2373
Final Fantasy XII
  • Victor1103
    #2213
    Ebben a részben nincs sehol olyan hely ahhol meglehet újra tekinteni a CG-ket meg zenét hallgatni mint anno az FFX-ben??
  • Seth
    #2212
    jah valóban, az egy fontos lépés :D
  • taron
    #2211
    csepmen a dusk shardot equipelni kell a main karakterednek(akit irányítassz manuálisan)és úgy kell megnyomni azt a kapcsolót ami előhozza a zombikat!és már tovább is mentél...........
  • csepmen
    #2210
    És ezt akkor kell, amikor megjelennek a zombik, vagy ez teljesen mindegy!
    Ja! Mert én még csak ott vagyok az első teremben a három foszlótestű
    háziúrral, meg két zárt ajtóval, meg egy nagyon álmos "teleportajtóval"!
    Na mindegy, kipróbálom, csak az a baj, hogy holnap, mert nem vagyok otthon!
    Sebaj! Már csak egyet kell aludni!
    Na hali!
    Köszi!
  • Seth
    #2209
    hát ott vannak azok az egyedülálló szobrok a terem átellenes pontjain, rosseb se emlékszik már rá volt e szárnyuk vagy sem. Megvizsgálod őket, kiírja a lehetőséget hogy elfordítsd az óra járásával megegyező, vagy ellentétes irányba. Térkép szerint bekalibrálod, hogy középre nézzenek
  • csepmen
    #2208
    Hali!
    És hogy forgatom el őket? Azokat a szárnyasakat kell?
    Már kezdek befordúlni!
    Már vagy 5 napja elakadtam és csak tápolok unalmamban-persze az sem egy haszontalan dolog!!!...de...
    Help!
  • Seth
    #2207
    minden szobrot úgy kell beállítani hogy középre nézzenek
  • max68
    #2206
    stilshrine of miriamban hogyan enged tovább
  • aricsi
    #2205
    Aha,és nem tudsz egy olyan oldalt, ahol le vannak írva a részek sztorijai dióhéjban lehetőleg magyarul?
  • Seth
    #2204
    mert európában majd csak február vége felé jelenik meg
  • aricsi
    #2203
    Mér nem lehet kapni Mo.-n ezt a gammát?
  • KaTy
    #2202
    köszi.
  • taron
    #2201
    hát tyler ha lusta vagy nem is fogod megtudni soha:)igaza van roninnak nézd át a topicot szinte minden benne van!!!
  • Ronin1350
    #2200
    Mi lenne ha vennéd a fáradságot és átolvasnád a topicot? Talán minden eddigi kérdésedre kapnál választ valami rejtélyes oknál fogva ......
  • tyler82
    #2199
    Itt valami Dark-ot emlegetnek. Az mi?? Varázslat? Vagy valami spéci cucc?? (Key item)
    Quickening-et sem tudom micsoda vagy hogy hol keressem...
  • taron
    #2198
    tápoljál tyler tápoljál!!!!!!!
  • tyler82
    #2197
    Ahogy beérkezek a Tomb of Raithwall_Valley of the Dead helyre egyből egy ilyen főnixmadárszerűség szopat meg. Őt hogyan lehet likvidálni??
  • Seth
    #2196
    Na rászántam magam (nehéz volt^^) és végigtoltam a drágát. Az utolsó része élvezetes volt, a főellen viszont nagyon pite , a 2. formája tudott csak igazán betenni néha, 3. alak meg nevetségesen könnyű volt. Strigula...polc
  • Szuperkaraj
    #2195
    Szerintem nincs és egyhamar nem is lesz, de a gamefaqs-on van leírás ami angol.
  • tyler82
    #2194
    Leírás van a játékhoz már? Magyar nyelven természetesen.
    Még az elején járok kb. ott hogy az öreg elmondja hogy van valami kő amit meg kéne találni és most csatlakozott hozzám a kiscsaj Penelo.
  • taron
    #2193
    spongya ebben a játékban az a jó hogy nem árt hozzá egy kis ész meg angol nyelvtudás sem,ellentétben azokkal amiket te írtál:)nem mondom azok is jók de ez tényleg más tészta,menj le alfába,hátha úgy átjön belőle valami:)mondjuk nem véletlenül rajong érte többmillió ember........fuss neki még1szer!:))ja és 75%-ban a harcról szól....!!
    ha továbbra sem sikerül meglátni bene a jót akkor inkább egyél bejglit meg szaloncukrot!
  • Unknow
    #2192
    Szerintem ezt a játékot te hagyd..... :) no offenz, csak nem hinném,hogy a te stílusod lenne ezek alapján.
  • Szuperkaraj
    #2191
    ez teljesen más játék mint amiket te felsoroltál, nem egyezik a "műfaj". Az ilyen játékoknak általában jó történetük van, és nem (pont) a harcról szólnak. Elmagyarázni nem tudom hogy mi a jó benne, ezt érezni kell :P
  • spongya
    #2190
    Nem kritizálni akarok, de mi a jó ebben a játékban? Nekem valahogy nem jön be a játék hogy meg kell adni hogy mivel támadjak meg ilyenek. Ha olyasmi lenne mint a God of War, Onimusha, Devil May Cry vagy a God Hand akkor király is lehetne. Ott megyek és vannak kombók meg minden jó. Valaki írja le lécci hogy mi a jó benne hátha ráéreznék. thx.
  • Victor1103
    #2189
  • Gábor
    #2188
    Nagy kár, hogy nem lehet még itthon kapni, egy gyűjtői doboz szépen mutatott volna a fa alatt! :(
    Bár ígysem panaszkodom!
  • Afe
    #2187
    #1687
    #1689
  • Victor1103
    #2186
    Hi!Azt szeretném kérdezni hogy egy bizonyos "barheim key"-t hol lehet megszerezni,mert ha jól tudom ez állítólag újra kinyitja a barheim passages-t.
  • taron
    #2185
    katy az szivatás mert azt hiszed hogy abban a kis részben van a wind cucc ahová a westersand első részéből le lehet menni(rabanastre-felől az első),az a kis zsákutca.na én is szívtam mert ott kerestem mint a hülye de nem ott van(ez a kis rész egyébként a shimmering horizons része).ugye ott van a két dynast cactoid de hiába mész oda mert nem találsz semmit.nos a megoldás:a cucc abban a zsákutcában van ami a shimmering horizonsból nyílik északnyugatra(a westersand közepén nagyjából).oda bemész és a bal oldali dynast cactoid alatt megtalálod a cuccot!!!aztán vissza a westersand kapujában álló bangaa-hoz,addigra ott van a másik két tag is akivel beszéltél és megkapod a széltelenítőt és be tudsz menni wyrm's nestbe.................ennyi:))
    ** a wyrm elég gyenge pár ütés azt fekszik!
    peace
  • KaTy
    #2184
    sziasztok,
    a wyrm!s nest- be hogy lehet bejutni?
    Beszéltem két fazzonal akik elmondták az idevágó sztorit+hogy a bejutáshoz szükséges tárgyakat egy kaktusznál rejtették el.
    Elmegyek azokhoz a kaktuszokhoz , de sajnos nem találok semmit.
  • taron
    #2183
    a zertinan cavernsben adramalech van,nála exdeath nehezebb,menjél tápolni akkor sima ügy lesz!mindennek a kulcsa a táp meg a netes secretek(www.gamefaqs.com).
  • Victor1103
    #2182
    És ő nehéz mert amelyik a Zertian Cavernba van az mindig legyőz!
  • taron
    #2181
    azt vágod hogy az a chocobo az exdeath esperhez kell?mostmár igen:)
  • Victor1103
    #2180
    THX!
  • Tyler Durden
    #2179
    Több helyen is lehet venni, asszem a klánbazáros emberkénél is Rabanastréban.
  • Tyler Durden
    #2178
    Pont ezt akartam kérdezni, hogy milyen volt a végső fight. Gondolom, ha minden szír szart megcsináltál, akkor már csak a felszerelésed révén rommá ütötted.. Amúgy meglepődnék, ha húzósabb csata lenne, mint némelyik hunt..
  • Victor1103
    #2177
    Hi!Valaki tud egy helyet ahol a Chocobonak lehet zöldséget szerezni?Gyshall greens vagy mi a neve.A Mosphoran Highwastenél kellene,hogy felendedjen a hátára a csírke.
  • Afe
    #2176
    sirhatsz is mert Angela Aki jól nyomja a végén.
    csak kár, hogy játék közben nem hallottam ezt a témát. bár lehet hogy nem lett vna hiteles lovestory híjján :)
  • Seth
    #2175
    pritty, prütty, oh kis nosztalgia :D
  • Afe
    #2174
    Tessék itt a sample:)

    btw mult 7végén végigtoltam a játékot. megcsináltam mindent amit csak lehet (kiv a 80rare monstrákat) és úgy vettem észre, hogy Vayne a végén probált igazodni a karakterek szintjéhez. nem mondom, hogy megizzasztott, de az tuti hogy 40-50es szinten ezt a Vaynet nem tudtam vna lenyomni.
    a végén pedig FF-hez méltó endingmuvit kaptam.