61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • kaloz174
    #57104
    Az egész nagyon reménytelen...Kiterjesztve ezt nem csak a kézilabdára.
    A pénz beszél...
  • Gabess8
    #57103
    Én szinte biztos vagyok benne, hogy igaz. Nyilván üzleti szempontok mellett döntöttek, gondolom a Német bajnokság erősebb jobb mint a mi egy-két csapatos bajnokságunk. Arról nem beszélve, hogy az Angolok (kéziben gyenge) mellett Európa közepe melyet egy határozott ember vezet. Persze ettől még gusztustalan az egész...
  • Isthy
    #57102
    Hallgattassanak meg egy kicsit a sporik is.
  • Isthy
    #57101
    Vannak benne "érdekességek" és majd kiderül mire jut velük NA. Nekem nagy elvárásaim nincsenek, ha netán még 19-én is játszanunk kellene, azzal már elégedett lennék (nem feledve, hogy akkor lesz az 5-6. helyet eldöntő meccs is az elődöntők előtt).
  • Isthy
    #57100
    Na pont ÁKA inkább jobb lenne, ha nem okoskodna, mert ő sem különb semmivel...

    Ehhez kapcsolódóan egy cikk. Nem lennék meglepve, ha igaz lenne...
  • Isthy
    #57099
    Az történt amit vártam, az IHF megoldotta a maga sajátságos módján.
  • kaloz174
    #57098
    Meglepetés nélkül...
    Egyeseket a múltjuk alapján válogattak be talán...(Szamoránszky, Kovacsicz), másokat személyes szimpátia alapján...
    Kár. Nem azt a korszakot éljük, amikor klasszisok sora játszik a magyar élvonalban, de ennél azért jobb is lehetett volna ez a keret.
  • primavis
    #57097
    A MAGYAR NŐI VÁLOGATOTT 18 FŐS KERETE
    Kapusok: BÍRÓ Blanka (IPress Center-Vác), HERR Orsolya (Győri Audi ETO KC), KISS Éva (Fehérvár KC)
    Balszélsők: ERDŐSI Ildikó (Siófok KC-Galerius Fürdő), KOVACSICS Anikó (Győri Audi ETO KC),
    Balátlövők: BULATH Anita (Dunaújvárosi KKA), KLIVINYI Kinga (Érd), TRISCSUK Krisztina (Dunaújvárosi KKA)
    Irányítók: SZUCSÁNSZKI Zita (FTC-Rail Cargo Hungária), TEMES Bernadett (Tus Sies Metzingen), TÓTH Gabriella (Mosonmagyaróvári KC)
    Beállók: MAYER Szabina (Fehérvár KC), MÉSZÁROS Rea (FTC-Rail Cargo Hungária), SZAMORÁNSKY Piroska (FTC-Rail Cargo Hungária)
    Jobbátlövők: PLANÉTA Szimonetta (Győri Audi ETO KC), TOMORI Zsuzsanna (FTC-Rail Cargo Hungária)
    Jobbszélsők: BÓDI Bernadett (Győri Audi ETO KC), KOVACSICZ Mónika (FTC-Rail Cargo Hungária)
  • Gabess8
    #57096
    Vetésitől és társaitól (Ágai ma beszélt az M1-en) kb ennyi volt várható. Nem megélhetési vezetőkre van szükség akik csak pofázni tudnak, hanem olyanokra akik dolgozni is tudnak. Ágai szerint amikor meglesz a hivatalos papír akkor jogászokkal átnézik a lehetőségeket, a későbbi időszakra (Izlandra gondolt) szerintem baszhatják...
  • primavis
    #57095
    A Viborg 29-24-re nyert a zágrábiak ellen. Visznek magukkal 3 pontot.
  • ToCsEk
    #57094
    Abalo sérült vagy miért nem játszik PSG-be? Eladták? Tudja valaki?
  • primavis
    #57093
    Ismertek a Győr ellenfelei a következő csoportkörben: Larvik 8 pont, Metz 4 pont, Nagybánya 0 pont.
  • kaloz174
    #57092
    Tegnap jelen voltam a siófoki meccsen. A bemelegítésnél nem árultak el túl sok esélyt magukról a Metalurg játékosai, ehhez képest jól tartották magukat az első félidőben, jól éltek termetes beállósuk "képességei"-vel. (Egyszerűen képtelenség volt megtartani, ha megtalálta a passz, már max. csak hetes lehetett.)
    Ráadásul rengeteget hibázott a Siófok, a meccs első harmadában a később jelentős formajavuláson áteső Orbán Annának sem ment. Aztán, ahogy lenni szokott. Anna feljavult, az SKC játéka felpörgött, az ellenfél elfáradt. Itt jött ki az is látványosan, hogy a macedónok nem egy olyan bajnokságban edződnek, mint a magyar. Egy játékost mindenképpen említenék még, ő pedig Such Nelli, aki Siófokon rendkívül kiegyensúlyozott, megbízható szélsőként játszik. Golovin a végén beküldhette teljes cseresorát, így is +9 lett belőle, "idegenben". Vasárnapra túl sok izgalom nem maradt.
    A mérkőzésen jelen volt, többek között, Vetési Iván is.
    Utoljára szerkesztette: kaloz174, 2014.11.22. 12:56:20
  • kaloz174
    #57091
    Egy érdekes írás az 1965-ös VB-győzelemről.

    Ha akkor nem is ünnepelhetett a Csapat, máig tartó hatalmas eredménye van annak a nagyszerű diadalnak. Hihetetlen hatással volt a kézilabda népszerűségének emelkedésére, ezt tapasztalatból tudom. Pályák épültek, ma már elképzelhetetlen számú bajnokság és igazolt játékos volt az országban.
    Török Bódog pedig valóban nem kapja meg azt a hivatalos elismerést, ami illetné, eredményei és hosszú éveken át végzett munkája nyomán.
  • kaloz174
    #57090
    Ennyit a sportdiplomáciánkról.
  • primavis
    #57089
    Állitólag Izland és Szaud Arábia kapta a két üres helyet! Érdekes lehet a magyarázat, mert az ellenkezője annak ami a németek esetében számitott!
  • primavis
    #57088
    Na a Metz megtréfálta a románokat, nyert idegenben 24-23-ra! Ha a Lublin nyerne a Larviknál (kevésbé valószinű), akkor kiesnek, ha nem, akkor 0 ponttal jutnak tovább a bányaiak!
  • Gabess8
    #57087
    Kérdés hogy ez meddig tart, és utána mennyire fog fájni...
  • ToCsEk
    #57086
    stream
  • Isthy
    #57085
    Mai tv-s menü:

    Érd - Győri Audi ETO
    Női NB I 10. forduló - Érd
    2014.11.19. 19:00 Duna World
  • Isthy
    #57084
    Visszavonnák a visszalépést

    Bohózat...
  • Isthy
    #57083
    Többek között ezt is egy 10 évvel ezelőtti (2004. október 10.) handball.hu-s exkluzív interjúban Anja Andersen megjósolta:

    "Szerintem önöknél rengeteg jó játékos van és meggyőződésem, hogy ha a dán bajnokság elveszítené magas színvonalát, Magyarország lesz a következő nemzet ahol megteremtik a világ legerősebb kézilabda bajnokságát. Ebben az esetben önökhöz vándorolna az összes profi játékos."

    Mindkét állítása nagyon közel áll a mostani valósághoz.

  • Isthy
    #57082
    Én nem voltam az akkor sem amikor felmerült a lehetőség.
  • kaloz174
    #57081
    Ehhez kapcsolódik ez az írás.
  • kaloz174
    #57080
    Mocsai Tamás súlyos balesete

    Mielőbbi gyógyulást kívánok!
  • kaloz174
    #57079
    Ott lehetünk-e a VB-n? Vetési interjú. Ennek alapján sem lehetünk optimisták.
  • ToCsEk
    #57078
    összevásárolt psg megint nem tudott nyerni hazai páylán 25:27 kiel win
  • Isthy
    #57077
    Az ETO védekezése rendben működött, ennek volt köszönhető a sima győzelmük. Elöl még sok a javítani való, de van idejük tavaszig.
  • ToCsEk
    #57076
    Győr nyert 15:26ra szenvedős fos meccs volt
  • Isthy
    #57075
    Ahogy nézem a tudósítást, a Pick jól megszenvedett a franciákkal, de végül csak behúzták a meccset.

    Az érdiek pedig ismét biztosan nyertek és továbbjutottak.
  • Isthy
    #57074
    Te hol voltál belül? Nem láttalak a pályán
    Gyanítom, hogy a "Nekem úgy tűnt..." kezdetű mondatra gondolsz, mert az összes többi, amit leírtam elég tisztán látható volt.
    Mondjuk beszéltem olyannal is - konkrétan 2 személy - aki szintén "belül" volt, legalább annyira mint te és nekik is ilyen érzéseik voltak.
  • ToCsEk
    #57073
    Savehof N (Swe) 25-25 Viborg N (Den)
    tartalékos elfáradt Viborg pontott mentett mekkora mázlival.. Savenhof pedig utolso 30secben még +2ért támadott de hát elb*szták
  • banok
    #57072
  • kaloz174
    #57071
    Meglepődnél, hogy belülről ez nem egészen így látszott...
  • kaloz174
    #57070
    Közeledik az EB:

    Bokit is megkérdezték. Érdemes lenne rá hallgatni, szerintem.
  • Isthy
    #57069
    A Fradi és az Érd is biztosan nyertek és eldöntötték a továbbjutást már az első meccsen
  • Isthy
    #57068
    Grat a veszprémieknek!

    Egy kiélezett meccsen, hatalmas csatában nyerni tudtak a Vardarnál. Ez még a nagy csapatok közül is csak nagyon keveseknek sikerült mostanában. Tavaly a Barcelona és a PSG is csak döntetlenig jutott a Vardarnál... Mindezt a "vezérük" nélkül...
  • Isthy
    #57067
    A norvégok hatalmas szívességet tettek a románoknak ezzel a győzelemmel. A franciák az előző fordulóban mentettek 1 pontot a végjátékban a lengyelek ellen, most meg eladtak ugyanennyit. Vagy lehet kettőt, hiszen a győzelemért támadtak a végén. Ez lehet a továbbjutásukba kerül, mert a románoknak így elég egyetlen apró góllal verni őket a jövő héten hazai pályán. Még akkor is, ha ma kikapnak Lublinban.
  • Isthy
    #57066
    Dunaújvárosi KKA - WHC Vardar Skopje 28-20 (13-9)

    Gratulálok a csapatnak a győzelemhez!

    Bár a csajok nyertek 8 góllal, de nagyon nem voltunk elégedettek. Mindkét félidő első felében gyalázatosan gyenge védekezést adtak elő. Kapusteljesítményünk sem nagyon volt, szinte az egész meccsen (a végén egy kicsi). Támadásban az első 15 perc jó és eredményes volt, de a hátralévő 45 már nem annyira… A helyzeteket megcsináltuk, de a befejezéseket elrontottuk. Legalább 15 ziccert hagytunk ki, nagyon dekoncentráltak voltak a csajok. Ha csak a felét lőjük be, megvan a 15 közte, amit vártam. Nekem úgy tűnt – és mint kiderült, másoknak is – hogy nem vették elég komolyan meccset és nem voltak kellően „élesek”… Szkopjéban ezt a luxust nem lehet megengedni maguknak. Mátéfit sem értettem, hogy a szünet után miért nem lépett és "vette ki" követővel a 23-as játékost. Ő volt a csapat motorja és szinte egyetlen valamire való játékosa.
    Persze ettől függetlenül sztem idegenben is simán nyerünk, okulva a tegnapi napból.
  • ToCsEk
    #57065
    vége izgalmas volt nem kicsit vissza nyalt a fagyi :)
    23:24 Veszprém 2 pont