164
lamer topic
  • Desiderata #164
  • tigeroo
    #163
    Haverral sétálgattunk 150-150 petárdával a zsebünkben (az alul lévő sztori eseményei előtt) görögtüzet csináltunk: eltörtük az irányánál a petit, és a "gipszes-mérges"részét meggyújtottuk ..na ez volt a görögtüz...én éppen egy ilyet akartam csinláni de nemment..elkezdett füstölni haver mondta nem jó valami, pont el akartam dobni amikor BOOOM
    nemtom hogy hogy volt benne szorítás, de az tuti hogy 2,5 órán át sípolt a fülem:D
  • tigeroo
    #162
    köztudott hogy mamámnál naon szeretek lenniIdén Szilveszter előtt történt, az utca végén petárdáztunk +csöveltünk.. Jó, az utca közepén lévő nő éppen az utca végi bnőjéhez látogatott el..ott volt a fia is, én eldobtam egy petárdát, akkorát durrant, ő reflexből mondta h kurva anyád , mondom tied, erre a fia nekemesett, nyakamat szorongatta, mondom magamba jóvan, akkorát vágtam rá h mexédült...hazamentek még oda is elhallatszott az ordibálása h "mien mocskos, visszabeszél minden" lol, másnap azzal jött (szegény) mamámnak h kötekedtem a fiával meg petárdát löktem rá...
  • tigeroo
    #161
    huhh, CSOCSO vmi eszméletlen dolgokat oszt meg velünk:D
  • tigeroo
    #160
    kb. 4.esek lehettünk, elmentünk a velencei tó partjára táborozni
    kis kempingkunyhók voltak, mi az uccsó előttit kaptuk pár haverommal. az utolsó kunyhóban asszem 2. votlak, egyiket el is neveztük fikásnak, mert feszt túrta az orrát és köpködött:P Egyik éjjel kimentünk haverral WC-zni (messze volt, sötét volt egyedül meg..:D na szal) és az egyik fán találtunk egy szarvasbogarat! Visszamentünk, beosontunk a kunyhójukba, bevágtuk a párnájához:D nemtom hogy a bogár miatt, de másnapra tiszta barna volt az ágya:D (kistanár mondta hogy bement neki...)
  • tigeroo
    #159
    rohattjó a topig:D majd énis mondok pár alsós sztorit, csak pár éve történtek:)
  • Zozo76
    #158
    Megijedtel mert biztos egy 200 kilos allat es ha felmegy egy emeletet hozzatok... CSOCSO RIP!
  • traXion
    #157
    Meg is ijedtél tőle ugye?
  • CSOCSO
    #156
    nagyon kellett kopnom es 4 emeletes hazban voltam ablak mellett mondom gyorsan kikopom ( nem szokasom kopkodni de nem volt gusztusom lenyelni mert kohoges miatt jott fel nem keves.. khm..) szal ki se neztem de mar a hanyinger kerulgetett a tudattol hogy a szamba van a slejm kikoptem de csak akkor lattam meg hogy alattunk levo csavo feje kint van az ablakban.. hat reflexbol sikerult elkapnom a csulat de mikor bementem majdnem osszerigytam a rohogestol.. meleg helyzet volt.. es az egesz nem volt par mp..
  • PResident Evil
    #155
    eccer mentem a vonaton, estefele és vmi félörült gyerek fogta magát, és lerúgta a hamust, és kibaszta az ablakon... LOL
  • traXion
    #154
  • Balo
    #153
    Csak én megpicsáztam a fazont, mert az osztálytársam volt.
  • Balo
    #152
    Engem így eltaláltak a karomon. :DDDD
  • neménvoltam
    #151
    LoáL!!!!!!!!!!! Ilyet mi is csináltunk csak mi nem találtunk el senkit :D
  • BaLeeX
    #150
    Nem rossz a topic, csak ki ne haljon, mint a másik kettő.
    Majd írok pár történetet, itt az első:
    Osztálykirándulás volt a Balatonon (középiskola 1. vagy 2.)ahova szokás szerint vonattal mentünk 2-3 átszállással. A vége felé már nagyon untuk magunkat a vonaton, csináltunk minden balfaszságot. Páran kinéztünk magunknak egy csajt szép kis top-ban, két kabinnal hátrébb ültek elég nagy lett a forgalom arra felé. Majd amikor már mindenki megnézte magának 1x-2x el is felejtődött a dolog, egyik srác kitalálta, hogy köpködjünk ki az ablakon, ki tud messzebbre köpni (közben kb. 100-al ment a vonat). Lehúzzuk az ablakot, gyerek nekifut és egy iszonyat nagy turhát kiküldött az ablakon, kis hatásszünet majd nagy sikítás pár kabinnal hátrébbról.
    Sejtettük mi történhetett, aztán kb. fél perc múlva megy el mellettünk a csaj akit néztünk és papírzsebkendővel törölgette a ruhájáról a turhát...
    Na, ahogy elment mellettünk iszonyatos röhögésben törtünk ki, még szerecse, hogy egyedül volt különben kibaszottul meg lettünk volna picsázva.
  • traXion
    #149
    Nekem csak sima kukába dobós kalandom volt :)
    2 petárdát beledoptunk az ilyen rácsos kukába, tudjátok, amilyen a városligetbe van, tele volt, így nem esett ki, felrobbant, és meggyulladta a kuka, futottunk mint állat :)
  • PResident Evil
    #148
    LOHOHOHOHOHOHOHOOOOLLLLLLLLL :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • PResident Evil
    #147
    húúú gecc a szemem előtt látom Hidasi elszörnyült fejét :DDDDDDDD
  • I.C.ram
    #146
    Mi azt csináltuk, hogy kerestünk a környéken jó nagy méretes kutyaszarokat, beraktuk egy zacskóba, majd mindegyikbe petárdát dugdostunk, majd bedobáltuk az utált ismerőseink házának kertjébe. Mikor felrobbant a petárda a szétrobbanó szar kifröccsent a falakra :D Tiszta szar lett minden. Így utólag belegondolva jónagy köcsögök voltunk :)
  • neménvoltam
    #145
    Eccer nyolcadikban petárdát dobtunk az igazgató trabantjára mikulás buli után. Asszem meg is tudták, hogy mi voltunk, csak azt nem értem, hogy miért nem lett semmi fejleménye :D
  • Braveheart
    #144
    Ha engem megütne egy ilye nnyanya, én istenbizony úgy visszacsapnék, hogy elmenne a kedve a további bunyótól...
  • traXion
    #143
    Na, akkor én is egyet...

    Töri óra vót, dolgozat elötti összefoglalás, a tanránő (akit utálunk, és az oszt. főnökünk, és idióta, stb...) elkedzi: "Csak az kaphat jó jegyet a dolgozatára, aki mindent leír", erre mellettem ülő srác beszól: "Höhö, tényleg???", erre a mondatra az egész osztály elkezdett röhögni, tökre zavarba volt a néni, és megkérdezte a srácot, hogy ezt hogy gondolja, erre mindenféle hülyeséget mondott, már azt se lehetett hallani.
  • traXion
    #142
    rotfL0L
  • ÁjjLe BoBBi
    #141
    hehe tanárok ? :))
    8 osztály irodalom óra.
    tanár egy vén alienfejű alkoholista asszonyizé.
    mondja a magáét, mi persze magukn szórakoztatásával voltunk elfoglalva. erre megszólal hogy vegyétek elő a könyvet és kezdjetek el olvasni xyz -től a Buborákok-at. volt egy kis lap moraj az osztályban és középről felszólaltam hogy nálam akkor vannak buborékok mikor fürdés közben a kádba fingok. az asszony elszörnyülködött, az osztály esik szét a röhögéstől. megkérdi hogy ki volt az. alig lehetett hallani a nagy röhögés elnyomta teljesen. engem kezdett gyanusitani, vagyis csak gondolom mert ram nezett, de en rogton ravagtam hogy hidasi volt tanarno(mellettem ulo srac) szegeny csak mentegetozott (ez volt a taktikom, hogy masra fogom), de a tanar szepen elvette az ellenorzojet es bevesett neki egy szaktanarit. annyira nem erdekelte ot sem, plaane minket :)) jot mulatott midenki :))
  • Lynx_TWL
    #140
    de de!!!
    tök jó, mert nekünk is csomó összegyűlt, és egyik panel lépcsőházába rejtettük, és ha nem takarítanak arrafele(ami nem valószínű) vagy nem volt vmi emghibásodás(szintén nem valószínű) akor máig ott vaak a jelvények:)
  • PResident Evil
    #139
    miazhogy?! :)
  • cSuwwi
    #138
  • zaki
    #137
    örülnél neki mi, te mocsok :P
  • PResident Evil
    #136
    má ideje lenne :D
  • zaki
    #135
    nem nyilatkozom, végén még életfogytiglant kapok
  • PResident Evil
    #134
    bezzeg élőben ;PPP
  • Aramir
    #133
    Hát, egyszer-kétszer használtam ilyen tekerős telefont, zúgott, recsegett. Egyszerüen semmi izgató nemvolt a dologban
  • PResident Evil
    #132
    jujjj... tehát privát telsex ? :DDD
  • Aramir
    #131
    Hát mivel egy csak egy belső rendszer (tudod, az a kurblis telefon ), elég érdekes lehet a telefonszex
    ...
    -Józsi vagyok.
    -Én is.
    ...
  • PResident Evil
    #130
    legalább ők se telsexeljenek már, mi ? :D
  • Aramir
    #129
    Katonaságnál az kitalálták, hogy menyünk egy örek katonával és kapáljuk ki a gyomor a kerités melletti nyomsávon, ahol az örség közlekedik. Csak hogy nem unatkozzunk
    Elis kezdtük, egyszercsak valaki talált egy barna vezetéket a földben, kb fél centire a felszintől. A legidiótább csóka kitalálta, hogy versenyezzünk, hogy kitud kikapálni belölle a legnagyobb darabot Erre, mint az állatok elkezdtük. Kb 5 perc múlva jött egy tiszt, hogy mennyünk inkább vissza a körletbe és ne az örség telefonzsinórját szabdaljuk fel Többet nem kellet kapálnunk nyomsávot
  • PResident Evil
    #128
    hát az nehéz lesz, isten csak egyszer tudott vmit ennyire elbaszni :)))
  • Lynx_TWL
    #127
  • Aramir
    #126
    Szerezz egy ikertesót
  • PResident Evil
    #125
    micsoda sikeres karier, én is ilyet akarok :)