2828
  • hykao #709
    *hemzseged
  • hykao #708
    Hagyjad már azokat a szarokat! Bazz. neked ez a mániád!!! Ez már nem az első topik, ahol ezt a faszságot hemzseget, hogy: így, meg úgy, hogy megbántad, hogy ATI-t vettél!
    Szerintem meg végre rátértél a helyes útra! LOL!
    Tessék: Egy újabb nVidia okosság. LOL
  • ACE
    #707
    Tényleg valaki, aki Nvidia-s, mondja már meg nála hány fps-el "hasít" mindent bekapcsolva, maxra állítva... Mondjuk olyan FX 5700-5900 körüli tulaj érdekelne
  • hykao #706
    Ne izgulj az nVidia még szarabb, ráadásul azokban a játékokban is, amiket elméletileg nVidiára optimalizáltak.
    Kicsit off, de jó példa: Csodálatos nVidia optimalizáció egy újabb példája...avagy a csalásért semmi sem drága
  • hykao #705
    Ott gyorsít, viszont egyben csúnyít is sztem.
    No mindegy, egyszóval lenne még mit optimalizálni ebben...
  • ACE
    #704
    Még csak most próbáltam ki, nem kell rögtön bekapni, csak kérdeztem hogy mennyire lassú. Na ezért óvakodtam a Radeon vásárlástól... Gondolom Nvidia-val nincsenek ilyen gondok. Nálam is max. ilyen 25-30 fps-t produkál, szar az egész... és érdekes módon ha leveszem a textúrát high-ról medium-ra (low nincs is) akkor is ugyanaz lesz az fps, sza'l gáz van. Asszem ez volt az első meg az utolsó radeon, amit vettem, már megbántam ezerszer...
  • Corey
    #703
    Egyetértek, Deus Ex 2 Bloom-ja istenebb ennél, és fikarcnyit sem lassít rajta.
  • hykao #702
    Mihez képest lassú???
    Ahhoz képest, hogy a grafika nem a legszuperebb, (legalábbis egyelőre) nincs FSAA, a homályosítás után még sokkal lassabb, és hogy mindezt egy 9800pro-n.
    Na ehhez képest lassú.

    Persze ha te leveszel mindent minimumra, akkor nem lassú...
  • davos80
    #701
    Nekem is ez van, R9000-el.
  • vytraas
    #700
    Srácok. Azt szeretném kérdezni, hogy most mi a végleges álláspont azzal kapcsolatban, hogy a game valamiféle jelentést küld arról, hogy használjuk? Ugye kamu a egész?

    Másik: nekem Radeon9200-vel a kezdeti muvik után csak fekete képernyő van, meg szól a zene. Ezzel mi lehet?
  • ACE
    #699
    És mihez képest lassú? Lehet nem Ati 9000-el kéne próbálkozni?
  • FREAK
    #698
    ahogy a képeket elnézem, nyugodtan kiadhatnák RAMBO 3 címmel is... komolyan még a Mafia bérgyilkos missionjei is korrektebbek voltak ennél a vérfürdőnél

    a 2-t is ott hagytam abba, amikor rá lettem kényszerítve a kaszálásra
  • spR
    #697
    Rotterdami Deadly Cargo küldetés után jön a Budapesti pálya. Traditions of the Trade néven fut, ha jól emlékszem
  • [Rush]
    #696
    nekem elkezdi chekkolni a cd-t amikor berakom, és kiírja, hogy nem az eredeti lemez van benne(daemon tools-ra meg azt írja ki, hogy emulálva van és nem indul így)
  • FREAK
    #695
    úgy kábéra... felismerhető, semmi több
  • FREAK
    #694
    nesztek, az igazi HIT-man :)

  • hykao #693
    A harmadik részben is a Gallard (vagy milyen kamu néven emlegetik a Gellért Szállót) Hotelbe megyünk.

    Ha jól tudom ez az egész játék egyfajta visszaemlékezés.

    De azt mondjátok már, hogy a budapesti helyszín (az első részben) mennyire volt hiteles!!!
  • Sephi
    #692
    z elso reszben volt a Gellert szalo nemde? Emlekszem hogy meg az utca tablak is jok voltak. A kuldetes is tok fasza volt :)

    De kivancsi vagyok hogy a harmadik reszben is oda kell menni? mert egyenlore ismeros kornyek csak romania szanatoriuma es rotterdam kikotoje volt.
  • gergou
    #691
    az volt a kedvencem, nagyon kool hangulata volt:) Meg ugy az egesz kuldetes felepitese nagyon tetszett...
  • hykao #690
    Kiváncsi vagyok, hogy Budapest, és a Gellért Szálló mennyire hasonlít a játékban az "eredetire"...
    Van valaki aki az első részben emlékszik a budapesti helyszínre?
  • Sephi
    #689
    Bazz en meg nem is jutottam el Budapestre. Azt a rohadt Rotterdami kikotospalyat kell megcsinajam es sehogyan sem sikerul egy ipset nem kinyirni :)
  • gergou
    #688
    a propert szedjetek le, most olvastam, ahhoz nem kell semmifele emulacio, kiirod, es mar muxik is...
  • gergou
    #687
    nem, nem az az uccso, de telleg a cd2 proper mi a fasz?
  • meredekelek
    #686
    Boroskóla:

    Mindent úgy csináltam. Kiírtam. RMPS írómotor be. Securom "new"4.*/5.* be. 4-szeresen írtam. És mégsem megy.
    Az nfo.-t még én is el tudom olvasni. Azért kérdeztelek meg benneteket hogy van-e valami trükk.
  • zoli80
    #685
    Hitman Contracts *CLONECD CD2* *PROPER* 28x15 MB CXZISO 7.8

    ezmiez?
  • hykao #684
    Na basszus, ha tényleg ezekben a "feltört" verziókban hiányos az uccsó pálya, akkor pont Budapestről maradunk le, mert asszem az az uccsó!
  • DONGUBA
    #683
    van dieseles is
  • Boroskóla
    #682
    Magik
  • hykao #681
    Meglátjuk a peccs után, hogy mi volt a baj...
    Mondjuk elég lassú, nincs FSAA, és az a homályosítás effekt kétvállra fekteti, ahelyett, hogy gyorsabb lenne!!!
    Más játékoknál ált. gyorsabb, ilyen homályosítással (még a sokat szidott Deus Ex 2 esetében is)
  • [Rush]
    #680
    neked melyik verzio van meg?
  • Boroskóla
    #679
    Tegnap már leírtam hogy kell olvassatok vissza egy kicsit.
  • Boroskóla
    #678
    Igen csak ugy és az emulációnál be kell állítani az RMPS emulációt.
  • DONGUBA
    #677
    csak ugy megy?
  • [Rush]
    #676
    neked megy úgy?
  • gergou
    #675
    ez mi a fasz? ... mijez basszer? megis van benne trap soft?
  • Boroskóla
    #674
    KI KELL ÍRNI ALCOHOLLAL A 2. CDÉT
  • DONGUBA
    #673
    Sziasztok nekem se megy....bemountoltam feltelepitettem kerte inditasnal a masodik cd-t azt semmi...nincs crack?
  • himpike
    #672
    burnolwa sem megy... mi van???
  • himpike
    #671
    mit kell csinálni hogy működjön????
  • [Rush]
    #670
    ez mi?