61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • ToCsEk
    #57064
    megy a bunda megint veszprém meccsen azmi
  • ToCsEk
    #57063
    Larvik meccset nézte valaki?
    nagyon impotens játékot toltak
    kihagyott emberelőnyök, ziccerek, belemenés,lépéshiba,labda eladás amiből összehoztak 12!őt, jobb szélső védelmük kb nem is volt :D
    29:30kor időkérés metz támad eladják :D larvik indul ziccer 2kezes lökés piros lap 7est Edin belövi és itt a vége 25:26
  • kaloz174
    #57062
    Azt a meccset pedig a szokott helyen lehet követni. :)
  • Isthy
    #57061
    Hétvégi tv-s menü:

    Érd - SPONO Nottwil
    Női EHF Kupa 3. forduló - Érd
    2014.11.15. 15:30 Sport1

    FTC-Rail Cargo Hungaria - ZORK Jagodina
    Női KEK 3. forduló - Budapest
    2014.11.15. 17:00 DigiSport1

    HC Vardar Skopje - MKB-MVM Veszprém
    Férfi BL C csoport 5. forduló - Skopje
    2014.11.15. 19:00 DigiSport1

    SPONO Nottwil - Érd
    Női EHF Kupa 3. forduló visszavágó - Érd
    2014.11.16. 15:30 Sport1

    MOL-Pick Szeged - Dunkerque HB
    Férfi BL D csoport 5. forduló - Szeged
    2014.11.16. 16:00 DigiSport1

    HC Lokomotiva Zagreb - Győri Audi ETO
    Női BL C csoport 5. forduló - Zagreb
    2014.11.16. 18:00 DigiSport1

    Azt hiszem van választék bőven, mindenki találhat kedvére valót közülük
    Mondjuk én pont egy olyan meccset nézek majd szombaton, ami itt nincs felsorolva. Végre 6 év után ismét nk-i kupameccset játszik a csapatom, nekem Újvárosban lesz jelenésem szombaton este 6-tól
  • Isthy
    #57060
    Kökény Bea a DigiSportban

    Ahogy ő is mondta, amikor kevesen voltak, akkor teljesítettek kiválóan. Most ismét kevesen vannak, meglátjuk igazolódik-e a múlt.
  • Isthy
    #57059
    Egy visszatérésben lévő anyuka

    Kíváncsian várom, hogy nála is megtörténik-e az amiről ő is beszél az elődeivel kapcsolatban.
  • kaloz174
    #57058
    Beszélgetés a kapitánnyal.
  • ToCsEk
    #57057
    Susann Müller ujjtörése sajnos megismétlődött a múlt héten, ezúttal a gyűrűsujja törött el, szintén a lövő kezén. A gipszet 4 hétig kell viselnie, utána sínben egyéni edzéseket végezhet. A törés 6 hét kiesést jelent számára, emiatt kérdéses a válogatott szereplése is a decemberi EB-n.
  • Isthy
    #57056
    Elnézést az OFF-ért, de ezt érdemes elolvasni:

    Tisztesség

    Maximális tisztelet van Koeverdennek! A "médiabérenc" megnyilvánulása pedig jellemző az őt körülvevő környezetre...
  • Isthy
    #57055
    Elvileg persze meg lehet oldani új játékos nélkül is, de az nem igazi szélső lesz, ami azért nem ugyanaz. Valamint Müller meccs alatti pihenőideje így elég karcsúra zsugorodna.
    Mondjuk az ETO-nak jó lenne, ha Müller az EB-re nem gyógyulna fel, így nem kapna frissen komoly terhelést. Neki is be kell még illeszkednie a saját posztján is, ezt a tavasszal meg kell oldaniuk májusig.
  • kaloz174
    #57054
    Siófokon Müller játszott szélen, miközben pl Planéta volt az átlövő (aki még mindig elég bátortalan). Müller ugyan ujjtörést szenvedett újra, de pár hét alatt meggyógyulhat.
    Na de majd Martín megmondja, mit szeretne, talán hallgatnak is rá. (Nagyon szimpi edző, ráadásul minden elődjénél barátságosabb. :) Nem
    kérdés, milyen jól járt vele az ETO.)
    Orbánnak mielőbbi gyógyulást!
  • Isthy
    #57053
    Műteni kell Orbánt (szalagpótlás), így az idényben már nem játszhat. Talán nem ártana ha Győrben valakit hoznának Bódi mellé a szélre. Ha jól látom 2015. január 27-ig van idejük új játékost nevezni a 2. csoportkörre. Ez olyan játékos lehet, aki nem játszott más csapatban az idei BL-ben.
  • Isthy
    #57052
    Én sem. Ez az IHF-nél úgy működik, hogy eldöntik kit akarnak és megkeresik hozzá az indokot, bármi legyen is az.
  • kaloz174
    #57051
    Nem vagyok optimista.
  • Isthy
    #57050
    Erről jut eszembe: idéntől van a Digin a női BL-ről is minden hétfőn félórás összefoglaló az aktuális forduló eseményeiről. Ma 18:30-tól lesz a Digi2-n, az ismétlése pedig 23:20-tól a Digi1-en. Ebben szerepel mindig ez is, meg még más érdekességek is.
  • Breki33
    #57049
  • Isthy
    #57048
    Netán mégis a vb-n?

    Erre azért kíváncsi leszek, hogy mi lesz belőle.
  • Isthy
    #57047
    Viszont a riporternek meggyűlt a baja a nevekkel, gyalázatos amit előadott...
  • primavis
    #57046
    no az érdekes, már nem vártam meg, mert idegen csapatokat csak csemegezésből nézek....
  • primavis
    #57045
    A Bud-nak sem jelent különösebb megerőltetést a Thüringer alapos megverése.
  • Isthy
    #57044
    A németek nyertek is simán Bécsben, viszont a horvátok visszajöttek döntetlenre. Ami valószínűleg a továbbjutásukat is jelentette, a papírforma szerint.
  • Isthy
    #57043
    Már az első félidő végét is elrontották. 5 perccel a vége előtt vezettek 13-10-re, de utána 0-4-el zárták a végjátékot (ebbe belejátszott egy emberhátrány is). Azután 30-27-nél 1:50-el a vége előtt úgy tűnt megnyerik. De lőn, egyből jött egy kiállítás, ami megint besegített a franciáknak. Ettől függetlenül 2x is elszórták feleslegesen gyorsan a labdát elöl, így lehetőséget adnak a Metznek, akik éltek vele.

    Ha a franciák otthon pontot szereznek a norvégok ellen, akkor a románoknak 11 gólos siker kell otthon a franciák ellen, a lublini vereségük esetén. Érdekes végjáték várható ebben a csoportban.
  • primavis
    #57042
    Az ETO csoportjában a Zágrábot nagyon venni Zágrábban a Savehof, ahogy a másik csioportban Bécsben a Hypot a Lipcse. Legalább is az első félidőben látottak alapján.
  • primavis
    #57041
    No, a Lublin megmutatta, hogy lehet leadni 3 gólos előnyt 2 perc alatt! igaz, jelentős hazai pályával Metz-ben. végeredmény 30-30. De ez sem a nagybányaiak malmára hajtja a vizet, mivel a Lublinnak már akár egy gólos győzelem elég ellenük. Igaz, ha megverik a Metzet, akkor 3-ként továbbjutnak.
  • Isthy
    #57040
    Csak úgy látszhatott, hogy volt Nekem egy pillanatnyi kétségem sem volt.
    Utoljára szerkesztette: Isthy, 2014.11.09. 10:42:09
  • Isthy
    #57039
    Most olvastam, hogy kiderült, Orbánnak szakadása van, tehát neki is fél év kihagyás, nem pár hét. Talán az áprilisi negyeddöntőkben lehet már számítani a játékára.
    Utoljára szerkesztette: Isthy, 2014.11.09. 10:40:03
  • primavis
    #57038
    Igen, ez a probléma! De ki szóljon nekik?
  • kaloz174
    #57037
    Pedig volt. :) Ha a bírók nem nyúlnak bele sovány 1 gólos hazai előnynél, akkor bármi is lehetett volna. Így azonban érvényesült, amit egyébként is várni lehetett. A románok nem nagyon tudnak megnyerni egy ilyen kiélezett végjátékot, legalábbis én erre számítottam. De a meccs képe alapján a Larvik egyáltalán nem látszott szuper csapatnak ezen az estén. (szerintem:)) (A vigyorgásuk azonban kétségtelenül a régi.:))
  • primavis
    #57036
    S mivel 10 ujja van a két kezén.....jövő nyárig akár egy percet sem fog játszani....
  • Isthy
    #57035
    31-26-ra nyertek a norvégok.
    A szünet után is egyszer ugyanúgy belealudtak a meccsbe, mint az első félidőben. Akkor 11-7-ről engedték fel a románokat 12-11-re, de a utána újra elléptek 5 gólra. A 2. félidőben 22-17-nél engedtek ki és a nagybányaiak 23-23-ra kiegyenlítettek. Ekkor bejött a kapuba Hasanic és kivédte a románok szemét plusz a Larvik felpörgött és gyorsan újra elléptek (28-24) és simává tették a végjátékot.
    A románoknak a jövő héten Lublinban szinte élet-halál meccsük lesz.
  • Isthy
    #57034
    16-11 a félidőben a Larviknak. Nem látom a románokban, hogy esélyük lenne a mai meccsen a pontszerzésre.
  • Isthy
    #57033
    Győri Audi ETO - Viborg HK 22-20 (9-11)

    Nehéz győzelem volt ez a mai a Viborg ellen, mert a támadójáték - főleg a befejezések - nagyon haloványra sikeredett. Szerencsére hátul jól működött a védekezés és ez elég volt a dánok ellen a sikerhez.
    Müller meg hihetetlen, hogy megint eltörte egy ujját tegnap, éppen, hogy felgyógyult az előzőből.
  • Isthy
    #57032
    Meg szólni sem az EHF-nek, hogy ne tiltsa a Larvik-Nagybánya meccset, mert nem adják. Anno biztosan tervezték, de helyette a veszprémiek meccsét közvetítik. Már hetek óta ismert, hogy átvették az MKB meccseinek közvetítését, de szólni már derogált az EHF-nek, hogy vegyék le az ország tiltást... Mondjuk én így is tudom nézni, de gyanítom sokan nem.
  • ToCsEk
    #57031
    fasz digi se tud közvetíteni normálisan
  • ToCsEk
    #57030
    15:45
    Kézilabda
    (élő)
    Női Bajnokok Ligája, Győri Audi ETO-Viborg

    stream megint itt
  • Isthy
    #57029
    Módosítanálak a labdarúgást illetően. Az olasz jogok is elsősorban a Diginél vannak, ők adják a kiemelt meccseket, a SportTV a többit közvetíti. A német jogok meg az Eurosportnál vannak. A falábúakból lehet majd áttesznek 1-2 meccset erre az új csatornára az m1-Duna párostól.

    Igazából a kézilabdát illetően is esetleg lehet "lepasszolás" az m1-Duna közvetítések helyett néhány esetben.
  • Isthy
    #57028
    Férfi kézi vb lemondások

    Beindultak a találgatások rendesen. Elvileg a következő két ázsiai országnak kellene kijutnia. De az IHF mindig is tudott meglepetéseket okozni...
  • ToCsEk
    #57027
    Az M4 Sport közszolgálati csatorna kiemelt feladatának tekintjük a 16 kiemelt magyar sportág életének, eseményeinek, továbbá nemzetközi sportesemények (olimpia, világ- és Európa-bajnokságok), kiemelkedő magyar sportsikereink és sportolóink bemutatását, versenyeik, bajnokságaik közvetítését. Ezen túlmenően a magyar sporttörténet feldolgozását és bemutatását, valamint az utánpótlás-események műsorra tűzését is tervezzük.

    Az MTVA által említett tizenhat kiemelt sportág az asztalitenisz, az atlétika, a birkózás, az evezés, a cselgáncs, a kajak-kenu, a kerékpársport, a korcsolyasport, az ökölvívás, az öttusa, a röplabda, a sportlövészet, a tenisz, a torna, az úszás és a vívás.

    falábúakat nem fog adni diginél a angol bajnokság jogok sporttvnél a német olasz spanyol jogok max nb1 fog menni ha m1ről átkerül a közvetítés
  • Isthy
    #57026
    Hétvégi tv-s program:

    Győri Audi ETO - Viborg HK
    Női BL C csoport 4. forduló - Győr
    2014.11.08. 16:00 DigiSport1

    Radnicski Kragujevac - MKB-MVM Veszprém
    SEHA Liga 9. forduló - Kragujevac
    2014.11.08. 18:15 DigiSport2
  • Gabess8
    #57025
    Az mondjuk jó lenne ha valami véletlen folyamán a kézi is bekerülne a műsorba, mert szükség lenne rá. A többi sportágnak is jót tenne szerintem. Az egyértelmű, amíg a Orbán a vezér addig ilyenekre lesz pénz, én jó ötletnek tartom, ha nem csak a falábúak lesznek rajta. Az hogy sokba kerül, más értelmetlenebb célra sokkal több elmegy. Egyébként nagyon negatív a cikk...