2828
  • mike369
    #2668
    nincs.
    de innen tényleg gyorsan lecammog.
  • akyyy
    #2667
    magyar nincs?:\
  • hykao #2666
    tessék
  • akyyy
    #2665
    ehh, nekem még........... "kajára sincs pénzem" : \ :D

    tudsz adni torrentes oldalt ahol fent van? mert akkor be kell amott indítani letöltés, a film úgyis lejött
  • hykao #2664
    Jaj így már beugrott, köszi! :)
  • hykao #2663
    torrent vagy 3999,- forint pl. a CD Galaxisban.
  • Piedon
    #2662
    Fuchs rendelőjében az asztalon, ott ahol be lehet mászni az ablakon.
  • akyyy
    #2661
    help, nem leeht ezt vhol letölteni:$$
  • hykao #2660
    Hmm, a budapesti pályán hol is van a méreg? Egyszerűen nem emlékszem...
  • Vlala #2659
    igen, így, hogy már mondod, nem is a falnak van támasztva, az Kínában van. Ott tényleg az egyik páciens sétálgat a "drágasággal"...
  • hykao #2658
    Egy szép nagy dobozkép
  • hykao #2657
    Forgóágyú - a minigun-ra gondolsz? Amit elsősorban helikopterekre szerelnek, de visszaköszönt már a terminátorban és a predátorban is többek közt? :)
    Jó 40 kilós a cucc amúgy aksival...

    A másik kódkártyás helyiségbe is be lehet fáradni azzal a kártyával? Ahol az egyik ápolt lézeng ezzel a pillekönnyű minigun-nal.
  • Vlala #2656
    a késekből kirakott szmájlit láttátok már a húskirály pályáján? Az IOI-nek mikre nincs ideje...
    Más: az első pályán ( a szanatóriumban) van egy kódkártyás ajtó, a kártyía Lee Hongnál van. Ha a Lee Hongos pálya után visszamész, lesz egy dual deseert a földön, meg bent a falnak támasztva egy forgóágyú... azzal egyszer mindenképp érdemes végigtolni játékot :-)
  • hykao #2655
    Ja, lol, de hát én nem nagyon lődözök...amúgy inkább a késeket preferálom, hátulról-észrevétlenül csak egy nyisszantás, s gyorsabb, mint a fojtózsinór.
    Kés meg minden pályán van van.
    Ezen a pályán pl. a konyhában meglapulva (kést felvéve) vártam, hogy megérkezzen a barátunk. Megjön, még kicsit várni kell, hogy a cirkáló őr beviziteljen ebbe a helyiségbe is, majd mögélopakodás, nyisszantás, pult mögé vonszolás...
  • Piedon
    #2654
    Az, hogyha távcsövessel lelövöd akkor bummm! Ha közelről fejbelövöd akkor bummm! Egy esetben ha jól emlékszem nem lesz bummm, ha megfojtod a zongorahúrral.
    Igen, megjött az első bugreport.
  • hykao #2653
    Ez nem is volt kérdéses, ez nyilvánvaló...(bár végig lehet nyitogatni azt a pár konténert...)...csakhogy a feladatok között nem szerepel a bomba hatástalanítása! A kérdésem arra vonatkozott, hogy valaki rájött-e már arra, hogy mi az értelme az egész bombával kapcsolatos hajcihőnek? Hisz a feladatok közt nem szerepel...
  • hykao #2652
    Egy ruszki maffiózó.
  • Herold
    #2651
    A jeladó nyilván azért kell, hogy megtaláld az autót a hajó rakterében, hogy a bombát hatástalanítani lehessen.
  • Herold
    #2650
    Ott ki is a célpont?
  • hykao #2649
    Nemsokára megy a második adag bugreport! (remélem az első megérkezett!)
  • hykao #2648
    Hmm, a második rotterdami pályán (kikötő) vajon van valami értelme, ha kiveszem a bombából az élesítő szerkezetet, meg a távirányítót ha magamhoz veszem a hullától?

    Hisz a feladatok közt csak a gyilkosság szerepel, de akkor meg mi értelme az egész jeladó-autó, bombaélesítő-detonátor bulinak? :)
    Mondjuk azért az autóra felpakoltam a jeladót, majd a gyilkosság után magamhoz vettem a detonátort is (ha előveszem, úgy tartja, mintha sakkban akarná tartani vele az esetleges támadókat), a roham után pedig az élesítő szerkezetet is kioperáltam a csomagtartóból... :)

    Ja, és egy kis bug: kifele menet a rendőrbódénál, ha beszélgetni kezdek, ugyanazt a dumákat ejtik meg, bármilyen ruha is van rajtam...(még a kommandós cumóban is...:D)
  • Piedon
    #2647
    Köszi!26.
  • hykao #2646
    Boldog szülinapot!
  • hykao #2645
    Kattints...
  • akyyy
    #2644
    mit?
  • hykao #2643
    EZT akarom most behozatni, kiváncsi vagyok rá...
  • hykao #2642
    Ja.
  • Piedon
    #2641
    Voltam már ott bent, ha jól emlékszem a készítők nevei vannak feltüntetve a tartályokon többek között...ja meg egy dupla aranyozott magnum...
  • hykao #2640
    Az is az lehet, hisz oda is belépőkártyával lehetne csak bemenni, de van mégegy ilyen belépőkártyás ajtó, ami mögött két oldalt sorban tartályok vannak...és, hogy kik vannak a tartályokban? Kiderül, amint bejutsz... :)

    SPOILER:
    Állítólag a 9. pályán megszerezhető belépőkártyával lehet bejutni az említett hely(ek)re!
  • Piedon
    #2639
    Melyik a titkos részleg? Ahol a miniágyus manus van?
  • hykao #2638
    Az első pályán sikerült megtalálnia és bejutnia valakinek a titkos részlegbe?
  • hykao #2637
    Akkor küldd priviben az ftp elérést, meg, hogy melyik két szám kell.
    Hát MX-en nem tom elindul-e, meg kell próbálni.
  • akyyy
    #2636
    Nem lenne rossz!!! De ha nagyon lusta vagy, akkor adok ftp feltötlési cimet jelszoval priviben, két szám kéne a háromból... A kettő OST-je tömve van a Dc, de a Contracts még a külföldin is olyna ritka, mintha nem is létezne.
    Gép meg:
    Intel 908 MHz
    256 MB RAM
    40 giga HDD
    GeForce2 MX400
  • hykao #2635
    mi a gépigénye? jó kérdés. ha leveszed a post processing-et menüből, akkor nem vészes...(na meg ha normálisan van konfigurálva a videókártya kontroll panele...)
    milyen géped van, megmondom érdemes-e próbálkozni...

    Hitman 2-3 OST megvan, ha ráveszem magam, felnyomom az endless-re (bár az én 128-as feltöltési sebességemmel elég gáz lenne...)
  • akyyy
    #2634
    a játéknak mi a gépigénye? meg nincs meg valakinek az OST-je, vagy nem tudja hol lehet letölteni? két szám kéne róla nagyon :C
  • hykao #2633
    Hehe, kár, hogy az ilyen trükkök nagyrésze a játék alatt kilövi az SA minősítés lehetőségét... :)
  • Piedon
    #2632
    Pedig fel lehet akasztani! És még videót is mutat róla... Csak először az üres kampónál kell megállítani a szalagot. A másik kapcsolóval pedig nem kisiklatni, hanem át lehet állítani a futószalagot, hogy másik irányba menjen(majd szólok magamnak, hogy javítsam ezt ki a magyarításban)
    Kérjük a kiskorúakat a kép megnézése elött takarják el szemüket, köszönjük!
  • hykao #2631
    Nem tom, hiába nyomogatom, nem történik semmi...de ugyanezen a helyen van még egy kapcsoló, azzal meg asszem ki-be kapcsolható a szalag...
  • Piedon
    #2630
    Arra, én sem jöttem rá, hogy mire lehet jó az a szállítószalag, de a beinjektált vagy kinyiffantott embert fel lehet akasztani a kampóra, mint a féldisznót! Lehet, hogy figyelemelterelésnek jó?
  • hykao #2629
    Hát ha a 2 rendőrt elintézted akkor ez a küldi már tuti nem lesz SA minősítésű!!!
    Mellesleg a tűzoltó valószínűleg azért rohant valahová, mert "megbolygattad a méhkast"!!!

    Ha mindent úgy csinálsz, ahogy a fenti bannerre katintva a végigjátszásban le van írva, akkor nem fog a tűzoltó sem rohanni sehová!!!

    Hidd el, hogy kivitelezhető, hisz én úgy csináltam mindent, ahogy utána leírtam a végigjátszásban! Ha nem fedeznek fel, akkor a tűzoltó sem fog rohangálni sehová...főleg miután beinjektáltad... :)
    Simán el lehet jutni a tűzoltóig a saját ruhádban, úgy, hogy ne vegyenek észre, csakúgy ahogy a kamcsatkai pályán is be lehet jutni egészen a WC-n fosó legifjabb Fuchs fivérig...csak körültekintően kell eljárni, néhol futni, néhol lopakodni, ügyelve, hogy se a szemükkel, se a fülükkel ne detektálhassanak...

    Egyébként most játszom ismét a játékkal, mintegy bemelegítésként, ráhangolódásként a nemsoká megjelenő 4. részre...jelenleg a Beldingford birtokon vagyok (ahol szintén simán be tudtam surranni a saját ruhámban feltűnés nélkül az egyik alvó vendég lakosztályába, aholis magamra öltvén a Fantomas 3. részéből is ismeretes vadászruhát :D ...és onnantól már szabadon jár-kél az ember...), próbálok úgy játszani, hogy az eddig esetleg kimaradt lehetőségeket is kipróbáljam az összes pályán...(pl. csak most jöttem rá, hogy a román húsüzemben folyó "nem bűnös" parti pályán a tetőre is fel lehet jutni, és a dagadtot a tetőablakon kesresztül is likvidálni lehet...vagy szintén ezen a pályán a legalsó szinten - ahol a húsfeldolgozás folyik - van egy kapcsoló, aminek a funkciójára még nem tudtam rájönni...a magyarításban valami olyasmi van erre a kapcsolóra, hogy "szalag kisiklatása" v. valami ilyesmi...