61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #56016
    Szani interjú:

  • kaloz174
    #56015
    Sajnálatos történet, de annakidején, amikor még az első osztályban voltak, elég sok felelőtlenségről szóltak a mendemondák.
  • Gabess8
    #56014
    Kiskunhalas, itt a vége...?

    Szomorúan olvasom, de valahol várható volt. Pénz régen nincs, ráadásul olyan komolyabb cégről sem tudni aki minimális szinten fent akarná vagy tudná tartani a klubot. Pedig legalább olyan szintem jó lenne mint nálunk, legalább van sportolási lehetőségük a sportágat szertő helyi hölgyeknek.
    Halasiaktól hallottam, hogy nem most éli fénykorát a város...
  • kaloz174
    #56013
    :)
    Nem, természetesen. Valamit félreértettem, így rosszul írtam. Bocsi! :)
  • [HUN]FaTaL
    #56012
    Gratulálsz a Szegednek a vereséghez?
  • kaloz174
    #56011
    Gratulálok a Szegednek és a Csurgónak. Ezeket a meccseket nem volt lehetőségem megnézni.
  • kaloz174
    #56010
    A látottak alapján egyrészt a lengyelek nagyon ambiciózusak voltak. Azt mondom, megérdemelten nyertek, jobban akarták a győzelmet, egységesebbek voltak.
    A veszprémieknél valahogy nagyon akadozott a gépezet. A plusz, ami egy jól küzdő hazai csapat ellen kell, hiányzott a játékukból. A spanyol különítmény pedig nagyon halovány formát mutatott náluk. Tették a dolgukat, de nem tudtak felpörögni.
    Nagy Laci pedig nem tudott szinte egyedül mindent megoldani, nyerni. Pedig olyan is volt, amikor a sarokdobást is ő végezte el...A szélső játék pedig, talán Gulyás Petit leszámítva, kevés hasznára volt a csapatnak.
    A magyar bajnok, különösen egyes játékosai, nagyon nincsenek csúcsformában.
    Mellesleg annyira sok a légiósok száma, hogy nehéz teljes egészében azonosulni ezzel a csapattal, mint magyar reprezentánssal...
  • Isthy
    #56009
    Az olvasottak alapján a veszprémiek produkciója hátul elég halovány volt, így kaphattak ennyi gólt. A visszavágót nyilván hozzák és továbblépnek, de a negyeddöntőben ennél sokkal jobb játék kell majd.

    HBC Nantes - Pick Szeged 31-23 (15-10)

    A szegediek az elején vezettek azután a védekezés és a támadójáték is visszaesett náluk. Simán nyertek a franciák, a Pick pedig veszélyes helyzetbe került. Mert ezzel a csoport 2. helye lesz az övék és a FF-ba jutáshoz simán jöhet nekik a Montpellier is. A másik lehetőség a Csurgó csoportjának győztese, több variáció nincs. A franciák ellen nagyon nehéz lenne, a másik variáció kellene.
  • Maximus4
    #56008
    Wisla Plock - MKB-MVM Veszprém 34:33
  • Gabess8
    #56007
    Magyarul a nő MK sorozat az MKSZ szerint is szart sem ér, csak egy kötelezően megrendezendő verseny sorozat. Pedig lehetne belőle jó sorozatot csinálni...
  • Isthy
    #56006
    Közben kiderült, hogy a Füchse Berlin (FF rendező) miatt a leggyengébb csoport második biztosan kiesik, csak 3 párharc lesz a negyeddöntőben. Így a csurgóiaknak minden bizonnyal kell a csoport elsőség a továbbjutáshoz. Ehhez pedig 1 ponttal többet kell szerezniük a záró fordulóban mint a svédeknek (azonos pontszám esetén az egymás elleni a csurgóiaknak kedvezne).
  • Isthy
    #56005
    A holnapi tv-s menü:

    HBC Nantes - Pick Szeged
    Férfi EHF Kupa 5. forduló - Nantes
    2014.03.23. 17:00 DigiSport2

    Orlen Wisla Plock - MKB-MVM Veszprém
    Férfi BL nyolcaddöntő - Plock
    2014.03.23. 19:00 DigiSport1
  • Isthy
    #56004
    Női MK

    Tehát Dabason lesz és 1 nappal korábban, péntek-szombat a játéknapok. Az MKSZ az elődöntőket ezzel nézői szempontból is érdektelennek nyilvánította...
  • Isthy
    #56003
    A csoport másik meccsén: Lugi - Hannover 32-28

    Ezzel kiderült, hogy a svédek (Lugi) már biztos továbbjutók, a németek pedig kiestek.

    A csoport állása:

    1. Lugi 7 p
    2. Csurgó 6 p
    3. Leon 4 p
    4. Hannover 3 p

    Az utolsó fordulóban a csurgóiak a németekhez mennek, a spanyolok pedig a svédeket fogadják. A Csurgónak 1 pontot kell szerezni Hannoverben és akkor megvan a továbbjutás Imre Vilmos csapatának. De még a csoport elsőség sem lehetetlen kedvező eredmények esetén.
  • Isthy
    #56002
    Csurgói KK - Ademar Leon 31-27 (20-14)
    Grat a csurgóiaknak a győzelemhez!

    Az első félidőben kiválóan játszottak a csurgóiak és 6 gólos előnyt sikerült szerezniük. A szünet után a fáradtság egyre jobban kijött rajtuk és egyre közelebb jöttek a spanyolok, de nagyot harcoltak a hazaiak és végül sikerült megszerezniük a győzelmet. Ezzel továbbra is versenyben vannak a továbbjutásért.
  • Isthy
    #56001
    Az lett amit várhattunk az előzetes hírek alapján, az orosszal pedig még biztosan tartanak az egyeztetések.
  • Isthy
    #56000
    Női MK elődöntők:

    Győri Audi ETO - Siófok KC
    FTC-Rail Cargo Hungaria - Veszprém KC

    Erre a párosításra nagy pénzben mertem volna fogadni
    Elvileg a négyes döntő április 26-27-én lesz később kijelölendő helyszínen (Dabas?).
  • ToCsEk
    #55999
    A Győri Audi ETO női kézilabdacsapata sajtótájékoztató keretében ismertette a 2014–2015-ös szezonra vonatkozó stratégiáját és keretét. Hivatalossá vált, hogy a távozó Katarina Bulatovics helyére a vb-gólkirálynő Susann Müller érkezik a HC Leipzigtól. A mostani szezonban a Győr második csapatának számító Veszprémből jön Planéta Szimonetta, míg a külföldi légiót erősíti a horvát Vesna Milanovic Litre. Bár nem hangzott el az eseményen, de sajtóhírek szerint az orosz Anna Szen is a kisalföldiekhez igazol a következő idényben. Heidi Löke egy évvel hoszabbított.
  • Isthy
    #55998
    Ebben a cikkben a legilletékesebbtől kapsz választ.
  • Isthy
    #55997
    Elméleteket lehetne gyártani, hogy miért megy el, de sztem csak a leginkább érintettek tudják a távozásának okait.

    Most már csak a Fradi új játékosait várjuk nagy érdeklődéssel
  • Isthy
    #55996
    Mai tv-s menü:

    Fehérvár KC - Győri Audi ETO
    Női MK negyeddöntő - Fehérvár
    2014.03.19. 17:45 SportKlub

    Pcik Szeged - Csurgói KK
    Férfi MK negyeddöntő - Szeged
    2014.03.19. 20:00 SportKlub
  • Breki33
    #55995
    Azt lehet tudni, hogy Bulatovics miért nem érzi itt jól magát?
  • Isthy
    #55994
    Kb. az lehet amiről beszélgettünk már az infok alapján. Holnap már hivatalos is lesz a végleges kép.
  • Isthy
    #55993
    Illetve még részletek itt.

    Nagyon nem árt, hogy lesz végre 2 jobbszélsőnk, kell a versenyhelyzet és a pihenés ott is. Ha a fiataljaink is fejlődnek - plusz ugye ősztől visszatér Niki és remélhetőleg Dóri is - végre több lábon álló, masszív keretünk lehet.
  • Breki33
    #55992
    http://www.kisalfold.hu/sport/audi_eto_ot_tavozo_ot_erkezo_megy_bulatovic_jon_planeta/2374471/
  • Breki33
    #55991
    Kamper Olivia?

    Őis mekkora tehetségnek indult még a Fradiban
  • El Protector
    #55990
    Hivatalos Azari, Kamper és Takács Dunaújvárosba szerződése, míg Ferling, Vincze és Takács Dusmáta szerződést hosszabbított.
  • Isthy
    #55989
    Grat az ETO-nak a csoport elsőséghez!

    A mai meccsen is voltak hullámvölgyek, de végül ismét behúzták a meccset. Az elődöntőben jöhetnek a dánok, míg a másik ágon a két balkáni gyűrje csak egymást
  • primavis
    #55988
    Simán nyert a fradi Érden.
  • ToCsEk
    #55987
    31:29 a vége
  • ToCsEk
    #55986
    14:12 etonak félidőbe
    bírák megint mutyiznak
  • Isthy
    #55985
    Már mindketten szerepelnek a cikkben, 3 évet írtak alá.
  • Isthy
    #55984
    FCM - Thuringer HC 26-20 (15-10)

    A dánok végig vezettek és biztosan győztek. Ezzel az eredménnyel bejutottak a Final Fourba. Lám a Fradi csoportjából 2 csapat is odakerült a végjátékba.
  • kaloz174
    #55983
    Új igazolások Veszprémben:
    Veszprémi hírek

    Lékai is odatart!
  • kaloz174
    #55982
  • kaloz174
    #55981
    RK Krim Mercator - ®RK Buduænost 26-30 (15-17)

    Elég fura, szomorú látvány volt a szinte üres lelátó. Ha az esélyek nem is a hazaiak mellett szóltak, mégis; egy BL-meccs volt...
  • kaloz174
    #55980
    Sikerült, bár elég rossz felbontású volt a stream. De legalább tudtam követni a meccset. (Már a jelenleg 2. számú magyar fficsapatban is elég kevés a "magyar"...)
  • Isthy
    #55979
    Valóban, köszi!
    Gondolom te a helyszínen nézed, nem a Sportklubon. Érezd olyan jól magad a vendég szektorban, mint mi a múlt szombaton
  • Isthy
    #55978
    Sikerült leküzdeni? Ezek szerint Digi2 még nincs nálad.

    Pick Szeged - Tatran Presov 37-31 (19-9)

    Az első félidőben jól védekezve és támadva el is döntötte a meccset a Pick. Jó kezdés után folyamatosan növelték az előnyüket, ami a félidőre 10 gól lett. A szünet után hátul eléggé lazára vették, így az eperjesieknek sikerült közelebb jönniük, de a győzelem nem forgott veszélyben.
    Ezzel a szegediek biztos negyeddöntősek, a csoport első helye maradt a tét a Nantes ellen a jövő hétvégén.
  • Isthy
    #55977
    Igazság szerint én a többi helyosztót nem néztem, csak a felsőházat. Ezt sem gondoltam volna szeptemberben, hogy az fog majd érdekelni
    Közben megtaláltam a rájátszás versenykiírást és jól emlékeztem:
    "Az elődöntő első és a harmadik mérkőzésen az alapszakaszban jobb helyezési számmal rendelkező csapat a pályaválasztó! A döntő és 3. helyért lejátszandó mérkőzéseken az első mérkőzésen az alapszakaszban
    hátrébb végzett csapat a pályaválasztó, a másodikon és az esetleges harmadikon pedig az alapszakaszban előrébb végző."