61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • primavis
    #56904
    Németh ezen dühöngött az első félidőben (az orrom előtt).
  • kaloz174
    #56903
    Ha ők maradnak, akkor megfelelő védekezési formációra van szükség, véleményem szerint. Itt elsősorban arra gondolok, hogy nagyon fontos lesz az, hogy gyorsan reagáljon az egész védőfal, ha szükséges. Tehát fejben kell pótolni azt, amit esetleg másképp nem lehet. Kérdés, ez mennyire jöhet össze jobb, gyorsabb csapatok ellen.
    Reménykedjünk!
  • primavis
    #56902
    igaz, Sz elég szellősen védekezik, de Mayer még annyira sem képes. Támadásban viszont Sz. ma sokkal jobb volt. No majd Németh eldönti.
  • kaloz174
    #56901
    A mai meccsből én leginkább azt szűrtem le, hogy már kicsit az járt a játékosok fejében: de jó, mindjárt mehetünk haza...Nem tudtak már igazán felpörögni, koncentrálni.
    Számomra változatlanul nem meggyőző Szamoránszky védekezése, bár NA-nál egyértelműen prioritást élvez. Erdősivel kapcsolatban is ugyanezt érzem. (Bár ma árnyalatnyival talán jobb volt ezen a téren.)
    Kiss Éva pedig valamiért visszaesett. Herr Orsi viszont kellemes meglepetés eddig.
  • primavis
    #56900
    Ma körvonalazódott, hogy kb. ki lesz az a 18 aki a végső keretbe kerülhet. A lelátón foglalt helyet: Kovacsicz, Horváth, Schatzl és egy számomra ismeretlen játékos. De a meccsen csak Herr, Görbicz, Tomori és Szamoránszky nyújtott elfogadhatót. Bognár-Bódi is jó volt, de sok ziccert hibázott. Aggasztó Szucsánszki és Kovacsics alibi játéka s Bognár Bódi.kivételével a szélsők gyenge védekezése. No meg Kiss Éva formája, illetve annak hiánya.
  • primavis
    #56899
    Egyetértek!
  • Breki33
    #56898
    http://timeoutmag.com/2014/10/09/golden-league-world-champions-from-brasil-defeated-by-norway/

  • ToCsEk
    #56897
    uhh szegény :(
    jobbulást neki
    köszi az infót
  • Isthy
    #56896
    Az egyik tunéziai játékos súlyos sérülést szenvedett és ezután a két edző megegyezett, hogy nem folytatják.
  • ToCsEk
    #56895
    spanyol tunéz női meccsről van valaki infója hogy miért szakadt meg?
  • Isthy
    #56894
    Ahogy néztem a beállós poszt még nagy kérdőjel lehet NA-nál... Én sem lettem okosabb... A balszélen sztem Kovacsics helye biztos, a második helyért versenyez Nadine és Ildi. Egyelőre talán egálban lehetnek, bár Ildi védekezése még ma se volt az igazi... A jobbszélen Bódi lehet a biztos utazó, Orbán és Móni versenyezhet a másik helyért.
    Ami viszont örömteli, hogy a fiatalabbak ma is elég sok lehetőséget kaptak. Rég volt ilyen a válogatottnál

    A két norvég sípmester hölgy tevékenysége tegnap és ma is elég sok kívánnivalót hagyott maga után...
    Utoljára szerkesztette: Isthy, 2014.10.11. 20:54:04
  • Isthy
    #56893
    Jó volt végre találkozni és a meccset nézve, egyből eszmét is cserélni a látottakról. Remélem lesz még ilyen a későbbiekben is
  • kaloz174
    #56892
    Biztos több az infó, ami segít a döntésben, de pl.,hogy a baloldalon ki lenne jó megoldás, számomra még nem egyértelmű...
  • primavis
    #56891
    Ma még simább volt mint tegnap (46-23), persze az első félidőben már játszottak a tegnap csak néző alapemberek is. A szlovákoknak viszont nem sok babér terem majd Eszéken ezzel a csapattal. Nálunk kezd azért körvonalazódni a végleges keret, csak pár poszton van még eldönteni való (szélsők, beállók)..
  • primavis
    #56890
    A meccs előtt akkor én is a B szektorba megyek és megkereslek. Remélem engem beengednek oda.
  • kaloz174
    #56889
    Bocs! Természetesen felkészülési meccs volt. :)
  • primavis
    #56888
    OK!
  • kaloz174
    #56887
    Mai bajnoki:
    DVSC - TVP – EUbility Group - Békéscsabai Előre NKSE: 31-26 (15-15)
  • Isthy
    #56886
    Még most is a csarnokban vagyok, nézzük a szlovák-cseh meccset.
    Holnap találkozzunk mondjuk a szünetben a csarnok bejáratánál benn, ott ahol a karszalagokat osztották. Piros válogatott mezben vagyok, farmer térdnadrágban.
  • Isthy
    #56885
    Nem volt nehéz, csak nem engedtek be a J oldalra. Mert oda csak bérletesek és VIP vendégek mehettek. Mi a B oldalon voltunk, a B5-ös szektor 3. sorában. Holnap is ott leszünk, akkor a B6-os szektorban.
  • primavis
    #56884
    Igen, Planéta, Mayer, Tóth,. Schatzl, Horváth is jó volt, legalábbis ígéretes az amit nyújtottak. Birónál nem emlékszem, hogy lett volna komolyabb védése, de van még két meccs..
  • kaloz174
    #56883
    Nekem jó véleményem volt Planétáról is. (Amennyire nem hittem benne eddig...) Valamint arról, ahogy - Buli irányításával - összejöttek a figurák támadásban a második félidőben. A szélen Schatzl tetszett ma. Természetesen Bódi Berni mellett. Voltak Mayernek is jó megmozdulásai beállóban.
    Bíró Blankát én nem láttam olyan rossznak. Egy fiatal, tapasztalatlan kapusról van szó, végül is.
  • primavis
    #56882
    A mai meccs más volt, egyrészt a ma játszók miatt, másrészt mert az osztrákok nem román szintűek. Ma többen is kiemelkedtek a mezőnyből, főleg. Bognár-Bódi, Bulath, Klivinyi. gyenge volt viszont Biró, Szekercés, s a megszokottnál visszafogottabb Kovacsics..
  • kaloz174
    #56881
    Győzelem az osztrákok ellen.

    Azt hiszem, kellemes edzőpartnerek voltak a sógorok.
  • primavis
    #56880
    Látom nehéz volt, mert nem jelentkeztél!-:) pedig el sem mozdultam a VIP szektor közepéről. Igaz, a meccs után hazajöttem.
  • kaloz174
    #56879
    EB-dal:
    bemutatták...

    Lehet, hogy az én készülékemben van a hiba, de elsőre sem a klipp, sem dallam nem hagyott bennem maradandó nyomokat.
    Nem lehetne egy újabb verzióra frissíteni?
  • kaloz174
    #56878
    Minden a terv szerint:
    Zácsik Szandra babát vár.
  • Gabess8
    #56877
    Vezető pozícióban lévő emberek, nem biztos, hogy hozzá értő döntése....
    Jó kérdés, még jó is lehet, egy biztos minden téren van tekintély. Tényleg kérdés, hogyan tudja összeegyeztetni a kettőt?????
  • Breki33
    #56876
    csak az, hogy a lengyel Kielce irányítása mellett nem tudom mennyire lesz jó
  • Isthy
    #56875
    DigiSport videók:

    Jeney a Fradiról

    Vass Sándor az új férfi kapitányról
  • Isthy
    #56874
    Ő képes lehet felrázni és rendbe tenni a társaságot, a mentalitása megvan hozzá. Nyomást is képes lesz gyakorolni a sporikra is a kispadról. A "meccselésére" kíváncsi leszek, arról nem nagyon van információm. Viszont jó lenne, ha vissza tudná fogni majd magát és nem menne túl messzire.
  • kaloz174
    #56873
    A meccs elég elfogadható volt, de a beállós játékunk még mindig nagyon gyengének, haszontalannak tűnik.
    Na de majd a felkészülési torna választ fog adni a nyitott kérdésekre. Aztán lesz, ami lesz. :)
  • Isthy
    #56872
    Akkor tényleg nem lesz nehéz
  • Isthy
    #56871
    Magyarország - Románia 28-22 (16-15)

    Az első félidőben jó volt a támadójáték, a szélsők jó megjátszásával és eredményességével. Ráadásul gyors gólokat is szereztünk, egyedül a beálló poszt nem tudott igazán hozzátenni. A védekezés viszont nagyon gyengére sikeredett. A román beállós nagyon élt középen és a kipattanókból is rendre gólokat kaptunk. A kapus teljesítmény is a védelem gyengeségéhez idomult.
    A szünet után a támadójátékunk kicsit visszaesett, leginkább a csere szélsőink gyenge teljesítménye miatt. Sajnos beállóban továbbra sem javult a játék. Ennek ellenére simán meg tudtuk nyerni a meccset, mert hátul nagyot javult a játék. Sokkal jobban védekeztünk és a kapusteljesítmény is feljavult ezzel párhuzamosan.
    Összességében elöl és hátul is több biztató momentum, ezeket kell hasznosítani a későbbiekben.
  • Breki33
    #56870
    Dusebajev követi Mocsait a válogatott élén

    A Magyar Kézilabda-szövetség sajtótájékoztató keretében mutatta be a férfiválogatott új szövetségi kapitányát, Talant Dusebajevet. A 46 éves szakember a lengyel Kielce irányítása mellett vállalta el a munkát, férfi nemzeti csapatunk első külföldi kapitányaként. Megbízatása 2017 januárjáig, a franciaországi világbajnokság végéig szól, másodedzője a csurgói Sótonyi László lesz.
  • primavis
    #56869
    Úgy saccolom, hogy a kicsin lehet.
  • primavis
    #56868
    Nem tudom, de nem lesz nehéz megtalálni.
  • Breki33
    #56867
  • Isthy
    #56866
    Ez melyik lelátón van? A kicsin vagy a nagyobbon?

    Edzés a csarnokban
  • primavis
    #56865
    OK. Hely: J2 3 sor 15 szék.-:)