2373
Final Fantasy XII
  • Seth
    #2293
    Van világtérkép, de nem olyan mint mondjuk 1-9 részig,hanem csak egy térkép,megjelölve a célpontokkal,kiválasztod,ott is vagy.
  • Seth
    #2292
    1. 1x kell megnyomni az R2-t,így random szerűen vagy beadja egyik karakter jelét vagy nem(de ha beadja,akkor el lehet sütni,nem értem neked miért nem ment). Ha nem adja be a jelet akkor megint megnyomod az R2-t, ezt addíg csinálhatod amíg le nem telik az idő

    1/b. Egyszerűen nem nyomsz semmit,hanem hagyod letelni az időt. Tehát ellövöd Vaan-nal,aztán hagyod

    2. Aktívan csatában kizárólag 3 karakter lehet(illetve néha,sztori szerint beugrik egy vendégszereplő,szóval 4).Nincs olyan cucc amivel mindenki aktív lenne

    2/b. Teljesen rád van bízva, igazából nincs olyan hogy kiváló csapat,mindenkivel meg lehet mindent tanulni. Én nagyjából mindenkit fejlesztettem, és ez sokszor jól is jön,mert teszemazt az aktív csapatodból kihullik vki,akkor be tudsz rakni a helyére mást és nem lesz hátrányban

    3.Ez csak rajtad múlik,grindelés kérdése az egész.Nekem a felső tábla mindenkinek teli volt, az alsó már nem,ott inkább célirányosan mentem
  • Prof William
    #2291
    Van világtérkép ahol lehet mászkálni vagy az már kimaradt ebből a részből?
  • Slaanesh
    #2290
    Srácok volna pár kérdésem a játékkal kapcsolatban. Kicsit hosszú leszek, de remélem lesz vki aki hajlandó segíteni rajtam. Szóval:

    1, Mist - ahogy olvastam az oldalon nem csak nekem nem megy, de nekem még a leírtak alapján se. Szóval amint bejön az animáció elkezdem nyomni az R2-őt.... nahde folyamatosan vagy "tapicskolva" ??? most meik?
    Aztán persze bead vmi jelet, amit megnyomok majd semmit se csinál.

    1/b, ha több karinak is van Mist-je azt miként tudom elérni hogy monjduk én csak a Vaan-nak akarom használni, de a gép automata felhasználja a Basch-ét is.

    2, Az egész játék alatt 3 karival mehetünk csak? mert vmi végigjátszásba olvastam h lehet szerezni oan cuccot hogy mind a 6 kari folyamatosan!! játékba van.

    2/b ha viszont csak 3 akkor kikkel érdemes menni??? Én most úgy csinálom hogy Basch-t tanknak fejlesztem fel, heavybe meg karddal, Fran meg amolyan supporter magus/healer-nek, mivel úgyis messze van az íj miatt távolról hadd szóljon. kinek mien tippje van erre?

    3, a játék folyamán lesz annyi LP hogy mindenkinek minden meglesz véve a sakktábláról, vagy célszerű célirányosan kifejleszteni a dolgokat???

    hát igy elsőre ennyi, sry hogy hosszú, és remélem vki tud segíteni, THX
  • vegytek
    #2289
    igen, igy már teljesen érthető
  • Seth
    #2288
    R2-vel úgymond újrakever,és csak a szerencsén múlik hogy megjelenik utána a háromszög, később ,amikor a többieknek is lesz ,akkor lesznek nekik is külön gombjaik,akié megjelenik azt kell nyomni. Ha nem jelenik meg egy sem,akkor ugye R2-vel újra próbálkozhatsz amíg le nem telik az idő. Remélem érthető,ha nem,majd az lesz ha eljutsz odáig
  • vegytek
    #2287
    azt reméltem, h segitesz h hogyan használhatnám
    vagy csak örülten nyomkodjam az R2-t és 3szöget?
  • Seth
    #2286
    majd amikor már meglesz mindenkinek a 3,akkor több fog sikerülni, de nem kell nagy számokra gondolni,elég ritkán sikerül akár csak 10 fölé is vinni
  • vegytek
    #2285
    adtam rá pontot és ki is próbáltam, de a használatát nem nagyon értem. (Vaan-nál használtam, nyomkodtam az R2-t és a 3szöget, az egyiknél sikerült vmi 4szeres combo, másodszorra meg csak 1 :( )
  • vegytek
    #2284
    thx, majd kipróbálom
  • Seth
    #2283
    Miért nem próbálod ki?? :D
    Amúgy ilyen látványos szupertámadások,később mondjuk elég gyengék lesznek, a sima támadásokkal hamarabb végzel,mint ahogy lemegy a támadás animációja. De összefűzhetőek a karakterek quickeningjei és így elég jókat lehet sebezni a játék első felében.Ja és ha jól emlékszem az mp pontok is megduplázódnak egy-egy quickening megvételekor,mindenképp érdemes megvenni őket
  • vegytek
    #2282
    ki tudnád fejteni bővebben?

    sajnos nem ismerem az előző részeket (csak az FF3-al játszottam DS-en ott meg job rendszer volt)
  • Seth
    #2281
    Azok a limitek,ha ismered az előző részeket akkor tudod mi az :)
  • vegytek
    #2280
    a forum olvasása folyamatban van, szóval előre is bocsi, ha ismételni kell magatokat.
    mi az éretelme a licence táblán a QUICKENING-nek 50 pontért?

    előre is thx a választ
  • Lafierra
    #2279
    Teljesen el voltam tájolodva amikor regeltem és az egyik oldal tetején lévö kérdésröl azt hittem, hogy az a legutolsó hozzászólás. Csak nem volt kedvem kijavitani magamat!
    A 2277-es kommentet ezennel tekintsétek semmisnek!
  • Seth
    #2278
    Te most tulajdonképpen milyen ellenfélről beszélsz ?
  • Lafierra
    #2277
    Hali!
    Elöször mondom h szerintem az nem 1 nehéz harc csak rá kell nyomulni a Mist Knack-okkal! Én ugy csináltam h elöször beküldtem a gyengébb karikat(ezekét el löttem) utánna pedig a fö csapatot hoztam be (ezekét is) és már csak párat kellett rajta ütni!
  • cenobite
    #2276
    ok. köszi!
  • ggeerryy
    #2275
    Gambitokat majd úgy lehet beállítani hogy kapsz a huntok és a játék közben meg a nagyobb városokban tudsz venni bele dolgokat,nekem ez tetszik a játékban a legjobban olyan profin belehet majd állítani hogy az nem igaz,mondjuk szükség is lesz rá az utolsó huntnál Yiazmatnál nem semmi az élete...
  • ggeerryy
    #2274
    Megidézed a tüzes espert és ő kinyitja neked, és már mehetsz is tovább.
  • cenobite
    #2273
    Köszönöm!
  • Seth
    #2272
    Haladjál, majd eljön az ideje, amikor Fran és Baltier csatlakoznak a börtön után ,ők mondják el mit és hogyan
  • cenobite
    #2271
    Sziaszök! Nemrég kezdtem a játékot, még csak 5. szintű vagyok. Érdeklődni szeretnék, hogy a Gambit opciókat mikor, illetve hogyan tudom állítani? Mert eddig csupán annyi lehetőségem volt, mikor Penelo-val mentem party-ban, hogy beállíthattam, hogy Gambit on/off.
    Gondolom nem csak ennyi a nagy gambit rendszer. :)

    Előre is köszönöm a választ!
  • kriszquad
    #2270
    hogy lehet bemenni a gurivegan-ba?????köszi.
  • jaszy
    #2269
    Ps2 re Final Fantasy XII gyönyürű állapotban eladó 7500Ft ért.
  • Richi777
    #2268
    Final Fantasy XII-őt keresek ps2-re.Megvételre vagy cserébe tudom adni
    -Metal Gear Solid 3 snake eater-
    -Final fantasy X, X-2-
    -Gran turismo 3,4-
    -Resident Evil 4
    +ráfizetek még valamennyit
    El is adom a játékokat ha érdekel valamelyik
    Érdeklődni: privátban vagy [email protected]
  • Tatyla
    #2267
    van a nem bolti verzióhoz egy patch azt hogy rakom fel rá milött kiírom?
  • ballor
    #2266
    most kicsit meguntam
    nekiálltam mindenféle nyúllal, meg farkassal megküzdeni
    ad érte exp. pontot, de mára sok volt
    gondolom ezeket a kis izéket nem feltétlen muszáj mindet kinyírni
  • ballor
    #2265
    az tláttam már, hogy lehet fegyvert venni, eladni stb.
    de hogyan tudom fejleszteni magam?
    vagy csak a felszerelésekkel leszek jobb?
  • Seth
    #2264
    nem, sajna nem lehet visszanézni (csak az ősrégi ,minden fmv előtt egy mentés módszerrel^^)
  • ballor
    #2263
    arra gondoltam
    a videókat kérdeztem volna, de közben rájöttem ott lehet

    a 12-nél van ilyen dolog?
  • Seth
    #2262
    VII-cerberus ???

    dirge of the cerberus-ra gondolsz?? abban nem tudod bejárni a vidéket,pályák egymásutánja, agyatlan lövölde
  • ballor
    #2261
    a videket a végén meg lehet nézni egyben?
    ez akár kérdés lehet a VII-cerberusnál is :D
  • Afe
    #2260
    azt én sem gondoltam komolyan, csak valahogy nem tudom el se képzelni, hogy mit takarhat az "alaposan átdolgozta a harcrendszert" blabla:)
  • Seth
    #2259
    az szerintem már nem megoldható ebben a formában, túl sok meló lenne szerintem átírni ezt a rendszert, nemhinném hogy olyan nagy energiát fektetnek bele.
  • Afe
    #2258
    igen maxoltam :)
    amit itt leírtak, azt mind megcsináltam.

    egyébként számomra ez tette érdekessé a játékot, a sok titok és raremonsztra felkutatása/likvidálása, mert maga a történet önmagában középszerű.
  • Afe
    #2257
    én a "mindenki egyhelyben áll és kivárja a saját támadó körét, beleértve a semmiből 5lépésenként megtámadó enemyket is" -re gondoltam, nem a Gambit mellőzésére^^
  • Seth
    #2256
    Én normálisan mentem benne, 1-2 titkos dolgot,10-15 huntot megcsináltam,tápoltam kicsit ha nem jutottam tovább egy helyen. Szóval így nyugisan elértem a végére ~ 55 óra alatt
  • ballor
    #2255
    2 3 0 óra?
    az kemény :) maxoltál?

    én még egy emberrel voltam eddig, a sivatagban vagyok, világító oszlopok vannak, meg nagy bácsik :)

    ja, volt egy dinóm, 3400-as sebzéssel :) egyet csapott felém és kiterültem
  • Seth
    #2254
    a simában is át lehet állítani hogy körökre osztott, "mindenkinek kiadom a parancsot" legyen,ne active, szóval ez nem játszik ^^