11769
maffia23.jpg

>>Mafia II OFF-topik<< >>FAQ<< OLVASS és csak aztán kérdezz...
  • tonyr #11649
    aha oké, nekem grafikai mod nélkül is nagyon tetszett a grafika :)
    nagyon jó játék lett, csak kár hogy olyan kis részletek kimaradtak amik az 1-ben voltak, bár a mai korosztály lehet h tépné a haját ha 1 lőszer kilövése utáni tárcserénél eldobná a szinte teli tárat :D
  • Mayorpapa
    #11648
    igen, természetesen, fullon fut minden. Közben letöltöttem hozzá grafikai tuningot is, így már elfogadható lett a grafika
  • tonyr #11647
    mindent a max-ra állitottál az options-ba ?
  • nandi17653
    #11646
    VALAKI TUD OLYAN DLC-T AMIBEN LEHET MENNI HOT ROD AUTÓVAL ?? FONTOS LENNE!!
  • Austin Bailey
    #11645
    lehetséges, mert szerintem nagyon szép grafikája van.
  • Mayorpapa
    #11644
    de-de, elindul, csak vettem egy elég jó gépet, és nem vagyok elégedett a látvánnyal, azt hittem sokkal szebb lesz a grafika egy erős gépen, ezért gondoltam, hogy hátha nem a legmegfelelőbb beállításokon fut
  • Austin Bailey
    #11643
    Alapvetően neked most az a problémád, hogy nem indul el?
  • Austin Bailey
    #11642
    fogalmam sincs
  • Mayorpapa
    #11641
    oké, megpróbálom. Még egy kérdés: Win7 alatt futó rendszerben automatikusan directx11-ben fut a játék? ezt is meg lehetne nézni valahol?
  • Austin Bailey
    #11640
    tedd rá a legfrissebb patchet és kész.
  • Jaka923
    #11639
    Vedd meg a játékot, aztán tudni fogod, hogy a legfrissebb verzió!
  • Mayorpapa
    #11638
    sajnos nekem ott nem írja ki :(
  • Austin Bailey
    #11637
    a főmenüs képernyőn
  • Austin Bailey
    #11636
    nekem a bal alsó sarok rémlik, de nem biztos
  • Mayorpapa
    #11635
    hol tudnám megnézni, hogy milyen verziószámú a játékom, azaz, hogy meddig van felpatchelve?
  • Austin Bailey
    #11634
    lol
  • a.carkey
    #11633
    Na még két hét és ...




    Jó kis régi Gangsters 1-2 feeling. :)
  • Dragonman
    #11632
    sziasztok!

    valakinek volt olyan gondja hogy a betrayal of jimmy dlc nem indúlt el? a többi mind megy de ha ezzel akarok játszani a win 7 leállítja a játékot? két verziót is próbáltam, az egyik 280 mb, a másik 320 körüli, de egyik sem jó..
  • hemmis
    #11631
    sziasztok azt meg tudná nekem mondani valaki hogy xbox-on lehet kormányt használni autóhoz mert akkor vennék egyet köszi
  • sajtkukuc
    #11630
    Üdv. Lehet, hogy buta kérdés, de sehol nem találtam erre vonatkozó adatot. A körözési plakátok és a playboy újságok némelyike egy fekete csillaggal van megjelölve. Mit jelent?
  • Herold
    #11629
  • Hunork
    #11628
    Szia!

    Na, kérlek, új-tiszta játékkezdéssel, Steam frissítéssel megoldódott, már túl is jutott a fiam!
    Köszönöm, hogy meghallgattál!
    Üdv:
    Hunork
  • Herold
    #11627
    A mentést nem olyan egyszerű használni, mert profilokhoz kapcsolja. Azért próbáld meg: link
  • Hunork
    #11626
    Sziasztok!

    Lenne egy problémám, nem tudom, hová írjak, a support-t leszámítva, de ti itt hátha hamarabb tudtok segíteni.
    A játék sima, dobozos verzió, de Steam-es. Tehát eredeti!!!!
    Feltelepítettem a lemezről, de utólag újra telepítve a Steam-en keresztül is!
    Minden szép és jó.

    De a 8. fejezet első pályájánál mindig kifagy a program a szokásos üzenettel, ami ilyenkor jön. ( a mafia2.exe működése váratlanul leállt…) És appcrash természetesen.
    A játékot magyarítottam, a fiam játszik vele.
    Leszedtem a magyarítást, hátha az okoz gubancot. De nem, angolul is kifagy.
    Kompatibilitási módok kipróbálva.

    A gép:
    i3 2100 / 2x4Gbyte RAM
    GTX550Ti
    Win 7 Pro 64 bit

    Én egy hsz-t találtam steam fórumban, de nem tudok vele mit kezdeni, mert valami frissítésre utal, ami igen rég történt:
    http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1425458

    Van esetleg valamilyen ötlet, tanács???
    Ha minden kötél szakad, valaki tud egy 8. fejezet 2 pálya mentést küldeni?
    Válaszokat előre is köszönöm!
  • Bence94
    #11625
    warez ? Nekem semmi problémám nincs vele...
  • royaltom
    #11624
    Sziasztok! Egy olyan bugba akadtam, amitől kb minden második lövésnél akármilyen fegyver esetén "felrántódik" a kurzor és vito elrakja az épp nála lévő fegyvert. Ennek következtében igen körülményessé válnak a komolyabb tűzpárbajok. Van valami ötletetek a problémára ? :)
  • tomo05
    #11623
    RESPECT! Most akartam kérdezni, hogy van e új freeride.
  • Rash87
    #11622
    Azok a küldik még mindig bennem vannak,eléggé megmaradtak. Zsír volt :)
  • smusher
    #11621
    A Jimmy-féle kiegészítőket, és a Joe's adventures-t is úgy kell felfogni, mint az első Mafia-ban a Free Ride Exteme-et! Na ott aztán voltak frusztráló küldetések. De hát te már nextgen kólofgyútikon nőttél fel, nem való neked az ilyesmi :-)
  • Herold
    #11620
    Ha kicsit még vártál volna, akkor végig is játszod.
  • mester1987
    #11619
    De jobbak a kiegészítők, mint az alapjáték nem?
    Elkezdtem játszani az alapjátékot, csak úgy éreztem nekem túl sablonos és monoton és kb. 2 óra után uninstall...

    A DLC-k azért változatosabbak (a Joe's Adventures-en kívül)???
  • JethroHUN
    #11618
    Ez a Joe's Advantures egy rakás szar. Tényleg jó lett volna ez a szabadság amit beleraktak a felvehető küldetésekkel, DE hihetetlen mód el lett barmolva az egész. Frusztráló. Az h időre és pontra kell játszani egy vicc. Hála ennek 5 perc egy küldetés, ha sikerül, ami az azonnali 4es körözési szintnek köszönhetően baromira nem sanszos. Kocsiból nem lehet befejezni a küldetést a kijelölt helyen, ki kell szállni, ha üldöztek a rendőrök, ami biztos, elütnek -> annyi, restart. (mivel tartósan lehagyni lehetetlen őket, 100 méterenként rendőrautó... kocsit/ruhát nincs idő küldi közben cserélni) Ami ennél is sokkal idegesítőbb, az h minden egyes nyavalyás küldetés után rohangászni rendszámot és ruhát cserélni.

    Ezt nem gondolták végig, h játék menet szempontjából ez nem fog működni.
  • wollnerd #11617
    Igen, csak nem kompatibilis a Steam verzióval ezért le kell szedni a NoDVD-t a Update 5-höz. (backup előtte!) De a linkelt oldalról nem tudtam letölteni, ezért a Mafia Scene-ről szedtem le. (ahova regelni kell, de onnan rengeteg modot lehet letölteni. Vendégként meg lehet nézni!)
    Aztán kiderült hogy csak fájlok cserével lehet váltogatni Vito és Joe között (Install Setup), de a játékban is van lehetőség karaktert váltogatni a "Change Skin" opcióval. A Mafia 2 (majdnem?) összes story-s szereplőjével lehet váltogatni!( Marty, Leo, Frank, Brian,Derek, Giuseppe, Henry, Eddie Scarpa, stb.)
  • Herold
    #11616
    Kurva jó cucc lehet!
  • wollnerd #11615
    Hihetetlen hogy most bukkantam rá.
    A legjobb Freeride mod a Mafia 2-höz! Szükséges a Joe Adventures DLC.
    Ebben a modban van évszak/időjárás/forgalomtípus(40s or 50s) sőt Joe/Vito állítási lehetőség a JÁTÉK közben!!!
    Itt egy videó hogy miről is beszélek!

    Én most fogom kipróbálni!
  • Austin Bailey
    #11614
    lineáris. Ez a legnagyobb hibája.
  • horthy
    #11613
    Most kezdtem el ezt a játékot ! Ennek milyen a felépitése csak a fővonalat kell követni , vagy vannak benne melléküldetések is mint a Stalker-be pénz és fegyverek szerzése végett ? 3. fejezetnél járok .
  • smusher
    #11612
    *nem tudom
    *jelentősége
  • kifli
    #11611
    illetve nemtudom van-e valami jelentőssége, de steames verzióm van...
  • kifli
    #11610
    Sziasztok!


    Kérdésem lenne hozzátok. Mégpedig, melyik a legutóbbi verzió a free ride modból?

    Illetve, a faq-ban leírt Configurable_Injector.exe megoldás érdekelne. Honnan tudom leszedni a szükséges dolgokat, mert a linkek nagyrésze már halott faq-ban. Illetve megy-e a jelenlegi legfrissebb maffia 2-vel?