61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #57304
    A lengyelek 38 percig bírták. Ekkor 12-12-nél 7-est rontottak, az ellentámadásból pedig kaptak egy 2 percet. Az embreelőnyt a dánok kihasználták és lendületbe jöttek, a 43. percre már 5 góllal (17-12) vezettek. Most már 7 gól az előnyük (21-14), úgy fest eldőlt a 2 pont sorsa.
  • Isthy
    #57303
    Amit kifogásolok, de nagyon, az nem a nézőszám, hanem ahogyan ez az egész történt.
    1. Pofátlan jegyárak
    2. Azután a kommunikáció, hogy már alig vannak jegyek
    3. A gyomorforgató trükközés az "olcsósítással"
  • Isthy
    #57302
    Nem valami acélos ez a dán csapat. Kezdek nagyon szurkolni a lengyeleknek a pontszerzésért. Pedig ezt előzetesen esélytelennek gondoltam.
  • Isthy
    #57301
    Azokkal szemben akik megvették teljes áron a jegyeiket ez igen visszatetsző dolog. Mind a 3000-es mind az 1000 Ft-os osztogatás...
  • primavis
    #57300
    Na a lengyel-dánon igencsak gólszegény félidőt láthattunk (9-9).
  • Zóanagyvarázsló
    #57299
    Igen, a hivatalos oldalon ugyan nem voltak már jegyek a spanyolok ellen, de a különböző kereskedőknél még igen, egy nappal korábban pedig az "olcsóbb" kategóriákból is lett hirtelen a hivatalos helyen is. Eközben pedig állítólag 1000 forintért osztották a jegyet egyes győri iskolákban...

    És igen, voltak üres székek, nem számolgattam, de az említett nagyságrend valószínűleg nem túloz nagyon. Egyébként hasonló százalékos kihasználtságnál minden sporteseménynél rásütik a teltházat, de ez sokat nem javít az összképen.

    Szerk.: Azt pedig eleve sajátosnak tartom, hogy az egyik klubnak exkluzíve kiadják a válogaottnak való szurkolást az adott helyszínen, olcsóbb jegyekkel. Értem én, hogy Győr város pénze, de ez nem éppen a válogatott mögötti, klubszínektől mentes egységről szóló üzenet. Egy MOB-elnök igazán tudhatná.
    Utoljára szerkesztette: Zóanagyvarázsló, 2014.12.13. 15:36:31
  • smith09 #57298
    A legutóbbi vb v eb helyszíneken a csoport meccseken se volt több 500 -1000 nézőnél. legalábbis a meccsek nagyrészén. mindenestre véleményem szerint nem a magyar átalgnak tervezték ezeket a jegyárakat. és vegyük azt is azért tudomásul h nálunk a kézilabda népszerű játék. főleg a kub csapataink sikereinek. máshol azért ennyire nem érdekli az embereket.
  • Isthy
    #57297
    A helyszínen szurkoló ismerőseim szerint legalább 100-150 üres szék a spanyolok ellen is volt. Ennyit a telt házról...

    Kíváncsi leszek rá, hogy ma Debrecenben mennyien lesznek. Mert most is arról szólnak a hírek, hogy már szinte nincs is jegy.
    Utoljára szerkesztette: Isthy, 2014.12.13. 10:42:37
  • Isthy
    #57296
    Mai tv-s program:

    Magyarország - Románia
    Női EB I. középdöntő csoport 1. mérkőzés - Debrecen
    2014.12.13. 20:30 M1

    A csoport másik 2 meccsét a Sport1-en lehet nézni élőben.
  • Isthy
    #57295
    Akkor meg is érdemelték. A 2. félidőt már egyik meccsen sem néztem. Egyébként meg ők az olimpiára készülnek, ez a verseny nem számít, legalábbis az edzőjük szerint.
  • Breki33
    #57294
    Sokan megszólták a gyűrűi miatt

    http://www.blikk.hu/blikk_sport/nemeth-andras-ujjain-hordja-az-emlekeit-2312203
  • primavis
    #57293
    A nagyképüsködésnek meg lett az eredménye (21-23, ebből a második félidő: 10-17).
  • primavis
    #57292
    A második félidőt ellőtték a szerbek.
  • primavis
    #57291
    A horváth-holland "barátságos" meccs mellett a szerb-szlovák mégiscsak tétre megy (11-6). Tomasevic elég jól állja a sarat.
  • Isthy
    #57290
    Az első félidő közepén már Groot sincs pályán.
  • Isthy
    #57289
    Ahogy várni lehetett Polman nincs pályán a hollandoknál, Groot egyelőre még igen.
  • primavis
    #57288
    egyszerre néztem a két meccset, akkor kb. a másikat inkább....
  • Isthy
    #57287
    Az első félidőben is védett, 0/8-as mutatóval. Lecserélték és azután jött Schülke, aki meg 3/18-al zárt a szünetig.
  • Isthy
    #57286
    Tóth Gabi érkezésével jelenleg 6 újonc van a 16-os keretben. Ilyen se mostanában volt...
  • primavis
    #57285
    Ha Woltering nem véd jól, akkor még több lett volna! A második félidőben állt be.
  • Isthy
    #57284
    17-17-ig kiegyenlített meccs volt. Ezután a franciák kicsit elléptek és ezt meg tudták tartani a végéig.

    Még hogy nem játszottunk komolyabb csapattal felkészülési meccset? Ez a francia nekem elég komolynak tűnik.
  • Isthy
    #57283
    71 gól egy meccsen, iszonyatosan sok!
  • primavis
    #57282
    Közben látom megelőztél. No a feketehegyiek nem lehetnek büszkék erre meccsre s főleg a második félidőre.
  • primavis
    #57281
    Itthon Klivinyit Tóth Gabi váltotta.
  • primavis
    #57280
    A második félidő sem sokkal gólszegényebb : 39-32!
  • Isthy
    #57279
    Igen, közben rájöttem én is. Iszonyatos góltermés van egy félidő alatt
  • Isthy
    #57278
    Tóth Gabriella váltja Klivinyit
  • primavis
    #57277
    A félidő végére elérték a 40-et! 23-17!
  • primavis
    #57276
    Termelnek a lányok. 21 perc alatt 29 gól(17-12).
  • primavis
    #57275
    Már 13-6 a 15-ig percben.
  • primavis
    #57274
    A svéd német most megy! 6-tól! 3-2 a svédeknek.
  • primavis
    #57273
    Na látod, én meg évekig élveztem természetben is!-:)) Annyi köze van a maihoz, hogy kézzel játszák. mindkettőt
  • kaloz174
    #57272
    Egy kis érdekesség 1959-ből:

    Nagypályás felvétel! Ilyet még én sem láttam. Pedig...
  • kaloz174
    #57271
    Pontos időpontok , magyar csapat. (Igaz, a többi is ott van. :) )
    Utoljára szerkesztette: kaloz174, 2014.12.12. 14:47:55
  • Isthy
    #57270
    Ma délután kíváncsi leszek a francia-montenegrói meccsre, érdekes lesz, a Sport1 szerencsére adja élőben. Az esti tv-s meccsük a horvát-holland lesz, de lehet inkább a svéd-németet fogom választani a neten. Utóbbinak lesz tétje, a másiknak már semmi.
  • Isthy
    #57269
    A románok ellen nyerni kell szombaton, ha akarunk még valamit. Azután a 6-ba jutáshoz minden bizonnyal a dánokat is verni kell. Ennél többet nem tudok elképzelni, az elődöntőhöz iszonyatosan nagy bravúr és szerencse is kellene. Mondjuk a szerencse eddig is mellénk állt, hiszen a lengyelek segítettek nekünk és a román-dán döntetlen is. Sajnos tegnap este nem tudtuk kihasználni, 2 éve Szerbiában az EB-n igen.
  • Isthy
    #57268
    Vajon ha mi nem jutunk el Budapestre - amire azért tegnap este óta megnőtt az esély - nálunk is lesz ilyesmi? Kötve hiszem...
  • Isthy
    #57267
    Így vagyok ezzel én is.
  • kaloz174
    #57266
    A középdöntő programja
  • kaloz174
    #57265
    Figyelmetlen voltam.

    Amúgy: Zágrábban mindent megpróbálnak, hogy legyenek nézők. Ők ugye rosszabbul jártak, hogy kiesetek, házigazda létükre.