2828
  • Csoder
    #2588
    Ebből a sztoriból filmet kéne forgatni az egyik hollywoody studiónak, érdekes lenne :)
  • hykao #2587
    GAMEHUNTER
  • nyni
    #2586
    Aha,koszi szepen,csak meg egyet,nem tudod hol talalhato ez a magyaritas veletlenul?Meg nem talaltam rola semmi infot.
  • hykao #2585
    Először is tedd fel a magyarítást, mely tartalmazza a feliratozott átvezető videókat is.
    Amúgy meg jól látod: az utolsó pálya kivételével az összes csak visszaemlékezés...jobbanmondva az elmúlt történések lázálom szerű átélése újból, kissé máshogy, mint a valóságban történt...(magyarán szólva a játék első részének pályáit csinálták meg újból a készítők, egy-két páya kivételével...) :)
    Te lövöd fejbe az egyik klónodat, s nem fordítva.
    Te voltál a 47. klón...a játék elején pedig az "alkotódat" ölöd meg, tod a diliházban...
  • nyni
    #2584
    Hello!
    Volna nehany kerdesem.En csak a harmadik reszhez jutottam hozza,igy a sztoy eleg zavaros,orulnek ha tudnatok nekem segiteni.Nos mar az elejen, ki az aki meglovi Hitman-t?Es az aki fejbelovi az tenyleg egy klon?Miert vannak neki klonjai?A jatek osszes palyajara csak visszaemlekezik a betegagyan,vagy valami hasonlo?
    orulnek ha segitenetek,mert a jatek tok szuper,es tudom,hogy ha vegignyomom az elso ket reszt megertem magamtol is, de erre keves az esely.Irhattok e-mailt is a [email protected] cimre.Elore is koszi.
    hello!
  • Vlala #2583
    [a gyors válaszok mestere vagyok :-) ]
    sajna első végigjátszása nem, illetve egy kis trükkel igen
    Minden pályát elment az elején. Ezért lépj ki a főmenübe, New Game, Current Game, és a küldetések közül válaszd ki az aktuálisat, ezután ad egy fegyverválasztó képernyőt. A végére elég kerek kis arzenál gyűlik össze.
  • bazza
    #2582
    Sry remélem olyan pite kérdést eszek fel, ami még visszaolvasást sem követel: Hogy vihetem magammal a köv. küldire a megszerzett fegyvert? köcce!
  • Vlala #2581
    megvan! (kicsit játszottam is velük, egyik erkélyen ki, a másikon be, így pont mögéjük kerülök, és le tudtam kapcsolni a hátuk mögött az áramot :-) )
    100 % completed, minden pálya silent lett. Most megpróbálom Quake-sem játszani, és minél több fegyvert begyűjteni. :-)
    Errre nincs leírás, hogy melyik fegyvert melyik pályán tudombeszerezni? Tudom, van, amit több helyen is: pl. Gold Desert Eaglet Rotterdamban is kapok, de Zunnál is ilyen van.
  • hykao #2580
    Hát fuss ki egyből, úgy, hogy ne vegyenek észre! :) Nem olyan nehéz az! :)
  • Vlala #2579
    egyszer-egyszer sikerül úgy lőni, hogy a sok hüle csak néz, hogy "ki lőtt? Biztos nem a tűzoltó", ilyenkor végig is tudom csinálni, de expertnél jobban még nem tudtam. Sztem már az elején a kirohanásommal elrontom, eddig minden küldi megvan Silentre (úgy könnyű, hogy nem rám vadásznak)
  • hykao #2578
    Hát nekem miután magamra vettem a tűzoltóruhát, sehogy sem sikerült lebuknom...(hacsaknem fegyverrel a kézben értek tetten...)...próbálj meg arrébb menni, vagy eleve messzebbről lőjj a falba, de úgy, hogy semmilyen szögből ne láthasson senki sem! :)
  • Vlala #2577
    Az uttsón (Hunter and hunted) nem sikerált... mindent a szentírás szerint csinálok, erre kiírja, hogy 6 close encounterem volt, és expert lettem. Újrakezdve ugyanez, 5 close encounterem van, egyszerűen már a szobából sem tudok úgy kimenni, hogy ne venne észre az egyik Swat-officer.
    Valamint: a rendőrfőnök kiiktatása: lőj egyet a falba, ahol nem látnak: az összes bolond odacsődül, ekkor lehet hangtompítóssal elintézni a főzsarut. Na, én egyet lövök (tűzoltócuccban, amelyben állítólag nem vagyko gyanús), egyből elteszem a fegyvert, erre odajönnek, néznek, és lebukok. Mit rontok el?

    Egyébként ténnyleg kicsit rövidke lett, a kettes hosszabb (de kegyetlen a vége :-) )
  • hykao #2576
    Kukkants be a topikjába, már van ott jópár infó, meg kép, meg miegymás...
    Amúgy jelen állás szerint: 2005Q2...de sztem tuti csúszni fog...
  • bgabor
    #2575
    Nem tudja valaki,mikor érkezik a következő rész?
    A Contracts-ot már egy évvel ezelőtt végigtoltam,és nagyon rövidnek találtam,meg könnyű is volt(Silent Assasin az összes pályán).
  • Vlala #2574
    milyen cucc van rajtad? Én matróznak öltöztem, és miután bementem a kocsihoz, magamra zártam az ajtót. ezután molyolás a bombával, a 47-es kivesz belőle valami izét, és tartja a kezében. Ezzel a legénység között járkálni nem az igazi :-)

    A magyar pályán tényleg felesleges a távcsöves, ha Silentként akarsz végezni. Én arra használtam, hogy Fuchs erkélyéről leszedjem a biztonságit, de az ugye már nem Silent... egyébként ilyen pusi lesz Lee Hong alagsorában is (ott a leírás szerint a csajtól szerzed meg a széf kombinációját, de csak ha megszökteted - elég kockázatos buli. Ha nem sikerálna (vagy nem akarsz puszit kapni :-) ) Lee Hong zsebében is ott lapul. Hashajtó a levesbe, Zun megeszi, kirohan a dolgára, addig el lehet intézni Hongot. A kardot felvenni nem egészséges, egyből kiszúrnak egy karddal rohangáló szakácsot...

    Bendingfordban "mnidenmindegy" alapon mászkálva találtam egy távcsövest is. Vadászcuccban annyit sem mondtak rám, hogy fapapucs...
  • ibrik
    #2573
    Erre (a fegyverek eldobálása) csak egy dolog jut eszembe, a "Leon a profi" című film, amikor Leon a kiscsajt kiképzi a bérgyilkosság "szakmájára".
    A kezdők a távcsöves puskával kezdenek a legtávolabbról.
    Aztán lőfegyverekben az egyre kisebb hatótávolságúak következnek.
    A legvégén a profik a kést használják az áldozat közvetlen közelében...
  • Sydious
    #2572
    Nos megoldottam a jeladó felhejezése nélkül a dolgot, a kocsi az elülső raktérben volt egy konténerben ,de amint befejeztem a bomba hatástalanítását kiírta, hogy lebukott az álcám..nemtom miért és emiatt ismét nem sikerált SA-ra teljesíteni a mapot
    Egyébként az említett likvidálási módok igazán ötletesek.. főleg a párnás verzió tetszett, de a benzinkanna sem volt uccsó dolog:)
    Viszont ostoba dolognak tartom ,hogy a fegyvereidet el kell ,hogy dobáld mert a metal detector kiszúrja és amúgy is megmotozna a bizőr, ráadásul nem találkoztam eddig olyan pályával ahol potolhatnám a hangtompítós 45ösömet pedig nagy hasznát tudnám venni.
    Most tolom a magyar mapot és el kellett dobnom a jókis sniperem ,mert elvették volna a bejáratnál...a szívem vérzett ,hogy végre van egy jó kis flintám és useless:((

    Sydious
  • Vlala #2571
    Most volt az a rész, maikor telenyomtam hashajtóval a levest. A földet csapkodtam a nevetéstől, amikor a Zunnak megjött a szükség... (utána visszamentem még, bár más ruhában: az a hüle ott ül, fél méterre Lee Hong hullájától - nem semmi látvány! Csak vigyázni kell, hogy észre ne vegyen.)

    Beldingford pályáján először az idősebb áldozatom feleségét fojtottam meg a párnával, aztán megmétrgeztem a tejét... tök jó ez a game, olyan jókat lehet benne gonoszkodni >:-)
  • Vlala #2570
    hálóban is lehet játszani? :-DDDDD

    Az injekció hatóidejét még nem mértem...
    Az 1. kérdéshez: sietned kell, lehetőleg addig feltörni az aranypisztolyos széfjét, amíg ki nem veszi belőle a képeket. A pénzt nem kell megszerezni a küldetéshez.

    A 2. kérdésedre a válasz: menj be a szemben lévő piroslámpás házhoz, beszélj a csapossal, a munkásokkal, stb. ott még nem leszel gyanús. Menj el a bal oldali kis szobába, ahol a csaj van, és beszélj vele. 47 megkéri, hogy az utca túloldalán álló "barátjának" szerezzen egy-két kellemes percet, ez az idő tökéletesen elég ahhoz, hogy az autó alá biggyeszd a jeladót. Aztán a térképen látszani fog, hogy merre csörög a dió :-)

    Mindenki: már csak az utolsó, "Hunter and hunted" pálya hiányzik a teljes mennybemenetelhez.
    A demópálya lopakodós részével szívok éppen :-)
  • Sydious
    #2569
    Na háló mindenkinek.
    Mivel nincs kedvem végigböngészni az a kismillió hozzászólást ezért feltennék pár kérdést.

    1.
    Mennyi a fecskendőben található anyag hatóideje?
    eddig 1etlen pályát nem sikerát silent assasinra teljesíteni ,mert kinyírtam egy öltönyös mókust akinél borítékben pénz volt.
    Mindezt azért ,mert nem tudom mennyi idő áll rendelkezésemre a hatóanyag befecskendezése után. A 2 ben ez egyszerűbb volt...5 egység kloroform az 10 perc volt (kb), de itt nem tudom..nem mertem használni eddig.

    2.
    Kell e használni azt a nyüves jeladót azon a pályán ahol csak 1 célszemély van piros ingben, és ha igen akkor hogy?? mert az az elmebeteg kopasz mokús a pálya elején aszondja ,hogy lerúgja a fejem ha hozzányúlok a kocsijához és nemtok odasunyulni úgy, hogy ne vegyen észre.1szóval nemtom felrakni rá a jeladót.

    Segítségeteket előre is köszönöm!!

    Sydious
  • hykao #2568
    ??? Sztem csak többféle animációja van.
  • Ramires
    #2567
    A húrral többféle folytási módszer van, hogy lehet ezek közt válogatni?
  • Gyusz
    #2566
    Szívesen. Én anno a Hitman 2-höz szedtem innen leírásokat, és így olyan helyeken is Silent Assasin lettem, ahol látszólag képtelenség.
  • Ramires
    #2565
    Gyusz, Köszönöm a segítséget, találtam egy párat!
    Vlala, pont erre gondoltam én is, kismillió lehetőség van. Öröm volt olvasni :)
  • Vlala #2564
    Ebben a játékban pont az a szép, hogy mindenkit legalább ötféleképpen elintézhetsz. Pl. angol kisvárosi pályán az öreget simán megfojthatod egy párnával is, ha nem akarsz lövöldözni, vagy utánamehetsz a húrral, amikor kimegy kisdolgozni. A fiatalabbat is jó pár vég érheti: mérgezés, a kályha felrobbanása (olaj a tűzre - hehe) távcsöves pusi, berohanás-kivégzés, de akár az egész tanyát :-) is lemészárolhatod, a játékban a Rambo-stílus is benne van.

    (Most játszottam végig a 2-t (2490 Ft - EVM), iszony durva vége van. Szentpéterváron (vagy hol) a 17-es megjelenése, és az álSzergej (elsőre két tárat kilőttem a papírbábura) után a jól megérdemelt templomi "haddszóljon" őrjöngés nagyon tetszett... Szergej egy lövéstől kifekvése egy kicsit lehangolt.)

    Már csak Lee Hong kivégzése, és a SWAT lerázása van hátra, és teljes Silentként üdvözölhettek... a hangtompis AK-val meg vagyok elégedve :-)
  • Gyusz
    #2563
    A gamefaqs.com weboldalon van egy csomó végigjátszás, itt biztos van olyan is, amely többféle módszert megemlít.
  • Ramires
    #2562
    Nincs valakinek egy olyan végigjátszása, amiben többféle lehetséges gyilkolási javaslat le van írva? Pl hogy egy célpontot hányféle képpen lehet kivégezni?!
    Angol nyelven is elfogadom! Köszönöm!
  • littleNorbi
    #2561
    Nálatok sem full a végigjátszás ?
  • insp
    #2560
    Kérem kapcsojja ki.
  • Slayerboy
    #2559
    Nekem is ati kártyám van, a menüben kapcsolji ki valamit és működni fog.Nekem így működött, csak már nem tudom mit kell állítani :D
    Kapcsolj ki mindent és kész.
  • wazzup
    #2558
    igen, az feltettem, de mondom lejátsza az introkat betölt a piros csík aztán meg sötétség, de hang van.
  • hykao #2557
    aham, és egyáltalán felment rendesen a peccs?
  • wazzup
    #2556
    kösssz. az ötletet, de most is ugyanaz a hiba
  • hykao #2555
    idézet a peccs javításaiból:

    - Fixed crash on ATI Radeon 8500, 9000 and 9200 on startup
  • hykao #2554
    1.74-es peccs a kibaszott játékhoz
  • wazzup
    #2553
    akkor milyen patchet kell letöltenem???
  • wazzup
    #2552
    Ati radeon 9000 pro
  • hykao #2551
    ha ati kártyád van, akkor peccs kell, ha nvidia MX kártyád van, akkor meg lehet, hogy azért nem indul el...

    szal: asztalon jobb klikk -> tulajdonságok, majd az előugró "Megjelenítés tulajdonságai" ablaknál kattints a "Beállítások" fülre, s ezután középtájékon a "Képernyő:" szöveg alatti sort írd ide be, aztán kiderül...

    mellesleg, ha ennyire fingod sincs agéppel kapcsolatban, akkor ezer dolog lehet: videokártya driver ki tudja milyen van fenn, directx verzió, alaplapi driver stb. stb. ...
  • wazzup
    #2550
    hát... nem... , de ha elmondod hogy a rákba lehet megnézuni akkor tudni fogom.
    Mégeccer: mi lehet a hiba ha belépek a játékba az intrókat még megnézem és utána a felbontzás elkezdi váltogatni magát. és nem látok semmit csaksötétséget?????
  • hykao #2549
    ehh, nem tudod, hogy milyen a videókártyád? :)