2828
  • Drex
    #589
    de viccen kivül kéne nekem ez az 1 file.....

    hmc-cd1-diesel.part04.rar

    nincs most kedvem ezért a 15M-ért 600 pizt kidobni egy SMSregisztrációért :((((

    pls HELP
  • antijedi
    #588
    a neten :) meg a botl polcán is... :P
  • bazza
    #587
  • bazza
    #586
    MElyik???Hol??
  • Drex
    #585
    egyébként van....
  • Drex
    #584
    csa all
    pls help
    hmc-cd1-diesel.part04.rar ez kéne nekem mert az ftp-n crc- s :((((

    Feltudja vki tenni valahova ???
  • hykao #583
    :)))
  • bazza
    #582
  • hykao #581
    Hogyne lenne! A bótban!
  • bazza
    #580
    Van már normális verzió???
  • gergou
    #579
    basszer, a demo menujeben build 171 van, apr 26 os datummal, persze ez a demora vonatkozik, mar az april 26, de a 171 es build az lehet a fullra, es akkor a diesel/magik megis beta...
  • Shep
    #578
    akkor 800x600 mint a haloban? Az is mekkora egy égés volt és ráadásul 15e a cdgalaxisnál, mondjuk annál nem izgatott a dolog mert nem egy nagy játék a 2+1 textúrával.
  • hykao #577
    Engem a grafikánál jobban zavar a kissé "fura" horizontális-vertikális mozgáskultúra...
  • Caponee
    #576
    Nekem gond volt 9600 pro P4 HT 2400@3200 1 giga ram.Nem futott simán szvsz 1 ó mulva kifolyna a szemem.Ugyhogy del.Ha nem képesek kilépni a konzol árnyékábol akkor dugják fel maguknak a játékukat.
  • Shep
    #575
    azt tudom, csak én a disel verziót tudnám megszerezni és érdekelne, hogy az megy e vkinek.
  • hykao #574
    Ezek a képek a demóból vannak.
  • Shep
    #573
    Én 1 hónapja játszottam az 1-el újra, és teljesen korrekt volt a grafika mai szemmel nézve is, hiába játszottam a FarCryal is mellette.
  • Shep
    #572
    remélem akkor 9700pro 2500+@3200+ 1 giga rammal nem lesz gond.

    Akkor vki árulja el légyszives a DIESEL verzió megy vkinek, persze, úgy hogy az ajtón még nem kopogtattak jóakarók:)
  • hykao #571
    Na jó, de azért ettől a játéktól szerintem senki nem grafikai forradalmat várt!
  • gergou
    #570
    so so, eleg gyengus, ennel en tobbet vartam, foleg, hogy kevesebb mint egy honap, es kint a doom 3 .... ez most kurva keves:)
  • hykao #569
    XP 2000+ 512DDR
  • Shep
    #568
    hát a képek alpján olyan 2 szintű a grafika, egyébként milyen a configod? a videokárty már ismert belőle
  • hykao #567
    No kérem, így néz ki a játék egy 9800pro-n (minden fullon, kivéve homályosítás...)




  • hykao #566
    Bazz, ahogy elnézem ez sem támogatja az FSAA-t, hihetetlen!
    Ahhoz képest tényleg kúrva nagy a gépigénye!!!
  • Police88
    #565
    már amikor.....
  • pinehead
    #564
    Megvan, köszi.
    Kiírás normál lemezre copy-val?
    (mert mosz ugye CD-RW-n van..)
  • Sephi
    #563
    Talan ez az egyetlen elonyom a Ps2-nel hogy semmi sem szaggat :)
  • hykao #562
    Húúú, már előre látom mennyi hozzászólással fogod gazdagítani a topikot...amíg eljutsz a játék elindításáig...
  • zaki
    #561
    hát van egy gépigénye a játéknak az tuti, nálam is erősen szaggat :(
  • gergou
    #560
    hasonlo az en erzesem is... Nem lenne rossz a gamez, de ilyen fosul fusson, ez mar gaz, a freedom fighters engineet hasznalja, ahhoz kepest kurvaszarul fut... a post filter nelkul gyorsabb, de akkor ratyibban nez ki, mint a hitman 1...
    Szal a fullt is megnezem, de nekem kicsit csalodas az egesz... ja es hol a faszban van vizualis sebzodes??? Nem ertem, az 1 ben volt, 2 ben nem, most sincs!? Mi a rak, tul brutalis lenne? rohadjanak meg...
  • grebber
    #559
    Na majd nemsokára elkezdem szedni a 7wrz-ről a Diesel verziót mert a bittorent lassu mint áéllat.
  • YencY
    #558
    Nekem a demobol elég lett, törölöm is a játékot.
  • hykao #557
    Igen, én is mindig ezt hiszem...amíg elő nem veszem a polcról a "régiségeket", és fel nem installálom...
    Maradjunk annyiban: "Utólag minden megszépül..." :)
  • Sephi
    #556
    Hat igaz hogy en Ps2-on tolom es hat szebb volt a Hitman 2....
  • pinehead
    #555
    Köszi, tesztelem.
  • hykao #554
    Mindjárt belevetem magam egy kicist jobban!
    Azt egy potméteren lehet állítani az OPTIONS-ben.
  • spR
    #553
    Valahol olvastam, hogy ki lehet kapcsolni a Postfilter effekteket. Az állítólag megnyomja az FPS-t.
  • hykao #552
    Már a második részben is volt FPS nézet???
    Nekem a TPS nézet célkeresztje valahogy igencsak konzolosnak tűnik...
  • Boroskóla
    #551
    Alcohol indít ,image burning wizard,image file browse, megyit,alul next gomb,
    datatype: Securom NEW v4x write speed 4x start.
    Ja az extra emulationnál allítsd kapcsolj be mindent és akkor próbálkozhatsz ujraírható lemezzel is az legalább nem száll el.
  • hykao #550
    Én is felraktam a demót. Nem hinném, hogy a grafika romlott volna a 2-höz képest! Bár az biztos, hogy így elsőre a gépigény nem semmi! 9800pro-n bizony nem fut eszeveszett gyorsasággal.