61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Breki33
    #57624
    http://www.kisalfold.hu/sport/a_norveg_kari_aalvik_grimsbo_az_audi_eto_uj_kapusa_-_video/2415167/
  • kaloz174
    #57623
    Hatos fal fb. oldaláról:
    "Grimsbö 2,5 évre Győr. ..."
  • kaloz174
    #57622
    Nem várt szoros eredmény Szegeden, a női bajnokságban.
  • kaloz174
    #57621
    Tegnap sikerült elmennem Vácra a bajnokinkra. Nem véletlenül tartottam a meccstől, mert a váciak otthon vért ittak, nekik létkérdés volt a meccs, a mieink viszont az első félidőben túl lazára vették a figurát, pedig nem szabadott volna egy feljövőben lévő csapattal szemben, ilyen bíráskodás mellett. Védekezésünkben egyszerűen nem találtuk a ritmust, így sokszor volt kapusunk kiszolgáltatott helyzetben Ehhez jött, hogy a bírók az első félidőben szerintem bizonyítani akarták, hogy ők a császárok, szórták ki rendesen játékosainkat (miközben másik oldalon ez nem történt meg).
    Érezhetően dolgozott a csapatban egy feszültség, amihez nyilván hozzátartozott, hogy többen betegség, sérülés miatt nem lehettek a pályán. (Hosszú Bogit már a buszról kellett hazaküldeni.)
    Mondjuk a technikai hibákat ennek ellenére sem értettem. Ez luxus.

    A második félidőben végre aztán teljesen más arcát mutatta a csapat. A védekezés összeállt, támadásainkban több volt a vállalkozó szellem, céltudatosság. Amit még mindig hiányoltam, az a gyorsabb támadásvezetés volt.
    Sikerült az utolsó percekre kiegyenlíteni. A győzelemre is esélyünk lett volna, de akkor a bírók, életükben nem először, szívfájdalom nélkül belenyúltak a meccsbe. Hetest ítéltek ellenünk egy 8 m-en elkövetett megállító faultra. (Még ziccer sem volt.)
    Ezzel újra a Vác vezetett, de az utolsó percben Triscsuk Kriszta góljával sikerült egyenlíteni, a támadást pedig kivédekezni.
  • kaloz174
    #57620
    Igen, én is hasonlót gondoltam.
  • primavis
    #57619
    Pár napos késéssel jött ki az ETO elleni felkészülés, annak volt rossz az időzítése. Van ilyen. Szerdán feltűnően tompák voltak.
  • Isthy
    #57618
    Itt vannak belőle részletek.

    Nem okozott meglepetést, persze nagyon nem is várhattunk mást, mint amit sajnos eddig is hallhattunk tőle.
  • kaloz174
    #57617
    A Fradi vajon miért és kinek akart bizonyítani ma?
    Nagyon nekiestek szegén Lokinak...
    21:42 (11:22)
  • Gabess8
    #57616
    Sok oldalas nesze semmi fog meg jól....
  • Isthy
    #57615
    MKSZ Elnökség ülés

    De kíváncsi lennék arra az EB beszámolóra...
  • Gabess8
    #57614
    Jobban felkészültek a lélektanilag szerintem, a Fradi teherként éltem meg a mindenképpen győzni akarást szerintem. Ha otthon játszik a fradi akkor szerintem van esélye nyerni a Győr ellen.
  • Gabess8
    #57613
    Így utólag semmi esélyük nem volt. Szerintem túl volt lihegve ez a meccs, nem volt reális hazai pályán Győri vereséget várni.
  • Isthy
    #57612
    Az ETO igazából magabiztosan nyerte a meccset. Egyszer zárkózott fel a Fradi 2 gólra, de azon kívül végig 4-6 gól volt az előnyük a szünet után. A komoly különbséget a kapusok teljesítménye illetve a lövések minősége okozta a győriek javára. Sokszor kapkodva és pontatlanul lőttek a ferencvárosiak és ezzel nagyot dobtak Herr teljesítményén. Így nem volt esélyük, hogy sikerrel zárják a meccset, a győriek megérdemelten szerezték meg a 2 pontot.
  • Isthy
    #57611
    Zizi és Pena támadásban nagyon halovány, több kellene tőlük a szünet után, hogy legyen esélye a Fradinak.
    Utoljára szerkesztette: Isthy, 2015.01.21. 19:57:29
  • primavis
    #57610
    Nem nyer, mert nem játszanak jól, s mert van birói hátszél is az ETO-nak.
  • banok
    #57609
    Ha most nem nyer a Fradi akkor soha :)
  • Isthy
    #57608
    Nem hiszem, hogy van olyan aki ne tudná, de azért:

    Győri Audi ETO - FTC-Rail Cargo Hungaria
    Női NB I 11. forduló - Győr
    2015.01.21. 19:00 Duna World
  • kaloz174
    #57607
    Na ez érdekes:
    "Az Ipress Center-Vác női kézilabdacsapatának 20 éves játékosa, Virág Noémi január 19-től a szezon végéig a francia Toulonban folytatja pályafutását kölcsönben."
  • Breki33
    #57606
    „A játék szenvedély, öröm” - in memoriam Kulcsár Anita

    http://www.nemzetisport.hu/nso_cikkhozzaszolas/?cikk_id=2389051
  • kaloz174
    #57605
    Valóban. Jó volt újra megcsodálni nagyszerű játékát - szinte tökéletes összhangját a társakkal.
    Ettől azonban engem újra csak a sírás kerülgetett.
    Ma is érthetetlen, értelmezhetetlen, igazságtalan számomra az egész.
    Egy biztos. Sosem feledjük Őt.
  • Isthy
    #57604
    Képek a megemlékezésről

  • Isthy
    #57603
    Jó volt látni a régi meccsfelvételeket újra a csarnok kivetítőjén a meccs és a megemlékezés előtt-alatt. Kár, hogy a háttérben zajongókra nem szólt rá senki, amíg a megemlékezés tartott...


    Utoljára szerkesztette: Isthy, 2015.01.18. 22:44:09
  • Isthy
    #57602
    Szerdán este a Duna World élőben közvetíti majd, ott kiderül, hogy mennyire is gyengült az ETO a Fradihoz.
  • Isthy
    #57601
    Navarróval foglalkoznak leginkább a különböző fórumokon. Az ő csapata játszik az EHF kupában az érdiekkel február elején. A pénz biztosan nem akadály, Martin pedig ugye a honfitársa.
  • primavis
    #57600
    Eddig is napirenden volt a kapus igazolás, meg meg már aktuális/sürgős, hiszen Csapó is sérült. Kiváncsi vagyok, hogy ki lesz a kiválasztott?
  • kaloz174
    #57599
    Nem lesz egyszerű a következő pár hónap az ETO számára. Jobbulást!
  • ToCsEk
    #57598
    Jelena Grubisic is szalagszakadást szenvedett
  • Breki33
    #57597
  • kaloz174
    #57596
    Hétközben láttam a Fradit. Most az ETO-t. Bár mindkét csapat magabiztosan nyert, nagyon gyenge meccseket játszottak.
    Érdeklődve várom, mi lesz az elmaradt összecsapáson...
  • kaloz174
    #57595
    Örökre velünk marad...

    Természetesen megemlékezünk Róla.
  • kaloz174
    #57594
    Ha valaki legalább virtuális formában Győrbe akar látogatni, az ETO-SKC találkozókra, akkor ajánlom ezt a lehetőséget.
  • Breki33
    #57593
  • Isthy
    #57592
    Egy "rosztovi kaland" elég rizikós is lehet. Moszkva és Rosztov között van némi különbség most gyermek szempontból. Lévén utóbbi kissé "forróbb" helyen van. Az ukrán határtól nem nagyon messze és az nem éppen ideális csecsemőnevelésre való vidék mostanában...
  • Isthy
    #57591
    Azért Woltering nem biztos, lévén már tavaly is csak az utolsó pillanatban bírták 1 év maradásra. Sztem nyáron ő hazamegy és elég meghatározó tagja a csapatnak. Dalby biztosan elmegy, bár ő nem sok szerepet kapott, minden bizonnyal ezért is távozik.
  • primavis
    #57590
    Telik a fizetéséből segítőre. Amúgy, közeli ismerősöm él Moszkvában csecsemővel már jó másfél éve, probléma nélkül.. Bár szerintem az a + 30% fizetés amiről rebesgetnek szerintem nem lehet akkora vonzerő ami megérné a kalandot. DE ő tudja, az ő dolga.
  • kaloz174
    #57589
    Maradt az egész csapat, úgy tűnik.
  • kaloz174
    #57588
    Remélhetőleg, már csak a pici miatt is, nagyon megnézi, mit vállal.

    Szóba került a szülés utáni sportolás lehetősége. Éppen most olvastam a marcali portálon, hogy BB, azaz Balogh Bea, csodálatos szélső klasszisunk edzésbe állt újra. (Mint talán tudjátok, nemrégen született második gyermeke. )

  • Isthy
    #57587
    Azért ez komolyabb kalandvágy lenne egy csecsemővel Oroszországban
  • kaloz174
    #57586
    Nem tudom, végül mi lesz Zácsik Szandrával. Az azonban biztos, hogy az érdeklődését volt csapata iránt nem veszítette el, mivel - férje társaságában - itt volt az SKC-Fradi bajnokin.
    Egyébként is fradista csúcstalálkozó volt, mert több neves, zöld-fehérekhez köthető, kézilabdázó, szakember jelent meg a csarnokban. A legérdekesebb közülük Németh András volt.
    Utoljára szerkesztette: kaloz174, 2015.01.16. 16:52:08
  • kaloz174
    #57585
    A testvére valószínűleg inkább makacs sérülése miatt nem lett a régi. Többen, szülés követően, szinte jobbak voltak, mint előtte. (Hirtelen: Boki, Piga...)

    Az origon megjelent egy feltételezés, miszerint Lunde esetleg Rosztovba tartana. Meglepő lenne, de van benne kalandvágy, az biztos. Magyarországi igazolása is ezt mutatja.