1022
Valaki segítsen!
  • dara
    #502
    Nem arról van szó, hogy külső táplálást igényel, amit nem adtál meg neki? (Azaz van a hátsó élén egy vagy két valamilyen tápcsatlakozó (molex, floppy, PCI-E).)
  • 0ppika
    #501
    Üdv!
    Már másodszor kapom ezt a hibaüzenetet, pedig csak egy böngésző futott, semmi más


    Gondolom a táp miatt írja ki, de az nem lehet kevés (450-es AeroCool)
    Játék közben még nem jött elő soha.
    Túlzott melegedés sincs, ált olyan 46 fokos, terhelyve max 63 körül mozog.
    Valakinek ötlete?
  • Narancs
    #500
    Prohardveren nagyobb sikkerrel jársz majd ez tuti. Ott többen is foglalkoznak javítással, és szar kártyákból sincs hiány.
  • iambg
    #499
    AHOJ POPACSEK!
    Valaki írástudó véleményét kérdezném arról, melyik driver a legjobb a 6600GT-hez. 81.98-ast szedtem most le az nvidia.com-ról.
    Van jelenleg jobb?
  • izb
    #498
    Sok sikert hozzá.
    egyébként hogy voltál ilyen ügyes?
  • vg
    #497
  • pocsoke
    #496
    Kéne egy 9700, 9700 PRO, 9800, 9800PRO, 9800XT, esetleg 9800 SE, 9500, 9500PRO HIBÁSAKAT KERESEK. ezek kompatibilisek kb.: 80°/-ban az én kártyámmal (9700P)
    Talán házilag ki bírom cserélni belőle egy elfüstölt 8 lábú IC-t?????. EZÉRT KÉNE.
  • pocsoke
    #495
    Szevesz nekem ugyan ez a gondom csak 9700 PROM van. Érdekelne a kártyád...
  • pocsoke
    #494
    HELY nem tud valaki egy olyan szakszervízt, ahol megjavítják a Radeon 9700-asomat???????
  • gadna
    #493
    Hali

    Megy egész nap a gép, semmi gond. Kari hőmérséklete 40 fok. Elkezdek bármivel játszani, 5 percet tudok, elkezd a kép szarakodni, mint mikor túl van húzva a kártya. a fok felmegy 47-ig. Mi lehet a baj?
    Ha kilépek a játékból, visszaáll 40 fokra és műkődik tovább rendesen

    saphire 9600 xt

    régen nem volt ilyen a ventilátor meg nem áll meg
  • Hunter of Deer
    #492
    Helloka!
    Nekem egy geeforce fx 5500am van! Érdeklődnék hogy ehhez van e valami jo beallitas amivel nyerhetek fpst jatekban mert ugye nem a legjobb kari ez!!!
    THX!!! Pls help!
  • masssza
    #491
    Van egy ABIT Radeon 9600XT 256Mb VGA kártyám és megállt a ventilátor a kártyán!
    Segítség kellene milyet, vegyek rá, ami nem döglik be 1,5 év után? Sajnos már nem garanciális!
  • magus
    #490
    Az a problémám, hogy a rivatuner nevu programmal allitgattam a shader hasznaltot, rakenyszeritve egy regebbi hasznalatat, ami jol is ment egy darabig, wowoztam vele, de aztan az lejart, letoroltem, es most a tobbi jatek nem fut el egyaltalan. direct3d es directdraw hibaval elszzal/kifagy/el sem indul. probaltam directx-et ujrarakni, videokartyat ujrarakni, de semmi. rivatunerrel persze mar visszaallitottam mindent. Valakinek valami otlete?:/
  • rugóláb
    #489
    videokártya hőmérsékletét figyelő program kellene. Tudnátok ajánlani? Az EVEREST Home Edition nem látja. A kártyám Shapire 9800 Atlantis 128bit
  • [Jakuza]
    #488
    Ez szep es jo, de....
    1. Miert nem a Milyen videokártya? topicban teszed fel ezt a kerdest ?
    2. Az mind szep es jo, hogy nem 200k-t akarsz kolteni, de mennyi lenne a raszant keret ? Ugyanis ha tudjuk, egyszerubben segithetunk a kerdesed megvalaszolasaban.
  • Southy
    #487
    Szasztok!
    Én affelöl érdeklödnék, hogy szeriintetek milyen videokártyát vegyek, ha nem vmi 200 ezrest akarok de jó is legyen! Nem baj ha Geforce vagy ATI !!! HELP ME!!!
  • Fred10
    #486
    Hello az lenne a gondom hogy formáztam a gépemet és miután felrakom a legujabb verzióját az Ati Catalystnek amint beindul a gép kiírja hogy nincsen engedélyem arra hogy váltsak a Catalyst Control Centerre!"You have not permission to change Catalyst Control Center".De ha csak simán a bolti cd-t rakom föl ami vagy 1éves már akkor nincs baja de amint felrakom az ujjat ezt írja ki!!!
    Mitcsináljak??Help Please!!
  • Qwertino
    #485
    hehe gondoltam
  • Qwertino
    #484
    A pixelshader és a zbuffer t hogy tudom beállitani?,
  • Kyle85
    #483
    Sziasztok!!!
    1 kis segítséget kérnék. Asrock 775VM800 alaplapon a VGA kártya integrált, azonban XP telepítése után mikor a VGA drivert rakom fel a gép folyton újraindul 1 bizonyos pontnál a driver telepítés közben. valami VIA/S3G UniChrome Family Display Driver található az eredeti driver lemezen , de azzal sem megy. Ugyanez a gond ha frissebb drivert töltök le :( Már BIOS-t frissítettem, VIA Drivert felraktam, szóval minden működik csak ez a szar VGA nem :( Ha valaki tud valami megoldást kérem szóljon.

    Köszönet...
  • Adika
    #482
    ok bocsánat a fogalmazásért:P és kosz a helpet
  • Narancs
    #481
    Jó lenne, ha mondandód mondatokba szednéd, így olyan a hsz-ed mint egy nyelvtanfeladat a munkafüzetben "Tomi nem tud mondatok fogalmazni, segítsünk neki" címmel. Szóval ha csíkokat látsz, az lehet attól, mert kinyiffant a memória, egy pixelpipeline, vagy csak szarul tetted föl a Silencert. (Volt már ilyen itt a fórumon). Szerintem próbáld meg gyári hűtővel, ha úgyse jó kuka. Illetve PH Hardverpiacon kb 3K-t adnak érte ha mázlid van.
  • Adika
    #480
    sziasztok van 1 9800prom és amikor reggel bekapcsoltam a gépet akor szétcsuszott volt a kép és a windowsba 4 fuggoleges csik van vga silencer 3 as van rajta azota ujrapasztáztam de nemtom h mitol lehet ha vki tud 1 picit segitsen h kikell e dobnom mert már nincs rajta gari thx a helpet elore
  • Inquisitor
    #479
    Hát igen. Ha a referencia órajelben nincs eltérés (trükkös GeCube és társai), akkor onnantól már csak a gagyi Bios, de sokkal inkább a rosszabb időzítésű ram lassíthat. De legtöbbször ezek egyike sem ...
  • Inquisitor
    #478
    "A brand amugy mindenhol szamit, vga-nal kulonosen."
    Szerintem meg többet számít ki gyártja az adott "brand" kártyát ;)
    Ha jól tudo az MSI évekig gyártott másoknak ATI kártyákat, mielött ő maga kiadott volna olyanokat saját név alatt.
  • Anotino
    #477
    Hat azert nem art, ha letezik vmilyen ceg mogotte :)
    A brand amugy mindenhol szamit, vga-nal kulonosen.
  • kovy79
    #476
  • kovy79
    #475
    Azért ekkora különbségek nincsenek adott kártyák között!
    Láttam pár noname karit, de azonos beállításnál 10%-nál több nincs köztük.
  • Qwertino
    #474
    Eladó: Sapphire Ati radeon 9600pro 128 mb videokari szeretnék egy geforce-t venni ami többet tud mert n szeretnm a játékokat teljesen fullon kihasználni mármint az igazán nagy játékokat

    email. [email protected]
    msn: [email protected]
  • dekko
    #473
    Ugyan annyi mint a Többi 500 Ft olcsobb :) De ugytudom azt mondják hogy annyira nem jobbak egymástól a cégek
  • NeoMaN
    #472
    Noname. Ennyit tud. Alacsonyabb órajelek, brutális melegedés. Nyilván ezért volt olcsó.
  • dekko
    #471
    Már az is járt a fejembe hogy lehet original verzió és azért ennyi... de a 80 - 85 fok játékban ezell a gyorsasággal amivel megy (450/800) szerintem K**** sok
  • dekko
    #470
    AHA, ez a legérdekesebb a doboza az MSN en megtom mutatni nincs is ilyen rá írva hogy inno, asus, ...stb. :(
  • NeoMaN
    #469
    Milyen gyártmány? Noname?
  • dekko
    #468
    Mindenhol kerestem a neten a kártyámról infókat, teláltam is de mindegyik álltalában 500Mhz/1000 Dolgozik az AGp- is! De az én karim csak 450/800 ''szakít'' nem tudom, már nem akarok huzni addig fel mert lehet hogy hamar meghalna igy is sajnos 80 fokon megy játék közben. Szerintetek mi lehet a probléma, és a D-Mark 05 ben 2800 pont
    nem kevés egy kicsit? mert szerintem igen egy 6600 GT től? Segítségeteket várom! HI
  • NeoMaN
    #467
    mégis mi a gond? olvassuk ki a fejedből?
  • dekko
    #466
    HI Kellene egy kis segítség az én kis Nvidia Geforce 6600 GT 128M/128Bit Videókártyámhoz ami miatt lehet hogy vissza viszem, de lehet hogy kifognak röhögni!
  • Qwertino
    #465
    nem kell vkinek?i ati radeon 9600pro 128 mb videokari szeretnék egy geforce-t venni ami többet tud mert n szeretnm a játékokat teljesen fullon kihasználni mármint az igazán nagy játékokat

    email. [email protected]
    msn: [email protected]
  • izb
    #464
    irodai alkalmazások ok
    egyébre nem igazán elégséges
  • sturrock
    #463
    sziasztok!
    az Ati Radeon 9550 videókártya milyen ?