164
lamer topic
  • Lynx_TWL
    #124
    :DDD
  • Aramir
    #123

    Ja, ikrek voltak, egyforma hülyék is voltak, hogy ugyanúgy buktak év végén. Ja csak egy évig voltak az osztálytársaim, a következő évet már a kisegítő iskolában végezték
  • PResident Evil
    #122
    nemis :DDD
  • Lynx_TWL
    #121
    uhbazz:DDDD
    4-5. osztály ők meg 16 évesek:DDD gondolom ameikűában votlak aztán kimaradtak a sulibóül sokat:DD
  • Aramir
    #120
    Álltatános 4-5. osztályos lehettem és volt két "barnabőrü" osztálytársunk, testvérek voltak és vagy 16 éves lehetett mindkettő. Valamelyik órán a terem egyik széléről kért tolbetétet a terem másik szélén ülő testvérétől, aki a távolságot leküzdendő, inkább dobta a fém tolbetétet, azt a vastagabbik fajtát. A tesója volt olyan ügyes, hogy kapásból elkapta úgy, hogy tapsolt egyet, amikor a két tenyere közé ért Tippeljetek, milyen szöget zárt be a tenyerével a tolbetét? A poén az volt, hogy a gyerek egy szó nélkül felállt és elindult a terem ajtaja felé, még csak nemis jajdult fel. A tanár, meg mi is furcsán néztünk és a tanár kérdésére, hogy hová megy csak szó nélkül felemelte a tenyerét . Szegény tanárnő majdnem rosszul lett a látványtól
  • PResident Evil
    #119
    hmmm... én tegnap voltam egy házibuliban... olyan 10en voltunk egy panellakásban, a nyolcadikon. Szóval már mindenki illuminált állapotban volt amikor egyik értelmiségi petárdát kezdett kidobálni az erkélyről és persze olyan magasan voltunk hogy nem ért le hanem a levegőben felrobbant... tehát szólt rendesen és viszhangzott a panelek közt... több se kellett, ráadásul a lent járókelő embereket is provokálták... én csak hangfoszlányokban emléxem, mintha azt mondták volna lentről, hogy azonnal fejezzük be, erre leordított a gyerek, hogy jöjjön fel ha nem teccik... hát igen 5 perc múlva 2 járőr már fent is volt, mert nekik dumáltak a kölkök és jöhetett már az igazoltatás... tudom nem robbantós meg nem pirós, de szerintem elég _LAMER_ eset volt, azért írtam ide.
  • Lynx_TWL
    #118
    suli 3. emeletről félliteres teli palackot dobálni lefele utcára erre hopp bimm be a szerelmes pár elé, azok beszartak mitn állat, azátn mi szartunk be mitn állat, mert besózltak porátn, és a nagy szadista igazgatóhlelytess járta körbe a termkeet korbáccsal, hogy hopp itt rendőrségi feljelentés lesz:)
  • Lynx_TWL
    #117
    kutyaszart bottal felpiszkáltuk iskola udvarból aztán katapultáltkuk ki a parkoló kocsikra:D volt nagy kurvaanyázás amikor jöttek a gazdák
  • Lynx_TWL
    #116
    tesi óra háztömb futás, persze futás közben becsöngetés mindenhova egyszercsak haver csönget , hopp autóból ki a nagy melák geci csávó, és így rugja hátba havert várzik hát megy rinyálás... rohadt geciek:D
  • Lynx_TWL
    #115
    tojásodáblás tizedikről, rendőrök észrevettek erre eggyel lejebb másik srácokat kapták el aszitték ők volta azok, és nekik kellett takaritaniaz utcát:)
  • Lynx_TWL
    #114
    hehe hol csináltátok, mi ugyanezt sináltuk 20 kerben:)
  • PResident Evil
    #113
  • cSuwwi
    #112
    :))
  • FtranX
    #111
    úgy láccik, hogy nem verték beléd a helyesírást általánosban.
  • Lynx_TWL
    #110
    meg azon is kurvára, hogy nem tudok írni:D
  • FtranX
    #109
    mostmár nekem van acélbetétesem.
  • Lynx_TWL
    #108
    eh az iylene felhúzom mgam, szétverném a mocskos pofáját a rhoadt gecienk:D
  • FtranX
    #107
    Én is gyűlölöm az ilyeneket. Nekem általános 4-ben volt egy olyan 50 feletti tanárnőm, akire a brutális szó erős dícséret.
    Már ha egy hiba volt a házi feladatban, ütötte verte a népet.
    -MIIIII????! NEM JÓ A HÁZI FELADAT??????!!! Oszt már ment is a nyakleves.
    Egyszer az egyik gyerek matekórán nem tudta, hogy hol járunk, az a köcsög meg 10 percen keresztül telejes erővel ütötte verte. Máig előttem van, ahogy vicsorgott a műfogsorával. Látszott a szemében a mérhetetlen düh, ahogy verte a gyereket. A "fejet táblába verés" is sűrűn szerepelt a programjában. És ezek minden naposak voltak. Ja, mindennek tetejébe a jobb szeme műszem volt, aminek a mozgása nem igazán volt összhangban a jó szemével, meg előfordult, hogy magától elfordult. Természetesen az volt a szokása, hogy jó közelről belenézett mindenki szemébe. Nagyon féltünk tőle. Én szerencsére csak egyszer kaptam tőle egy nyakast év elején, utána még csodálkoztam is hogy békén hagy. Azt már csak később tudtam meg, hogy anyám (aki mellesleg a kolléganője volt) megfenyegette, hogy ha egy újjal is hozzám ér, "nem csak az egyik szemére lesz vak!!"

    Kirúgatni sajnos nem lehetett, mert az igazgatóhelyettes felesége volt, aki nagy haverja volt a nyámnyila igazgatónak. Nem tudom, a szülők miért nem ütötték agyon. Tőlem biztos nem tenné zsebre senki, ha ok nélkül bántaná a gyerekemet (sőt még akkor sem, ha okkal).
  • hen-tes
    #106
    kb egy hónapja, kimentünk bandázni :)
    szokásos csöngetések meg voltak
    aztán fogtuk a szépen összeszedett leveleket zét dobáltuk a városba :D
    uszodába mé gvót viz aztis teledobáltuk :)
    aztán menünk a temetőbe :)
    haverok paráztak mint állat :)
    összeszedtünk vagy száz gyertyát, jó go home
    vissza fele találtunk egy kis cicát :)))
    nagy volt
    öt kemény gyerek egy cicával mászkál :D
    aztán ráadásnak bebasztunk egy kirakatot :)
  • Dynamic
    #105
    Az ilyen tanárokat rühellem, mint a szart.Éppen egy tanárnak kéne tudni normálisan kezelni az ilyen dolgokat, nem pedig pofozni, más gyerekét.Ha az én gyerekemmel csinálta volna ezt, a kezét eltörtem volna(a tanárnak).
    Sajnos az én iskolám általános suli 2.,3. osztálya környékén tele volt ilyen köcsög tanárokkal, ahol mindennapos volt a pofozkodás.Volt olyan is, hogy egy gyerek jól kivágta az ebédlő lengő ajtaját, ami majdnem el találta a tanárnőt.A hülyéje meg azt hitte, hogy én voltam, csak azért mert én ott voltam a közelben, erre odajött és szó nélkül úgy pofonhúzott, hogy az orromból folyt a vér.
    De mondom, ezek teljesen mindennaposak voltak, csak akkor valahogy nem háborodtam fel rajta, mert akkoriban úgy gondoltam, hogy ez így van rendjén.
  • zaki
    #104
    bazz, mik jutnak az eszembe, így majdnem 19 évesen :PPP
  • zaki
    #103
    lol, emléxem haverral mindig edzés előtt úgy szereztük meg az edzés utáni kaja, meg piára a zsetont, hogy az útbanlévő lakótelepi telefonfülkéket jól megrúgdostuk :PPPPP vmi banda mindig eldugította a cuccost, mi meg felkapaszkodtunk a fülke tetejére, és kétlábbal rúgtuk a telefon-t mint állat :PPP 1-2 száz forint mindig megvolt, aztán 1X leálltunk vele, mert észrevettük, hogy a fél lakótelep lát minket, és mi van, ha valami barom állat felhívja a rendőröket :PPPPP
  • zaki
    #102
    ííííí bazz, ez elég gáz.... de azért jót röhögtem rajta
  • zaki
    #101
    nálunk hátul a tanterembe mindig olyan szépen ottmaradtak a takonnyl teli zsebkendők a falon :P
  • mukika
    #100
  • zaki
    #99
    :DDDDDDDDDDD
  • Braveheart
    #98
    Baz fossá röhögtem magam, mikor végigolvastam a topicot :)

    Nekem is eszembe jutott vmi: úgy 3-4 éve, 8-ikban az Intercityn utaztunk az osztállyal, épp BP-ről tartottunk hazafele. Úgy félúton, amikor már nagyon untuk magunkat elkezdtünk mindenféle szeméttel, papírgalacsinnal dobálózni. Nos, nekem sikerült véletlenül a suli legköcsögebb tanárát fejbedobni :)) Azt mondta, hogy menjek oda, és szedjem fel a galacsint. Miközben lehajoltam, akkora pofont levágott, hogy elterültem az IC padlóján, és az egész kocsi (vadidegen emberekkel együtt) rámnézett. Nos, az elég kínos volt...
  • ÁjjLe BoBBi
    #97
    huh. 14 lehettem mikor szerelgettem midnen szart össze. lent voltam agarázsban és vlami távirányítós autónak kartam nagyobb powert adni, plussz még saját tervezésű lengéscsillpítókat is kartam tenni rá. eltörtem véletlenul a kasztnit. elővettem a pillanatragasztót mondom megragasztom. nyomom nyomom de nem jön. mondom mifasz. lecsavartam a tetejét. nyomom nem jön. magamfelé fordítottam és belenéztem. én okos közben meg is nyomtam és egy jóadag pill ragasztó egyenesen a szemembe és az arcomra ment. ordítottam mint az állat, és elkezdtem kifelé szaladni. a kezemet persze rátettem az arcomra és a szememet is behunytam. mire felértem hogy kimossam, kezemet csak a szemölökömmel együtt tudtam letépni a fejemről, és a szememet is csak nehezen tudtam kinyitni. a kezem tiszta szőr lett. bevittek a kórházba, ott meg kiheggesztették a szememből a megragadt pillragasztókat. plussz feloldottak a szememre ragadtakat.

    ;)
  • CSOCSO
    #96
    LOL:)))))))))))
  • FtranX
    #95
    Mi gimiben kipróbáltuk. Végül egy félig lecsüngő parizer több mint fél évig lógott a plafonon. Addigra már kb az 5-ödére zsugorodott össze, meg mindenéféle színváltozáson ment keresztül. Valaki ekkor kitalálta, hogy szedjük le. Hozzávágta a tolltaróját, a parizer meg 3 kg vakolattal együtt leesett. :)
  • CSOCSO
    #94
    haver anyja vett egy 5 cd changeres music centert..
    kinyitja a cd tálcát.. rárak 5 db cd-t és idegeskedett hogy ebbe a szarba nem is fér 5 cd...
  • CSOCSO
    #93
    giumi... 4 en bementünk a wc be.. egy dara ülős wc...bementünk 4 en..feláltunk a csészére 3 an és midnenki másik falnak dőlt.. hirtelen lehettünk a csészén vagy 250kilóval
    a lényeg hogy akárhányszor bejött vki probáltunk csöndbemaradni ami írtóhangos nevetéssel végződött..persze a wc*-ző még bpven benvolt..aztán két haver leugrott.. én meg az oldalán maradtam és a csésze nem volt lrögzítve..és eldölt oldalra a csésze.. én meg rajta.. rommá tört az egész csésze:)LOL..
  • CSOCSO
    #92
    vajaspárizsi meglepően sokáig marad a plafonon...
  • CSOCSO
    #91
    játékteremben (vendéglőnk mellett volt)
    bementem játszani.. és a game over után fordultam és láttam hogy anyám flipperezik..odamegyek és átkaroltam...egy baj volt..ő nem az anyám volt:))))) LOL... a csaj barátja meg csak pislogott hogy most mi a fasz van:))
    ---
    valaki támaszkodott a padra az ajto mögött.. csak a lábait a hátátmseggét láttam..
    odamentem majd hátbaveregette, és rátámaszkodtam...(folyosórol jöttem be)
    erre kurva nagy meglepetéésként ért hogy a matek tanáron támaszkodom...hát.. degáz volt magyarázkodni:)))))))
  • CSOCSO
    #90
    LOOOOOOOOL.. gecc ugyan ezt csináltuk általánosban:)))))))))))))))
    de olyanokat hogy az osztfőnök sírvafakadt:)))))))
    1)betörtük a gipszkarton falat:)) akkora juk volt mint 2-3 focilabda.. aztán még rugdostuk egy kicsit a lyukat de rájöttünk hogy már a másik teremben lévő szekrényt rugdossuk.. ablakokpárkányt felhajottuk teli öntöttük benyával majd meggyujtottuk.. az összes napközis látta ahogy az ablakunk lángol:)LOL volt... leszakítottk a tábla felett lévő neonok zsinorjait
    letörtük az akasztókat és a legdurvább az volt mikor április elseje címszóval fejreállítottuk az ofő szekrényét... ami kibebaszottan tele volt sokmidnennel.. nyelvtan és irodalom tanár volt.. 4 osztály 2 tantárgy dogafüzetei saját dolgai elkobzott tárgyak szb... hát .. hangilag is rossz volt mikor elborítottuk a szekrényt... aztán jött a tanár.. mindenki ül sendben..odalép.. bedugná a kulcsot de nem ment neki.. felnéz a tetejére és látja ahogy a 4 lábacska felfelé néz:)LOL.. igazgatóval jött vissza..
    pár szák lábát kitörtük .. meg hasonló dolgok..szal nem szerettek minket a tanárok..
  • CSOCSO
    #89
    LOL:)))))))
  • CSOCSO
    #88
    pár haverral csináltunk egy medencés partit és elkértük a sulibol a koncert hangfalakat meg erősítőket... autoval hazahoztuk közben nekem dolgom akadt el kellett ugranom itthonrol..két haver összedugta a cuccost stb és kiprobálták...elmondásuk szerint negyednél már ugy szolt mint a nagyszobában lévő házimozi fullon..feljebb tekerték .. kezdett az ablak zizegni erre hatalmas durranás.. +villanás ..két haver csak egy zöld foltot láttak maguk elött...
    valami kibaszott valamit.. áram elment a lakásbol minden kikapcsolt stb....fasza volt...a tápkábel "szétsült"
  • FtranX
    #87
    lol, az emberi hülyeség határtalan.....
  • Aramir
    #86
    LOL!
  • zaki
    #85
    :PPP

    nyugodjon békében