2828
  • Noninnyó
    #749
    A lepényhal először, a reményhal meg utoljára
  • gergou
    #748
    arra varhattok...:)
  • Noninnyó
    #747
    Így van
  • grebber
    #746
    Ja én is igy vagyok vele. DEVIANCE
  • Noninnyó
    #745
    Én azon az állásponton vagyok, hogy megvárom, amíg kiadnak egy normális verziót a játékból. A türelem nagy erény.
  • GAthersw
    #744
    Nekem meg sem próbált a netre felmenni...
  • Coolfire
    #743
    Akkor is magasan az outpost a legjobb.Az minden szaros futásra engedélyt kér,v. azt írja,hogy a komponensek megváltoztak.És ilyenkor azonnal le lehet tiltani és megnézni mi változott.Namind1.
  • Coolfire
    #742
    Na mindegy,részemről lezárva az egész,mindenki azt csinál amit akar.Majd egyszer én is letöltöm.
  • gergou
    #741
    valaki szoljon mar, mert minnya megirom, es ha nem muxik, ti lesztek a hibasak:)
  • Coolfire
    #740
    Ez igaz,szipkáztam már egy pár kedves progival,de megoldottam eddig mindig.F-prot,outpost és ad-aware egyenlőre ennyi elég.
  • gergou
    #739
    figy az rmps ra is kell irni a cdre? 1 cdm van, szal jo lenne konkretan tudni mit kell csinalni, mert nincs tobb:)
  • grebber
    #738
    EGYÉBKÉNT MEG MÁR rég kimentek volna az emberkékhez (hozzánk) mert mindent látnak mit töltünk meg stb.
    Szóval kutyát nem érdekli mit csinálunk.
  • Aschil
    #737
    Én azt hallotam, ez a kémprogi detektálja az illegelis operációs rendszeredet is, és még a Microsftot is értesíti, de csak az Eu-ba lépés napján aktiválódik.
    Ha-Ha-Ha
    Hüjitsük még egymást egy kicsit!
  • BlackShadow
    #736
    érdekes ez a hitman ,előbb aztírja rakjam be az origi cd-t majd újra elinditom és elindul :)
  • antijedi
    #735
    nem a game rakta azt fel csak ugy mondom...
    melelsleg ha jól van "configolva" a spyware vagy virus vagy akármi baszhatod a tüzfalad... :P
    simán hozzácsatolja magát pl explorerhez vagy hasonlohoz amit meg ugyis kiengedsz... :)
  • BlackShadow
    #734
    megtaláltam az optionsnál :) be is kapcsoltam az rmps emulationt, akkor most írhatom le újra a cd-t? :)
  • Coolfire
    #733
    Megmondom őszintén,nekem még mindig nincs lent a game.Megnéztem a demót,és úgy döntöttem pihentetem egy kicsit.Pánikkeltésről szó sincs,én csak idéztem egy másik fórumból.Elég ha tiny,v. outpostot használsz,rögtön megfogja a kimenő infót(ha jó van konfigolva).Abban egyetértek,hogy a mai rohanó világban tűzfal nélkül nem szabad felkapcsolódni a netre.Azért aki felrakta nézze meg azt amit írtam,hátha nem csak paranoia.:)
  • BlackShadow
    #732
    megírtam a 2.cd t azzal az rmps cuccal 4xesen meg azzal az uj moccerrel és utánna a cd neve need emulation, hol kell emulálni a cd-t?
  • Lacc
    #731
    De még ha igaz is lenne ez a kémprogramos fasság, akkor szerinted most holnap délután jön hozzád Kovács főtörzs mer' bejelentés érkezett az FBI-tól, hogy itt Mo.-n a Kistarcsai műv.házban valaki HITMANEZIK?
  • antijedi
    #730
    mellesleg ha tényleg iylen progi lenne komolyan gondoltátok hogy egy mezei tüzfal elkapná? arról nem is beszélve hogy akkor biztos is hogy a gyökérbe nyomná mi?
    jééééézusom...
  • grebber
    #729
    Jólvan ki hiszi én még le sem szedtem a gamet.
    Amugy semmiféle komoly tűzfalam sincs csak alap XP-s (mint tudjuk szart sem ér) service pack nélkül.
  • Lacc
    #728
    Grebber a tűzfal ide most hogy jön? :)

    Egyébként szerintem is marhaság. pf
  • antijedi
    #727
    eleve az aki tüzfal nélkül megy már fel a netre az mrá nem teljesen normális szal... :)
    amugy az a bepánikolás tökéletes példálya a csordaszelemnek és az emberi hülyeségnek..., nem kell midnent elhinni amit mondanak...
  • grebber
    #726
    Pedig sokan védekeznek ellene tűzfallal és sok más progival!
  • antijedi
    #725
    hizd ki és égesed el..., komolyan röhögnöm kell az ilyen rémhireken :D
  • gergou
    #724
    ti kihuztatok a netkabelt, mielott barmit is csinaltatok vele?
    Kicsit paras vagyok:) sose lehet tudni...
  • antijedi
    #723
    google a legjobb barátod :)
  • gergou
    #722
    na figy, azert van a proper, hogy ne kelljen semmi progival semmit emulalni, hogy a clone cd mukodjonnn.

    Valaki tudna linket nyomni alcohol 120%hoz?
  • meredekelek
    #721
    Meg hogy a HTML-sem müxik:)
  • meredekelek
    #720
    <b>
    VAZZEEEEE!!!!!
    Mekkora egy lúzer vagyok!!!!!!!!!
    Egészen egyszerűen nem volt bekapcsolva az RPMS emulálás engedélyezése az Alcohol 120%-ban!!!!

    Magyarán szólva ha berakom a megírt lemezt, akkor nem kell kikapcsolni az Alcoholt és engedélyezni kell az emulálást!!!!
    Mekkora egy f*sz vagyok!:))))))))</b>
  • BlackWolf
    #719
    azt nekem is csinalja es nem ati hibaja hanem fos ez az 1.4es patch
  • antijedi
    #718
    pániikkeltés rulz..., azért mert neked sikerült magad bespywarelni nem kell hitmanre fogni :)))
  • meredekelek
    #717
    Hát ez jó. A Diesel -féle 2.CD meg ezt írja:
    Burn using Alcohol 120% Version 1.4.8.Start alcohol’s image burning wizard

    and burn ccd' using the securom new (not securom new 4.x) datatype setting.

    Burn at 8-12x for best results though it has been tested at 52x.

    Liteon Cd Rewriters are the recommended hardware.

    [Note: Before burning you'll be warned that the image size doesn't match

    the lead-out specified in the toc and you'll be given three burning options.

    The first option is correct: "Keep TOC as on source cd, write until end

    of image file".]
  • GAthersw
    #716
    Igen, 2.cd és 1.4.8 (build 1222)
  • ACE
    #715
    2. CD-t próbálod? és 1.4.8 -al?
  • GAthersw
    #714
    Valaki segítsen, játszani szeretnék...
  • meredekelek
    #713
    Nem értem ezt a jelentés dolgot. Én alapból letiltom a Zone Alarm - ban az ilyen gamékat. Aztán meg küldheti a jelentéseit ha akarja:)
  • GAthersw
    #712
    Amikor kijelölöm azt a cesurom 4x 5x-et, akkor azt írja, hogy nincs RPMS információ a forrásban.
  • grebber
    #711
    Hitman.Contracts.CD2.PROPER-CXZiSO ----> ez mire jó mert én láma vagyok.

    És az eddigivel mi volt a gon hogy ki kellett irni cd-er alapból nem lehet játszani anélkül vagy mi.
    Röhögjetek ki de válaszoljatok is mert fingom sincs róla csak sejtésem.
  • ACE
    #710
    jó bazz, de pl. az is idegesít, hogy a Call of Duty pl. 10 percenként lefagy...