETO simán behúzta a meccset, a norvégoknak nem volt esélyük csak az első negyedórában. Mindkét félidőt 0-3-mal kezdték a győriek, de mindkétszer gyorsan fordítottak is. Igazából a porba alázhatták volna a norvégokat a szünet után, de abban az ominózus 12 percben 8 ziccert rontottak el a győriek. Ez a Larvik nagyon halovány, esélyük nem sok maradt a továbbjutásra.
  • ToCsEk
    #55700
    jó kis sörmeccs volt

    utolsó 15percben 2gól skill
  • primavis
    #55699
    Szerintem direkt leálltak, nem akarták megalázni a Larvikot.
  • ToCsEk
    #55698
    12perces győr gólcsönd érdekes volt
  • Isthy
    #55697
    A Fradi és az Érd idegenbeli meccséről nincs közvetítés, csakúgy mint a csurgói férficsapat idegenbeli meccséről sem. De azért így sem rossz a kínálat.