2828
  • magus755
    #629
    hát ez az akkor én hunnan tudjam ! De azért köszi szépen a felvilágisitást!
  • antijedi
    #628
    hát ako nemtom
  • magus755
    #627
    conflict with disc emulator software detected ezt irja ki ez mi lehet és hogy lehet sgiteni rajta?Kiirtam alcoholal és letöltöttem a daemon 3.46 verziot és ez sem segitet rajtam PLEASE valaki!!!!!!!
  • antijedi
    #626
    3.46 kell neki aztirta valaki
    jah és be kell kapcsolni rmps-t
  • davos80
    #625
    Ki kell írni 2. CD-t.Azután lehet jáccani vele.
  • magus755
    #624
    leszedtem a legujabb alcohol verziot és azzal se,meg a daemon3.44 verzioja van fent és azzal se mükszik!az mitöl lehet??????
  • antijedi
    #623
    olvass vissza..., és/vagy olvasd nfo-t...
    alcohol vagy daemon tools legujabb kell neki...
  • magus755
    #622
    Hali valaki tudna segiteni nekem leszedtem a gamét(Hitman.Contracts-DiESEL_(Lx))méghozzá ezt a verziot és nem megy miért van ez .Valaki mondja meg miért nem sürgös lenne!!!!!köszönöm elöre is
  • antijedi
    #621
    akkor a hülyeségeidet reklámozhatod akár máshol is ez itt elég offtopic..., bye
  • Corey
    #620
    uhh emberek ez a post filter nagyot vág a game gépigényén, meglepődve néztem. hasonló a Deus Ex 2 féle Bloom-hoz, ugyanakkor az szvsz még mindig jobban jácható ennél a gépigény bezavarását tekintve. nemértem miért kellett ennyire felhuzni, ha nem is annyira szép. valami orvosolás remélem várható, mert ez igy nem kóser, nagyot szaggat
  • rhymesrip
    #619
    ez az kuldi az fbi-nak dolog nem tul hiteles, de eleg az ha elkuldi a spyware az IO interactivnak, vagy horn gyulanak :)
  • rhymesrip
    #618
    amugy meg szerintem ez egy eleg tragya jatek :) nem nagyon lesz kit elkapni
  • rhymesrip
    #617
    vagy ki tudja , lehet most csinaljak az utvonaltervezo progit, amivel a lehet legkisebb koltseggel autokazhatnak el a legtobb erintetthez :)
    de felre a trefat, az a baj hogy egyre jobban megeri nekik, mert ha biztosra mennek minden koltseget az elkapott delikvens all...
    amugy meg egyre nepszerubbek a feljelentgetesek, eleg egy joakaro es mar ott is vannak ha nem is az fbi, de legalabb a bsa a megfelelo karhatalmi szervvel, es ilyen eset mar tortent is kornyezetemben...ott vannak a danok is akiket dc-rol kaptak le, ok is azt gondoltak hogy csak kishalak, de ha osszeszednek 200kishalat az mar lehet megeri :)
    azert jobb az ovatossag...
  • Knox
    #616
    Az lehet a gond hogy kaptál egy fülest! Kicsit megzizzent a fejed! (Bocs, nem tudtam kihagyni)!
  • grebber
    #615
    Te hozzád az életbe nem fognak elmenni.
    Nekik mi kis "halak" vagyunk még ez a szerencsénk.
  • Lacc
    #614
    Igen rhyme, tudunk róla mivel nemrég ettől visszhangzott az egész net...
    De még ettől nem kell paranoiásnak lenni.
  • rhymesrip
    #613
    azert jobb ha tudjatok hogy az fbi nem genyazik, ha neztek hiradot, vagy utannaolvastok, mult 7en jart a bme-n es debrecenben a magyarorszagi kepviselet, fizetos ftp halozatot gongyolitettek fel, 6 ominozus gepbol 5ot meg is talaltak, a penzbirsag meg herce-hurca melle meg jol jott az is hogy egyetemi tanulmanyaikat beszuntettek :)
    ilyen a vilag, fbi nagy troger, most meg csak nagyobb volumenu dolgokra csapnak le ugy tunik, de lehet jonnek a maganfelhasznalok is :)
    szep jovo
  • davos80
    #612
    Már a hdc-nis fennt vennt
  • Lacc
    #611
    Szvsz ez az fbi-os dolog oltári nagy fasság :)
  • Corey
    #610
    20adika "helyett"
  • Corey
    #609
    Nálunk a game április 30án jelenik meg a 20adika, szal addig javitanak rajta egy kicsit, pl rendbehozzák uccsó pályát.
  • hykao #608
    Nocsak, előkerültünk a névnapozásból???
  • hykao #607
    Ne kiabálj! Nem basztalak le, na!
  • Gbr
    #606
    JÓVAN BAZZZ,AZÉ NEM KELL LEBASZNI!!!
  • hykao #605
    1. Ez kamu
    2. Azt ugye te sem gondolod komolyan, hogy az FBI pl. Magyarországra rohan, hogy pl. téged nyakonycsípjen???
    3. LOL
    4. MegaLOL
    5. GigaLOL
    6. :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  • dikki*yysw
    #604
    Vasárnap már volt róla szó, de a lényeg, hogy mindenkihez eljut egyszer.
  • Gbr
    #603
    nemreg kaptam egy fulest:

    NE TERJESSZETEK A HITMAN3 RELEASET, AMIT "DIESEL" VAGY "MAGIK" ADOTT KI,


    INDOK: NEM HIVATALOS RELEAS ES VSZONT CSAPDA-PROGI VAN BENNE!!! NE TERJESZD!

    Az FBI belerakott egy kodot, es ha letoltod, es kiprobalod, akkor elkuldi az
    IP cimedet az FBI-nak es lebuktal, illetve, hogy milyen cuccaid vannak a
    gepen.

    Hivatalos hirt meg nem olvastam rola, de fo az ovatossag!
  • Adi
    #602
    LOL!! 600 ft az elég kemény!!
  • Adi
    #601
    2.kép: kockásan folyik a vér?:D
  • Smuggler
    #600
    Akad mint a rossebb! Már megakartam venni eredetibe, de mar demo alapjan tuti nem fogom. Majd doom3. Azt eredetibe :)
  • hykao #599
    Lehet, hogy azért könnyebb, mert nem lehet menteni benne.
  • hykao #598
    Demo
  • antijedi
    #597
    nem biztos hogy addigra befogja ha az illető lassu felfogású :) modemeseknek meg annyi is sok ;P
    amugy ezek már a fullból vannakv agy a demobol?
  • hykao #596
    Hehe, a képek mérete csupán 50kb/db, amúgy meg mire elolvasod, hogy spoiler, addigra már a perifériás látásod be is fogta a látnivalót...
  • antijedi
    #595
    óóó te modemesek kedvence! :P
    amugy elejére legalább egy spiler feliratot biggyesz oda :P
  • Dunpeal
    #594
    Nekem van egy acc-om a seven warez vip-re,ott fenn van a disel-es verzió,szólj ha kell
  • hykao #593
    ...azért a sugárzás még egy profival is kibabrál...
  • hykao #592
    Na, csini vagyok? 47-esünk arca annyira rezzenéstelen, hogy mégcsak pislogni sem pislog soha... :))







  • hykao #591
    ...csak mintha egy kissé túl könnyű lenne...
    itt aztán nem kellett lopakodnom, halomra lőttem mindenkit az AK-val.

  • hykao #590
    Na, az FSAA-t lejjebb állítva 4x-esre (nem mintha támogatná a progi...), az AA-t meg 8X-osra, a többi minden fullon a játékban is, meg a control panelen is, elfogadható a sebesség...9800pro-n.
    Engem az a homályosításos filter vagy mifene zavart, azt kikapcsoltam, amúgy nem olyan rossz azért a graf., ha nem erőltetjük az FPS nézetet... (csak az a kúrva FSAA nagyon hiányzik, csakúgy mint a Splinter Celleknél...)