2828
  • Herold
    #2628
    Az utolsó pályával szenvedek. A leírás valami tűzoltót emleget, de én ilyet csak egyszer láttam, épp rohant valahová, de azóta sem találkoztam vele. Bárhol jövök ki a csatornából, mindig felismernek pedig rendőrruhában vagyok (a szemetesnél kószáló 2 rendőrt sniperrel elintéztem). Mi a frászt lehet még itt csinálni?
  • Herold
    #2627
    Az eső kínai küldetés nem tartott sokáig. Egy lövés az 1. emeletről a távcsövessel és kész.
    Viszont sok pályán hiányoltam a snipert, mintha az előző részben nagyobb szerepet kapott volna ez a fegyver.
  • hykao #2626
    ja, így már beugrott... :)
  • Vlala #2625
    igen, ahová Lee Hongot jöttél megölni. fogod a bárpulton lévő hashajtót,beöltözöl pincérnek, hashajtó zutty a levesbe, feltálalni Lee Hongnak - a testőre természetesen megkóstolja az ételt. Aztán érdekes arca lesz és spuri a vécé felé... Lee Hong magára maradt, lehet drótozni.
  • hykao #2624
    Már nem emlékszem pontosan...ez a körasztalos-kajáldás-összejöveteles küldetés?
  • Vlala #2623
    világos.
    Tzunnal mit csináltál? Nálad is ment a hashajtó a levesbe? elég embertelen látvány lett volna, ha egy ekkora ember nem ér ki időben... (a hülének fel se tűnik, hogy eltűnt a gazdája...)
  • hykao #2622
    Én azért csalogattam ki, mert amelyik pályán lehetett, az SA mellett arra is törekedtem, hogy még csak injektálni se kelljen senkit! Ez azt hiszem az utolsó - párizsi - pályán kívül mindenütt kivitelezhető volt.
  • Vlala #2621
    Nem is kell kicsalogatni, a szomszédos szoba a Tiéd, saját ruhában is kivitelezhető. Ki az erkélyedre, hopp, hátulról besomfordálsz, édes álmokat szerzel az őrnek egy injekcióval (lehetőleg ne akkor ugorj át hozzájuk látogatóba, amikor kinn áll az erkélyen, hanem amikor bemegy :-) ), borítékok és pisztoly (a legcsendesebb fajtából) az asztalon, benyitsz a fürdőbe, durr neki. Aztán ugyanezen az útvonalon távozol. A hülye meg hadd álljon az ajtó előtt...
  • hykao #2620
    Pontosan már nem emlékszem, de asszem valahogy kicsalogattam, ja...de korábban leírtam valamelyik hozzászólásban, illetve, lehet, hogy a bannerre kattintva is az én végigjátszásom van a budapesti pálya végigjátszásánál.
  • hykao #2619
    Nem úgy működik a dolog, hogy a következő küldetésre nálad vannak a cuccok...ez kivitelezhetetlen is lenne mondjuk, hisz a végére már nálad lehetne így akár egy Dragunov, egy M60-as, stb. stb.

    Szal a már teljesített pálya választása esetén az elején összeállíthatod az arzenált...na ott lesznek a megszerzett (SA miatt vagy kivitt) fegyverek...illetve a gyakorlópályán is megcsodálhatod a bővülő arzenált.
  • Herold
    #2618
    Akkor hogy nyírtad ki az öreget? Ja, a kicsalogatós módszerrel, londinerként?
  • Herold
    #2617
    (amúgy azt tudod, hogy amilyen fegyver nálad van - amikor teljesíted a pályát - azt is megkapod? :D)

    Ez nem igaz, ugyanis a Gellértből hangtompítóssal jöttem ki és a kínainál már nem volt nálam, csak a táska meg a 2 Colt.
  • hykao #2616
    Hát ebben nem tudok neked segíteni, mert csak azt tudom, hogy a virágboltban van az ominózus dobozka, illetve a virágboltba be lehet jutni hátulról is, de én nem foglalkoztam vele...
    (amúgy azt tudod, hogy amilyen fegyver nálad van - amikor teljesíted a pályát - azt is megkapod? :D)
  • hykao #2615
    Én a testőrt nem bántottam, még injektálásra sincs szükség! :)
  • Herold
    #2614
    Egyébként nem tudom hogy juthatnék be a virágüzletbe, mikor be van zárva és állandóan 2 rendőr lebzsel a bejáratnál.
  • Herold
    #2613
    Az öreg Fuchs testőrét, aki időnként kimegy az erkélyre. Az utca végéről ahol a sorompó van, pont rálátni...

    T2: OK, most már beugrott, kösz!

    (Egyébként baromi jók a magyar szövegek ezen a pályán, pl.: "Menj már innen vagy szétrúgom a segged!")
  • hykao #2612
    ...milyen testőrt?

    (T2 ügy: gondolj arra a jelenetre, amikor Swarci rátalál a gyerkőcre egy folyosón, s pont akkor érkezik a folyosóra a T-1000 ellenmodell is...:D ...nos emlékszel-e még, hogy milyen doboz volt akkor Swarci kezében, s mi került belőle elő? :D ...de ha SA-ra játszol, akkor felejtsd el azt a virágosdobozkát...a tartalmával együtt...:D)
  • Herold
    #2611
    Kár, mert én a testőrt az utcáról lőttem le a távcsövessel. Ezek szerint neki injekció jár.

    Láttam a T2-t vagy 5-ször de nem ugrik be... szabad a gazda...
  • hykao #2610
    Jár jutalom: minden egyes SA-ra kapsz egy fegyvert...
    Célponton kívül ha mást is megölsz, akkor 100%, hogy már nem leszel SA...
    Virágmegrendelés... (nem akarom lelőni a poént, de ha láttad a Terminátor 2-t, akkor...)
  • Herold
    #2609
    Érdemes az első alkalommal silent assasinre törekedni? Jár érte valami jutalom? És ha a célponton kívül mást is megölök, akkor már nem adja meg az SA minősítést?
    A Gellért szállóban a virágmegrendeléssel mit kell csinálni?
  • hykao #2608
    Először is ugye érdemes minden pályán mielőbb magadra ölteni egy álruhát...
    Én az öreget ugyanúgy öltem meg, mint a fiatalabbikat...mérgezéssel...de ezenkívül meg is fojthatod pl. ha épp nem hugyozik, hanem alszik...
    ...na meg tökmindegy, hogy mennyire őrzik, mert a rejtekajtón keresztül érkeztem a szobájába... :)

    Amúgy ha elakadsz: katt a banner-re vagy alul a keresőben írd be a pálya nevét, és ki fogja dobni, mert ide a topikba is beírtunk végigjátszásokat blokkonként!
  • Herold
    #2607
    A Beldingford-birtokon az öreget hogy lehet még kinyírni? Én távcsövessel végeztem vele az istálló padlásáról, de törekszem a Silent Asssasin minősítésre, ezért megpróbálnék mást is. Viszont a térkép szerint állandóan őrzik.
  • Herold
    #2606
    Ebben igazad van, bár a biztonság kedvéért egy hangtompítós 22-es is elkelne.
  • hykao #2605
    megnézed őket...először úgyis érdemes felderíteni a pályát...de ha jól emlékszem legnehezebb fokozaton eleve alig van valami a térképen...
    fegyvert meg lehet majd választani, minden egyes kitolt pálya után - újrajátszásnál...no de egy igazi Hitman-nek nincs szüksége csak egy zsinegre meg egy fecskendőre...
  • Herold
    #2604
    Honnan lehet megtudni, hogy a sárga felkiáltójelek helyén mi a frász van? Így nem lehet tervezni, hogy nem tudom, mit használhatok. Most meg az előző résszel ellentétben fegyvert sem lehet választani, ez szívás.
  • Vlala #2603
    PBK = PGM (keverem a dolgokat)
  • Vlala #2602
    Pályázat, ki talál több fegyvert?

    Amiket eddig megtaláltam:
    Gold desert Eagle dual és Minigun: a legelső pályán van, de ahhoz, hogy hozzájuss, Lee Hong asztaláról el kell emelned Ortmeyer doki kártyáját.
    PBK távcsöves: az uttsó pályán áll vele a tetőn az öngyilkosjelölt, ha jól csinálod, előbb ér le, mint a puska :-)
    M60: legegyszerűbb Lee Hong pincéjéből előásni, de nagyobb kihívás a helikopterből kilőni a fickót érte...
    A pályák Silent Assassin minősítésű teljesítése után ajándékba kapsz egy-két fegyvert, ezeket nem írom le.
    (folyt köv)
  • Vlala #2601
    Silentre akarod megcsinálni a pályát? amint megkapod az irányítást, Ne nyúlj a fegyverekhez, egyből rohanj ki, és be a másik szobába, ahol nyitva van az ablak, én is szívtam vele. Ezután a sok hülye swatmember átkutatja az egész épületet, addig van időd befejezni a melót, majd tűzoltóruhában távozni a mentőautóval... (a hüle rendfennntartó meg nézi, de nem esik le neki, hogy mi a hiba a képben...)
    lopakodni csak az első tűzoltóig kell. Vele megegyeztek, hogy kap egy szép tűt, ha odaadja a ruháját, aban a szerkóban akár ki is írhatnád magadra, hogy célpont, úgysem ismernének fel. Kipróbáltam: húsz percet baletteztem előttük, nem esett le nekik.

    én egyszer már véggvittem 100% silent assassin minősítéssel, mostanában inkább az "amennyi marad, annyi harag" módban játszom, és próbálom az összes fegyvert begyűjteni.
    Ezzel a pályával az a legnagyobb gond, hogy Hitmannek nincs ideje átböngészni a fegyverarzenálját, mielőtt akcióba lépne, így két Silverballerrel és egy hangtompítóssal néz szembe a (szvsz 100-nál is több) kommandóssal. Itt tényleg célravezetőbb lopakodni.

    Nandusz:
    www.gamecopyworld.com? bár először a nem crackeltet patcheld fel a hivatalos patch-csel, aztán húzd rá az 1.74 No_CD fixet.

  • Nandusz
    #2600
    Szasztok. Segítségre lenne szükségem, ha tudnátok segíteni
    Szóval nekem az 1.00 verzió van meg, az pedig nem akarja benyelni a magyarítást, mert az az 1.74-hez készült. A kérdésem az, hogy egy crackelt Hitman Contractot hogyan lehet 1.74-é avanzsálni?
  • Ramires
    #2599
    Csak úgy érdekelne, mi használ ellenük. Még lőfegyverrel sem lehetett őket tarkónvágni, csak hümmögtek egyet :)
  • hykao #2598
    De miért kéne ártalmatlanná tenni őket? :)
  • Ramires
    #2597
    Meg tudná mondani valaki, hogy a kommandósokat hogyan lehet ártalmatlanná tenni? Nem lehet őket beinjektálni, és a Stun gun sem segitett.
  • báttyó02
    #2596
    hopp sry :DDD
    köszi :)
  • hykao #2595
    7 hozzászólással lejjebb... :PPP
  • báttyó02
    #2594
    hali!
    most kezdtem el jáccani a játékkal,és magyarositást szeretnék leszedni hozzá
    hol találok?
  • Csoder
    #2593
    Ó, nem tudtam, kiváncsi vagyok reá
  • nagykispeter
    #2592
    Köszi látom ,tetszenek a mikulásos képek!Jól emlékeztem hogy tavasz fele jön.Nem biztos hogy sokat késik úgy emlékszem a 3. sem sokat késett,csak akkor volt hogy bukott valamelyik csapat és senki nem merte szedni mert az a hír járta hogy az FBI beépített valamilyen programot a játékba,azért írtam az előbb.
  • hykao #2591
    Van már topikja a következő résznek (Hitman: Blood Money), elég sok infó van benne, pár kép is...
  • hykao #2590
    Már készül a film...
  • nagykispeter
    #2589
    Ja pont ez volt a baj jobb lett volna egy teljesen más sztori.De talán majd a következő rész,úgy tudom nem sokára jön.Talán tavasz vagy nyár ha jól emlékszem.Remélem abba nem lessz már FBI!