61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • kaloz174
    #57144
    Médiaszemélyiségek.
  • Breki33
    #57143
  • Isthy
    #57142
    "Véletlenül" biztosították a nk-i kupaszereplést érő helyet nekik...
  • kaloz174
    #57141
    Ez a babona sem jött be...Bezzeg a mákos csapat! (Aki az ördöggel cimborál, az meg is kapja jutalmát.....Ez egy nagy igazság a mai világban, sajnos.)
    (Mondtam már: úúúútálom ezt az MK néven futó bohóckodást.. )
    Utoljára szerkesztette: kaloz174, 2014.12.02. 16:26:06
  • Breki33
    #57140
    http://kezilabdaszeretlek.hu/kivul-allo-de-egyaltalan-nem-kivulallo/
  • Breki33
    #57139
    http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-eb-a-dan-vedelem-oszlopa-nem-jatszhat-a-tornan-2380107
  • Isthy
    #57138
    MK negyeddöntők:

    Kecskeméti NKSE - MTK-Budapest
    Győri Audi ETO KC - DVSC-TVP Aquaticum
    FTC-Rail Cargo Hungaria - Dunaújvárosi KKA
    Haladás VSE - Érd

    Pontosan az történt amit a #57118-ban megjósoltam.
  • Breki33
    #57137
    Lehet akkor tippelni :-)



  • Isthy
    #57136
    Egyedi jegyárak

    Azért ez már elég durva... Más egyszerű halandóknak a napijegy min. 10.000 Ft
    Utoljára szerkesztette: Isthy, 2014.12.02. 11:07:42
  • Isthy
    #57135
    Remélem a csütörtöki franciák elleni is jól fogja szolgálni.

    Egyébként legutóbb, amikor ellenük játszottuk az utolsó felkészülési meccsünket (pont ugyanígy hazai csarnokban), akkor utána elég jól szerepeltünk a világversenyen Kár, hogy Mocsai és mások "alakítása" a vb címünkbe került...
  • kaloz174
    #57134
    Úgy általában nincs túl nagy várakozásom ezzel az EB-vel kapcsolatban, viszont szerintem ez a meccs jól szolgálta a ráhangolódást.
    (Meglepő elfogult véleményeket olvastam, előzőleg.)
  • kaloz174
    #57133
    Ha jól olvastam, viszont Nagy Kornélék (Dunkerque) nyertek Dániában.
  • Isthy
    #57132
    A férfi BL-ben igen jól állnak a csapataink.
    A veszprémieknek a hátralévő 3 meccsből 1 győzelem elég a csoport megnyeréséhez. Most mennek a Löwenhez, majd februárban jön a Celje és végül idegenben zárnak a Montpelliernél. Simán megoldható a dolog.
    A szegediek is már biztosan legalább csoport másodikként végeznek, ami dícséretes szereplés. A csoport megnyeréséhez nagy bravúr kellene, ezt nem tartom elérhetőnek. A Kielce ellen itthon min. 5 gólos győzelem kellene vagy egy kisebb győzelem mellett a lengyelek botlása valahol. Most jönnek a lengyelek, majd mennek februárban a Schaffhausenhez, végül itthon fogadják az Aalborgot.
  • Isthy
    #57131
    Én nem vagyok abban sem biztos, hogy egyáltalán igazol-e az ETO valakit.
  • kaloz174
    #57130
    Itt van a felkészülési meccs: az osztrákok ellen. Ha valaki utólag megnézné.
  • primavis
    #57129
    Kiváncsi vagyok Amorimnak nem jut-e eszébe, hogy beajánlja és meggyőzze a feleket egyik brazil társa leigazolásáról az érdekelteket? A mostani brazil válogatott túlnyomó többsége ugyanis odahaza játszik.
  • Isthy
    #57128
  • Isthy
    #57127
    Az a 3. cím valóban egyre nehezebbnek látszik. De messze van még május, sok minden történhet.
  • kaloz174
    #57126
    "Soha nem felejtem el, hogy honnan indultam."
    Mikler Roli

  • primavis
    #57125
    Szerintem haza kellene vinni Tóth Gabit. nem Amorim alkat, de azért erősitést jelenthetne.
  • primavis
    #57124
    máris keresgélhetnek egy helyettesítőt.
  • ToCsEk
    #57123
    Eduarda Amorim keresztszalag szakadást szenvedett 6hónap kihagyás

    ejj ejj Győr milesz veled 3.BL győzelem
  • ToCsEk
    #57122
    15:30as Magyarország: Ausztria meccset miért nem adja semmi? :/
  • ToCsEk
    #57121
    ezt ide akartam ám :D

    tudom hogy csak barátságos de spanyolok se brilíroztak első félidőben
  • Isthy
    #57120
    Hétvégi tv-s program:

    Balatonfüredi KSE - Alpha HC Hard
    Férfi EHF Kupa 3. forduló visszavágó - Balatonfüred
    2014.11.29.16:00 DigiSport2

    MKB-MVM Veszprém - Chekhovskie Medvedi
    Férfi BL C csoport 7. forduló - Veszprém
    2014.11.29.18:15 DigiSport1

    Orosházi FKSE-Linamar - Skjern Handbold
    Férfi EHF Kupa 3. forduló visszavágó - Orosháza
    2014.11.30.19:00 DigiSport1
  • ToCsEk
    #57119
    origo :D
  • Isthy
    #57118
    Én is éppen az előbb olvastam, hogy előrehozták keddre.

    (és persze idegenben )
  • Isthy
    #57117
    Ez már majd 1 hónapja ismert dolog... Melyik médiának jutott el mostanra a tudatáig?
  • kaloz174
    #57116
    "A Magyar Kézilabda Szövetség több klub kérésére előrehozta a női Magyar Kupa negyeddöntőjének sorsolását.

    Az eredeti 2015. január 8-ai időpont helyett, 2014. december 2-án 13:00-kor kerül megrendezésre a Magyar Kupa negyeddöntőjének sorsolása.

    A negyeddöntős csapatok:

    ÉRD, DVSC-TVP AQUATICUM, Kecskeméti NKSE, Dunaújvárosi Kohász KA, MTK-Budapest, Győri Audi ETO KC, FTC-Rail Cargo Hungária, Haladás VSE"

    (Akkor most jöhet az ETO, esetleg a Fradi. Ha véletlenül egyik sem, akkor mondjuk az Érd... )
  • ToCsEk
    #57115
    "A Győri ETO KC játékosa, Heidi Löke is ott lesz a decemberi kézilabda-Európa-bajnokságon. A norvég játékost társai egy éjszaka addig győzködték sms-ekben, hogy újra vállalta a válogatottságot."
  • primavis
    #57114
    Mi a garancia rá, hogy minél hamarabb a kapuba állhat ismét és főleg arra mi, hogy úgy véd mint előzőleg? A testvére sem nyújtotta szülés után azt amit előtte. Pedig ő nem kapus. Ergo, lehetne szerényebb is. szerintem igencsak Traikovic keze van a dologban. Kiváncsi vagyok, hogy Miriuta igényt tart e rá, akár már a tavaszi szezonra is?
  • Isthy
    #57113
    Ha jók az emlékeim, akkor azt kell mondanom, hogy sikerült árat emelniük. Gyanítom májusban ismét nélkülem zajlik le a FF.
    Én megnéztem a kategóriák elhelyezkedését, a 19.990-es helyek között azért vannak viszonylag jók is, a 9.990-es esetében ez elenyésző.
  • Gabess8
    #57112
    Final4 jegyek

    Nem találtam meg a kategóriákat, mondjuk nem kerestem ezerrel, de nekem marha drágának tűnik... Gondolom jó szokás szerint az 1-2 kategória a kakasülő.
  • Isthy
    #57111
    Úgy tűnik értelmezésbeli problémák vannak 2-3 havi 50 %-os fizetés körül a szerződésben foglaltakat illetően. De mivel közvetlen, hiteles információnk nincs semmiről, így állást foglalni sem tudunk érdemben.
    Ha netán elmenne, nem sok csapat jöhet szóba, mondjuk a Bud, a Vardar és a Larvik. A norvégok mellett szólhat, hogy a hazája. A két balkáni csapat esetében Trajkovicsnak simán adhatnának állást a focicsapatuknál (az ETO-s foci szerződése lejár nyáron) és ő nem lenne idegen nyelvi környezetben.
    Meglátjuk mire jutnak a felek.
    Utoljára szerkesztette: Isthy, 2014.11.25. 17:30:43
  • kaloz174
    #57110
    Lunde több pénzt akar?
  • kaloz174
    #57109
    A történet folytatódik. Természetesen a közelgő EB kapcsán.
  • Isthy
    #57108
    Akkor mi mit szóljunk a februári orosz téli túrához... Nem fogunk menni, esélytelen.

    Annál nem kunszt olcsóbbnak lenni
  • kaloz174
    #57107
    Na akkor ennyit az EHF-kupa szereplésünkről. Nagyon tartottam az orosz csapatoktól, sajnos, bejött. Tisztességgel fel kell készülni, aztán majd meglátjuk. Némi vigasz, hogy a visszavágó itthon lesz. Na és valamennyi képet kaptunk a Kohász-kupán az orosz csapatokról, igaz, ez a csapat mindegyiket verte a saját bajnokságukban.

    A többi gárda kellemesnek mondható ellenfelet kapott.
  • Zóanagyvarázsló
    #57106
    Azt hiszem, kihagyom a februári jegesmedve-látogatást, túl sok minden szól ellene :(

    Jagodina legalább majdhogynem olcsóbb volt, mint egy győri Eb-meccs.
    Utoljára szerkesztette: Zóanagyvarázsló, 2014.11.25. 12:14:16
  • Isthy
    #57105
    Ma volt a KEK és EHF Kupa nyolcaddöntők sorsolása:

    FTC-Rail Cargo Hungaria - Tertnes Bergen
    Siófok KC - Hypo Niederösterreich

    Érd - Rocasa Gran Canaria
    Rostov Don - Dunaújvárosi KKA

    Mi jól belehúztunk, nehéz ellenfél és ráadásul drága utazás télen Oroszországba... A másik 3 csapatnak könnyebb dolga lesz.