873
SATA meghajtókról mindent ide
  • deicide
    #353
    1.szerinted miért...?
    mert nem ismerem a vinyódat...nem volt..ilyenem soha..!
    mivel én nem tudtam neked érdemben válaszolni linkeltem pont neked 1 másik oldalt #337 mert legalább ennyit tettem még ha okosat nem tudtam mondani..!
    akkor miröl most beszélsz....?

    2. én nem neked irtam #351..nem tünt fel...?

    3. igen...az ilyen okoskolbászok miatt nem szeretek ide járni...!!!
  • Munch
    #352
    Te fikázol... hüjjegyerek. Hiába tettem fel kérdést, nekem se válaszoltál hasznavehetően.
  • deicide
    #351
    na én az ilyen "Munch" félék miatt nem járok ide...mert rögtön fikáznak..!

    este vagy holnap reggel pontosan megmondom én neked hogy muzsikál a Samsungod..mert nekem is ilyen van..Samsung SP2504C SATA II...MSI K8N SlI deszám...3200+..!

  • GanXstaZoleeWrk
    #350
    vilagos
  • [Jakuza]
    #349
    Azt azert tudnod kell, hogy ez elmeleti adatatviteli sebesseg.
  • GanXstaZoleeWrk
    #348
    nem rossz thx
  • [Jakuza]
    #347
    De feltetlenul.
  • MacrosTheBlack
    #346
    Nem feltétlenül.
  • [Jakuza]
    #345
    150MB/s SATA-I
    300MB/s SATA-II
  • GanXstaZoleeWrk
    #344
    mi a kettő között sebességbeli különbség?
  • uzsidoboz
    #343
    Sata 1-sel is megy a sata2 csak 1-s sebességgel!
  • Munch
    #342
    Minek menőzöl a cuccoddal az aláírásodban, ha nem vagy tisztában a működésével?
    Nforce3 és alatta: SATA1
    Nforce4 és felette: SATA2
  • Rolesz
    #341
    Valaki mondja meg légyszíves hogy az aláirásomban lévő konfiggal mükődik e ez: SATA2 250 GB Samsung 7200 8MB előre is nagyon köszönöm
  • Munch
    #340
    Akárhogy nézem a depo-n, 27-ért ez megéri.
  • deicide
    #339
    nekem is a héten jött meg a 250G nagy tesója..!

    mivel nekem szűz gépbe lesz...igy elvittem az 1ik ismerőshöz és megparticionálta..!
  • deicide
    #338
    a végén a ..... nyomd meg:) ott a link!
  • deicide
    #337
    én innen szedtem infot és itt kérdezz itt hamarabb válaszolnak és ne csak az árát kérdezd meg:)....
  • Hajecz
    #336
    Mostmár mind1 mert már megvettem de semmi gond nincs vele! Egyenlőre szépen muzsikál, azért kösz!
  • Munch
    #335
    Írd!
  • deicide
    #334
    neked is azt tudom válaszolni hogy tutok 1 linket ahol utánna tudol nézni ha érdekell...akkor elküldőm...!

    és onnan okosodtam ki...!:)
  • deicide
    #333
    engem 1 másik fórumban lebeszéltek a 200 G Samsungrol...!

    láttam irás olvasás tetet a 200..250-sel és ott volt még a Hithachi is...én azt szerettem volna venni...de a Samsung is nagyon jól muzsikált a 250 G...!
  • Munch
    #332
    Valaki nekem is válaszolhatna, hogy 27-ért mértnem jó a 250-es seagate!
    Jövőhéten rendelném, de info kéne plíz!
  • Hajecz
    #331
    200 gb-os winyóból melyik márka a jó? Ez megéri 22e-ért: 200GB Samsung 7200rpm 8MB cache S-ATA ???
  • soulhunter
    #330
    bocs, 375 GB megosztásbol :)
  • soulhunter
    #329
    nahh, a hiba megoldodott
    csak annyi volt a baj,h mivel eleinte nem primaryként volt formázva,mivel az egész 400 GB-t 1 particionak használtam, ezért a PQmagic se tudta kivenni a kiterjesztésből primarynak
    de még az XP telepitő sem
    aztán mindent elmásoltam,és töröltem a teljes vinyot,és most áll 15 GB-s winfos partbol, 390 GB-s megosztás partbol,és ~5 GB-s swap particiobol :)

    csak gondoltam beirom,hátha esetleg másnak is akadna ilyen problémája
  • Munch
    #328
    Még mindíg nem értem 27,500-ért mértnem jó.
  • deicide
    #327
    cíki...

    nem tudom belinkelni...((

    www.depo.hu
  • deicide
    #326
    ez
  • deicide
    #325
    irány ár legyen neked a viszonyitás
  • Cancel
    #324
    nem
  • deicide
    #323
    holnap megyek a vinyóért....!

    Az egyik munkatársammal beszéltem hogy formázza meg majd nekem és particionálja is meg..mivel az ő gépén van SATA csati..!

    Tegnap vettem meg a deszkát és az üzletben rákérdeztem hogyan és miképpen tudom majd a deszkához és vinyóhoz felrakni az XP-t...!
    A srác elővarázsolt a deszka dobozábol 1 kislemezt és mondta hogy telepités elött sürün nyomjam az F6 gombot..!
    Hát majd a jövöhéten minden kiderül..:)
  • Munch
    #322
    Töröm a fejem egy 250 gb seagate sata-n, 27500-ért, megéri?
  • uzsidoboz
    #321
    Nekem nem kellet semmit csinálni, a bios frissítésen kívül ugyanúgy meg tudtam formázni windows sp2-vel! Csak hááát előtte kell egy másik windows az inicializáláshoz meg ehhez a formázáshoz, ugy hogy az előző winyót ne nagyon formázd le!
  • deicide
    #320
    fogalmam nincs már hol nem kérdeztem...de érdemleges választ sehol nem kaptam..
    viszont 1 re égetőbb lesz majd a dolog...!!!

    ime...

    segitséget szeretnénk kérni....!

    Jövö héten gazdája leszek 1 Samsung SP2504C 250GB / 8 MB / 7200rpm / SATAII vinyónak...!!!

    Viszont nagyon nem kerek nekem az SATA II vinyok formázása...!!

    Úgy tudom hogy az alaplapon is kell valamit majd álítani...hogy felismerje a vinyót!

    Találtam 1 programot a SAMSUNG oldalán..ez valami dos progi...ez mi lehet...?

    Nagyon nem akarok szenvedni amikor oda kerülök majd....!!!
    samsung
  • GanXstaZoleeWrk
    #319
    nemtom nekem kellett de lehet ez gyártó függő vagy későbbi bios frissités függő akkor.
  • uzsidoboz
    #318
    Hááát nekem csunyán nem kellett semmi... csak egy biosfrissítés mert nem tudta eleinte jól kezelni de most tökéletes..... :D
  • MacrosTheBlack
    #317
    2 sata vinyóm van, még sose szólt hogy kéne neki driver lemez.
  • MacrosTheBlack
    #316
    Már mér ne menne?
  • GanXstaZoleeWrk
    #315
    az alaplaphoz kellene kapnod sata drivert tartalmazo floppyt és annélkül még az sp2es xp se megy fel.
  • MacrosTheBlack
    #314
    IDE vinyókhoz is volt olyan progi ami leállítja menet közben a vezérlőt és lehet kötözgetni, de nem volt aki kipróbálja előttem, én meg nem. :)