61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • [HUN]FaTaL
    #57224
    Jók vagyunk, de a széleket többet kéne használni, mert később anélkül nem fog menni.
  • Zóanagyvarázsló
    #57223
    A Csütörtöki meccsre már csak VIP jegyet lehet venni. Kíváncsi leszek, hogy teltház lesz-e tényleg.
  • Isthy
    #57222
    A spanyol siker akkor igazán kedvező nekünk, ha az oroszok nem jutnak tovább. Ma meg kell verni a lengyeleket és azután csütörtökön szurkolni nekik az oroszok ellen.
  • primavis
    #57221
    Na láthattunk két késhegyre menő csatát! Számunkra kedvező eredményekkel: román-dán döntetlen, spanyol siker az oroszok ellen.
  • kaloz174
    #57220
    25-24 a spanyoloknak:) Elég jó kiegyenlített csoportban vagyunk...
  • kaloz174
    #57219
    Így van! Néztem ma a neten. Bőven voltak még helyek...
  • primavis
    #57218
    Nem igen értem ezeket a játékvezetőket. Szép pénzt kapnak azért amit csinálnak, utaznak ingyen, stb. Ennek ellenére tegnap láttam olyant, hogy a védő még félre is állt a 6-ra betörő ellenfél elől s mégis kiállitották! Mi a francot látott a bíró?
  • Breki33
    #57217
    http://www.nemzetisport.hu/noi_kezilabda_eb_2014/noi-kezi-eb-eg-a-haz-a-nemeteknel-jon-susann-muller-2381619

    Gondolom Győrben örülnek
  • Isthy
    #57216
    Mai tv-s program:

    MKB-MVM Veszprém - Tatran Presov
    Férfi SEHA Liga 10. forduló - Veszprém
    2014.12.09. 18:00 DigiSport1

    Magyarország - Lengyelország
    Női EB A csoport 2. mérkőzés - Győr
    2014.12.09. 20:30 M1
  • Isthy
    #57215
    Jut eszembe: a tegnapi meccsen igencsak messze volt a nézőszám a telt háztól... Sztem jó, ha 3/4-ed ház volt. Ahhoz képest, hogy Vetési 20-30 db el nem adott jegyről beszélt... Vajon hol voltak a nézők?
    Kíváncsi leszek a holnapi nézőszámra, de nagyon.
    (lehet nem kellett volna pofátlan áron árulni a jegyeket)
  • Isthy
    #57214
    Nem nagyon állítgatták ki a montenegróiakat az tény. De igazából a szerbeket sem annyira. Végignézték, ahogyan a 2 csapat páholja egymást. Bár az első félidőben ezt leginkább a montenegróiak csinálták.
    A horvát-német kemény menet lesz a továbbjutásért, aki veszít szinte csomagolhat.
  • primavis
    #57213
    No a svédek megtréfálták a horvátokat, a holnaputáni horvát-német döntő lesz a továbbjutásért!
    A montenegróiak elég nagy segitséget kaptak a bíró hölgyektől, szó se róla.
  • primavis
    #57212
    Ha nem verik meg a svédeket bajban lesznek, mert a horvátokat még kevésbé fogják.
  • ToCsEk
    #57211
    Montenegró : Szerbia stream

    Svéd : Horvát stream
    Utoljára szerkesztette: ToCsEk, 2014.12.08. 20:13:41
  • Isthy
    #57210
    A hollandok teljesen megérdemelten nyertek. Gyorsabb, dinamikusabb játékot játszottak, a németeket Woltering tartotta leginkább a meccsben.
  • primavis
    #57209
    DE csak a hollandok örülnek a végén, mert ők nyernek 3 góllal (29-26), mig a szlovákok az utolsó 10-12 perc gólszegény játékának köszönhetően kikaptak (18-21).
  • kaloz174
    #57208
    Szlovákok 2 góllal vezetnek a franciák ellen. (9-7) A hollandok pedig 1 góllal a németek ellen. (12-11)
  • ToCsEk
    #57207
    Frnacia : Szlovák stream

    Német : Holland stream

    vagy itt

  • kaloz174
    #57206
    Lelassult? Kiesett a gyakorlatból? Akkor nem csak a csapatnak építő jellegű ez az EB...
  • kaloz174
    #57205
    Na igen. NA felismerte a nyitott védekezés előnyeinek lehetőségét. Ehhez viszont nem hívott be megfelelő játékosokat... Igaz, Zizinek ezt illett volna megoldania, fizikai adottságaiból adódóan, de azt sem tudta, amit alapból szeretett volna, hogy egy-egyezésekkel, betörésekkel legyen eredményes. (Erről nyilatkozott.) Pedig neki lehet gyakorlata orosz csapatok ellen.
  • Isthy
    #57204
    Sztem volt egy másik NA "hiba" is a végén. Amikor Tomorit kiállították, abból a támadásból nem kaptunk gólt és jöhettünk előre. Ha jól emlékszem kb. 1:40 lehetett hátra a meccsből. Itt kellett volna időt kérnie, megnyugtatni a csapatot és elmondani nekik, hogy lassan és türelmesen játszanak, nem sürget minket senki. Ehelyett hagyta a támadást, ami 10 mp után eladott labdát eredményezett és gyors orosz gólt.
  • kaloz174
    #57203
    Ebben van igazad, viszont a szakvezetői hibákra ez nem magyarázat, sajnos. Mert voltak NA-nak jó kimondottan jó húzásai is. Pl. kapuscseréi kimondottan ültek, Mészáros Rea (akiben én egyébként nem bíztam, megmondom őszintén) beküldése szintén nagyon jó ötlet volt, viszont miért váltott újra azon a poszton, egy olyan beállósra, akit cserélni kell? Jó ötlet volt a nyitott, ugyanakkor a végén az, amit Isthy említett, szintén szintén nagy hiba volt...A bírók ténykedése, sajnos, nem igazolta, hogy mi kézis nagyhatalom lennénk...legalábbis nem a fehér asztal mellett. De ez nem újdonság. (Emlékeztettek engem egy bizonyos érdi meccsünkre, amikor az ott működő - erősen szőke páros - egész meccsen ide-oda tévedett, de a végén érdekes módon csak egyik oldalra...) Tomori, bár a meccsen nem játszott túl jól, kiállítása erősen véleményes volt...

    Az az igazság, hogy ennek a gárdának, ebben a felállásban sok ilyen éles meccsre lenne szüksége. Akkor tudnák pótolni Görbe kiesését. Mert jelenleg sok iparosunk van...(A klasszisok zöme már csak szurkol, sajnos.) Bár azért azt nem értem, hogy miért nem élnek azok a lehetőséggel, akik most így bizonyíthatnának...(Szucsánszki, Klivinyi pl.)
    Ok, 1 meccs után nem török pálcát senki felett. Csak bosszantó, hogy ezt a meccset nyerni lehetett volna...Márpedig nagyon szoros ez a csoport.

    Találtam egy stat. összefoglalót...(Bár a cím kicsit félrevezető, szerintem.)
    Utoljára szerkesztette: kaloz174, 2014.12.08. 12:18:39
  • Breki33
    #57202
    A korábbi szövetségi kapitány Laurencz László így értékelt a Nemzeti Sportnak:

    „Egy nyitó mérkőzés minden világversenyen problémás és nehéz, ez ezúttal is pontosan meglátszott mindkét csapaton. A tét talán minket nyomhatott jobban, hiszen hazai pályán szerepel a magyar válogatott. Ami pozitívum, hogy a rossz kezdés után fel tudtunk állni a gödörből. Kellemes benyomást tettek rám az újoncok is, ezt a tényt is a váratlan pozitívumok közé sorolnám. A kispad is működött, jó ütemben jöttek az időkérések és a védekezésváltások, kapuscserék, ennek köszönhető az egy szerzett pont. Aztán majd kiderül, mire lesz elég ez az összességében igazságos döntetlen, hiszen a csoportunkban a vasárnapi első meccsen láthattunk egy nagyon jó spanyol csapatot és az előzetesen vártnál talán gyengébben játszó lengyel válogatottat.”
  • primavis
    #57201
    Ismét bebizonyosodott, hogy egy dolog ha van valakinek természetes ösztöne/intelligenciája a játékhoz vagy ha csak megtanitják játszani. Sajnos, ebben a csapatban nagyon kevés van az első kategóriából s ezért nem találják fel úgy magukat mint pl. Görbicz szokta. Az elkövetett hibák is erre vezethetőek vissza. Kiváncsi vagyok a folytatásra, de nem túlzott reményekkel.
  • Isthy
    #57200
    Azt kell mondjam, hogy Zizi sem volt sokkal jobb...
    A végén nem tudom miért kellett emberhátrányban lehozni a kapust és a pálya másik végére beküldeni Bulit a megkülönböztető mezben. Meg rámászni a falra szinte azonnal, ahelyett, hogy türelmesen támadtunk volna.

    NA nyilatkozatát meg méltatlannak érzem, ezt talán így nem kellett volna. Az M1 még interjúkat sem képes normálisan leadni, röhej... Még szerencse, hogy Detti volt a stúdióban, így volt valami jó is
  • kaloz174
    #57199
    Mellesleg a leggyengébb láncszem megint Szamoránszky volt...El kellene már őt felejteni.
  • Isthy
    #57198
    Magyarország - Oroszország 29-29 (14-15)

    Borzalmas első negyedóra sikeredett, 10 perces gólcsenddel. Azután sikerült a félidőre visszajönni a meccsbe kicsit pörgősebb játékkal elöl. A szünet után fej-fej mellett haladtak a csapatok, de 2,5 perccel a vége előtt sikerült 2 gólos előnyt szerezni. Sajnos a kiállítást kihasználva az oroszok ki tudtak egyenlíteni. Ha a végén kicsit türelmesebben játszunk elöl akkor meg lehetett volna a győzelem. De hátrányban túl hamar rámásztunk a falra és elvesztettük a labdát.

    Ez a pontvesztés nagyon nem hiányzott és problémás lehet a továbbiakban. Hacsak nem az oroszok végeznek majd a csoport legvégén.
  • kaloz174
    #57197
    A meccs elején nagyon féltem egy jelentős vereségtől. A végén viszont kezünkben volt a meccs...Tomori kiállítása, sajnos, nagyon rosszkor jött.
    Összességében nagyot küzdött a csapat.
    Azért azt nem értem, hogy miért nem lehet azt továbbvinni, ami működött. Gondolok itt Mészáros Rea és Bódi Berni játékára...Még akkor is, ha Mayer Szabina és Kovacsicz Mónika sem volt rossz.
  • kaloz174
    #57196
    De legalább a stúdióban Detti a szakértő.
  • kaloz174
    #57195
    Ajaj...Borsos Attila...na, ez nehéz lesz nekem. (Nagyon nem szeretem az okoskodását.)
  • ToCsEk
    #57194
    Dán : Ukrán stream

    Magyar stream
  • Isthy
    #57193
    A végét kicsit ellazsálták a norvégok, így nem lett annyira csúnya a vége a románok számára.
  • ToCsEk
    #57192
    Spanyolok is simán nyertek 29:22
    Norvégok meg nem kegyelmeztek kapusuk biztos pont volt sok ziccert fogott. kimaradt 2-3román hetes is eladott labdák is befigyeltek nah és amit Norvégok kapura dobtak szinte mindig gólt ért.
  • kaloz174
    #57191
    27-19 a norvégoknak. Határozott kezdés.
  • ToCsEk
    #57190
    Norvég : Román stream
  • ToCsEk
    #57189
    Spanyol : Lengyel stream
  • Breki33
    #57188
  • Breki33
    #57187
  • Gabess8
    #57186
    Nyugodjék békében!
    Isthyhez hasonlóan én is ismertem, beszélgettem vele párszor, (bejárt a munkahelyemre) ha nem követem a kézit nem mondom meg hogy világ válogatottal beszélgettem annyira közvetlen és normális volt.
  • Breki33
    #57185
    Mai meccsre tippem

    Magyarország-Oroszország 23:19