2373
Final Fantasy XII
  • Seth
    #2373
    egy számmal elnézted a topikot :)
  • NandorHUN
    #2372
    Lenne egy kis gondom: a 9-es fejezetnél vagyok és valami jó nagy szörnyet kéne megölnöm, aki egy fehér ruhás pasiból változott át, jó sok feje van. Szóval 2 medic-kel és egy commanderrel nyirbálom és mindíg lejár az idő, amikor már csak a nagy (1) feje van hátra, az lenne a kérdésem, hogy mit tudtok ajánlani melyik karakterekkel mennyek ellene és milyen felosztásban, milyen equicmenteket rakjak be a karakterekhez? és még annyi, hogy mit vásároljak a boltokban, ami megéri és sokat segíthet, esetleg az idézédhez csataközben (summon) van valami tecinic, amivel fel tudom tölteni és több idézést is végre tudok hajtani? kösz a segítséget
  • Győri Devi
    #2371
    Nem lehet, szóval csináld meg mindet még előtte
  • Buhala
    #2370
    Hello mindenki
    Ha a fősztorit végigviszem utána lehet folytatni a játékot?
    Huntra meg esper-szerzésre gondoltam.
  • lupi86
    #2369
    nem az csak a végig játszásba ugy szol hogy ha legyozom azt a katonát a második esper után a hegytemplomnál akkor bekéne szálni egy hajoba ami incs ot ???
    most ez azt jelenti hogy el lett irva a végigjátszás????????????????????????????????
  • Seth
    #2368
    Majd sztori szerint, később
    AMúgy meg minek, teleport kövekkel ugyanott vagy, csak azok pénzbe kerülnek,kemény 100 gil asszem darabja? XD
  • lupi86
    #2367
    heloo sziasztok
    azt szeretném kérdezni hogy hogyan lehet szerezni saját hajot??????
  • Buhala
    #2366
    Hello mindenkinek!
    Eladó FF 12 official strategy guide-t keresek (nyomtatott formában)!
    Remélem jó helyen keresgélek :D
  • Afe
    #2365
    Szívesen :)
  • Emcsy
    #2364
    Sziasztok!
    Valakinek magyar véggjátszása megvan?
    Please: thanks......
  • Seth
    #2363
    Nem létezik hozzá, rpg-ben nem szokás XD
  • megafiu
    #2362
    VAlaki tudna csalásokat a játékhoz?
  • Seth
    #2361
    Sztorifüggő.A játék uccsó felében, Giruvegan után lesz elérhető. Amúgy fogalmam sincs miért ilyen későn, addígra már bőven levarázsolod,lenyilazod a legnagyobb madarakat is :)
  • Prof William
    #2360
    Elmentem a Necrokhol of Nabudis -ban arra helyre ahol a secret árust mutatja... Tényleg ott volt egy Bakany Merchant de csak ethert árul mást nem. Pedig állítólag a telekinézést is nála lehet venni...
  • Prof William
    #2359
    Így már érthető...
  • Seth
    #2358
    ha jól emlékszem csak humanoid ellenfeleknél hatásos
  • Prof William
    #2357
    A Vanish varázslatnak mi az értelme? Azt hittem hogy láthatatlanul át lehet majd menni pár pályarészen de az ellenek ugyanúgy rámgerjednek ha láthatatlan vagyok és ugyanannyi ideig kergetnek...

    Mire jó akkor ez a varázslat?
  • Prof William
    #2356
    hm... akkor ha elindulok a főváros felé akkor meglessz. :)
  • Seth
    #2355
    Necrohol of Nabudis-ban lehet csak megvenni egy titkos árustól
    Secret shop
  • Prof William
    #2354
    Telekinesist mikortól lehet venni? most vagyok túl a szent hegyen és megvan a kard...
  • Prof William
    #2353
    Le kéne vadásznom egy lényt ami Giza-Plainsen van de csak esős évszakban...

    Viszont ott most épp száraz évszak van... Milyen sűrűn változik az időjárás arrafelé?
  • szabolcs94
    #2352
    Köszi
  • Seth
    #2351
    Az hogy lehet? Én nem oldal linket küldtem,hanem magát a fájlt.
    Na akkor ITT van
    Amúgy meg google a barátod,első találat volt
  • szabolcs94
    #2350
    nem lehet lwtölteni mert azt irja 404 eror ami azt jelenti hogy megszünt
  • szabolcs94
    #2349
    de azért küldhtene valaki egy magyar végigi játszást a játékhoz
  • Seth
    #2348
    Szerintem ne áss nagyon mélyre a játékban ha egy kicsit sem tudsz angolul. Értelmetlen.
  • szabolcs94
    #2347
    Nem tudna valaki egy végig játszást küldeni amibe le vannak irva a küldetések ha már a vannal vok és ki lehet menni a sivatagba akkor ott mit kell elötte gyöztem le a patkányokat
  • Seth
    #2346
    Itt nincs semmiféle kód. Ezek ilyen félig meddig titkos küldetések,tippek,trükkök
  • szabolcs94
    #2345
    http://www.cheatscodesguides.com/playstation-2-cheats/final-fantasy-xii/
    itt van ez z oldla le is irja hogy hova kell csak nem értem ha valaki le tudja forditani vagy tudja hova kell beirni akkor légszi irja már meg
  • Seth
    #2344
    Miféle kódot? Nem lehet
  • szabolcs94
    #2343
    ja és hova tok kodot be irni??
  • Seth
    #2342
    nem,akkor vége van a játéknak :),nem tudsz a vége után tovább kalandozni és új játékot sem tudsz kezdeni velük
  • szabolcs94
    #2341
    Helo sziasztok ha végig vittem a játékot akkor amiket szerztem meg a fejlesztések meg maradnak???? valaszotokat elöre is köszönöm
  • bnorb
    #2340
    köszi
  • Seth
    #2339
    Magas chaint kell elérni
  • bnorb
    #2338
    Köszi mstmár értem, nevet nem tok, asszem még nem vettem. Csak még annyit, hogy azokat az extra lootokak steallel kell szerezni, vagy csk simán ha megölöm?
  • Seth
    #2337
    Írd le a nevét és megmondom, de általánosságban mindegyik grimoire arra jó, hogy egy adott ellenféltípusból extra ritka loot-ot tudj kiverni.
  • bnorb
    #2336
    jó ez már megvan de a forgottem grimoire-ok mire valók? csak mer kicsit drága 20000-22000 gilért:S
  • bnorb
    #2335
    ja igen és mire jók a forgotten grimoire-ek?
  • bnorb
    #2334
    Hello!

    A Lushu Mines-ban a játék során felnyílnak azok a kapuk amik elzárják a többi részt (pl.ahol azt a sziklateknőst (asszem rocktoise hunt:P)kell legyőzni ahol van egy rács) vagy vannak elrejtett kapcsolók? Köszi előre is a választ.