11769
maffia23.jpg

>>Mafia II OFF-topik<< >>FAQ<< OLVASS és csak aztán kérdezz...
  • gabor9
    #11369
    Na basszus... Szegény Joe.. Azért remélem lesz vmi csavar és kiderül, h életben marad, mert a legszerethetőbb karakter volt.. Köszi a választ!
  • Gibor
    #11368
    Nekem tetszett, történetileg is meg játékmenetileg is.
  • bgabor
    #11367
    Ja, elcseszett egy történet ez, sőt az egész játék az. Pedig hogy vártam az első rész után, és milyen ígéretesek voltak az előzetesek, screenshotok. Ehhez képest kábé 5/10 lett. Aztán jöttek a nevetséges DLC-k.

    Pénzt nem adnék ki érte, az biztos.
  • HegiD
    #11366
    Neem végül csak azzal a hülye crackel volt a gond. Lecseréltem SKIDROWRA és tökéletes lett!
  • Jaka923
    #11365
    Vedd meg a játékot vagy menj át az OFF topikba!
  • HegiD
    #11364
    Sziasztok! Amikor csinálom a második küldit akkor egyszerüen autómatikusan fogy az életem és a végén semmmi nem marad és fehér lesz sinte az egész képernyő. Mitől lehet ez mert videókban láttam hogy az illető aki játszik annak nincs ilyen gondja.
  • Gibor
    #11363
    Biztos megölik Joe-t, és a kiadó már mondta hogy itt zárul Vito története.
  • mandm
    #11362
    A Google mindent tud.
    Még azt is, hogy magyaritasok.hu-n érdemes nézelődni, ott kiderül, hogy még nincs kész (teljesen), de hamarosan meg lesz.
  • HegiD
    #11361
    Sziasztok! Valaki nem tudna egy mafia II-ős magyarosítás linket elküldeni?

    Előre is köszi :)!
  • Fpocok
    #11360
    Majd a harmadik részben kiderül. Vagy az egyik DLCből... addig is tartsd nyitva a bukszádat.
  • gabor9
    #11359
    Sziasztok! 1 kérdésem volna magával a játékkal kapcsolatban: végigvittem most, és nem értem, Joe-t elvitték, Leo azt mondta, hogy ő nem volt benne a megállapodásban, és?? Megölik Joe-t???
  • ratgab
    #11358
    Nagy ziccer után egy hatalmas kihagyott lehetőségként (nincs freeplay, baromi rövid főszál...Ha lett volna dupla ennyi idő a főszálban, meg lett volna jó pár mellékküldetés: bankrablási lehetőség, autólopkodás, mint az 1-ben, különböző egyéb genszter feladatok és szabadabb játékmenet, akkor nagyot dobott volna) marad meg majd a játéktörténelemben...
  • dolorex
    #11357
    Sziasztok!Egy kis segítséget kérnék.szeretném felpatchelni a játékot 4re de nem találok patchet, legalábbis hivatalost nem.tudtok segíteni?esetleg linket küldeni ahol elérem a javításokat.köszönöm szépen.üdv
  • Benevolens
    #11356
    pedig milyen jó a hangulata
  • DIESEL DOG #11355
    Számomra se váltotta be a hozzá fűzött reményeket a játék. Ideig-óráig le tud kötni, de nagyon hamar rá lehet unni. Nekem az első dolog az ami nem tetszik hogy nagyon rövid lett, a többi sztorit DLC formájában lehet megvenni, így az egész olyan mintha az alap játékból komplett epizódokat vágtak volna ki... miután végig játszottam anno, számomra is a kocsikázás volt a legjobb időtöltés, meg száguldozás a Brooklyn hídon... :D
  • Beagie
    #11354
    Hát ez a játék hamar lecsengett....
    De én is tudom miért.
    Mikor kijött nagy felhajtás volt körülötte, minden nagyon jó volt, 1 hétig folyamatosan csak ezzel játszottam, hogy milyen jó.
    Aztán olyan 16 játékóra körül egyszer csak vég lett....
    Elég bosszantó volt, hogy semmilyen free üzemmód nem volt miután kijátszottam, mintha egy félkész változatot kaptam volna meg.
    De sebaj betöltöttem már előre elmentett játékrészeket, csak volt mikor kifagyott ilyenkor a játék.
    Már csak az az egy szórakozási lehetőség maradt, hogy bekocsikázom a várost, ütögetem az embereket, SŐTT!!!! már az is lekötött, hogy egy parknak egy vízesése vagy miaz körül drifteltem :)
    Egyszer csak meguntam 1 hónap után és vége lett....
    Persze még itt van a gépemen ősz óta, mert lusta vagyok letörölni :)
  • Benevolens
    #11353
    én sem tudom letölteni. Valaki elküldi nekem is?
    [email protected]
  • HEMAXXI
    #11352
    Nagyon köszi ! :)
  • wollnerd #11351
    jaa, nem tudod letölteni... bocsi.
    elküldöm mindjá a privátba!
  • HEMAXXI
    #11350
    ez nem jóó :( ezt már megtaláltam én is ha neked megvan nemküldenéd el becsomagolva e-mailbe? :) [email protected]
  • wollnerd #11349
    Tessék! :) (van távolabbi nézet is benne)
  • HEMAXXI
    #11348
    Helló valaki nemtudna linkelni egy belsö nézetet?
  • dadario
    #11347
    Közben némi segitséggel sikerült megtalálnom:C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\mafia ii\pc
    A FAQ-ben leirt mindkét lehetőséget megpróbáltam, de a konzol/ script-ek még mindig nem működnek. Van itt valaki, akinek sikerült és tudna segiteni?
  • Vlala #11346
    A parancsikon hová mutat?
  • dadario
    #11345
    Sziasztok! Tudnátok segiteni a következő kérdésben? Eredeti játékot installáltam Win7-re. A játék tökéletesen fut, csak néhány mod-ot szeretnék kipróbálni, amihez néhány file-t kell feltenni. Nagyon láma dolog, de egyszerűen nem találom a játék mappáját a gépemen. A mentések folder-t megtaláltam. A játék bolti, tehát nem Steam-en vettem. Próbáltam többféle módon keresni, eredménytelenül.
  • DRPCDoki
    #11344
    Max a laptop gyártójának honlapján lehetne még megnézni akkor a drivert szerintem, jobb ötletem már nem nagyon van. Pedig a támogatott grafikus eszközök között ott volt a tiéd is, ehhez képest mégse akar települni...
  • Quantumleap
    #11343
    Hibaüzenetet kapok, hogy a telepíteni kívánt illesztőprogram nincs bevizsgálva ehhez a számítógéphez, és hogy szerezzem be a megfelelő illesztőprogramot a számítógép gyártójától.
  • DRPCDoki
    #11342
    Ez a legújabb 2011-es grafikus driver, AIDA64 szerint jelenleg 2008-as van telepítve.
  • Quantumleap
    #11341
    De ez akkor egész pontosan mit is fog csinálni?
  • DRPCDoki
    #11340
    Akkor, ha minden igaz, ezt kell töltened/telepítened.
  • Quantumleap
    #11339
    Ja, és Ultimate 32 bites.
  • Quantumleap
    #11338
    Windows 7
  • DRPCDoki
    #11337
    Milyen oprendszered van? (xp, vista, 7 és 64 vagy 32 bites?) Ahogy AIDA64 is írja, 2008-as driver van telepítve, de most asszem találtam olyan driver letöltési lehetőséget, ahol nem automatikusan keresi ki a cucc, hanem kézileg lehet letölteni a telepítőt, csak ott még tudni kéne, hogy milyen windowsod van.
  • Quantumleap
    #11336
    Eszköz leírása

    Integrált: Intel GL40/GM45/GM47/GS45 Chipset - Graphics Controller 0


    Mező Érték
    Grafikus processzor tulajdonságai
    Videokártya Intel GL40/GM45/GM47/GS45 Chipset - Graphics Controller 0
    BIOS verzió Build Number: 1704 PC 14.34 10/15/2008 21:54:52
    GPU kódneve Cantiga-GM
    PCI eszköz 8086-2A42 / 1025-0212 (Rev 09)
    Busz típusa Integrált
    GPU órajele 400 MHz
    RAMDAC órajele 300 MHz
    Pixel futószalagok 4
    TMU futószalagonként 1
    Egységesített árnyalók 10 (v4.0)
    Hardveres DirectX támogatás DirectX v10
    Pixel kitöltési sebesség 1600 MPixel/mp
    Texel kitöltési sebesség [ TRIAL VERSION ]

    Grafikus processzor gyártó
    Cégnév Intel Corporation
    Termék információ http://www.intel.com/products/chipsets
    Illesztőprogram letöltés http://support.intel.com/support/graphics
    Illesztőprogram frissítés http://www.aida64.com/driver-updates
  • DRPCDoki
    #11335
    Valószínű, hogy a gép gyenge, annyit tudok még mondani max, hogy töltsd le az AIDA64-et, és a Megjelenítés/GPU részről csinálj egy képernyőképet és azt tedd fel noob.hu-ra, vagy Megjelenítés/GPU résznél az eszköz leírásánál, ha ott van a vga pontos neve, akkor az is elég, ha csak azt leírod ide, mert dxdiag sajnos nem írja rendesen...
  • Quantumleap
    #11334
    Olyasmit ír, hogy nem lehetséges frissítés, tehát nyilván a legújabb driver van fent. Akkor a gép lenne a gyenge?
  • DRPCDoki
    #11333
    Drivert innen tudsz szerezni, itt rá kell nyomni a "Check your system for the latest updates" gombra és akkor elméletileg kikeresi a megfelelő drivert. (java telepítve kell legyen a gépedre, különben nem működik ez a dolog)
  • Quantumleap
    #11332
    Kimásoltam, amik talán lényegesek, majd mondasz rá valamit:


    Rendszer:

    Processzor:Intel(R) Celeron(R) CPU 900 @ 2.20 GHz,~2.2Ghz
    Memória:2048 MB RAM
    DirectX verzió: DirectX 11


    Képernyő:

    Processzor típusa:Mobile Intel(R) 4 Series Express Chipset Family
    Összes memória:796 MB
    Monitor:Általános PnP képernyő
  • DRPCDoki
    #11331
    Proci, memória, de főleg vga. Első 2 csak azért érdekes, hogy tudjuk, milyen erős a gép, míg a vga azárt is, hogy tudjak linkelni hozzá drivert. Amúgy képet is lőhetsz róla, amit fel tudsz tölteni pl noob.hu-ra.
  • Quantumleap
    #11330
    Több infót is kiad a "Futtatásra", az a baj, hogy onnan nem tudok kijelöléssel másolni, egész pontosan melyikre vagy kíváncsi?