61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #57024
    A Viborg ellen is csinálták már ezt a győriek és a dánok nem is nagyon tudtak mit kezdeni vele.
  • Isthy
    #57023
    Anno az #56975-ös hozzászólásban szóba került a dolog A kézilabda szinte biztosan nem lesz a programban, de az utolsó mondatba mégis sikerült belekeverniük...
  • kaloz174
    #57022
    Egy vicc, hogy a mai világban 1 nap alatt nem tudnak felkerülni a meccs-statok a hivatalos oldalra...
  • kaloz174
    #57021
    Ha igazán újat szeretnének, már válogatott szinten, ahhoz Vincze Melindát kellene behívnia NA-nak. Ennek azonban nyoma sincs, sajnos. Pedig ő megérdemelné, mivel egész szezonban, egész évben jó teljesítményt nyújt.
    (Éppen tegnap megint láttam, hogy már az ETO is átvette a szisztémát, vagyis 5+1-et védekeztek a tegnapi kupameccsen.)
  • kaloz174
    #57020
    Közvetve érintett a kézilabda is:
    Új sportcsatorna indulása várható.
  • Breki33
    #57019
    Görbicz Anita is bekerült a válogatott stábjába. A válogatott pedig új védekezéssel lepné meg Európát a kontinenstornán.
    November 29-én Ausztria, december 4-én pedig Franciaország ellen lép pályára a magyar női kézilabda-válogatott, amely december 7-én már Európa-bajnoki csoportmérkőzést játszik Győrben. Németh András szövetségi kapitány a stábjában számít Görbicz Anitára az Eb alatt, Tomori Zsuzsa sokat vár a csapat teljesen új, agresszív védekezésétől.

    http://www.origo.hu/sport/kezilabda/20141104-uj-vedekezesevel-lepne-meg-europat-a-noi-kezivalogatott.html
  • Isthy
    #57018
    +1 MK eredmény:

    Budaörs KC - Kecskeméti NKSE 29-29 (14-13)

    A kecskemétiek jutottak tovább, mint vendégcsapat. Még anno a sorsolásnál Csabával azon poénkodtunk, hogy mellettünk ők is továbbjutnak és a 4 közé jutásért velük játszunk majd. Az első két jóslat teljesült, a harmadik még várat magára
    Bár az MK-ban nekünk az utóbbi években nem szokott szerencsénk lenni, tehát a Fradi vagy az ETO jön majd...

    A további nyolcaddöntőkben:

    November 8. 18:00: FTC Rail Cargo Hungaria-Mosonmagyaróvár
    November 9. 18:00: Fehérvár KC-Érd
    November 12. 18:00: Haladás-Szeged
    Utoljára szerkesztette: Isthy, 2014.11.06. 10:23:57
  • kaloz174
    #57017
    + 1 MK eredmény:
    Pénzügyőr SE - DVSC-TVP-Aquaticum 15-45 (4-30)
  • kaloz174
    #57016
    NŐI KÉZILABDA NB1
    FTC Rail Cargo Hungaria – Érd 27:18 (13:7)
    Fehérvár KC - Szeged KKSE 38-25 (20-11)

    SEHA LIGA
    MKB-MVM Veszprém – HC Meshkov Brest 31:26 (16:11)

    FÉRFI KÉZILABDA NB1
    MOL-Pick Szeged – Csurgói KK 31:23 (11-12)

    MAGYAR KUPA, női
    Vasas SC – MTK-Budapest 25:41 (10:23)
    EUbility Group - Békéscsabai Előre NKSE – Dunaújvárosi KKA 24:26 (11:15)
    Siófok KC-Galerius Fürdő – Győri Audi ETO KC 27:40 (10:19)
    Utoljára szerkesztette: kaloz174, 2014.11.05. 22:52:57
  • Isthy
    #57015
    A szűkített keret árul el majd többet NA igazi szándékairól.
  • kaloz174
    #57014
    Kapcsolódó hír:
    Törölték ...Zágráb-Metallurg.
  • kaloz174
    #57013
    keret az EB-re.
  • Isthy
    #57012
    Ellenünk csak a BL kiesés után készültek, ez lett a legfontosabb nekik, ahogy Zsuzsi is hangsúlyozta. Jól megoldották, mi meg sajnos igen haloványan muzsikáltunk.

    Mai tv-s menü:

    MKB-MVM Veszprém - Meshkov Brest
    SEHA Liga 8. forduló - Veszprém
    2014.11.05. 18:00 - DigiSport2

    FTC-Rail Cargo Hungaria - Érd
    Női NB I 9. forduló - Budapest
    2014.11.05. 19:00 Duna World
  • kaloz174
    #57011
    Azért ez nem akármilyen kép:


    Utoljára szerkesztette: kaloz174, 2014.11.04. 23:25:12
  • kaloz174
    #57010
    Szerintem egész nyáron inkább ellenünk készültek, hogy nehogy megint blama legyen.
    Mondjuk inkább a BL-re kellett volna.
  • Isthy
    #57009
    "Kopognom kellett az ajtón"

    Interjú Kiss Szilárddal a 10 évvel ezelőtti EB kapcsán. Az idegenlégiósokkal kapcsolatos véleményével nagyon is egyetértek.
  • Isthy
    #57008
    Még úgy is továbbjuthatnak. Persze lépéshátrányban vannak a nagy arányú metzi vereségükkel. Akár lehet simán hármas holtverseny ebben a csoportban a 2-4. helyen.

    Tomori interjú

    Azért az elég érdekes, hogy egész nyáron szinte csak a lipcsei meccsekre készültek és ez lett belőle. Persze amint láttuk, 2-3 "butaság" vastagon benne volt ebben a kiesésben. Talán erre több figyelmet kellett volna fordítaniuk. A KEK-ben is lesz feladat komolyabb csapatokkal, ott kiderül tanultak-e a történtekből.
    Az hízelgő, hogy minket rakott a "hármas" elejére, remélem igaza lesz
  • primavis
    #57007
    na igen, mert ha kikapnak Lublinban nem jutnak tovább!
  • Isthy
    #57006
    A lengyelek 35-31-re verték otthon a franciákat. 45 percig szoros, kiélezett csata folyt a pályán. Azután 5 perc alatt 4 gólt közé tettek a lubliniak. Mint kiderült ez volt a döntő szakasz, mert a záró 10 percben ezt az előnyt meg tudták tartani a végére is.
    Bizony, most nagyon úgy tűnik, itt a románok is meg fognak szenvedni.
  • kaloz174
    #57005
    A szövetség oldaláról:
    Váratlanul fölényes siker Kijevben.

    Nem is csoda, már nem 2 napot, talán a dupláját is tudtak együtt készülni.

    (Amúgy a mai nap nekem sem erről szólt...Egy meccset sem láttam, még eszembe sem jutottak.)
    Utoljára szerkesztette: kaloz174, 2014.11.02. 18:49:59
  • ToCsEk
    #57004
  • Isthy
    #57003
    Ukrajna - Magyarország 20-33 (9-15)

    Úgy látom a fiúk nagyon simán nyertek idegenben, ez egy szép eredmény. Ha valaki nézte, esetleg írhatna róla részleteket.
  • Isthy
    #57002
    Viborg HK - Győri Audi ETO 25-30 (13-17)

    A meccs első részében még nem volt igazán jó a védekezés, ennek ellenére is az ETO vezetett. Azután 5+1-el nem tudtak érdemben mit kezdeni a dánok és a szünetre 4 gólos előnnyel mehettek a győriek. Mindezt úgy, hogy a félidőben a győri kapusok mindössze 5 védést tudtak összehozni, míg a másik oldalon ennek dupláját.
    A szünet után Herr Orsi elkapta a fonalat, a védekezés is rendben volt és a félidő közepére 9 gólos lett az előny (16-25). Itt jött egy 5 perces hullámvölgy, amikor kihagytunk 5 ziccert, a dánok meg dobtak közben 4 gólt. Ezután azonban stabilizálódott a helyzet és a végére is megmaradt ez az 5 gólos különbség.
    Az ETO igazából biztosan, szinte végig uralva a meccset, begyűjtötte a nagyon fontos 2 pontot idegenben.
  • ToCsEk
    #57001

    félidő
    Görbe dobott kettő 7es gólt
  • Isthy
    #57000
    Ha jól értelmeztem a leírtakat, NA a norvég és a román válogatott játékosok miatt ment ki. De ha már ott járt, akkor megnézte őt is, hátha tud vele kezdeni valamit. Ahogy lentebb is írtam, én már nem erőltetném, de meglátjuk ő mit gondol.
  • Isthy
    #56999
    Nem is mondta itt senki, hogy a Fradi FF esélyes, arról beszélgettünk, hogy a BL negyeddöntőt viszont simán elérhették volna. Egy hangyányit jobban nézett volna ki az idény, mint így...
  • ToCsEk
    #56998
    Győr - Viborg meccset itt tudjátok nézni.
  • primavis
    #56997
    Háát Szűcs Gabi is jól beszél románul, igaz ő nagyváradi -:)) No de kiváncsi vagyok, hogy mennyire tetszett a játéka Németh Andrásnak, aki a helyszinen kukkolta őt meg a norvégeket.
  • primavis
    #56996
    Herrem nyilatkozott egy újságnak, hogy nem érzi jól magát NB-án (bár a barátja/férje(?) is ott kézilabdázik s nem akar egy évnél többet maradni. Erre fel jön Buceschi, hogy senki sem tartóztatja!
  • primavis
    #56995
    Én az vagyok, de már többször leírtam, hogy a jelenlegi keretet nem érzem kompetitivnek a FF-ba kerülésre. Ahhoz két sor kellene, nekik meg jó ha egy van.
  • Isthy
    #56994
    Ha ennyi esze van a klubvezetésnek, hogy nincs senki aki legalább fordítson nekik, akkor meg is érdemlik.

    Erről jut eszembe, tegnap közelről hallottam Penát beszélni egészen jól magyarul.
    Utoljára szerkesztette: Isthy, 2014.11.01. 17:20:22
  • Isthy
    #56993
    Nézem mi történik a BL "A" csoportjában...
    A Hypo kap egy 20 gólos verést Lipcsében, majd a Dinamo otthon kikap a Krimtől. Ha finoman fogalmaznék azt mondanám, ez egy érdekes csoport, érdekes eredményekkel. De jó, hogy nem vagyok Fradi szurkoló...
  • primavis
    #56992
    hiányzanmi fopgnak az ösztönös megvillanásai, de kevésbé az eladott labdái. Kovacsics megmutathatja, hogy mennyire jó, pláne, hogy Szepesi visszatértével már nem kell balszélsőt játszania.
  • primavis
    #56991
    Én még abban sem vagyok biztos, hogy akár a lengyeleket is megtudják verni Lublinban. Az egész román sajtó és kézilabdát kedvelő közönség azon dühöng, hogy az idegenek szót sem értenek az edző román utasitásaiból, s csak bámulnak rá vagy egymásra mint borjú az új kapura!
  • Isthy
    #56990
    A 2-3. hely a Metz és köztük dől majd el. Azzal, hogy 10 góllal kikaptak a franciáktól idegenben, a pontegyenlőségnél egymás elleniben hátrányba kerültek. Tehát vagy több pontot szereznek vagy 10 gólnál többel kell majd nyerniük otthon.
    Mondjuk annak fényében, hogy már jó román szokás szerint a Final Fourról beszéltek...
  • Isthy
    #56989
    Lunde és Görbe hiányával nőttek az esélyeik, de még mindig az ETO-ra szavazok, mondjuk 60-40 arányban.
  • primavis
    #56988
    A vége: 23-24! Ezzel a NB kb. 3.lesz a D csoportban.
  • primavis
    #56987
    köszi, de nem jön be.
  • ToCsEk
    #56986
    itt

    én arabot nézem
  • primavis
    #56985
    hol?