61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #56384
    ETO-ból a Fradiba

    Meglátjuk mi lesz belőle.
  • Gabess8
    #56383
    Nem is fog változni szerintem amíg a női kézilabda nem képes eltartani magát üzleti szempontból. Az pedig mindig kérdés van e olyan cég aki egyéb céljai érdekében szponzorál ilyen mértékben egy csapatot.
  • Isthy
    #56382
    Sajnos arrafelé most ilyenek a körülmények...

    A női bajnok Bera Bera pedig úgy döntött, nekik túl drága mulatság a BL és nem tervezik az ottani indulásukat. Sztem lesz még néhány ilyen döntést hozó csapat.
  • kaloz174
    #56381
    Újabb rossz hír az európai kézis világból:
    Megszűnik a Valladolid

    Ijesztő a trend...
  • Gabess8
    #56380
    Valami hasonlót vártam:((( Ennyit ért mind a kettő a sport közvetítéshez... MKSZ megint bizonyította hozzá nem értést a munkájához, a retek pedig adott egy hihető közleményt...
    Legalább reklám adót fizethetnek.
  • Maximus4
    #56379
    "nagyon szoros a programrendjük"
    Gondolom a fél ország öngylkos lett volna ha elmarad a lottósorsolás.Kapják be.
  • Isthy
    #56378
    Semmi közük a sporthoz, eleve oda se kellett volna adni nekik semmilyen közvetítési jogot. Persze annak idején 5 éve valaki(k)nek a zsebe biztosan jól tele lett. Ez volt az utolsó sportadásuk, úgy is álltak hozzá. Több szót nem is vesztegetnék rájuk.
  • yalagerd
    #56377
    Kedves Fórumozók!



    Egyetemista hallgató vagyok, és egy beadandómhoz lenne szükségem minél több kitöltésre két kérdőív esetében, akinek van kedve, töltse ki, sokat segítene, illetve a kérdőíveket ha megosztanátok bárhol, annak is nagyon örülnék! :)



    A kettő közül az egyiket elég megcsinálni, mert a két teszt második fele hasonló:)
    Az elsőben divatfotókat kell pontozni:
    https://docs.google.com/forms/d/17PsLNdlgNtsjRao9wIyU2H_5p1kkiwXU9iHMIYEjfn8/viewform

    A másodikban pedig tájképeket:
    https://docs.google.com/forms/d/1Mk3zUZDzuU-HVgaWp-2nVNKBMj98ThIAfIaroaoU6kw/viewform

    Jó szórakozást és köszönöm! :)
  • kaloz174
    #56376
    Na, ettől sem lettek szimpatikusabbak...
  • Breki33
    #56375
    Na a labda visszajött :-)

    http://www.origo.hu/sport/kezilabda/20140611-a-kezi-szovetseget-hibaztatja-az-rtl-klub-a-botranyos-kozvetitesert.html
  • Isthy
    #56374
    Én inkább egy "kötelező kör"-nek. De nevezhetném viccnek vagy durvábban röhejesnek.
  • Isthy
    #56373
    "valamennyi néző és szurkoló nevében magyarázatot kérünk..."

    Ide illene a klasszikus: "Mondjam vagy mutassam...?!?" Nagyjából erre számítottam tőlük, nem kellett csalatkoznom.

  • Gabess8
    #56372
    Szerintem nem fogsz meglepődni, Közel-Keleti a Közel-Keletit, nem bántja, hisz testvér...
  • kaloz174
    #56371
    Akkor megtörtént az "ejnye-bejnye"...Kb. ilyen hangneműnek érzem ezt a levelet.
    A választ is hasonló hangneműnek várom...
  • Breki33
    #56370
    A Magyar Kézilabda Szövetség a mai nap folyamán az alábbi levelet juttatta el az RTL Klub vezetőségének:

    Dirk Gerkens és Kolosi Péter részére

    Tisztelt Címzettek!

    A Magyar Kézilabda Szövetség és a teljes magyar kézilabdás társadalom megdöbbenéssel tapasztalta, hogy 2014. június 8-án a Magyarország-Szlovénia férfi kézilabda világbajnoki selejtező mérkőzés utolsó percében, a rendes játékidő letelte előtt az RTL Klub megszakította a közvetítést, így a szurkolók nem értesülhettek a találkozó végeredményéről.

    Az RTL Klub közvetítés-megszakítását felháborítónak tartjuk, és valamennyi néző és szurkoló nevében magyarázatot kérünk az esetre. Mivel a közvetítés megszakítását követően mindössze egy perccel a találkozó véget ért, nem tartjuk elfogadhatónak, hogy a Hatoslottó-sorsolás miatt megszakadt a közvetítés.

    Válaszukat várva,
    üdvözlettel,

    Vetési Iván
    elnök
    Magyar Kézilabda Szövetség
  • kaloz174
    #56369
    Léderer legalább elnézést kért egy fb-on megjelenő üzenetben.
    Mondjuk nem ő döntött, ez nyilvánvaló. De őt legalább bántja a kialakult helyzet.
  • kaloz174
    #56368
    Azért ezt a történetet tényleg nem kéne szó nélkül hagyni!
  • Isthy
    #56367
    Mindig van lejjebb, ezt most is bizonyították hírnevükhöz méltó módon...

    Kíváncsi leszek az MKSZ-nek lesz-e valami hozzáfűzni valója ehhez. Mondjuk komoly reményeket nem táplálok irányukban, de hátha.
  • Isthy
    #56366
    Talán jobb is, hogy nem lett nagyarányú győzelem, így nem lehet elkényelmesedni. Amit a csapat játékáról írsz támadásban, azzal nem tudok vitatkozni, hasonló az én véleményem is. Talán ez is magyarázza a szélsőink mellőzését, mert ilyen lagymatag mozgással nem is lehetne őket rendesen helyzetbe hozni...
  • Maximus4
    #56365
    Ráadásul ha választani kellene,hogy a kettő közül melyiknek nézel utána az interneten,szerintem még az is a lottószámokra szavazna,aki nem szereti a kézit.Még ha egy barátságos meccs lett volna,akkor azt mondom oké,de ez!Nem találok szavakat!
  • Gabess8
    #56364
    Ilyet még én sem láttam, de kb ennyit ér az egész RTL csoport, itthon legalább is. De ha jól tudom mostanában nem kell nekik meccseket közvetíteni.
    Értem én, lottó sorsolás, de várják meg a meccs végét. Ha meg nem lehet akkor úgy időzítsék a meccs időpontját, hogy ritkán előforduló hosszú meccsek is bele férjenek a műsor időbe.
  • primavis
    #56363
    Ilyent még én sem láttam, de remélem növeli az RTL hírnevét!
  • primavis
    #56362
    Jó a három gól, ami tkp. 4-et ér a kevés (22) szlovén gól miatt. De ennyi hibát (belemenést, ziccert) nem szabad elkövetni a visszavágón.
    becsülettel bevallom, nekem nem tetszik ahogy a csapat játszik. Semmi dinamizmus, semmiféle kidolgozott figura, mindent a szerencsére/véletlenre bíznak. Nagy formahanyatlása támadásban pedig eléggé elszomoritó.
  • Maximus4
    #56361
    A lottósorsolás nem maradhat el!Én még ilyet nem láttam!Szétb.sz az ideg!Mekkora egy szar ez a retek klub!
  • Isthy
    #56360
    A félidőben 16-15-re vezetünk a szlovénok ellen.

    A meccs eleje jó volt, a második fele már kevésbé. A védekezésünkre is ugyanez mondható el, nagyon visszaesett negyedóra után. Sajnos elöl sikerült HAT (!!!) ordító ziccert kihagyni, egyiket sem szélről, hanem középről, 2-esből illetve lerohanásból... Ez az egyik fő oka, hogy nem vezetünk magabiztosan. A másik meg a leromlott védekezés...
    Remélem a szünet után összekapja magát a csapat és biztosan nyernek legalább itthon. Sajnos ezt már nem tudom nézni, lehet ez jó ómen lesz a fiúknak
  • Isthy
    #56359
    Valóban eléggé "elhanyagolt" volt ez a mostani felkészülés. Bár én már hozzászoktam hogy az MKSZ-nél a férfi és a női szakág között komoly súlyozásbeli különbségek vannak. Nem a női vonal javára...
  • kaloz174
    #56358
    Mint írtam, lett volna lehetőségem ezt a felkészülést "élőben" megtekinteni, de aztán időhiány miatt kimaradt a bónusz program. :(
    Az viszont csak nekem tűnik fel, hogy az előző alkalommal meglepően nagy nyilvánosságot kapott a válogatott ténykedése, a mostani összetartáshoz képest?
    Még akkor is, ha nem volt más a cél, mint egy csapat-összekovácsoló "kirándulás".
    Na de mindez csak apró észrevétel, nyilván a felelősség a szakvezetésé. A köv. nagyobb eseményen elért jó helyezés minden ilyet felülírhat...
  • Isthy
    #56357
    Több dologban egyetértek vele (a szélső kérdésben és a fiatalok többet játszatásának hiányában). Viszont az az elvárása, hogy sima kettős győzelemmel kell továbbmennie a csapatnak, véleményem szerint nagyon erős... A szlovénok fürgék-gyorsak, a játékstílusuk sosem feküdt nekünk. Még ha hiányoznak is kulcsjátékosaik - sztem csak kettő ilyen a várhatóan 4 hiányzó közül - akkor is komoly ellenfelek lesznek és meg fogunk szenvedni ellenük a továbbjutással.

    Magyaoroszág - Szlovénia
    Férfi VB selejtező 1. mérkőzés - Veszprém
    2014.06.08. 14:30 RTL Klub
  • Isthy
    #56356
    Azzal nekem sincs bajom, hogy szót emelnek, de már előre 1 éves jv-i eltiltásokról harsogni elég megmosolyogtató...
  • Isthy
    #56355
    A női válogatott edzőtáborról

    Ezek szerint hasznosan teltek a napok. Amiről korábban itt is értekeztünk az most tisztázódott, a következő találkozás augusztus elején lesz. Vajon milyen munkára gondol ekkor NA az alapozás kellős közepén?
  • Gabess8
    #56354
    Valahol igazad lehet, viszont egész másutt kellene elkezdeni. Például működtetni kellene a diplomáciát, (nem a borítékra gondolok) nem csak pofázni és tenni a szépet hanem végre dolgozni is. Persze ehhez az egész MKSZ vezetését picsán kéne rúgni.
  • kaloz174
    #56353
    Nyilván igazad van, a dolog gyakorlati részét illetően.
    Azért én nem bánom, hogy bedobtak egy kavicsot az állóvízbe. Mert tényleg botrányos, ami van. (Egyébként nem csak nk. szinten, hanem a magyar bajnokságban is, bíráskodás terén. )
  • kaloz174
    #56352
    Vass Sanyi figyelemre méltó véleménye, meglátásai. A ffi válogatott esélyeiről és témákról.
  • Isthy
    #56351
    Megy ám puffogtatás...
    Várjuk meg, hogy a gittegylet majd mit hoz ki belőle. Nekem nincsenek elvárásaim, ismerjük őket.
  • Breki33
    #56350
    Az európai kézilabda szövetség hivatalból vizsgálja a Veszprém-Barcelona meccs bíróit, akiket akár egy évre is eltilthatnak!

    Fonyó Károly, az MKB-MVM Veszprém klubelnöke a hétfői vezetőségi ülés után elmondta, hogy az európai szövetség is vizsgálja a fehérorosz játékvezetők ténykedését. "Úgy döntöttünk, hogy megindítjuk a jogi eljárást, de tőlünk függetlenül az EHF már maga is elindította, ők is érezték az anomáliákat, amiket tegnap már szóvá tettünk, és per pillanat nagyon úgy néz ki, hogy legalább egyéves eltiltást kap a két játékvezető."

    A klubelnök hozzátette, nem véletlen, hogy a húszezres közönség is - amelynek nagy része német volt - hatalmas füttyszóval adott hangot nemtetszésének a mérkőzés után.

    Mint ismeretes, a Veszprém a negyedik helyen végzett a férfi Bajnokok Ligája négyes döntőjében, miután szombaton a Kieltől, vasárnap pedig a Barcelonától szenvedett vereséget.

    http://sport365.hu/kezilabda,europai-kezilabda,kezilabda-egy-evre-eltilthatjak-a-veszprem-ellen-csalo-birokat-video,71872
  • Breki33
    #56349


  • Breki33
    #56348
    Hivatalos: Sterbik 4 évre a Vardaré


    Sterbik Árpád 4 éves szerződést kötött a Vardarral, jelentette be a klub a hivatalos honlapján. Sterbik az El Mundo Deportivonak tett nyilatkozatában elmondta, hogy nem gazdasági okok miatt hagyja el Spanyolországot.

    http://www.hetmeteres.com/2014/06/03/hivatalos-sterbik-4-evre-a-vardare/
  • Gabess8
    #56347
    Na mert ti aztán a helyzet magaslatán voltatok, lejtett a pálya de nem ezen múlt.
  • Gabess8
    #56346
    Nekem ez amolyan magyarázzuk a bizonyítványt, mint az oviban. Miről beszél az Veszprém, azt gondolták Kölnben nekik fognak fújni..., meg kéne tán fordulni azon a bizonyos lovon. Talán működtetni kellene a sport diplomáciát mind klub mind MKSZ szinten is nem ilyenkor pofázni.
  • Breki33
    #56345